Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#661   tSiRiAs

tSiRiAs

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:27

paidia me megalh apogohteysh to lew stis serres ena kommati yphrxe kai ayto sta multirama mono me syndesh wind..apla komiko tragikh h katastash..otan phga to prwi ston germano m eipan apo deytera kai sth vodafone otan rwthsa an to exoun me rwthsan an bghke...apla gelaw..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#662   neoaggelos

neoaggelos

    iPH Addict

  • 831 μηνύματα
  • Twitter:@neoaggelos
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:neoaggelos2

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:36

paidia me megalh apogohteysh to lew stis serres ena kommati yphrxe kai ayto sta multirama mono me syndesh wind..apla komiko tragikh h katastash..otan phga to prwi ston germano m eipan apo deytera kai sth vodafone otan rwthsa an to exoun me rwthsan an bghke...apla gelaw..


Α. Πρώτον απαγορεύεται η χρήση των γκρικλις από το ίδιο το φόρουμ
Β. Έχει ήδη ειπωθεί ότι θα υπάρξουν ελάχιστα κομμάτια
Γ. First World Problems
Δ. Και τώρα που το είδα, αφού στις πληροφορίες σου έχεις το iPhone 5, προς τι το ενδιαφέρον για αγορά; ???

Τελευταία επεξεργασία από: neoaggelos, 02/11/2012 - 19:37


#663   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:39

Εγώ το παρέλαβα σήμερα μαύρο.....;-)

Μετά κόπον και βασάνον πήρα ένα από τα κομμάτια που μου είχαν υποσχεθεί ότι θα έπερνα.

Η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή ελαφρύ και άνετο...Το μόνο κακό είναι ότι δεν έχει jb να του ρίξω κανένα θεματάκι να δω πως συμπεριφέρεται...;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#664   tSiRiAs

tSiRiAs

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:46

Καταρχήν συγνώμη για τα γκρικλις είμαι πρωτάρης στο φόρουμ και δεν το ήξερα.Δέυτερον όταν στη πόλη μου στα γιαννιτσά με 40 χιλιάδες κατοίκους έχουν πάνω απο δέκα μου φαίνεται χαζό σε μια πόλη σαν τις Σέρρες να έχει τόσα λίγα..Επίσης για το ότι γράφω ότι έχω το 5 είναι επειδή γράφτηκα στο φόρουμ το πρωί και πίστευα ότι θα το πάρω...Εδώ σου λέω είχαν άγνοια για το πότε βγήκε..¨Π

#665   koalir

koalir

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:49

Xaxa .. Μονο μην τα πλυνεις μαζι και σου ξεβαψουν ....

Εγώ πήγα πριν μια ώρα στην wind στο χωριό και είχε δύο 64άρια που δεν τα έπαιρνε κανείς λόγω κόστους.
Τα πήρα και τα δύο για να έχω μεγάλο σκληρό δίσκο!!!!!!!!!

#666   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:52

Εγώ το παρέλαβα σήμερα μαύρο.....;-)

Μετά κόπον και βασάνον πήρα ένα από τα κομμάτια που μου είχαν υποσχεθεί ότι θα έπερνα.

Η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή ελαφρύ και άνετο...Το μόνο κακό είναι ότι δεν έχει jb να του ρίξω κανένα θεματάκι να δω πως συμπεριφέρεται...;-)

Τι χρώμα το πήρες φίλε μου

#667   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:53

Τι χρώμα το πήρες φίλε μου


Μαύρο.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#668   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/11/2012 - 19:55

Με μια μεγααααλη πρωινη (βολτα) στο κεντρο της Θεσσαλονικης ρωτωντας πανω απο 20 καταστηματα (public,cosmote,vodafone,wind) καταφερα και πηρα απο καταστημα wind το 1/2 τηλέφωνα που ειχε φερει! ;)(σκετη συσκευη) Ημουν πριν σε 3gs...η διαφορα απιστευτη! Καλη τυχη σε οσους το ψαχνουν και καλοριζικο σε οσους το πηραν ηδη! :)

Μαύρο ;;;;

#669   impressedguy

impressedguy

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:01

Α1429 μαυρο 16αρι. κανενα προβλημα ουτε με γρατσουνιες ουτε με κιτρινες οθονες ουτε τιποτα. απιστευτη αισθηση στο χερι, πολυ ελαφρύ, οθοναρα, ασύλληπτα γρηγορο, ειδικα το facebook που χρησιμοποιησα ΠΕΤΑΕΙ!!!! δεν ξερω αν ειναι το καλυτερο κινητο στον κοσμο ή αν σε harware τρωει σκόνη από samsung και λοιπα αλλά ρε παιδια η αισθηση στο χερι και στην αφη ειναι εκπληκτικη, νιωθεις οτι κρατας κοσμημα, οχι πλαστικουρες.

#670   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:02

Εγώ πήγα πριν μια ώρα στην wind στο χωριό και είχε δύο 64άρια που δεν τα έπαιρνε κανείς λόγω κόστους.
Τα πήρα και τα δύο για να έχω μεγάλο σκληρό δίσκο!!!!!!!!!


Φίλε επειδή είμαι καλός άνθρωπος και θέλω το καλό σου, σου έχω την λύση...μου στέλνεις αντικαταβολή το ένα από τα δύο που πήρες και σου στέλνω ένα σκληρό εξωτερικό 1 tera που μόλις αγόρασα, μια απλή ανταλλαγή...για να σε βοηθήσω να κάνεις την δουλειά σου...Είμαι πολύ καλός άνθρωπος και σκέφτομαι το καλό σου... :lol: :P

#671   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:06

Εγώ πήγα πριν μια ώρα στην wind στο χωριό και είχε δύο 64άρια που δεν τα έπαιρνε κανείς λόγω κόστους.
Τα πήρα και τα δύο για να έχω μεγάλο σκληρό δίσκο!!!!!!!!!


Εγώ σου χαρίζω τσάμπα 5ΤΒ..ΆΣτον boxer είναι κακοπροαίρετος θέλει να σε ρίξει..;)

Αναρτημένη εικόνα


#672   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:09

Πάντως παιδιά η ταχύτητα του ειναι απίστευτη για πρώτη φορά νομίζω πως το ήδη άριστο touch έχει γίνει πιο άμεσο

#673   smartvot

smartvot

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:18

Μακρυτερο καλωδιο στον φορτιστη εκτος απο την οθονη εχει???

#674   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:31

Να πω και εγω τη γνωμη μου σχετικα με το ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.

Εγω δεν καταφερα να το παρω σημερα διοτι το μαγαζι που ειχα κανει προκρατηση δεν ηταν επίσημο Vodafone κατάστημα αλλα συνεργατης της Vodafone και αποφασισαν να μην το προμηθεύσουν απο την πρωτη μερα. Και αυτο σε συνδιασμο με το οτι μου ειχε δεσμευσει την επιδοτηση ωστε να μην πεσει το ποσο (αλλα και να μην χασει την σύνδεση) με αφησαν έξω απο το παιχνιδι σήμερα.
Παρ' ολα αυτα πριν μαθω οτι πλεον δεν μπορω να παρω απο αλλο καταστημα την επιδοτηση μου πηγα σε 2 καταστηματα Vodafone.
To ενα μου ειπε οτι θα παραλαβει μετα τις 12 (πηγα γυρω στις 9μιση το πρωί) και το δευτερο καταστημα ειχε ενα μαυρο και ενα Άσπρο 16αρια και τα δυο. Το ασπρο ηταν κρατημενο το μαυρο ελευθερο.
Ο υπαλληλος μου ειπε οτι εχει κανει απο την Δευτερα παραγγελεια και δεν του εχει έρθει. Χθες του ηρθαν αυτα τα δυο κομματια εκτος παραγγελειας. Του τα εστειλε η Vodafone.
Σε αλλα καταστηματα (wind πχ) ειχαν φερει καπου 10 κομμάτια.

Οποτε, αν εξαιρεσω το γεγονος οτι ειχαν μονο 16αρια, το θεμα με τα ελαχιστα κομματια πιστευω οτι ηταν θεμα Marketing. Αν δεν μου είχε δεσμευσει την επιδοτηση ο αλλος ο κ@ριολης θα το ειχα παρει σημερα χωρις καν κράτηση...

#675   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 02/11/2012 - 20:36

Να πω και εγω τη γνωμη μου σχετικα με το ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.

Εγω δεν καταφερα να το παρω σημερα διοτι το μαγαζι που ειχα κανει προκρατηση δεν ηταν επίσημο Vodafone κατάστημα αλλα συνεργατης της Vodafone και αποφασισαν να μην το προμηθεύσουν απο την πρωτη μερα. Και αυτο σε συνδιασμο με το οτι μου ειχε δεσμευσει την επιδοτηση ωστε να μην πεσει το ποσο (αλλα και να μην χασει την σύνδεση) με αφησαν έξω απο το παιχνιδι σήμερα.
Παρ' ολα αυτα πριν μαθω οτι πλεον δεν μπορω να παρω απο αλλο καταστημα την επιδοτηση μου πηγα σε 2 καταστηματα Vodafone.
To ενα μου ειπε οτι θα παραλαβει μετα τις 12 (πηγα γυρω στις 9μιση το πρωί) και το δευτερο καταστημα ειχε ενα μαυρο και ενα Άσπρο 16αρια και τα δυο. Το ασπρο ηταν κρατημενο το μαυρο ελευθερο.
Ο υπαλληλος μου ειπε οτι εχει κανει απο την Δευτερα παραγγελεια και δεν του εχει έρθει. Χθες του ηρθαν αυτα τα δυο κομματια εκτος παραγγελειας. Του τα εστειλε η Vodafone.
Σε αλλα καταστηματα (wind πχ) ειχαν φερει καπου 10 κομμάτια.

Οποτε, αν εξαιρεσω το γεγονος οτι ειχαν μονο 16αρια, το θεμα με τα ελαχιστα κομματια πιστευω οτι ηταν θεμα Marketing. Αν δεν μου είχε δεσμευσει την επιδοτηση ο αλλος ο κ@ριολης θα το ειχα παρει σημερα χωρις καν κράτηση...

δεν φταίει αυτός αλλα η βοντα,και εσυ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες