Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1636   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:43

Αψογη εξυπηρετηση νομιζω αυτο τα λεει ολα ναι και με doa ολα καλα


Δεν νομιζω στο θεμα doa εχω τις χειροτερες εμπειριες απο golden-i σε σημειο που εχω αποφασισει να μην ξαναπατησω απο εκει.Μακριά.
Δες εμπειρια

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 30/10/2012 - 19:49


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1637   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:47

Ακουστε τωρα ποσο γελοιες ειναι οι εταιριες κινητης.Πηρα τηλ τωρα στο public Καλαματας ρωταω

-θα ερθει το νοτε 2 αυριο οπως λετε στο σιτε σας,θα εχετε και demo?

Απαντηση: μου λεει μαλλον ναι θα ερθει το νοτε 2 σιγουρα αυριο μεθαυριο και θα εχω και demo αλλα 2-11 θα εχω και το iphone 5 (χωρις να προλαβω να ρωτησω θα ηταν η επομενη ερωτηση μου)...

-δηλαδη του λεω θα μπορω την Παρασκευη να παρω 5αρι στα 739?

Απαντηση:Κοιταξε να δεις επειδη με το iphone 5 εχει γινει ο ΧΑΜΟΣ παντου,εχει πολυ μεγαλη ζητηση εμεις σαν public επειδη τυχαινει εχουμε και την wind που συνεργαζομαστε θα τα δωσουμε μονο με συνδεσεις wind δεν θα πουλησουμε σκετα για αρχη...

-Α!να ρωτησω και κατι αλλο δεχεστε προπαραγγελιες για το iphone 5 ή οποιος προλαβει την Παρασκευη?

Απαντηση: Οχι δεν θα το παμε με προπαραγγελιες οποιος ερθει την Παρασκευη και μου πει θελω 5αρι με wind συμβολαιο το περνει,μεχρι να μου τελειωσουν τα κομματια.

Βλεπετε πανε να μας υποχρεωσουν να κανουμε συμβολαια ολοι!Δεν ντρεπονται να το λενε...μονο με συμβολαιο!δηλαδη αμα πανε 10 ατομα και τους ζητησουν 5αρι χωρις συμβολαιο δεν θα παρουν,ας μην εχουν πουλησει και κανενα!

Τελευταία επεξεργασία από: omg, 30/10/2012 - 19:54


#1638   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:52

Λοιποοον.....

Μολις γυρισα απο public metro mall.

Κρατανε στοιχεια για iphone 5 και μου ειπε οτι τα τηλεφωνα ειναι ηδη στο καταστημα, αλλα θα διατιθονται απο την παρασκευη και οτι ηδη οι 10 πρωτοι εχουν ειδοποιηθει.

Μου ειπε οτι χλωμο με βλεπει για παρασκευη και πιο πιθανον, να εξυπηρετηθω δευτερα-τριτη.

Κρατησε το ονομα μου σε μια λιστα που ειχε ηδη φτασει στη δευτερη σελιδα, αλλα δεν μπορεσα να δω αν ηταν ΟΛΑ για iphone....

Αυτα κι απο μενα απο το ατυπο ρεπορταζ!


Ποια 2η σελιδα μας λες!Συνοικιακο καταστημα Γερμανος με 3-4 καταστηματα κινητης στα 100 μετρα και απο της 2 μεριες ανοιγει το βιβλιο για να σημειωσει το τηλ μου για να παρω 5αρι και ηταν 6 σελιδες!!!Μιλαω για καμμια 12αρια μερες πριν!

Τελευταία επεξεργασία από: omg, 30/10/2012 - 19:53


#1639   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:55

Δεν νομιζω στο θεμα doa εχω τις χειροτερες εμπειριες απο golden-i σε σημειο που εχω αποφασισει να μην ξαναπατησω απο εκει.Μακριά.
Δες εμπειρια



Εγω αντιθετα με σενα εχω πολυ καλη εμπειρια με το αιρ που ειχα παρει.Πολυ κακη εμπειρια εχω απο document και δεν ξαναπερναω ουτε απεξω

#1640   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:55

Για αυτο όσοι πάτε την Παρασκευή θα τους πείτε ότι θέλετε με συμβόλαιο και θα τους πείτε να σας το φέρουν εκείνη την στιγμή γιατι αλλιώς δεν υπογράφετε κανένα συμβόλαιο .οταν το έχετε στα χέρια σας το κουτι λέτε ότι το μετανιωσατε για συμβόλαιο και λέτε ότι θα το πάρετε σκέτο .αν σας αρνηθούν κίνηστε νομικά ....

#1641   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 19:58

Εγω αντιθετα με σενα εχω πολυ καλη εμπειρια με το αιρ που ειχα παρει.Πολυ κακη εμπειρια εχω απο document και δεν ξαναπερναω ουτε απεξω


Εχεις καλη εμπειρια απο doa στο συγκεκριμενο θεμα?Στο αλλαξαν με σφραγισμένο?

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 30/10/2012 - 19:59


#1642   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:00

τι εννοει ο ποιητης iPhone 5 Ελληνικο
http://www.insomnia....μονο-ανταλλαγη/

#1643   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:00

Εχεις καλη εμπειρια απο doa στο συγκεκριμενο θεμα?




Φιλε διαβασα με το ipad τι ειχε γινει και μου φανηκε παραξενο εμενα μου ειχαν δωσει καινουργιο σφραγισμενο το αιρ επειδη αυτο που ειχα παρει ηταν στην οθονη πανω δεξια μαυρο δεν εδειχνε καθολου τωρα τι να σου πω

#1644   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:02

τι εννοει ο ποιητης iPhone 5 Ελληνικο
http://www.insomnia....μονο-ανταλλαγη/

ξεκλειδωτο θα εννοει...η καποιος οταν του το πουλησε του ειπε οτι ειναι ελληνικο :P

#1645   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:02

Φιλε διαβασα με το ipad τι ειχε γινει και μου φανηκε παραξενο εμενα μου ειχαν δωσει καινουργιο σφραγισμενο το αιρ επειδη αυτο που ειχα παρει ηταν στην οθονη πανω δεξια μαυρο δεν εδειχνε καθολου τωρα τι να σου πω


οκ δεκτον να το περιορισουμε τοτε στο Golden-i στη θεσσαλονικη (κοσμος) γιατι εγω ειδα και επαθα για να μου το αντικαταστησουν!

#1646   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:04

τι εννοει ο ποιητης iPhone 5 Ελληνικο
http://www.insomnia....μονο-ανταλλαγη/


http://www.iphonehel...μονο-ανταλλαγη/

#1647   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:05

http://www.iphonehel...μονο-ανταλλαγη/




Ο ποιητης θελει να πει οτι παραλαμβανει την παρασκευη αλλα δεν του φτανουν τα gb

#1648   switcher

switcher

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:09

παιδια η διαδικασια DOA για iPad και Mac ειναι διαφορετικη απο iPhone. Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι υπαρχει οντως DOA για iPad αλλα πρεπει πρωτα να επιβεβαιωθει η βλαβη απο καποιο εξουσιοδoτημενο service.

Τελευταια φορα που ειχα παει εγω στο Golden-i δεν ηταν service οποτε τα παιδια εκει δεν μπορουσαν να κανουν επιβεβαιωση της βλαβης -ακομα και για κατι που φαινεται οπως το light bleeding.

Οπως και να εχει κι εγω το προτεινω, δυο Mac και ενα iPad εχουμε παρει απο εκει και ηταν παντα αψογοι στην εξυπηρετηση. Τωρα οπως μαθαινω ειναι και επισημο service της Apple.

#1649   Avi23

Avi23

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:34

Σε γερμανό στα βόρεια (αθηνών) έκανα την προκράτηση μου για το μαύρο 16άρι. Κατα πάσα πιθανότητα θα το έχω την Παρασκευή μου είπανε, ας είναι καλά η ανανέωση στο απεριόριστα που θέλω να κάνω...

ΥΓ: Δεν ξέρω αν έχει παρατηρηθεί πιο πρίν, ήδη στις επιδοτήσεις και στις συσκευές στο σύστημα της cosmote είδα και την κατηγορία για τα πεντάρια. Οπότε υπομονή λίγες ώρες :P

#1650   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:37

λοιπον, μολις γυρισα απο κεντρικο καταστημα κοσμοτε, πολυ κεντρικο...λεω την παρασκευη θα φερετε το 5αρι, ποιο 5αρι λεει, δεν υπαρχει επισημη ενημερωση, λεω πως στο τουιτερ, φορουμ, ιντερνετ, ραδιοφωνα, φασεβοοκ, λεει η επισημη κοσμοτε οτι θα πουλαει το 5αρι, κ εσεις δεν ξερετε τιποτα??????????

λοιπον, το χαλι της εταιρειας αυτης δεν υπαρχει, ειναι η 1η φορα που απο εκνευρισμο κ μονο θα σκεφτω σοβαρα να αλλαξω δικτυο, αν εισαι κ θελεις να λεγεσαι σοβαρη εταιρια, πρεπει να εχεις μια ενιαια γραμμη, δεν μπορει να αφηνεις υπονοουμε κ φημες στα ιντερνετικα μεσ κ στα καταστηματα να μην λες κατι, 'η σιωπη ανεπισημα 'η μιλα ρε, τι ξεφτιλικι ειναι αυτο...

τεσπα, οποιος βρει κ αγορασει κομματι εδω μεσα ας ποσταρει ελληνικη αποδειξη γιατι αμφιβαλω αν 1 στους 10 που περιμενει να το παρει θα το βρει στις 2/11...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες