Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iphone 5 green glow......το εχετε δει στην συσκευη σας.....;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
137 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   iTsikos

iTsikos

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/02/2013 - 21:58

εμενα παλι πέρασαν τρία απο τα χέρια μου,2 μαύρα 1 άσπρο,και κανένα δεν είχε πρόβλημα.μη το τσουβαλιαζουμε λοιπόν...


δεν αμφιβάλλω αν το πιάσω στα χερια μου ομως θα δεις την λάμψη . θέλει ειδικό τρόπο να το δεις αλλα απ την στιγμή που για τις βασικές λειτουργίες δεν το εμφανίζει δεν είναι καν πρόβλημα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/02/2013 - 22:18

εφοσων σε καποιους εχουν γινει ειτε αμμεσες αντικαταστασεις με καινουριο λογω doa ειτε πηραν ανακατασκευασμενο τοτε θεωρειται προβλημα δεν μπορει να τους τα δινουν ετσι!

#138   LivEviL

LivEviL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 01/02/2013 - 23:23

iTsikos, στις 01 February 2013 - 01:18, είπε:

Παιδιά ολα τα τηλέφωνα εχουν την πράσινη λάμψη απλα βγάλτε το απ το μυαλο και δεν θα το δείτε καθόλου όσο περνάει ο καιρός. Απολαύσετε τις συσκευές γιατι και αντικατάσταση να κάνετε πάλι θα δείτε την λάμψη.


δεν αμφιβάλλω αν το πιάσω στα χερια μου ομως θα δεις την λάμψη . θέλει ειδικό τρόπο να το δεις αλλα απ την στιγμή που για τις βασικές λειτουργίες δεν το εμφανίζει δεν είναι καν πρόβλημα.


όχι σε όλα φίλε μου !! και επιμένω σε αυτο...και εγώ γνωρίζω τον τρόπο πως το κανείς για να δεις την πράσινη λάμψη σε φίλο μου που έχει το 5 το κάνει σε εμένα Που έχω το 4s οχι !!

απλά παρατηρώ ένα σωρό προβλήματα στα 5 και αρχίζω να πιστεύω ότι είναι από τα της πιο απιτιχημένες συσκευές της apple !!!
χωρίς να θέλω να φανώ προσβλητικός !!
δεν μπορώ να βλέπω έναν άνθρωπο να πληρώνει 750 euro και να παίζει τζόκερ όπως ανέφερε και ο φίλος μας πιο πάνω !!! είναι κρίμα από το θεό και απαράδεκτο
δεν είναι μόνο η πράσινη λάμψη είναι και αλλά πολλά παρά πολλά !!!

πραγματικά χρησιμοποιω το 4s και όλο αυτών τον καιρό δεν έχω κάνε πρόβλημα δόξα το θεό !! ούτε κολάει ούτε βγάζει πράσινες λάμψης και λειτουργεί και τρέχει άψογα σε όλες τις εφαρμογές και έχω και μπαταρία 3 μερούλες από 1 φόρτιση σε φυσιολογική χρήση

Τελευταία επεξεργασία από: LivEviL, 01/02/2013 - 23:32





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες