Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Έξω Φρενών με τις τιμές νέων iMac. Πάω για "κάτι άλλο"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
187 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   Dimosd

Dimosd

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/12/2012 - 00:23

Dimosd, μήπως μπορείς να μας πεις αυτό το e-shop, γιατί αυτή η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ !

Και εγώ το πιστεύω δεν θα ξαναγυρίσω σε Windows PC καθαρό μηχάνημα, αλλά θα χρειαστεί να έχω οπωσδήποτε VM Fusion σε Windows λόγω εξειδικευμένου software.


Ήταν από την Pixmania (παραγγελία 12/12/2011) όμως βλέπω φέτος δεν πουλάνε iMac. Υπάρχει και το amazon.co.uk, βέβαια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   Airgatos

Airgatos

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/12/2012 - 05:17

Ίσως δεν κυκλοφόρησαν ακόμη τα καινούρια. Να το παραλολουθούμε. Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.

#183   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 02/12/2012 - 05:19

ΒΤΟ μόνο οι APR κάνουν? Το public μπορεί να κάνει επειδή είναι στην περιοχή μου?

Κάποια στιγμή που ήμουν στα public άκουσα δύο υπαλλήλους να μιαλάνε για ΒΤΟ MacBook οπότε μάλλον ναι, γίνεται.

#184   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2012 - 13:26

Κάποια στιγμή που ήμουν στα public άκουσα δύο υπαλλήλους να μιαλάνε για ΒΤΟ MacBook οπότε μάλλον ναι, γίνεται.


Σε ευχαριστώ.

Τώρα για το iMac. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι τα usb είναι πίσω και όχι πλάγια,όπως και για το card reader..
Ρε παιδιά βολεύει εκεί που τα έβαλαν? Στα τυφλά θα τα βάζουμε? Όλες οι οθόνες επαγγελματικές τα έχουν στα πλάγια.

#185   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/12/2012 - 13:30

Σε ευχαριστώ.

Τώρα για το iMac. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι τα usb είναι πίσω και όχι πλάγια,όπως και για το card reader..
Ρε παιδιά βολεύει εκεί που τα έβαλαν? Στα τυφλά θα τα βάζουμε? Όλες οι οθόνες επαγγελματικές τα έχουν στα πλάγια.


Παντα στο ιδιο σημειο ηταν (εκτος απο το card reader που ηταν διπλα στο super drive στα δεξια). Ειναι θεμα συνηθειας.
Αν η πλατη του iMac βλεπει τοιχο, αφηνεις λιγο χωρο για να μπορεις να περνας το χερι σου και τα καλωδια. Στην αρχη πας σιγα σιγα ψηλαφιζοντας, μετα το μαθαινεις.
Αν αφηνεις κουμπωμενα πανω καποια απο αυτα, τοτε σε καθοδηγουν που θα βαλεις τα αλλα.
Σταματησα να το θεωρω προβλημα μετα απο καμια βδομαδα χρησης.

#186   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 05/12/2012 - 02:56

Oντως mikexs μετα απο 3 χρονια χρησης παει μονο του το χερι... Βεβαια 2-3 βδομαδες και μετα προσεχα μη το γρατζουνισω μονο, το οποιο αποδειχτηκε ακυρο γιατι και ατσαλα που πηγα να βαλω ενα usb δεν αφησε το παραμικρο σημαδι...

#187   Melkon

Melkon

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 02/01/2013 - 22:25

οι apr αρχιζουν να παραλαμβανουν !! http://switch.com.my/imac-27-stocks/

#188   errika

errika

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/01/2013 - 01:31

καιρος ηταν...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες