Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iphone 5 green glow......το εχετε δει στην συσκευη σας.....;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
137 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:12

Χαχαχαχα!!!ηταν καλο δεν μπορω να πω!vagos εσυ μαυρο δεν εχεις;ειναι κομπλε;τι εβδομαδας;


Χωρις παρεξηγηση...ολη σου η ζωη ειναι το iphonehellas και η apple? Εισαι ολη μερα στο φορουμ, σε καθε θεμα και γραφεις προβληματα, ολο τα ιδια και τα ιδια, γκρινιαζεις που δεν το βρισκεις, το κραζεις οτι ειναι μαπα ποιοτικα...αλλα απο την αλλη το θελεις σαν τρελος...
Προσωπικα πιστευω οτι trollαρεις ή οτι εχεις εξαιρετικα περιορισμενη κοινωνικη ζωη...
get a life

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:23

Χωρις παρεξηγηση...ολη σου η ζωη ειναι το iphonehellas και η apple? Εισαι ολη μερα στο φορουμ, σε καθε θεμα και γραφεις προβληματα, ολο τα ιδια και τα ιδια, γκρινιαζεις που δεν το βρισκεις, το κραζεις οτι ειναι μαπα ποιοτικα...αλλα απο την αλλη το θελεις σαν τρελος...
Προσωπικα πιστευω οτι trollαρεις ή οτι εχεις εξαιρετικα περιορισμενη κοινωνικη ζωη...
get a life

Αμα μπηκες στο θεμα μονο για να σχολιασεις αυτο δεν ξερω ακριβως που θα επρεπε να πηγαινει το get a life...

#48   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:29

ForceF εσυ μπαινεις facebook kai twitter...ισως...εγω δεν εχω τπτ απο τα δυο...και η κοινωνικη μου ζωη δοξα τον θεο ειναι μια χαρα.τωρα αν εσυ αυτοριστηκες γιατρος του φορουμ τι να πω....και ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις καποιον μονο απο τα μηνυματα και την συχνοτητα επισκεψης του στο φορουμ;και το οτι γκρινιαζω και το αγοραζω εσενα τι σε χαλαει;μου το πληρωνεις;στελνω προσωπικα σε εσενα μηνυματα και σου χαλαω την διαθεση;εγω μεχρι στιγμης δεν ηξερα καν το nickname σου...τωρα εσυ το ξερεις το δικο μου και με παρακολουθεις ισως να ειμαι σημαντικος τελικα!!!τι να πω!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#49   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:37

Παιδια συγγνωμη αν σας εχω ζαλισει και αν εκφραζω την γνωμη μου σε ενα ανοιχτο φορουμ για ολους,και οταν μαθαινω κατι το μοιραζομαι με ολους και ζητω γνωμες που ολες τις ακουω και ασπαζομαι...και επειδη πολλοι ενοχλουνται δεν μπορω να καταλαβω το γιατι...αποχορω....καλο σας βραδυ...καλη παραλαβη των συσκευων σε οσους περιμενουν και λυπαμαι που εδω μεσα καποιοι νομιζουν οτι μπορουν να προσβαλουν ανθρωπους τοσο ευκολα και να δημιουργουν εντυπωσεις.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#50   nikos1965krhth

nikos1965krhth

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:40

καλά κάνουν και αναφέρουν τα προβλήματα
έλεος ...800 ευρώ κινητό και να είναι ελαττωματικό και να κάνουμε και μούγκα?? ε όχι ρε φιλε όταν ζητάς τόσα λεφτά για ένα προϊόν οφείλεις να είσαι άψογος αλλιώς καλύτερα να ασχοληθείς με την κηπουρική ...από ότι ακούω δεν υπάρχει τηλέφωνο με ποιο πολλά προβλήματα ...

#51   andrewntua

andrewntua

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/11/2012 - 23:59

Stevobmw μην μασάς δίνεις ζωή στο φόρουμ, κι όσο για το green glow δεν ήξερα ότι ήταν πρόβλημα , οπότε ευχαριστώ που το ανακαλύψει κι το μοιραστηκες μαζί μας

#52   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/11/2012 - 12:28

Stevo μην καθεσαι και ασχολεισε με τον καθε κομπλεξικο εδω μεσα...γραφτον στα παπακια σου...
Ενημερωση για το θεμα του green glow που σου ειπα εχτες:ακομα δεν με εχουν παρει απο το ΠΛΑΙΣΙΟ για να μου πουν τι θα γινει τελικα...εγω δεν προκειτε να υποχωρησω και εαν δεν μου κανουν αντικατασταση θα το τραβηξω νομικα το θεμα...δεν γινεται μια σκατοεταιρεια ελληναρες να δυσφιμιζουν με ψευτιες μια apple οταν η ιδια λεει στο site της οτι εχει DOA...90 μερες για οτι βρεθει στο κινητο και αλλους 9 μηνες μετα για οτι μπορει να σου παθει...
και μια συμβουλη προς ολους...ΜΗΝ αγορασετε το τηλεφωνο απο μαγαζι που δεν εχει DOA...ενημερωθειτε πριν κανετε την αγορα γιατι το τηλεφωνο εχει πολλα προβληματα και δεν ξερεις τι να πρωτοκοιταξεις...και ΜΗΝ το παρει κανεις αλλος απο το ΠΛΑΙΣΙΟ...γιατι αν βρεις κατι θα παρεις ανακατασκευασμενο και θα κλαις τα 739...

#53   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:02

και ακομα κανενα νεο απο το πλαισιο...

#54   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 21/11/2012 - 12:32

Στην Πάτρα το πηγές στο σέρβις; Μην περιμένεις να σε πάρουν να πας εσύ πάλι εκει...

Αναρτημένη εικόνα


#55   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:13

Στην Πάτρα το πηγές στο σέρβις; Μην περιμένεις να σε πάρουν να πας εσύ πάλι εκει...

Δεν το αφησα το τηλεφωνο εκει...το εχω παρει...αυτο που περιμενω ειναι τηλεφωνο απο τα κεντρικα του πλαισιο για να μου πουν αν θα κανουν την αντικατασταση ή οχι...

#56   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:19

Δεν το αφησα το τηλεφωνο εκει...το εχω παρει...αυτο που περιμενω ειναι τηλεφωνο απο τα κεντρικα του πλαισιο για να μου πουν αν θα κανουν την αντικατασταση ή οχι...

μακαρι να στο αλλαξουν τα λαμογια...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#57   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:33

μακαρι να στο αλλαξουν τα λαμογια...

φιλε δεν το βλεπω να γινεται κατι τετοιο...δεν μπορω να το κρατησω και οπως ειναι ομως γιατι το προβλημα ολο και χειροτερευει...αναγκαστηκά θα το δωσω για να παει στην apple για service...το μονο που ισως μπορω να κανω ειναι να τους πιεσω για να μου δωσουν μια καλη πιστωση για την ταλαιπωρια μου...απλα το λεω και παλι να το δουν ολοι...μην παρετε 5αρι απο πλαισιο...δεν εχει DOA και θα τρεχετε αν βρειτε κατι...

#58   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:43

καλά κάνουν και αναφέρουν τα προβλήματα
έλεος ...800 ευρώ κινητό και να είναι ελαττωματικό και να κάνουμε και μούγκα?? ε όχι ρε φιλε όταν ζητάς τόσα λεφτά για ένα προϊόν οφείλεις να είσαι άψογος αλλιώς καλύτερα να ασχοληθείς με την κηπουρική ...από ότι ακούω δεν υπάρχει τηλέφωνο με ποιο πολλά προβλήματα ...

Φιλαράκι με καλή πρόθεση δεν ενημερώνεσαι σωστά προφανώς.. Το καλύτερο τηλέφωνο στον πλανήτη εμφάνισε πρόβλημα στην πρώτη παρτίδα παραγωγής μετά από reports όμως αυτά διορθώνονται σιγά σιγά από την Apple, πλέον ελάχιστη είναι αυτοί με προβλήματα και αυτοί Καλύπτονται. Παίρνουν καινούργια η ανακατασκευασμένη συσκευή.

Τελευταία επεξεργασία από: iOS, 21/11/2012 - 16:51


#59   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:45

Φιλαράκι με καλή πρόθεση δεν ενημερώνεσαι σωστά προφανώς.. Το καλύτερο τηλέφωνο στον πλανήτη εμφάνισε πρόβλημα στην πρώτη παρτίδα παραγωγής μετά από reports όμως αυτά διορθώνονται σιγά σιγά από την Apple πλέον ελάχιστη είναι αυτοί με προβλήματα και αυτοί καλύπτονται παίρνουν η καινούργια η ανακατασκευασμένη συσκευή


Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 21/11/2012 - 16:46

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#60   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:49

Oh My God ειμαι απαράδεκτος το κάνω edit αμέσως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες