Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPad 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   GREGORY1975

GREGORY1975

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:48

Οσοι πήραν ipad3 όπως κι εγω σήμερα η apple μας είπε πόσο γραμμένους στα π@π@ρι@ τους μας έχει....ούτε iPhone 5 θα πάρω σε 6 μήνες 5s στανταρακι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:48

Εγω περιμενα να βγει ενα καλο ipad mini με προσιτη τιμη.και βγηκε ενα μαπα μινι με τΙμη κολαση..και το κερασακι στη τουρτα ηταν το νεο νεο ipad..ελεος.οσα φαμε,οσα πιουμε και οσα αρπαξει ο κωλος μας η αντιμετωπιση της αππλ


ποτε εβγαλαν κατι σε προσιτη τιμη? δεν νομιζω τακη,,, απλα το μινι μου ειναι αδιαφορο

#18   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:48

Σε 5-6 μήνες θα βγάλουν νέο iPhone με βελτιωμένο μέταλλο να μην ξεφλουδίζει και θα το πουν 6.Αυτή είναι η νέα τακτική.


Αυτο περιμενω και εγω για να πεσει πανω στην επιδοτηση μου ;)
Οσο για το ipad +2wifi +camera μπροστα

#19   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:48

Εγω περιμενα να βγει ενα καλο ipad mini με προσιτη τιμη.και βγηκε ενα μαπα μινι με τΙμη κολαση..και το κερασακι στη τουρτα ηταν το νεο νεο ipad..ελεος.οσα φαμε,οσα πιουμε και οσα αρπαξει ο κωλος μας η αντιμετωπιση της αππλ

Κοιτα μαπα -εκτος της οθονης που δεν συμφωνω στο οτι δεν μπηκε retina- δεν το λες...
Αλλα περιμενουμε να δουμε την τιμη του κ εδω.. Αν αγγιζει τα 4 κατοσταρικα, τοτε μαλλον δεν αξιζει με τιποτα η αγορα του..

#20   cybermaster

cybermaster

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:cyb3roulis

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:49

Θα πω μόνο αυτό ! Γελάει ο κόσμος...(ipad 4)

Ipad Mini ROCKS!

#21   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:49

Χαχα οχι και νεα τακτικη ομως..
Στο 4S καμαρωναν που θα εχει....σημα! Σε σχεση με το 4αρι..
Στο 5S θα καμαρωνει που θα ανοιγεις το κουτι και δεν θα εχει γρατσουνιες!

Νέα όχι σίγουρα αλλά πλέον γίνεται πολύ πιο χοντροκομμένα και απροκάλυπτα.Έχει χαθεί το φιλότιμο.

Αναρτημένη εικόνα


#22   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:50

κατά πάσα πιθανότητα η apple έκανε ότι έκανε με βασικότερο σκοπό να συμμαζέψει την παρουσίαση των συσκευών της στην ίδια περίοδο, σε αντίθεση με τις δυο παρουσιάσεις για iPhone/iPod και iPad ξεχωριστά. τουλάχιστον έτσι όπως έχει τώρα η κατάσταση, από τη μια έχουμε το hardware το φθινόπωρο και το software την άνοιξη/καλοκαίρι, κάπως πιο μαζεμένα τα πράγματα.

#23   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:50

Κοιτα μαπα -εκτος της οθονης που δεν συμφωνω στο οτι δεν μπηκε retina- δεν το λες...
Αλλα περιμενουμε να δουμε την τιμη του κ εδω.. Αν αγγιζει τα 4 κατοσταρικα, τοτε μαλλον δεν αξιζει με τιποτα η αγορα του..

Αν θες πάμε στοίχημα ότι θα κάνει 400 αν κάνει 329$ Αμερική.Αν δεν κάνει 400 θα κάνει 380.Το έπαθλο μια καραμέλα..:P

Αναρτημένη εικόνα


#24   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:53

Νέα όχι σίγουρα αλλά πλέον γίνεται πολύ πιο χοντροκομμένα και απροκάλυπτα.Έχει χαθεί το φιλότιμο.

Και πως να μην χαθει, οταν οτιδηποτε παρουσιασει πλεον με σταμπα το μηλαρακι ολοι θα τρεχουν να το αγορασουν.. Ετσι ειναι δυστυχως..
Οταν λεμε να ειμαστε ανοιχτομυαλοι, να μην εχουμε κολληματα με εταιριες, συσκευες κτλ, το ενοουμε.. Μονο καλο σε εμας θα κανουμε..

Αν θες πάμε στοίχημα ότι θα κάνει 400 αν κάνει 329$ Αμερική.Αν δεν κάνει 400 θα κάνει 380.Το έπαθλο μια καραμέλα..:P

Μεσα... :-P

#25   cybermaster

cybermaster

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:cyb3roulis

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:54

Αν θες πάμε στοίχημα ότι θα κάνει 400 αν κάνει 329$ Αμερική.Αν δεν κάνει 400 θα κάνει 380.Το έπαθλο μια καραμέλα.. :P


Πιστεύω οτι θα πάει με εντολή στα 299euro για να χτυπήσει όλα τα android. Και θα έχει 20% + της μερίδας

#26   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:55

Και πως να μην χαθει, οταν οτιδηποτε παρουσιασει πλεον με σταμπα το μηλαρακι ολοι θα τρεχουν να το αγορασουν.. Ετσι ειναι δυστυχως..
Οταν λεμε να ειμαστε ανοιχτομυαλοι, να μην εχουμε κολληματα με εταιριες, συσκευες κτλ, το ενοουμε.. Μονο καλο σε εμας θα κανουμε..


Μεσα... :-P


Ναι αλλά κάποια στιγμή η δυναμική του μήλου θα χαθεί. Καμμία εταιρία με ασέβεια στον πελάτη δεν στέκεται για πολύ σε τέτοιες συνθήκες ανταγωνισμού....
Ωραία, έγινε...380+ λέω εγώ...Σκέψου ότι το ipod 5 ήρθε το 32 στα 359..;)

Αναρτημένη εικόνα


#27   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:58

Ναι αλλά κάποια στιγμή η δυναμική του μήλου θα χαθεί. Καμμία εταιρία με ασέβεια στον πελάτη δεν στέκεται για πολύ σε τέτοιες συνθήκες ανταγωνισμού....
Ωραία, έγινε...380+ λέω εγώ...Σκέψου ότι το ipod 5 ήρθε το 32 στα 359..;)

Εγω δεν εχω ιδεα πραγματικα (το στοιχημα μετραει βεβαια :-p) αλλα αν μιλαγαμε για μια τιμη που θα μπει σφηνα στην αγορα και θα πουλησει, αυτη θα ηταν μια τιμη εκει στα 340 ευρω..
Αλλα επειδη ειναι....apple, τοτε μαλλον εκει που λες εσυ θα ειναι δυστυχως.. Και δεν βρισκω κανεναν λογο να προτιμηθει αυτο εναντι του new ipad (η 4g, η οπως στο καλο το λενε)..

#28   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:59

η apple μου φαινεται γυρισε την πλατη της και μας γραφει οτι ειμαστε κοροιδα....Ο Steve δημιουργησε εναν κολοσσο απο το 2007 και αυτοι σε 2 χρονια θα τον εχουνε γκρεμισει. Εχουνε μπερδευτει νομιζω .... Ηταν μια εταιρεια που την αντιγραφανε οι αλλοι και τωρα κανει το αντιστροφο αντιγραφει τους αλλους. Οχι κυρια apple το πνευμα σου πεθανε μαζι με τον δημιουργο σου οπου ηταν και η ψυχη σου. Δεν ξανα αγοραζω συσκευη apple μεχρι και ΑΝ ποτε βαλουνε μυαλο.

#29   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:01

Άκου να σου

Εγω δεν εχω ιδεα πραγματικα (το στοιχημα μετραει βεβαια :-p) αλλα αν μιλαγαμε για μια τιμη που θα μπει σφηνα στην αγορα και θα πουλησει, αυτη θα ηταν μια τιμη εκει στα 340 ευρω..
Αλλα επειδη ειναι....apple, τοτε μαλλον εκει που λες εσυ θα ειναι δυστυχως.. Και δεν βρισκω κανεναν λογο να προτιμηθει αυτο εναντι του new ipad (η 4g, η οπως στο καλο το λενε)..

Λογική τιμή θα ήταν αυτή που λες...Γύρω στα 340.
H λογική μου ότι θα κάνει τόσο όμως είναι ότι το ipod 5 32GB κάνει 299 Αμερική και εδώ 359. 60 μονάδες πάνω ανεξάρτητα της ισοτιμίας.
Το ipad mini 16 wifi έχει τιμή 329$. Αν βάλεις ίδια αύξηση δλδ 60 πας 389ευρώ.. Αυτή είναι η λογική και πιστεύω δεν θα πέσω έξω,μακάρι να πέσω.

Αναρτημένη εικόνα


#30   thanwin

thanwin

    iPH Enthousiast

  • 380 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:thanostheracer

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:02

όποιοι πήραν το 3 δικό τους πρόβλημα και μην στεναχωριέστε το ίδιο με καλύτερο επεξεργαστή που δεν τον έχει τσεκάρει κανείς τότε μην βγιάζεστε να βγάλετε συμπεράσματα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)