Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPad 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:02

Η Apple ειναι μια εταιρια που έχει τους πελατες που της αξίζουν!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   george92

george92

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:02

και ποτε θα ερθειελλαδα;

#33   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:05

η apple μου φαινεται γυρισε την πλατη της και μας γραφει οτι ειμαστε κοροιδα....Ο Steve δημιουργησε εναν κολοσσο απο το 2007 και αυτοι σε 2 χρονια θα τον εχουνε γκρεμισει. Εχουνε μπερδευτει νομιζω .... Ηταν μια εταιρεια που την αντιγραφανε οι αλλοι και τωρα κανει το αντιστροφο αντιγραφει τους αλλους. Οχι κυρια apple το πνευμα σου πεθανε μαζι με τον δημιουργο σου οπου ηταν και η ψυχη σου. Δεν ξανα αγοραζω συσκευη apple μεχρι και ΑΝ ποτε βαλουνε μυαλο.

Κοιτα να σου πω την αληθεια, παντα ελεγα οτι δεν ισχυει αυτο για τον Τζομπς..Απο την αποψη οτι ναι μεν ηταν ενα πολυ σημαντικο προσωπο που επαιρνε τις αποφασεις κτλ, αλλα υπηρχαν και αλλοι ανθρωποι εκει μεσα και γενικα σε μια εταιρια-κολοσσο οπως ειναι η apple δεν θα μπορουσαν να αλλαξουν τα πραγματα απο την μια μερα στην αλλη μονο κ μονο με αποχωρηση ενος (πολυ σημαντικου σιγουρα!) προσωπου..
Δυστυχως μαλλον εκανα χοντρο λαθος.. Οχι οτι επι Τζομπς δεν εγιναν λαθη, απλα το κακο εχει παραγινει νομιζω και εχει συνεχεια..


#34   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:06

Λαθος Apostolo η apple ηταν μια εταιρια οταν ηταν εν ζωη και ο Steve Jobs τωρα τα εχουνε κανει μπου@δ@ε@ο......

Τελευταία επεξεργασία από: gastonegr, 23/10/2012 - 22:08


#35   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:07

Πω για εναν Lightning connector και τον επεξεργαστη χάνει την αξία του το νέο iPad που το πηρα πριν ενάμιση μηνα. Έλεος!!! Μου αρέσει που το ηθελα και wifi + 4g και 32gb τρομάρα μου... :-(

#36   vmhawk77

vmhawk77

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:08

Εγω δεν συμφωνω με την νεα αυτη τακτικη της Apple. Μεσα σε λιγοτερο απο ενα χρονο εβγαλε νεο τηλεφωνο, τωρα ipad mini, και μετα απο μολις 6-8 μηνες κυκλοφοριας νεο ipad 4th generation. Πραγματικα εαν συνεχισει ετσι δεν θ'αργησει να ερθει η απαξιοση των πελατων προς τα προϊοντα της.
Ο κοσμος δεν εχει να ξοδευει συνεχεια 800σαρια για να παρει νεες συσκευες οι οποιες εαν συνεχισουν ν'αλλαζουν σε τοσο γοργους ρυθμους, ποια ειναι η εννοια τους. Οσο για το LTE στην Ελλαδα θα κανει χρονια να φανει οπως ακριβως εγινε και με το 3G. Αρα γιατι να παρω κατι το οποιο "προκειτε" να υποστηριχθει στο μελλον στη χωρα μου ??
Ενταξει εχει πιο γρηγορο επεξεργαστη, μικροτερο connector, ε και τι εγινε ?? λες και θα το χρησιμοποιησουμε για server?
Μην ξεχνατε οτι το 3GS ακομη καλα κρατει στην φτωχη Ελλαδιτσα..

#37   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:09

καταντησε πια σαν τα μαγαζακια που πανε και τρωνε οι τουριστες στα νησια.....Οτι μας σερβιρουν θα το φαμε.

#38   gdal73

gdal73

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:12

Πήρα τον Απρίλιο το iPad 3. Είναι όντως κοροϊδία να βγάζουν καινουργιο μοντέλο μετά απο 6 μήνες. Δεν μετανιωνω πάντως , ας όψεται το jailbreak που βγήκε πολύ γρήγορα στο iPad 3 ενώ για το iOS 6 δεν βλέπω άμεσα φως στον ορίζοντα.
Πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση του 3 με το mini, επειδή είχα και το iPad 1 πριν, η οθόνη του 3 δεν παίζεται και ήταν ο μοναδικός λόγος που πήρα το 3, ενω δεν ειχα κανει αναλογη σκεψη οταν βγηκε το ipad 2.
Η επιλογή μη retina οθόνης στο mini είναι πιστεύω πισωγύρισμα....
Αν και κάτοχος σχεδόν όλων των iOS συσκευών τα τελευταία χρόνια, με τα τελευταία που έχει μας εχει βγάλει η apple, πλέον στην επόμενη επιδότηση σκέφτομαι πολυ σοβαρά να πάω προς το Samsung galaxy...


#39   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:17

Τριςαθλια αντιμετωπιση προς ολους οσους πηρανε το new ipad πριν λιγους μηνες! Θα χασει ποοοολυ κοσμο λεμε! Τραγικο να παραδεχομε εγω ενας hardcore apple funboy κατι τετοιο αλλα ειναι αληθεια! Κα να πω κατι, εδω και 3 βδοαμδες δουλευω παραλληλα και γαλαξια 3 και το 5 αρι μηλοφωνο και εκτως απο την ρετινα που απλως μαμαει ο γαλαξιας ειναι αρκετα μπροστα και χωρις custom rom! Τραγκικ για την μαμαapple! Αυτη θα χασει, οχι εγω που τα σκαω ζεστα ζεστα καθε φορα!

#40   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:19

Μου αρεσει πολυ το 3αρι μου.Το θεωρω απολυτη συσκευη και δεν σκεφτομαι το θεμα αξιας γιατι απλα δεν παιζει να το πουλησω.Παντως εχω να πω ενα πραγμα.Περιμενα το iphone 5 για να αλλαξω το 4αρι μου ξενερωσα γιατι εδωσε ποοολυ λιγα και τωρα με γραφει οπως και τους υπολοιπους με τα 3αρια και μας βγαζει καινουργιο!Βρηκα κινητο με τα μισα λεφτα απο το μηλο και ειναι αρκετα καλο!Αν δε βρω tablet τετοιων δυνατωτητων οταν θα θελησω να αλλαξω δεν θα παρω ξανα tablet!

#41   gastonegr

gastonegr

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Sbxgr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:19

Τριςαθλια αντιμετωπιση προς ολους οσους πηρανε το new ipad πριν λιγους μηνες! Θα χασει ποοοολυ κοσμο λεμε! Τραγικο να παραδεχομε εγω ενας hardcore apple funboy κατι τετοιο αλλα ειναι αληθεια! Κα να πω κατι, εδω και 3 βδοαμδες δουλευω παραλληλα και γαλαξια 3 και το 5 αρι μηλοφωνο και εκτως απο την ρετινα που απλως μαμαει ο γαλαξιας ειναι αρκετα μπροστα και χωρις custom rom! Τραγκικ για την μαμαapple! Αυτη θα χασει, οχι εγω που τα σκαω ζεστα ζεστα καθε φορα!


ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....

#42   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:20

Τριςαθλια αντιμετωπιση προς ολους οσους πηρανε το new ipad πριν λιγους μηνες! Θα χασει ποοοολυ κοσμο λεμε! Τραγικο να παραδεχομε εγω ενας hardcore apple funboy κατι τετοιο αλλα ειναι αληθεια! Κα να πω κατι, εδω και 3 βδοαμδες δουλευω παραλληλα και γαλαξια 3 και το 5 αρι μηλοφωνο και εκτως απο την ρετινα που απλως μαμαει ο γαλαξιας ειναι αρκετα μπροστα και χωρις custom rom! Τραγκικ για την μαμαapple! Αυτη θα χασει, οχι εγω που τα σκαω ζεστα ζεστα καθε φορα!

Πιο γρηγορο το galaxy απο το 5?..χαχαχα...σε οτι βιντεο και να δεις το αναποδο θα δεις..και με μεγαλη διαφορα κιολας.

#43   abominable

abominable

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:20

iPad 3, 3G, 64GB αγορασμένο μόλις ήρθε Ελλάδα. Γιατί νοιώθω σαν κάποιος να με πέταξε στην τουαλέτα και να τράβηξε και το καζανάκι; Για να δώ, για να δώ ...

#44   Vito

Vito

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:21

Ξεφτυλίστηκε η Apple. Αντιμετωπίζει τους πελάτες της ως πρόβατα και ηλίθιους.
Ήμουν fan εδώ και αρκετά χρόνια και πλέον το νόμισμα αρχίζει και γυρίζει χωρίς επιστροφή.
Καμία ουσιαστική βελτίωση. ok εμπορική εταιρία καθαρά κεδροσκοπική αλλα οχι και έτσι...

#45   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:22

Έπρεπε απλά να το αναβαθμίσουν και να βάλουν και το νέο connector και πρόσθεσαν μερικά επιπλέον σιγά.. ίσως να έχει λογική αυτή η αναβάθμιση.
Αν κάποιος πχ τα Χριστούγεννα σκεφτονταν να αγοράσει ipad χωρις να τον ενδιαφέρει και τόσο πολύ το μέγεθος .. θα πήγαινε ίσως στο νεο ipad mini επειδή είναι πιο φρέσκο, με τον νέο connector.

Εγώ πάντως τη θεώρησα πολύ λογική αυτή την αλλαγή.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες