Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2641   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2012 - 16:51

Χααχχαχαχα ναι πάντως Παρασκευή
Θα ξαναπάρω!!δεν μπορώ άλλο περιμένω πως και πως να έρθει μου είπαν ακόμη πως μόλις έρθει θα με πάρουν για να με ενημερώσουν ότι το στέλνουν!!!πιστευω πως γύρω στις 20 θα τα έχουμε!!!

παραλαβή πότε γίνεται?? Μου είπαν το σάββατο ότι τους έρχονται πάντα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2642   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 11/11/2012 - 17:40

άκυρο

Τελευταία επεξεργασία από: andreashadji, 11/11/2012 - 17:41


#2643   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 11/11/2012 - 17:46

Τελικά μου ήρθε από λίστα OTEShop (απίστευτο και όμως αληθινό!!!). Η cosmote μου έλεγε, ναι έχουμε λευκό αλλά μας δόθηκε οδηγία να μην δώσουμε σε cosmote group συμβόλαια (!)


τα cosmote group συμβολαια τι ειναι; οσοι ανηκουν cosmote; δηλαδη δεν θα το παρω ποτε εγω που θελω να κανω ανανεωση συμβολαιου;

#2644   Nosferatu

Nosferatu

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/11/2012 - 17:54

Συστήνω ανεπιφύλακτα το ηλεκτρονικό κατάστημα της Cosmote (www.cosmote.gr και από εκεί στο e-shop). Εκεί βρήκα το 5 σε 32άρι λευκό. Μπαίνεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα και βλέπεις διαθεσιμότητα. Δεν εμπλέκονται άνθρωποι όπως στις προπαραγγελίες στα καταστήματα όπου ισχύει και το μέσο... Μόλις βρεις αυτό που θέλεις το παραγγέλνεις (αν δεν είναι διαθέσιμο δεν σε αφήνει να κάνεις την αγορά) και πληρώνεις με πιστωτική κάρτα, μάλιστα προσφέρειμέχρι 12 άτοκες δόσεις. Τη μέρα 0 κάνεις την παραγγελία και τη μέρα 3 το απόγευμα τη στέλνουν στη Speedex, την επόμενη εργάσιμη είναι σε σένα. Μην παιδεύεστε άδικα...

ΥΓ: Είτε ως σκέτη συσκευή (σε αντίθεση με άλλο δίκτυο) είτε ως επιδότηση...

Τελευταία επεξεργασία από: Nosferatu, 11/11/2012 - 17:56


#2645   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 11/11/2012 - 18:59

παραλαβή πότε γίνεται?? Μου είπαν το σάββατο ότι τους έρχονται πάντα.

Αλήθεια παρήγγειλες από εκεί!!Σου είπαν ότι Σάββατο έρχονται;

#2646   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/11/2012 - 21:00

Παρελαβε κανενας απο το
http://eksipnesagore...ef=bestprice.gr ??????

#2647   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2012 - 21:13

Αλήθεια παρήγγειλες από εκεί!!Σου είπαν ότι Σάββατο έρχονται;

παράγγειλα απο γερμανό και μου είπαν ότι παραλαβές γίνονται συνήθως σάββατο.

Τελευταία επεξεργασία από: gotigreco, 11/11/2012 - 21:13


#2648   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/11/2012 - 08:55

Καλημέρα, παρέλαβα το δικό μου τη Παρασκευή μεσημέρι, 16gb άσπρο. Μεταπήδησα από 32gb μαύρο 4 σε 16gb άσπρο 5 και πραγματικά η διαφορά είναι τρομερή. Αν και ήμουν διστακτικός με το χρώμα, έχουν εντυπωσιαστεί τρομερά με το άσπρο. Όσο αφορά τη χωρητικότητα, θα πρέπει να γίνει σωστή διαχείριση των apps αν και δεν νομίζω να έχω πρόβλημα γιατί videos μόνο στη tv και κάποτε στο ipad βλέπω.

Παράγγειλα το 5 τέλος Σεπτέμβρη και έκανα 2 μήνες σχεδόν να το πάρω. Αυτό το διάστημα ήμουν στο κλικ να το παρατήσω και να πάω σε galaxy note 2, galaxy s3, HTC ONE X, iphone 4s, όμως τη τελευταία στιγμή κάτι με τράβαγε πίσω και τελικά δικαιώθηκα.

Είναι το καλύτερο κινητό που είχα/είδα ever! Όσοι το περιμένουν υπομονή και αξίζει, σας μιλάω εκ πείρας

#2649   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 09:13

εγω ως φανατικος iphone και γενικοτερα κατοχος apple συσκευων δηλωνω αφανταστα δυσαρεστημενος με την τοση ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ καθυστερηση εκ μερους των καταστηματων την πληρη ελλειψη ενημερωσης για ενα προιον της ταξεως των 739 ευρω.και τι εννοω εχω πληρωσει το προιον διοτι ειχα παραγγειλει ενα galaxy s3 το ακυρωσα και πηρα πιστωτικο για iphone 5.απο 02/11 εχω παραγγειλει λευκο και μετα απο τα απειρα τηλεφωνα στο καταστημα μου λενε καντε λιγο υπομονη διοτι δεν εχουμε ενημερωση και θα αργησουν πολυ οι συσκευες μπορει και για δεκεμβρη.που τα εχουν δει αυτα;ενας να μου απαντησει!δεν γινονται κυριοι!!ελεος!!!κυκλοφορησε 14/09 εδω ηρθε 01/11 και ηρθαν λιγοτερα κομματια πεθαινεις!!και μου λενε οτι θα αργησει και δεν ξερουν;απλα τραγικο.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2650   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:02

περιμενω 32αρι απο wind πατρα δεν με νοιαζει ασπρο ή μαυρο... μου ειπε αυτος που εχει καταστημα wind στην πατρα που ειναι και κολλητος μου 32αρι γυρω στα χριστουγεννα... Δεν ξερω τι γινεται στην υπολοιπη ελλαδα αλλα μαλλον ισχυει το ιδιο...

#2651   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:09

Ρε stevo δε βαρέθηκες; Άραξε κΙ θα έρθει... Αφού έχεις κινητο..

Αναρτημένη εικόνα


#2652   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:15

Ρε stevo δε βαρέθηκες; Άραξε κΙ θα έρθει... Αφού έχεις κινητο..

ρε φιλε τι να βαρεθω;;ειναι δυνατον να μην ξερουν ημερομηνιες;;;;σοβαρα τωρα!ασχετο το οτι εχω κινητο!!πληρωνω και το θελω στην ωρα του....και αν οχι γρηγορα...τουλαχιστον μια ημερομηνια ρε μαρκ...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2653   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:38

To πλαίσιο τα παίρνει από τις εταιρίες κινητής οπότε αν δεν τους λένε πως θα σου πει κι εσένα ρε;

Αναρτημένη εικόνα


#2654   xristomor

xristomor

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:39

Εγώ ρε παιδιά από τη Vodafone στο Μαρούσι το έχω προπαραγγείλει (και παραγγείλει!) από την ημέρα που ανακοινώθηκε ότι η διάθεση θα ξεκινήσει στις 2/11 (πρέπει να ήταν μια εβδομάδα πιο πριν..) και ακόμα τίποτα.. Τους πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη Τετάρτη και μου είπανε ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση, βλέπουν ότι η παραγγελία μου είναι στο σύστημα αλλά δεν μπορούν να μου πουν πότε θα τα έχουν και το μόνο που τους είχε έρθει ήταν 3-4 32άρια (!). Τους είπα για μια εκτίμηση στο περίπου ωστέ να ξέρω τι μου γίνεται και μου είπε ότι για εκείνη (την προηγούμενη) εβδομάδα απίθανο και ίιιιιιισως από αυτή.. Από τα λεγόμενα του υπαλλήλου κατάλαβα ότι πραγματικά δεν είχε ιδέα και μάλλον ούτε αυτή την εβδομάδα θα τα έχουν.. Δεν ξέρω τι γίνεται και το εν λόγω κατάστημα δε με έχει απογοητεύσει ποτε στα τόσα χρόνια. Κάθε φορά από εκεί παίρνω το iPhone και ΠΑΝΤΑ την 1η μέρα της κυκλοφορίας του ανεξαρτήτως ελλείψεων και αν δε το έχει αυτός, μου λέει σε ποιο κατάστημα Vodafone να πάω και μου κάνει την κράτηση.. Γιατί έτσι φέτος... Τι να πω; Κρίμα.. Σκέφτομαι μήπως να αρχίσω να ψάχνω και αλλού...

#2655   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 10:51

To πλαίσιο τα παίρνει από τις εταιρίες κινητής οπότε αν δεν τους λένε πως θα σου πει κι εσένα ρε;

Και αμα του απαντησει μια ημερομηνια και πεσει εξω παλι θα τον κραζει...Το οτι πηρες το galaxy και το πηγες πισω δεν φταιει καποιος παρα μονο εσυ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες