Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iOS 6.0.2 και προβλήματα απόδοσης μπαταρίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
66 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iOS 6.0.2 και απόδοση μπαταρίας (250 μέλη έχουν ψηφίσει)

Παρατηρήσατε κάποια διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας της συσκευής σας μετά την αναβάθμιση στο iOS 6.0.2;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 14/01/2013 - 19:33

Αν δεν έχετε πρόβλημα με την μπαταρία και το 6.0.1 μην παει κανένας στην 6.0.2 . Προβλήματα θα εχει και όχι λύση προβλημάτων

ετσι ειναι. Σαν τρελο τη ρουφαει η 6.0.2

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Bitlord

Bitlord

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/01/2013 - 19:38

Εμενα παιδες μου συμβαινει το εξης περιεργο αλλα και τυχερο....Η μπαταρια αντι να μου μειωνεται,αυξανετε(λολ).Και τι εννοω....Αφου το απενεργοποω τελειως με περιπου 23% την αλλη μερα μου ελεγε 24%(χαχαχαχαχαχ).Την 6.0.2 εχω .

Σαν γενικη εικονα παντως η μπαταρια καλη ειναι δλδ με 8 ωρες 57 λεπτα χρηση(wifi only) ημουν στο 20%.Απενεργοποηστε τους ηχους στα on off και στα πληκτρα και επισις μια φωτεινοτιτα στο 13-15% και θα με θυμηθειτε.

#63   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2013 - 20:02

ετσι ειναι. Σαν τρελο τη ρουφαει η 6.0.2

μου αρεσει που παροτρυνετε τον κοσμο ...αν σου ρουφαει τη μπαταρια σαν τρελλο φιλε μου κατι φταιει στο δικο σου τηλ και κατα 99% στο τροπο που το εχεις στησει.

#64   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 14/01/2013 - 20:06

Πολλές αναφορές λένε ότι όσοι έκαναν update στην 6.0.2 μπορεί να αντιμετωπίζουν προβλήματα μπαταρίας τα οποία όμως λύνονται αν γίνει clean install (restore) του λογισμικού.

Ότι δηλαδή σε πολλούς δεν "κάθεται" καλά το update.

#65   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 14/01/2013 - 20:29

μου αρεσει που παροτρυνετε τον κοσμο ...αν σου ρουφαει τη μπαταρια σαν τρελλο φιλε μου κατι φταιει στο δικο σου τηλ και κατα 99% στο τροπο που το εχεις στησει.

φιλε δεν παροτρυνω κανεναν και αν ψαξεις λιγακι θα δεις οτι σε ορισμενους η 6.0.2 ρουφαει περισσοτερη μπαταρια απο οτι στην 6.0.1

#66   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/01/2013 - 21:04

Προσωπικά το 5άρι που το είχα στήσει από την 6.0.1 as new και στην 6.0.2 είμαι υπέρ ευχαριστημένος με την μπαταρία. Να σημειώσω δεν παίζω παιχνίδια!

Μου βγάζει σίγουρα 1,5 ημέρα αναμονής με 7-8 ώρες χρήση...Ούτε στο 4άρι δεν είχα τέτοια αυτονομία.

Όλη μέρα Wi-Fi, μηνύματα μέσω iMessage, What's up, κανένα μισάωρο Navigon, συνεχώς να διαβάζω νέα και email.
Once You Go Mac You Never Go Back

#67   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.911 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 14/01/2013 - 23:17

Προσωπικά το 5άρι που το είχα στήσει από την 6.0.1 as new και στην 6.0.2 είμαι υπέρ ευχαριστημένος με την μπαταρία. Να σημειώσω δεν παίζω παιχνίδια!

Μου βγάζει σίγουρα 1,5 ημέρα αναμονής με 7-8 ώρες χρήση...Ούτε στο 4άρι δεν είχα τέτοια αυτονομία.

Όλη μέρα Wi-Fi, μηνύματα μέσω iMessage, What's up, κανένα μισάωρο Navigon, συνεχώς να διαβάζω νέα και email.


Ακριβώς το ίδιο κ εγώ. Στις πρώτες δυο με τρεις μερες είχα πρόβλημα γιατι ρουφουσε αλλα μετα όλα κόμπλε. Χρήση κ χρόνος όπως τα λέει κ ο Δημήτρης.

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες