Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 5S την άνοιξη 2013;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16,726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:26

Εγώ ξέρω ότι αν βγει νέο iPHone το Μάρτη-Απρίλη το 4S που έχω τώρα θα είναι ότι το 4 όταν βγήκε το 5.(2 χρόνια μετά)..2 μοντέλα πίσω.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Lakis77

Lakis77

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Lakis7

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:29

Ποιόν προσβάλουμε? Βγήκε ένας κινέζος, είπε την π@π@ρια του κ μεις πρεπει να πιστέψουμε οτι η apple θα βγαλει καινουριο iphone 1-2 μηνες πριν το WWDC.. Ναι ναι...

#108   Constantine32

Constantine32

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Twitter:@cka2684
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:31

Λογικά, τώρα που έφτιαξαν την πλατφόρμα και μαζεύουν τα λάθη τους, θα κοιτάξουν να δουν τον ανταγωνισμό και μετά με μικρές βελτιώσεις θα βγεί ένα 5+ μοντέλο που θα κάνει πιό χαρούμενους όσους ήθελαν το 5 τέλειο. Λογικά θα γίνει ή πρίν το καλοκαίρι ή το φθινόπωρο αλλά χάνουν έδαφος και κόσμο και αυτό τους τρομάζει. Πιστεύω οτι με τον Steve η Apple ήταν πιό συγκρατημένη στις αποφάσεις της. Τώρα μάλλον κανουν το λάθος που δεν έκαναν τόσο καιρό, Προσπαθούν να πιάσουν τον ανταγωνισμό.

Το 3G έγινε 3GS με το S να σημαίνει SPEED

To 4 έγινε 4S με το S κατά τα λεγόμενα της Apple να σημαίνει SIRI

Το 5 αν γίνει 5S τότε το S θα είναι Samsung fighter

#109   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:31

Καλά σίγουρα μπορεί όντως να πρόκειται για μια μπαρούφα κ μόνο.

#110   tangoipad2

tangoipad2

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:43

Εντελώς αίσχοςςςςςςς.........!!!!

#111   dcba

dcba

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:52

Και τώρα η κρίσιμη ερώτηση. Όσοι έχουν iPhone, από το 4 και πίσω τι κάνουν; Τεχνητές αναπνοές στις συσκευές τους και υπομονή μέχρι Γενάρη που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο;

#112   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 932 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:54

Και γιατί να μην βγάλουν μία 2ρη συσκευή η οποία θα είναι στις 5 ´´...;;;; Απο την στιγμή που ακολούθησαν τον ανταγωνισμό, βλέπε mini, γιατί να μην φτιάξουν μία νέα σειρά iPhone η οποία θα τρέχει παράλληλα με τις 4´´ και θα χτυπήσουν τον ανταγωνισμό δλδ το
Note... Με μικρή μείωση τιμής στο 5 και 100 + € το iPhone plus... Οι αλλαγές που έγιναν πρόσφατα στην διοίκηση συνηγορούν και στην αλλαγή στρατηγικής...είδωμεν...

Και τώρα η κρίσιμη ερώτηση. Όσοι έχουν iPhone, από το 4 και πίσω τι κάνουν; Τεχνητές αναπνοές στις συσκευές τους και υπομονή μέχρι Γενάρη που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο;



Εγώ προσωπικά ΔΕΝ κουνιέμαι ούτε με γερανό...

Τελευταία επεξεργασία από: boxer, 13/11/2012 - 16:54.


#113   dcba

dcba

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:58

Εγώ προσωπικά ΔΕΝ κουνιέμαι ούτε με γερανό...

Κατάλαβα. Η υπομονή είναι αρετή.

#114   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2,334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:04

Το Galaxy SIII ξεπέρασε (και καλα) το iphone σε πωλησεις το τρίμηνο που οι καταναλωτές περίμεναν το ιPhone 5. To ειδαμε ολοι φαντάζομαι (ηταν και πρώτη ειδηση εδω).
Με αυτη την φημολογία, που οδηγεί πάρα πολλους να περιμένουν για το iPhone 5S (whatever) θα επαναλάβει τον άθλο του για αλλο ενα τρίμηνο ...

#115   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:18

Και τώρα η κρίσιμη ερώτηση. Όσοι έχουν iPhone, από το 4 και πίσω τι κάνουν; Τεχνητές αναπνοές στις συσκευές τους και υπομονή μέχρι Γενάρη που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο;

Να αυτή τη λογική δεν καταλαβαίνω.

Τι πάει να πει αυτό? Ότι ξαφνικά διαβάζοντας αυτήν την είδηση και θα διαπιστώσουν ότι η συσκευή τους είναι παλιά/αργή/απαρχαιωμένη?

Ο καθένας τη συσκευή του την κρίνει στα χέρια του και όχι στο πόσες έχουν βγει μετά.

Προσωπικά και 3GS καλοστημένο που έπιασα στα χέρια μου με την 6.0.1 μια χαρά πήγαινε!

#116   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:24

Ξεκολειστε με το Iphone παιδια,ποσο θα σας παρει ακομα ν καταλαβετε οτι πλεον εχει την πελατεια της κ δεν την ενδιαφερει (εφοσον τρεχουν ολοι ν αγορασουν το 'καινουριο' μοντελο) οτι εξελισεται με αργους ρυθμους?καθε λιγο κ λιγακι βλεπω post με φημες κ μετα μολις βγει το καινουριο βλεπω γρινιες γτ ολοι περιμεναν κατι καλυτερο.. :wacko:

#117   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113,564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:26

Και τώρα η κρίσιμη ερώτηση. Όσοι έχουν iPhone, από το 4 και πίσω τι κάνουν; Τεχνητές αναπνοές στις συσκευές τους και υπομονή μέχρι Γενάρη που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο;


Οι περισσότεροι πέφτουν στη παγίδα και στο Marketing που πουλάει κυρίως η Apple.

Να έχουν το τελευταίο iPhone. Δε πάει έτσι. Απο τη στιγμή που μια συσκευή σε καλύπτει για τη χρήση που θες, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι.

Εμείς δημιουργούμε τις όποιες ανάγκες.

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 13/11/2012 - 17:27.

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#118   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:31

εγω πιστευω οτι η aple δεν μπορει να ακολουθησει τον ανταγωνισμο και κανει κινησεις πανικου,αν ισχυει κατι τετοιο
δεν μποορεις να εισαι στην αγορα με μονο μια συσκευη τον χρονο,απο την στιγμη που οι ανταγωνηστες βγαζουν καθε εξαμηνο ο καθενας και μια καινουργια.....
η Samsung εβγαλε το SIII πριν το iphone 5 και το ανταγωνιζετε στα ισια,η google μεσω τηε LG βγαζει το Nexus 4 ,και μετα τον χειμωνα η Samsung θα βγαλει το S IV η οπως θα λεγετε.....το λειτουργικο του android εχει πια ξεπερασει μερικες παιδικες ασθενειες του παρελθοντος και ειναι τωρα πιο σταθερο απο πριν,αλλα IOS ακομα δεν εχει φτασει να γινει
για να κρατηθεις στην αγορα πια μονο με το ονομα δεν ειναι ευκολο,λογο και τις κρισης,και οταν ο ανταγωνησμος προσφερει συσκευες ουσιαστικα καλυτερες σε χαρακτηριστικα και πιο φτηνες,αρχιζεις και χανεις τις πωλησεις,και αυτο θα το δει η apple το επομενο διαστημα........
αρα η apple πρεπει να ειναι μπροστα απο τον ανταγωνισμο,αλλα δεν το κανει γιατι ακομα εχει την καλυτερη συσκευη στην συνηδειση του κοσμου......οταν θα το χασει αυτο,τοτε θα ειναι αργα για να καλειψει το χαμενο εδαφος..........
και δεν ειμαι apple hater,καθε αλλο,iphone εχω και εγω.

#119   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1,406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:41

ενα 5s,αξιας 800 ευρω, και με 45αρι προγραμμα για 2 χρονια σε τιμη των 739!!
δεν ειναι κακο!!!
:D

#120   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4,524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:43

Οι περισσότεροι πέφτουν στη παγίδα και στο Marketing που πουλάει κυρίως η Apple.

Να έχουν το τελευταίο iPhone. Δε πάει έτσι. Απο τη στιγμή που μια συσκευή σε καλύπτει για τη χρήση που θες, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι.

Εμείς δημιουργούμε τις όποιες ανάγκες.

Μέχρι πρότινος η Apple είχε το χάρισμα να δημιουργεί και να ορίζει αυτή τις ανάγκες μας.
Αυτη η εποχή τελειώνει απο ότι φαίνεται.

Εγω πάντως θα συνεχίσω να αγοράζω iDevices , μου αρέσουν και μου ταιριάζουν.Οποιος έχει την όρεξη και τα γκαφρα να ανανεώνει κάθε εξάμηνο τις συσκευές του με γεια του με χαρα του


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες