Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μεγαλα Bet sites εγκαταλειπουν την χωρα μας Why?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
196 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2012 - 19:41

Ξέρει κανείς αν θα μπορούμε να βλέπουμε τα ματς(365 π.χ) χωρίς να ποντάρουμε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 20:54

Δεν έχω καταλάβει κάτι ... Δηλαδή ας πούμε ότι πονταρω 1€ αύριο ,
Θα φάω προστημο εγω 1000€.; Τι κομμουνισμός είναι αυτός .;;;



Φιλε μου,πανε να μας επιβαλλουνε δικτατορικες εφαρμογες!!
Απο σημερα τα μεσανυχτα επιβαλλεται αυτος ο νομος,που λεει οτι απο την στιγμη που παιζεις εστω κ 1€ σε παρανομο στοιχημα,πεφτει καμπανα χιλιαρικο!

#108   Adelo

Adelo

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 20:54

Ποια υπομονη,απο σημερα τα μεσανυχτα οποιος στοιχηματισει εστω κ ενα ευρω απο ελληνικη IP( σε εταιρεια που λογικα θα δεχεται ακομα στοιχηματα) παιζει με τον νομο κορονα γραμματα!!

Πως κινηθηκες με την Expect λόγω του ότι είσαι κάτοικος Αυστρίας; Εγω τους έστειλα μαιλ με την διεύθυνση μου στην Σουηδία και τους είπα ότι είμαι μόνιμος κάτοικος αλλα αυτοί πως θα το ξερουν;
Δεν θα μπορούσαν να το κάνουν όλοι αυτο κι ας μένουν στην Ελλάδα βάζοντας μια μουφα διεύθυνση η μια της θείας τους στο Σικαγο; Αν φαίνεται απο που παίζεις απο την ip σου τότε γιατι μου έστειλαν μαιλ ότι θα με "κόψουν" αφού εδω και πολυ καιρο παίζω απο την Σουηδία;
Αλλαξα επίσης και τα τηλέφωνα επικοινωνίας στο σάιτ με τα Σουηδικα αλλα ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει:-/
Αν έχεις κανα νέο πες... :-)

#109   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 20:55

Ξέρει κανείς αν θα μπορούμε να βλέπουμε τα ματς(365 π.χ) χωρίς να ποντάρουμε?


Εαν εχεις εστω κ 0.01 € υπολοιπο στον λογαριασμο σου,θα μπορεις κανονικα να χρησημοποιεις την δυνατοτητα του στριμινγκ!

#110   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:10

Πως κινηθηκες με την Expect λόγω του ότι είσαι κάτοικος Αυστρίας; Εγω τους έστειλα μαιλ με την διεύθυνση μου στην Σουηδία και τους είπα ότι είμαι μόνιμος κάτοικος αλλα αυτοί πως θα το ξερουν;
Δεν θα μπορούσαν να το κάνουν όλοι αυτο κι ας μένουν στην Ελλάδα βάζοντας μια μουφα διεύθυνση η μια της θείας τους στο Σικαγο; Αν φαίνεται απο που παίζεις απο την ip σου τότε γιατι μου έστειλαν μαιλ ότι θα με "κόψουν" αφού εδω και πολυ καιρο παίζω απο την Σουηδία;
Αλλαξα επίσης και τα τηλέφωνα επικοινωνίας στο σάιτ με τα Σουηδικα αλλα ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει:-/
Αν έχεις κανα νέο πες... :-)


Σημερα μιλησα με το Customer Service της Εχπεκτ,αφου φυσικα δεχθηκα το αναλογο ε-μειλ απο την εταιρεια,οτι αποσυρεται απο την εγχωρια αγορα της ελλαδας!
Μου ειπε ξεκαθαρα,οτι απο σημερα το βραδυ 23:59 ελληνικης ωρας δεν θα δεχετε πλεον στοιχηματα κ καταθεσεις απο Ελληνικες IP,κ οτι εαν εχω καταθεσεις μεσα στον λογαριασμο μου ...εχω 3 μερες διορια(ΧΟΥΝΤΑ) να αποσυρω τα χρηματα μου!
Αφου τους εξηγησα οτι ειμαι κατοικος αυστριας,κ οτι θα μπορουσαν να το εξακριβωσουνε αυτο(ειτε απο IP) ειτε απο αναγνωριση κλησεως ..μου εξηγησανε οτι δεν τρεχει απολυτως κανενα προβλημα κ θα μπορουσα να συνεχιζω να παιζω στη Εταιρεια!Απλα μου εξηγησανε οτι θα πρεπε να αποφυγω αναληψεις σε Ελληνικες Τραπεζες κ Χρεωστικες Καρτες!

Τα πραγματα σοβαρευουνε επικυνδινα!!Εαν για μενα το πεναλτι ειναι 1000€ εφοσων ειμαι κατοικος ελλαδας,για της αναλογες εταιρειες τα πεναλτι κυμαινονται σε 5-6 ψηφια νουμερα,ετσι εξηγειτε κ η αναλογη σταση τους!!

Ετςι οπως ψυχολογω την κατασταση στην Ελλαδα,οτι αφορα τα τυχερα παχνιδια κ παιχνιδια στοιχηματισμου η Κυβερνηση το παει το πραμα οπως το εχει ορισει η ιδια!
Με λιγα λογια,εχει τρομοκρατησει απιστευτα τον Ελληνα Στοιχηματζη ο οποιος τρεχει να προλαβει της αναληψεις του..κ ολα περνουνε τον δρομο τους με εναν προορισμο --> ΟΠΑΠ!!!

Θα τους κομποδεσουνε οπως θελουνε αυτοι!!Μονοπωλιο λεει,εθισμος υπαρχει απιστευτα μεγαλος ελα κ θα τα σταξεις κανονικα με γκανιοτα 300%,αποδοσεις μικροσκοπικες,αναγκαστικες τριαδοτετραδες..κτλ γνωστα!!
Φυσικα θα ξετρυπωσουνε αρκετα παρανομα γραφεια στοιχηματων κ η κατασταση παραμεινει οπως εχει!!

Οτι αφορα της Ελληνικες IP..ειδη πολυ θα κινηθουνε ετσι παρανομα..αλλα οπως ειπα κ πριν..κ αμα σου ζητησει η Εταιρεια κανα Call Back?Αντε κ εχω κανει υποκλοπη μια ξενη IP( Τουρκικη -Βουλγαρικη κτλ) λεφτα σε ελληνικη τραπεζα δεν προκειτε να παρω!
Οποτε παω αναγκαστικα σαν κατοικος Ελλαδας στην λυση Moneybookers-Skrill με οτι κινδυνους συνεπαγεται!!


#111   Adelo

Adelo

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:32

Έχω ελληνική MasterCard αυτη που χρησιμοποιώ τώρα στο Expect, να μην την ξαναχρησιμοποιησω; Επίσης στο cash out έδινα εντολή και μετα απο 5 μέρες έμπαιναν τα λεφτά στον λογαριασμό της ελληνικής τράπεζας που ανήκει η κάρτα... τώρα τι; Πρέπει και να βάλω σουηδική πιστωτική και σουηδικό λογαριασμο?:-/

#112   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:38

ρε παιδια στην bet365 γιατι δεχονται κανονικα στοιχηματα?μηπως επειδη αγορασε την ελληνικη αδεια της goalbet?

#113   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:52

Δεν καταλαβα γιατι παρανομο .; Ειναι νομημο στη αγγλια στη χωρα τους.. Αυτοι προσφερουν αγωρες... εμεις σαν ελληνες γιατι να μην μπορουμε να ψωνηζουμε.; Δηλαδη αν αγοραζουμε κοινητο απο γερμανια πρεπει να τουσ φορολογει η ελλαδα γιατι ψωνησουν οι ελληνες.; Το ιδιο πραγμα δεν ειναι .;;

#114   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:55

Έχω ελληνική MasterCard αυτη που χρησιμοποιώ τώρα στο Expect, να μην την ξαναχρησιμοποιησω; Επίσης στο cash out έδινα εντολή και μετα απο 5 μέρες έμπαιναν τα λεφτά στον λογαριασμό της ελληνικής τράπεζας που ανήκει η κάρτα... τώρα τι; Πρέπει και να βάλω σουηδική πιστωτική και σουηδικό λογαριασμο?:-/


Κ εγω ετσι επαιζα Adelo,ολες της συναλλαγες μου της τακτοποιουσα με Χρεωστικη DEBIT Visa!
Αφου ομως ειχα σημερα την αναλυτικη συνομιλια με το Customer Support της Εχπεκτ,πλεον θα κινηθω με Χρεωστικη της Volksbank!!Αφου στης κινησεις μου,φαινετε ξεκαθαρα οτι οι συναλλαγες που εχω ειναι για τυχερα παιχνιδια !
Μου το εξακριβωσαν πολυ καλα αυτο,οτι εφοσο δεν παιζω απο Ελληνικη IP θα πρεπει να ορισω κ διαφορετικη καρτα!

#115   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:56

Έχω ελληνική MasterCard αυτη που χρησιμοποιώ τώρα στο Expect, να μην την ξαναχρησιμοποιησω; Επίσης στο cash out έδινα εντολή και μετα απο 5 μέρες έμπαιναν τα λεφτά στον λογαριασμό της ελληνικής τράπεζας που ανήκει η κάρτα... τώρα τι; Πρέπει και να βάλω σουηδική πιστωτική και σουηδικό λογαριασμο?:-/

μα φυσικα ετσι φαινεσαι σαν ελληνας που ψωνηζεις σε ξενα μαγαζια.. Αυτο απαγωρευεται... Θα μας τρελανουν... Βαλλε καρτα τις χωρας σου.. Αλλαξε δευθηνση τα παντα..

#116   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 21:58

ρε παιδια στην bet365 γιατι δεχονται κανονικα στοιχηματα?μηπως επειδη αγορασε την ελληνικη αδεια της goalbet?


Παντου διαβαζω οτι εχει εξαγορασει την γκολμπετ,αλλα πουθενα δεν μπορω να εξακριβωσω εαν τασεται στο
Νεο Νομοσχεδιο,δλδ να φορολογει με 10% τα κερδη ελληνων παιχτων!
Απιστευτη ταλαιπωρια παιδια κ χοντρο νταβατζιλικι..αργα η γρηγορα θα εξαναγκαστειτε να παιξετε στον ΟΠΑΠ,αφου οριστικε σαν μετρο στον Διαγωνισμο της εξαγορας του οτι θα απαγορευτει το ιντερνετικο στοιχημα..κ δυστηχως τα καταφερανε!

#117   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 04/12/2012 - 22:05

Τι εχουμε στο Ζαγκρεμπ κ διακοπηκε ο αγωνας?Πεφτει χιονακι η εχουμε τπτ αλλο?

#118   Adelo

Adelo

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 22:07

μα φυσικα ετσι φαινεσαι σαν ελληνας που ψωνηζεις σε ξενα μαγαζια.. Αυτο απαγωρευεται... Θα μας τρελανουν... Βαλλε καρτα τις χωρας σου.. Αλλαξε δευθηνση τα παντα..

Πολυ ωραία:-/////

#119   Adelo

Adelo

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 22:50

Μόλις μου έστειλε μαιλ η Expect και θέλουν ταυτότητα και φωτο κάποιου λογαριασμού του σπιτιου του τελευταίου τριμήνου που να γράφει το όνομα μου και θα είναι οκ. Τώρα για τις καταθεσοαναληψεις, κάρτα, λογ. τράπεζας κλπ δεν ρώτησα και όπως σωστά μου είπε ο φίλος παραπάνω σαφώς πρέπει να αλλάξουν αλλα απο την άλλη σκέφτηκα ότι δεν υπάρχει τραπεζικό απόρρητο; Ποιος π@@στης θα ζοριστει να δει τις κινήσεις του λογαριασμού και της κάρτας μου; Και άντε και το κάνει... ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ?

#120   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 04/12/2012 - 23:07

Μόλις μου έστειλε μαιλ η Expect και θέλουν ταυτότητα και φωτο κάποιου λογαριασμού του σπιτιου του τελευταίου τριμήνου που να γράφει το όνομα μου και θα είναι οκ. Τώρα για τις καταθεσοαναληψεις, κάρτα, λογ. τράπεζας κλπ δεν ρώτησα και όπως σωστά μου είπε ο φίλος παραπάνω σαφώς πρέπει να αλλάξουν αλλα απο την άλλη σκέφτηκα ότι δεν υπάρχει τραπεζικό απόρρητο; Ποιος π@@στης θα ζοριστει να δει τις κινήσεις του λογαριασμού και της κάρτας μου; Και άντε και το κάνει... ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ?

ε καλα ..!! Αμα ειναι για το συμφερον τους τα παντα βρησκουν.. Και που θα χεσει η μηγα... Μπορει μια στιγμη να μας βαλουν και προστημο που μιλαμε τοσην ωρα εδω για εξυβρηση κατα της κυβερνητικης αποφασης.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες