Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPad mini. Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
447 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:24

Γιατί δεν παίρνει τηλέφωνο.

Αν ήταν maxi, θα ήταν iPod Maxi.

Αλλά φαίνεται ότι θέλει να δημιουργήσει ολόκληρη γκάμα με ipad, όπως τα MacBook.

οκ απλά χιούμορ έκανα thnxxxx

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:24

Το galaxy tab πάντως σε πολλές χώρες το δίνουν δώρο μαζί με το galaxy s3


φιλε μου, δεν ειναι ολα τα galaxy tab τα ιδια. Μιλαμε για το Galaxy Tab 7.7 P6800 / P6810. Ειναι το premium tablet της samsung. Δεν εγινε τοσο γνωστο λογω οτι εκανε πολυ ακριβα λογω της Amoled οθονης, Το πρωτο ταμπλετ με τετοια οθονη,

Τελευταία επεξεργασία από: doctorm, 23/10/2012 - 22:25


#108   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:26

Κάτι έγινε σήμερα :)
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#109   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:27

Στην Ιταλία το κάνουν 100%. Πριν 1 μήνα το πήρε συγγενής μου στη Ρώμη. Μου είπε ότι έχει και πολύ μεγάλη ζήτηση κι όλας και τα galaxy mini τα στέλνουν μετά από 1 μήνα περίπου από την αγορά σου κιητου galaxy s3 λόγω διαθεσιμότητας.
Το ίδιο ξέρω και για την Δανία.

με μπερδεψες..το galaxy mini δινουν δωρο ή το galaxy tab?χθες γμτ γυρισε πολυ δικος μου ανθρωπος απο ρωμη...

#110   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:28

με μπερδεψες..το galaxy mini δινουν δωρο ή το galaxy tab?χθες γμτ γυρισε πολυ δικος μου ανθρωπος απο ρωμη...


την βρηκα την προσφορα εδωhttp://www.telecompa...axy-s3-in-italy. Με το galaxy s3 δινουν δωρο το galaxy tab 7.0

#111   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:29

φιλε μου, δεν ειναι ολα τα galaxy tab τα ιδια. Μιλαμε για το Galaxy Tab 7.7 P6800 / P6810. Ειναι το premium tablet της samsung. Δεν εγινε τοσο γνωστο λογω οτι εκανε πολυ ακριβα λογω της Amoled οθονης, Το πρωτο ταμπλετ με τετοια οθονη,


Δεν ξέρω ποιο μοντέλο ακριβώς ήταν γιατί δεν τα γνωρίζω τα πραγματα με τα galaxy. Μόλις επικοινωνήσω μαζί του μέσα στις επόμενες μέρες θα σας πω ακριβώς για ποιο μοντέλο λέω.

Η ίδια προσφορά και στην Αγγλία..
Οπότε μάλλον για αυτό το μοντέλο θα αναφέρομαι και για την Ιταλία http://www.phoneslim...Galaxy Tab.html

#112   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:33

Πολυ καλη προσφορα..αλλα παει πεαξε..

#113   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 23/10/2012 - 23:23

Ξερει κανεις που μπορω να δω το keynote ? Δεν εχω το iTunes αν ξερετε κανα Link στειλτε !

Τελευταία επεξεργασία από: Alexthekiller1993, 23/10/2012 - 23:24


#114   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 23/10/2012 - 23:23

....Πουλιεται στα 550 ευρω η 3G εκδοση και προσφατα εντελως τυχαια <_< η samsung την WiFi εκδοση την εριξε την τιμη στα 310 ευρω περιπου.


Τίποτα δεν ειναι τυχαιο στις πωλήσεις φιλε μου,

Η Apple και ο ερχομός των καινούργιων ντιβαις τους εκανε να το ξανασκεφτούν, για να μην τους μείνει στα ραφια, και το φυσαν και δεν θα κρυώνει! (..βλπ BBerry Tab) ;)

Και για να πω και την γνωμη και σε αυτο το τοπικ περι αντιγραφής κτλ, οριστε και ενα copy-past απο αντίστοιχο τοπικ που ειχαμε την ιδια συζήτηση. ;-)



''Έχεις απόλυτο δίκιο φιλε μου με την λάθος σύγκριση προϊόντων!

Μονο που εδώ μιλάμε για προϊόντα της Apple, τα οποία έχουν αποδείξει ότι έχουν πολύ μεγαλύτερη ακτίνα σύγκρισης απο το πραγματικό τους μέγεθος!

Για παράδειγμα όταν πρωτοβγηκε το iPad (9,7) μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα έριξε (...για να μην πω έσβησε)! όλες τις τιμές απο τα τότε γνωστά νετ-μπουκς των 9, 10, 11, και + inc!

Οπότε εύλογα καταλαβαίνεις ότι το συγκεκριμένο προϊόν δεν πρόκειται να αφήσει ανεπηρέαστη την τιμή, αλλα και την μετέπειτα πορεία του Galaxy Tab, και κάθε αλλου ταμπλετοιδες στις + - 4 inc.

Γνωστά τα κραξιματα (βλπ iPad, iPhone4, iPhone5 ect) αλλα εξίσου γνωστά και τα αποτελέσματα!

Τα σπεκς είναι κάτι που πραγματικά ποτέ δεν επηρέασαν τις πωλήσεις της Apple στα προϊόντα της. Είναι ο συνδυασμός των υλικών, με το όχι το τι κάνει, αλλα πως το κάνει, (iOS) που καθιστά τα ντιβαις της Apple στα τοπ των πωλήσεων μέχρι στιγμής.

Και για το τέλος, ο χρόνος θα δείξει και πάλι αν έχω δίκιο η όχι! ;-)''


''Που ακριβως το στηρίζεις οτι αντίγραψε την Samsung?

Επειδή πηγε την ταμπλετα της στα 7,9!! Λογικο δεν ειναι για μια εταιρία να δοκιμάσει την τυχη της και σε αλλο μεγεθος απο αυτα του στάνταρ! (..που για να μην ξεχναμε αυτή πρωτοέθεσε στις ταμπλέτες)

Ουτε τεχνολογία έκλεψε, ουτε τεχνογνωσία. Πανω στα δικα τις υλικα και στο δικο της συστημα δούλεψε.

Και ας σταματήσουμε επιτελους να αναφέρουμε με τόση σιγουριά το τι θα εκανε ο Steve Jobs αν ηταν ακομα εδω, λες και τον ξεραμε απο μικρο παιδι!!

Τον Cook ο Steve ο ιδιος τον ανεβασε, και σιγουρα γνωριζε καλυτερα απο εμας τους λογους.

Τα 5εκτ. πωλήσεων του iPhone 5 απο την πρώτη εβδομάδα, οι καινούργιοι Mac και οι τιμες τους, το Mini iPad και η τιμη του, το τελικο οκ απο τον Cook έφυγε!
Οποτε για ολους εσας που τον κατακρίνεται, σκεφτείτε μονο οτι ηταν απο τους πιο πιστους και παλιούς συνεργατες του Steve, και μονο τυχαιο δεν ειναι που τον επελεξε ο ιδιος! B)''





....αυτα! ;-)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 23/10/2012 - 23:32

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#115   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/10/2012 - 23:28

Ξερει κανεις που μπορω να δω το keynote ? Δεν εχω το iTunes αν ξερετε κανα Link στειλτε !


http://www.apple.com

#116   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:06

Εμένα πάλι μου κανε εντύπωση που μέσα στις χώρες που θα κυκλοφορήσει στο επόμενο διάστημα είναι Βουλγαρία, Σλοβακία, Ρουμανία κτλ εκτός των άλλων μεγάλων και την Ελλάδα πουθενά :P


Η Ελλάδα μας, δεν είναι χώρα πλέον...δυστηχώς...Γιατί με καμάρι την υπηρέτησα στην Κύπρο, αλλά...αλλιώς μας συμπεριφέρεται...anyway :-)

#117   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:09

http://www.apple.com

Μου λεει check back soon !

#118   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:05

Ερωτηση: Οι HD εφαρμογες για iPad3/4 θα τρεχουν και στο mini ή μονο οι εφαρμογες με αναλυση προ retina(για iPad1/2)?


#119   leukonas

leukonas

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:10

Πολύ καλό μέγεθος....

#120   xuser

xuser

    iPH Enthousiast

  • 569 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:13

Μου λεει check back soon !


Καθάρισε cache,cookies

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες