Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 18/11/2012 - 23:59

Δεν καταλαβαίνω όλο αυτό το πανηγύρι κάθε φορά...Και πέρυσι με το 4S τα ίδια και χειρότερα η Apple δεν έβγαλε το 5άρι αλλά αναβαθμισμένο 4άρι και κράζαμε ,φέτος μια από τα ίδια..Ίσως φταίει ότι μας έχει συνηθήσει σε κάτι super duper ίσως φταίει η κρίση που ψάχνουμε κάποιον στην γωνία να ξεθυμάνουμε ότι έχουμε και δεν έχουμε ......Ίσως είναι βέβαια ότι ο ανταγωνισμός έχει ξεφύγει και ποια ότι και να πάρεις πάνω από τα 450 Ευρώ κάνει παπάδες και λες μήπως είμαι μακάκας να δώσω τα ποιο πολλά για να πάρω Apple αφού με μια συσκευή πολλά Ευρά λιγότερα κάνω τα ίδια ίσως και παραπάνω...?
Είναι πάρα πολλά τα ερωτήματα και εγώ ένας από εσάς μέχρι πριν πάρω το 5άρι τα ίδια έλεγα.

Μάλιστα είχα σκεφτεί να πάρω και μια άλλη συσκευή να δω πως είναι .....Αλλά είπα και έκατσα και σκέφτηκα ....
1. Να πάνε όλες μου οι ώρες χαμένες που έχω αφιερώσει να το μάθω αυτό ...?
2.Να ξανά μαθαίνω από την αρχή μια πλατφόρμα δεν είναι και ότι καλύτερο.
3.Δεν υπάρχει ποια ο χρόνος ο ελεύθερος που είχα παλιά εξού και δεν με πολύ βλέπετε (οι ποιο παλιοί ξέρουν).
4.Αφού με καλύπτει το iOS και δεν ζητάω κάτι παραπάνω γιατί να το αλλάξω..?
Αυτά και άλλα πολλά με έκαναν να μείνω και προς το παρόν να περάσω έναν ακόμη χρόνο με την Apple...;-)

Κάπως έτσι θα πρέπει να σκεφτόμαστε ...Και προ πάντων να λέμε πράγματα χωρίς να κατηγορούμε κάποιον όπως βλέπω εδώ μέσα που αρχίζουν ορισμένοι να κράζουν κάποιον που αγόρασε κάποια άλλη συσκευή πέραν του iOS.

Καλή συνέχεια σε όλους και όλες .....KostasRodos29...;-)


Σωστός έχω ακριβώς τις ίδιες σκέψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1.618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:16

λετε σε κανα 6μηνο να βγει κανα 5S σαν τον αναδοχο του 4???

#363   nikos1965krhth

nikos1965krhth

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:16

Πες ότι δεν έχεις να το πάρεις,και άστα αυτά!
Το κινητό είναι κόσμημα!
Ποιο είναι φτηνό? Ότι να ναι πραγματικά! Το 4s φαίνεται ψεύτικο και όχι το 5,γενικά δεν μου άρεσε καθόλου από ποιότητα για τα δικά μου γούστα! Η μέρα με την νύχτα το 4s με το 5.
Το 5 είναι από άλλο πλανήτη!
Επίσης στα χεσύ που έχεις λεφτά να το αγοράσεις ....και νιώθεις ανώτερο on..δεν νιώθεις κάπως ....όταν το βγάζεις στην καφετερια το αφήνεις στον τραπέζι και ρίχνεις κλεφτες ματιές αν σε κοιτάζουν ...αν σε ζηλεύουν...αν λένε πω πω ποσα λεφτά έχει ο τύπος και και ποσο έξυπνος είναι που αγόρασε ένα κινητό 900 ευρώ και όλη την μέρα το κοιτάζει από εδώ το κοιτάζει από εκεί μπας και ξεφλούδισε κάπου η χτυπήσει η έχει καμια γρατσουνιά....αλήθεια έχεις σκεφτεί ότι όλοι αυτοί που σε κοιτάζουν μπορεί να σε θεωρούν μεγάλο..μ.......και όχι κάτι το ανώτερο από αυτούςαρακτηριστικά το 4s είναι πολ ύ πίσω! Αυτή είναι η ΑΛΗΘΕΙΑ!



#364   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:27

Αν στα δικα του χερια...γουστα...φαινεται οντως ψευτικο;διοτι δεν εχει και αδικο...το ενα ειναι βαρυ και το αλλο παναλαφρο...τοενα εχει γυαλι και μεταλλο το αλλο αλουμινιο..τωρα για τα χαρακτηριστικα ναι δεν εχει τρελες διαφορες φιλε...ξεκαβαλα....διπυρηνα και τα δυο...8αρα καμερα...siri...retina...ελα...παραδεξου το...κλαιν αναβαθμιση...αλλα να εχουμε ο θαρρος και να λεμε...ναι δεν ειναι τρελη αναβαθμιση....αλλα ειμαστε μηλολατρεις....και το θελουμε και σκατα να ειναι.

Stevo ειλικρινα ρε μαν θα τραβηξω τα βυζια μου με εσενα...ΤΟΟΟΟΣΕΣ μερες εισαι εδω μεσα και κλαιγεσε που δεν το εχεις παρει ακομα και οτι ανυπομονεις και και και οοοοολο αυτο το δραμα τελος παντων που σε εχουν αργησει και σε καθε ποστ εισαι μεσα...μεχρι κ cartoon φωτο για εσενα εφτιαξαν και την εχεις βαλει κ προφιλ!!!και τωρα κα8εσαι κ γραφεις ολα αυτα και οτι ειναι κλαιν αναβαθμιση και και και...δεν μπορω ειλικρινα να καταλαβω πως σκεφτεσαι ρε μαν...αν δεν σου αρεσει το 5αρι και ειναι καλυτεροσ ο γαλαξιας γιατι τον ακυρωσες ωστε να παρεις το 5αρι;;;φασκεις κ αντιφασκεις μαν!!!

#365   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:32

Stevo ειλικρινα ρε μαν θα τραβηξω τα βυζια μου με εσενα...ΤΟΟΟΟΣΕΣ μερες εισαι εδω μεσα και κλαιγεσε που δεν το εχεις παρει ακομα και οτι ανυπομονεις και και και οοοοολο αυτο το δραμα τελος παντων που σε εχουν αργησει και σε καθε ποστ εισαι μεσα...μεχρι κ cartoon φωτο για εσενα εφτιαξαν και την εχεις βαλει κ προφιλ!!!και τωρα κα8εσαι κ γραφεις ολα αυτα και οτι ειναι κλαιν αναβαθμιση και και και...δεν μπορω ειλικρινα να καταλαβω πως σκεφτεσαι ρε μαν...αν δεν σου αρεσει το 5αρι και ειναι καλυτεροσ ο γαλαξιας γιατι τον ακυρωσες ωστε να παρεις το 5αρι;;;φασκεις κ αντιφασκεις μαν!!!


ε δεν κανει και κατι κακο..ηταν μεχρι να το παρει...τωρα που το πηρε μπορει να σκεφτεται αλλιως..! :D

#366   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:36

ε δεν κανει και κατι κακο..ηταν μεχρι να το παρει...τωρα που το πηρε μπορει να σκεφτεται αλλιως..! :D

μα δεν το εχει παρει ακομα...γι'αυτο λεω οτι λεω :D

#367   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 19/11/2012 - 20:08

Έχω πει ότι αν το value/money ήταν ευνοϊκό κατά τα δικά μου κριτήρια θα το έπαιρνα. Η διαφορά των 70 ευρώ ισχύει αν το έπαιρνα από Ελλάδα.
Με τις δεδομένες αλλαγές του iPhone 5 δεν το βρίσκω συμφέρον να το πάρω εφόσον έχω το 4S.
Αν είχα το 3GS θα το είχα πάρει.
Τόσο απλά.

Ότι είναι πανάκριβο δεν νομίζω ότι το αρνείται κανείς, αυταπόδεικτο είναι.

Αναρτημένη εικόνα


#368   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 19/11/2012 - 20:10

εχτες μου έπεσε πάνω σε ένα πιάτο απόσταση 10cm και μου έκανε μια τέλεια πανό στο πλαινο πλαίσιο δεν φενεται καλά αλλά έγινε και μου ήρθε να το σπασω όλο .... Είναι πολύ μαλακό τελικά το αλουμίνιο

#369   kp86

kp86

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:35

Κάηκε το πρώτο pixel.παιδια εχω ξενερωσει με όλο το θέμα.το iphone δε ειναι για εδω στην Ελλάδα.δεν εχουμε σέρβις,δεν εχουμε εξυπηρέτηση,δεν εχουμε after sale service.και ολα αυτά σε ενα τηλέφωνο 800€!δεν ακούω τιποτα.απλα ΑΙΣΧΟΣ

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  image.jpg   114,14KB   71 λήψεις
  • Συνημμένο αρχείο  image.jpg   108,8KB   65 λήψεις


#370   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:47

Οχι ρε φιλε μηπως ειναι κολλημενο απλα;τι να πω πια πολλα προβληματα....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#371   alleniver18

alleniver18

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:50

Κάηκε το πρώτο pixel.παιδια εχω ξενερωσει με όλο το θέμα.το iphone δε ειναι για εδω στην Ελλάδα.δεν εχουμε σέρβις,δεν εχουμε εξυπηρέτηση,δεν εχουμε after sale service.και ολα αυτά σε ενα τηλέφωνο 800€!δεν ακούω τιποτα.απλα ΑΙΣΧΟΣ



πότε το αγόρασες το τηλέφωνο?

#372   kp86

kp86

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:54

Την προηγούμενη Τετάρτη..

#373   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:58

Κάηκε το πρώτο pixel.παιδια εχω ξενερωσει με όλο το θέμα.το iphone δε ειναι για εδω στην Ελλάδα.δεν εχουμε σέρβις,δεν εχουμε εξυπηρέτηση,δεν εχουμε after sale service.και ολα αυτά σε ενα τηλέφωνο 800€!δεν ακούω τιποτα.απλα ΑΙΣΧΟΣ

που είναι το καμένο pixel?

#374   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 19/11/2012 - 22:59

Quality Control -> Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα


#375   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:03

Quality Control -> Αναρτημένη εικόνα


Ξανάπεστο.... Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι θελημενα γίνεται αυτο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες