Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θα αγοράζατε το νέο iphone 5 με τις τιμές που έχουν διαρρεύσει ? ( ήτοι ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι και ο Έλληνας το iphone 5 ? )


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Δημοσκόπηση για την αγορά του νέου iphone 5

Ποιος θα αγοράσει το νέο Iphone 5 σε περίοδο κρίσης και στις τιμές που έχουν διαρρεύσει ???

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#91   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:57

Ποιο ειναι το επομενο σου βημα, να ποσταρεις το εκκαθαριστικο σου;


δεν εχω εκκαθαριστικο ειμαι φοιτητης!
δεν το περιμενατε ε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:58

Ε καλα..η τρελα δεν εχει ορια..και αμα δε τα εχεις μπορεις να ξεπατωσεις και το νεφρο σου και..οτι αλλο σου περισσευει :P. iphone ειναι αυτο :P

Μα δεν δινουν το νεφρο τους οι φιλοι, το νεφρο της μαμας-μπαμπα ζητανε

#93   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:00

Ε καλα..η τρελα δεν εχει ορια..και αμα δε τα εχεις μπορεις να ξεπατωσεις και το νεφρο σου και..οτι αλλο σου περισσευει :P. iphone ειναι αυτο :P


καλως η κακως ειχα iphone 4 και το πουλησα .. και εδω και αρκετο καιρο ειχα μια καβα κοντα στο 1000αρικο για γκαντζετακια κ μλκιες απλα η καβα μου θα αδειασει λιγο παραπανω ... δεν θα ηθελα να στερηθω κατι για να παρω γκαντζετ...

#94   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:00

αν το εχεις σφραγισμενο μαυρο και κανονισουμε να βρεθουμε χερι με χερι ναι το αγοραζω... ειμαι λαμια φοιτητης και κατεβαινω αθηνα π-σ-κ συνηθως



Κακο trolling!

οχι φιλε μου..αμα ειχα iphone θα το κραταγα για μενα..δε θα το πουλουσα στη μαυρη..αλλα θα μου επιτρεψεις να θεωρω αστειο αυτο το γεγονος και οχι τη κριτικη που γινεται για την τσιμπημενη τιμη του iphone

#95   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:00

από νέα παιδιά αν μην τι άλλο όλοι περιμέναμε περισσότερα.. λίγη αντίδραση σε ότι μας πασάρουν δεν είναι κακιά..

Τελευταία επεξεργασία από: silver82, 28/10/2012 - 02:01


#96   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:05

από νέα παιδιά αν μην τι άλλο όλοι περιμέναμε περισσότερα.. λίγη αντίδραση σε ότι μας πασάρουν δεν είναι κακιά..


Μαζι σου λιγο αντιδραση εκει που αξιζει (υποκειμενικο θα μου πεις) και οχι στο αψογο μαρκετινγκ μιας συσκευης.. Πολυ καλα κανουν και το ανεβασανε αφου βλεπουν πως το κοινο που απευθυνεται δεν μασαει.. προφανως και η αυξηση δεν ανταποκρινεται στο αυξημενο κοστος παραγωγης αλλα στο αυξημενο mind controlling του αγοραστικου κοινο και στην πολυ καλη διαφημιση του.. Τι πρεπει να κανω τωρα λοιπον? Να τους τιμωρησω και να μεινω με το 4αρι μου που προσωπικα δεν πιανει σημα και κολλαει στο ιντερνετ μεσω 3G?

#97   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:08

Εγώ λέω να το τσιμπήσω από την Κύπρον που έχει 949Ε και θα το μοστράρω στο δρόμο 2-3 μέρες μέχρι να γυρίσω Ελλάδα. Εκεί κι αν θα είναι προνόμιο.

Πολυ καλα κανουν και το ανεβασανε αφου βλεπουν πως το κοινο που απευθυνεται δεν μασαει..

Ενδιαφέρουσα άποψη αυτή. Η χαρά της πολυεθνικής είσαι.
Και η χαρά του ΔΝΤ να φανταστώ ή όχι εκεί μετρημένα κουκιά;

Αναρτημένη εικόνα


#98   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:08

οχι φιλε μου..αμα ειχα iphone θα το κραταγα για μενα..δε θα το πουλουσα στη μαυρη..αλλα θα μου επιτρεψεις να θεωρω αστειο αυτο το γεγονος και οχι τη κριτικη που γινεται για την τσιμπημενη τιμη του iphone


Αν σε βοηθα κι εγω θεωρω τον εαυτο μου αστειο και ματαιοδοξο οταν εννοω πως θα επερνα κατι ακριβοτερα μονο και μονο για να το εχω νωριτερα ... αλλα δεν κατασπαραζω καποιον οταν μου το επιβεβαιωνει! το δεχομαι γιατι ετσι ειναι...

#99   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:09

Μαζι σου λιγο αντιδραση εκει που αξιζει (υποκειμενικο θα μου πεις) και οχι στο αψογο μαρκετινγκ μιας συσκευης.. Πολυ καλα κανουν και το ανεβασανε αφου βλεπουν πως το κοινο που απευθυνεται δεν μασαει.. προφανως και η αυξηση δεν ανταποκρινεται στο αυξημενο κοστος παραγωγης αλλα στο αυξημενο mind controlling του αγοραστικου κοινο και στην πολυ καλη διαφημιση του.. Τι πρεπει να κανω τωρα λοιπον? Να τους τιμωρησω και να μεινω με το 4αρι μου που προσωπικα δεν πιανει σημα και κολλαει στο ιντερνετ μεσω 3G?

Δηλαδή εγώ που παραδέχομαι ότι θα ψάξω να το αγοράσω από το εξωτερικό σε χαμηλότερη τιμή χωρίς να έχω πρόβλημα να σκάσω και τωρα 1000, αλλά προτιμάω να περιμένω ένα μήνα είμαι χαζός, φθηνός στα πίτουρα ή κάτι άλλο?

Τελευταία επεξεργασία από: silver82, 28/10/2012 - 02:10


#100   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:13

Εγώ λέω να το τσιμπήσω από την Κύπρον που έχει 949Ε και θα το μοστράρω στο δρόμο 2-3 μέρες μέχρι να γυρίσω Ελλάδα. Εκεί κι αν θα είναι προνόμιο.


Ενδιαφέρουσα άποψη αυτή. Η χαρά της πολυεθνικής είσαι.
Και η χαρά του ΔΝΤ να φανταστώ ή όχι εκεί μετρημένα κουκιά;


Εσυ οταν αναλαβεις το τιμονι της εν λογω εταιρειας μπορεις να πλευσεις προς πελαγη δικαιοσυνης περι του καλου σαμαρειτη και να αγνοησεις το κερδος σου εις βαρος των φτωχων τω πνευματι (οι "χαζοι" λεφταδες που θα δωσουν τα 60)

Δηλαδή εγώ που παραδέχομαι ότι θα ψάξω να το αγοράσω από το εξωτερικό σε χαμηλότερη τιμή χωρίς να έχω πρόβλημα να σκάσω και τωρα 1000, αλλά προτιμάω να περιμένω ένα μήνα είμαι χαζός, φθηνός στα πίτουρα ή κάτι άλλο?


εγω δεν γελαω μαζι σου η κουβεντα ξεκινησε για αυτους που δεν θα το παρουν ΚΑΘΟΛΟΥ οχι για αυτους που θα κοιταξουν να το παρουν φθηνοτερα...

#101   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:18

Αν σε βοηθα κι εγω θεωρω τον εαυτο μου αστειο και ματαιοδοξο οταν εννοω πως θα επερνα κατι ακριβοτερα μονο και μονο για να το εχω νωριτερα ... αλλα δεν κατασπαραζω καποιον οταν μου το επιβεβαιωνει! το δεχομαι γιατι ετσι ειναι...

το πρωτο βημα την αναγνωρηση δλδ του προβληματος το εχεις κανει..παμε τωρα για το δευτερο :P

#102   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:23

Πάμε group buy από Κύπρο ΜΤΝ να γουστάρουμε.

Αναρτημένη εικόνα


#103   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:24

Δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει γκρίνια και κριτική. Όποιος κριτικάρει ένα Apple προιόν δεν γκρινιάζει αυτόματα.
Οι περισσότεροι εδώ έχουν κάποια/ες συσκευή/ες Apple. Πρέπει δλδ να κάνουν γαργάρες με Hexalen πριν μιλήσουν για την Apple επειδή το fanboy meter κάποιων βαράει πυράκια;

Εδω παλι γελαμε
Η κριτικη γινετε μια φορα και οχι συνεχεια, το λες και τελος.
Βλεπω εχεις γινει και κατασκοπος και ψαχνεις τι ποστ εχουν κανει οι αλλοι, αλλα μαλλον δεν εχεις να ασχοληθεις με τιποτα αλλο πιο ουσιωδες.
Για ψαξε και τα δικα σου να δεις γιατι το μονο που κανεις ειναι να γκρινιαζεις ασταματητα, αλλα ειπαμε ''κριτικη'' κανεις.

#104   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:24

Εσυ οταν αναλαβεις το τιμονι της εν λογω εταιρειας μπορεις να πλευσεις προς πελαγη δικαιοσυνης περι του καλου σαμαρειτη και να αγνοησεις το κερδος σου εις βαρος των φτωχων τω πνευματι (οι "χαζοι" λεφταδες που θα δωσουν τα 60)



εγω δεν γελαω μαζι σου η κουβεντα ξεκινησε για αυτους που δεν θα το παρουν ΚΑΘΟΛΟΥ οχι για αυτους που θα κοιταξουν να το παρουν φθηνοτερα...

αυτοι που δε θα το παρουν καθολου δε σημαινει οτι αλλαξαν γνωμη μονο για τα 60επιπλεον ευρω..η αγορα ενος προιοντος δε γινεται μονο με γνωμονα τη τιμη.υπεισερχονται πολλοι ακομη παραγοντες προτου ενας αγοραστης αποφασισει να αποκτησει ενα προιον.και ολοι αυτοι οι παραγοντες ζυγιζονται στο μυαλο του..τα 60 ευρω ειναι ενας παραγοντας που βαραινει αρνητικα στην αγορα του iphone!

#105   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 02:26

Εδω παλι γελαμε
Η κριτικη γινετε μια φορα και οχι συνεχεια, το λες και τελος.
Βλεπω εχεις γινει και κατασκοπος και ψαχνεις τι ποστ εχουν κανει οι αλλοι, αλλα μαλλον δεν εχεις να ασχοληθεις με τιποτα αλλο πιο ουσιωδες.
Για ψαξε και τα δικα σου να δεις γιατι το μονο που κανεις ειναι να γκρινιαζεις ασταματητα, αλλα ειπαμε ''κριτικη'' κανεις.

Ignore αν δεν θες να διαβάζεις απανωτές "γκρίνιες".
Δεν έχω γίνει κατάσκοπος,είχα διαβάσει το συγκεκριμένο τόπικ.
Το αν έχω να κάνω κάτι πιο ουσιώδες άσε να το κρίνω εγώ κι όχι εσύ.
Πάλι ignore.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες