Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPad mini. Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
447 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:29

τι galaxy tab και ιστοριες.ενα μινι θαυμα εσκασε σημερα.κινηση ρουα ματ απο apple σε ολους τους τομεις.νομιζω οτι το 2013 με 5αρι,macbook retina,new imac,ipad 4th gen,ipad mini της ανηκει ολοκληρωτικα -και δικαιωματικα- (μαζι με τα λεφτα ολου του πλανητη!).σε ολο το ευρος τιμων ο καταναλωτης υπερκαλυπτεται απο ολη τη γκαμα προιοντων της apple πλεον.αυτο ειναι μεγαλη μαγκια.αντε να δουμε και τις iTv επιτελους μπας και πεσουν και αλλο οι τιμες στα πανελ led κλπ..

Τελευταία επεξεργασία από: mikelev, 24/10/2012 - 01:31


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:40

Εχω θα γελασω οταν θα κραζετε για το 400 που θα ερθει...με αυτα τα χαρακτηριστηκα και με το new ipad να εχει 460 αυτη τη στιγμη. Καποιοι ηπερισπεζεστε με με φανατικο μαλιστα τροπο οτι καλα εκανε και δεν εβαλε retina και μπλα μπλα μπλα και ξερει τι κανει και 5 εκατομυρια πωλησεις και ιστοριες με ιπταμενα αλογα. Εγω βλεπω οτι το ψαρι πλεον πηδαει εξω απο το νερο να φαει το δωλομα και ειναι και κατα 70-80% ο λογος που πλουτιζει η apple και οχι η υπερφυσικα πρωτοτυπη ασυναγωνιστη ΠΟΛΙΤΙΚΗ της.Αλλα ειμαστε ελληνες εδω μεσα ολοι.Σε μια χωρα που ολα γινονται για το φαινεστε και ενα απροσδιοριστο πρεπει. Αντικειμενικα,οχι μονο απο το φορουμ,αλλα σε ολη την ελλαδα περισσοτεροι απο 50% των κατοχων ιphone ειναι για τα ματια του κοσμου,για να ειναι cool,επειδη πρεπει να εχουν το καλυτερο. Πολλοι λιγοτεροι το χρειζονται και το αξιοποιουν πραγματικα....

#123   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:44

Εχω θα γελασω οταν θα κραζετε για το 400 που θα ερθει...με αυτα τα χαρακτηριστηκα και με το new ipad να εχει 460 αυτη τη στιγμη. Καποιοι ηπερισπεζεστε με με φανατικο μαλιστα τροπο οτι καλα εκανε και δεν εβαλε retina και μπλα μπλα μπλα και ξερει τι κανει και 5 εκατομυρια πωλησεις και ιστοριες με ιπταμενα αλογα. Εγω βλεπω οτι το ψαρι πλεον πηδαει εξω απο το νερο να φαει το δωλομα και ειναι και κατα 70-80% ο λογος που πλουτιζει η apple και οχι η υπερφυσικα πρωτοτυπη ασυναγωνιστη ΠΟΛΙΤΙΚΗ της.Αλλα ειμαστε ελληνες εδω μεσα ολοι.Σε μια χωρα που ολα γινονται για το φαινεστε και ενα απροσδιοριστο πρεπει. Αντικειμενικα,οχι μονο απο το φορουμ,αλλα σε ολη την ελλαδα περισσοτεροι απο 50% των κατοχων ιphone ειναι για τα ματια του κοσμου,για να ειναι cool,επειδη πρεπει να εχουν το καλυτερο. Πολλοι λιγοτεροι το χρειζονται και το αξιοποιουν πραγματικα....

βρε καψα που εχετε με την apple.Χαλαρωστε βρε και απολαυστε τα Note σας.

#124   martini

martini

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:mart!ni

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:44

ολο το ευρος τιμων ο καταναλωτης υπερκαλυπτεται απο ολη τη γκαμα προιοντων της apple πλεον.αυτο ειναι μεγαλη μαγκια.

Κάποιο λαθος κανείς... Λάπτοπ κάτω απο 1000 δεν, υπολογιστής κάτω απο 1200 δεν, κινητό κάτω από 400 δεν...
Αυτό δεν ειναι όλο το εύρος τιμών, είναι από ακριβά εώς παρά πολυ ακριβά! Αν κάτι υπάρχει σε χαμηλότερες τιμές απο αυτές που έγραψα τοτε θα ειναι κάποιο παλιό μοντέλο.

#125   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:51

βρε καψα που εχετε με την apple.Χαλαρωστε βρε και απολαυστε τα Note σας.


Δεν ειναι καν καψα κυριε γαματε,ποσο μαλλον οταν εχω new ipad και εχα ιphone αρκετα καιρο.
Επισης το note ειναι κινητο και οχι ταμπλετ. Δεν το αγορασα για ταμπλετ αλλα για κινητο και ας εχει και χρησημοτητα ταμπλετ. Πας να μου το παιξεις διθεν υπερανο οταν συγκρινεις διαφορετικα πραγματα?

#126   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:57

Δεν ειναι καν καψα κυριε γαματε,ποσο μαλλον οταν εχω new ipad και εχα ιphone αρκετα καιρο.
Επισης το note ειναι κινητο και οχι ταμπλετ. Δεν το αγορασα για ταμπλετ αλλα για κινητο και ας εχει και χρησημοτητα ταμπλετ. Πας να μου το παιξεις διθεν υπερανο οταν συγκρινεις διαφορετικα πραγματα?

Το note δεν ειναι τηλεφωνο,ειναι ΚΑΙ τηλεφωνο(λεμε τωρα)..Η εταιρια που το φτιαχνει το ονομασε phablet(σκεφτοντουσαν καιρο)....

#127   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:04

Δεν ειναι καν καψα κυριε γαματε,ποσο μαλλον οταν εχω new ipad και εχα ιphone αρκετα καιρο.
Επισης το note ειναι κινητο και οχι ταμπλετ. Δεν το αγορασα για ταμπλετ αλλα για κινητο και ας εχει και χρησημοτητα ταμπλετ. Πας να μου το παιξεις διθεν υπερανο οταν συγκρινεις διαφορετικα πραγματα?

Περαστικα φιλε μου και να τα χαιρεσαι οτι εχεις με λιγοτερο αγχος και περισσοτερο μυαλο.

#128   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:09

Το note επρεπε να λεγεται none!
Υπερβολικα μεγαλο για κινητο
Υπερβολικα μικρο για tablet
Ουσιαστικα δεν κανει για τιποτα πληρως! (εξου και το none!)
Ιδανικο για καποιους που θελουν και tablet, θελουν και κινητο και δεν εχουν λεφτα για να παρουν 2 σωστες συσκευες! :Ρ
Sorry για το off topic αλλα δεν κρατηθηκα!


#129   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:14

Περαστικα φιλε μου και να τα χαιρεσαι οτι εχεις με λιγοτερο αγχος και περισσοτερο μυαλο.


Συνεχιζεις την ειρωνεια,δεν ξερω απο που νομιζεις οτι απεκτησες αξια ξαφνικα μονος σουεδω μεσα και το παιζεις γαματος αλλα τουλαχιστον σεβομαι τα παντελονια που φοραω και εχω το θαρρος να λεω την γνωμη μου και οχι το θρασσος να ειρωνευομαι ατομα πισω απο μερικα ακριβοπληρωμενα pixel με τα λεφτα του μπαμπα φανταζομαι...γιατι ο τροπος που μιλας δεν μου δειχνει πολλα. Επισης σου λεω ενα μεγαλο ευχαριστω που με επαληθευσες. Υπερισπιζεσαι της apple αγορες σου φανατικα παιρνοντας το προσωπικο....εχω απορια να δω τι θα μου απαντησεις...βασικα με τι τονο θα μου απαντησεις.

#130   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:21

Το note επρεπε να λεγεται none!
Υπερβολικα μεγαλο για κινητο
Υπερβολικα μικρο για tablet
Ουσιαστικα δεν κανει για τιποτα πληρως! (εξου και το none!)
Ιδανικο για καποιους που θελουν και tablet, θελουν και κινητο και δεν εχουν λεφτα για να παρουν 2 σωστες συσκευες! :Ρ
Sorry για το off topic αλλα δεν κρατηθηκα!

Καλα ναι αλλα οχι μονο...ειναι και για καποιους που εχουν κολλημα με τις μεγαλες οθονες και δεν τους ενοχλει τοσο αν χωραει στην τσεπη η οχι :P
Επισης εχει να κανει και με ποιες αναγκες εξυπηρετει...σιγουρα δεν εναι τελειο τηλεφωνο ουτε τελειο ταμπλετ αλλα τουλαχιστον δεν θα περιμενω να μεινει ελευθερο το λαπτοπ η το ipad για να μπω internet ;) επισης αγαπω το android εξισου και το ios. Σιγουρα θα μου προτεινες το s3 με λιγοτερα λεφτα αλλα επιλογες ειναι αυτες. Το ειχα δουλεψει πριν το αγορασω και ηξερα οτι θα με καλυβε μεχρι την κυκλοφορια του 5s....

#131   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:33

Συνεχιζεις την ειρωνεια,δεν ξερω απο που νομιζεις οτι απεκτησες αξια ξαφνικα μονος σουεδω μεσα και το παιζεις γαματος αλλα τουλαχιστον σεβομαι τα παντελονια που φοραω και εχω το θαρρος να λεω την γνωμη μου και οχι το θρασσος να ειρωνευομαι ατομα πισω απο μερικα ακριβοπληρωμενα pixel με τα λεφτα του μπαμπα φανταζομαι...γιατι ο τροπος που μιλας δεν μου δειχνει πολλα. Επισης σου λεω ενα μεγαλο ευχαριστω που με επαληθευσες. Υπερισπιζεσαι της apple αγορες σου φανατικα παιρνοντας το προσωπικο....εχω απορια να δω τι θα μου απαντησεις...βασικα με τι τονο θα μου απαντησεις.

Και εσυ συνεχιζεις να εχεις φαντασια...σε ειρωνευτηκα οταν εβρισες.Βασικα μαζεψε το στομα σου και ασε τους μπαμπαδες και τις μαμαδες στην ησυχια τους.Πηρες φορα και γραφεις βλακειες και στο λεω στα ισα χωρις ιχνος ειρωνειας αυτη τη φορα.Οταν σου εγραψα να απολαυσεις το Note το ειπα καλοπροαιρετα γιατι καπου ειχε παρει το ματι μου οτι το θες..το περιμενεις..κατι τετοιο τελοσπαντων.
Δεν ειρωνευομαι κανενα για τις επιλογες του γιατι απλα δεν μου πεφτει λογος τι κανει ο καθενας με την τσεπη του.

#132   iTsikos

iTsikos

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:36




πραγματικά πολύ ωραίο το ipad mini και στην κατηγορια του θα κερδίσει πολύ κοινό .
και επιτέλους σταματήστε να κατακρίνετε το κάθε προϊόν της APPLE χωρίς καν να το έχετε δει οπως το iphone 5 και πάντα νομίζοντας ότι βγαίνει για τις ανάγκες σας και μονο .

το makbook pro με εντυπωσίασε πολύ έχω το 13,3 3 χρονια τώρα δεν θα το αλλάξω αλλα αν αγόραζα τώρα laptop θα ήταν η πρώτη μου επιλογή. επίσης και το iMac πανέμορφο κόσμημα.

#133   fonikoxeris

fonikoxeris

    iPH Enthousiast

  • 393 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:44

Καλα ναι αλλα οχι μονο...ειναι και για καποιους που εχουν κολλημα με τις μεγαλες οθονες και δεν τους ενοχλει τοσο αν χωραει στην τσεπη η οχι :P
Επισης εχει να κανει και με ποιες αναγκες εξυπηρετει...σιγουρα δεν εναι τελειο τηλεφωνο ουτε τελειο ταμπλετ αλλα τουλαχιστον δεν θα περιμενω να μεινει ελευθερο το λαπτοπ η το ipad για να μπω internet ;) επισης αγαπω το android εξισου και το ios. Σιγουρα θα μου προτεινες το s3 με λιγοτερα λεφτα αλλα επιλογες ειναι αυτες. Το ειχα δουλεψει πριν το αγορασω και ηξερα οτι θα με καλυβε μεχρι την κυκλοφορια του 5s....

δεν θα πω κατι για το note2 απλα δες και μετα πες μας παλι αν ειναι μονο το κολλημα μεγαλης οθονης που σε κανει να το θες ή αν δεν ειναι τελειο σαν ταμπλετ ή σαν τηλεφωνο.δες ομως το βιντεο που βαζω και απαντα με ειλικρινια οχι με φανατισμο.για μενα δεν συγκρινετε με κανενα Ipad σε δυνατοτητες και καινοτομιες οπως και με κανενα Iphone...


#134   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:47

Tελειο παιδια...αλλα τι σχεση εχει με το τοπικ το συγκεκριμενο?

#135   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:48

δεν θα πω κατι για το note2 απλα δες και μετα πες μας παλι αν ειναι μονο το κολλημα μεγαλης οθονης που σε κανει να το θες ή αν δεν ειναι τελειο σαν ταμπλετ ή σαν τηλεφωνο.δες ομως το βιντεο που βαζω και απαντα με ειλικρινια οχι με φανατισμο.για μενα δεν συγκρινετε με κανενα Ipad σε δυνατοτητες και καινοτομιες οπως και με κανενα Iphone...



Απαντησε μου σε πμ το λες τωρα για καλο αυτο η για κακο? :Ρ
Ας μην συνεχισουμε αλλο αυτην την συζητηση εδω...εχουμε βγει αρκετα off topic.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες