Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5 προσφορα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/01/2013 - 23:18

καλησπερα... ενδιαφερομαι για να παρω iphone 5 και επεσε το ματι σε αυτη τη προσφορα... ξερει κανεις το καταστημα? τη λετε αξιζει?http://www.goldenbra...one5/5022800001

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2013 - 23:37

Το καταστημα το ξέρω απο αποψη εχω κανει χρηση προσφορών του κ ειναι μια χαρα.
Στην προκειμενη περιπτωση αυτο που με χαλαει ειναι ......Ο χρόνος παράδοσης ξεκινάει από 15 εργάσιμες ημέρες

#3   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/01/2013 - 23:45

το να περιμενω 15μερες αν ειναι να κερδισω 100ευρω δεν ειναι θεμα... το θεμα ειναι αν ειναι προβληματικο τι γινετε? doa? ανακατασκευασμενο? και αν ναι απο που θα το δεχτουνε?

#4   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/01/2013 - 23:55

το να περιμενω 15μερες αν ειναι να κερδισω 100ευρω δεν ειναι θεμα... το θεμα ειναι αν ειναι προβληματικο τι γινετε? doa? ανακατασκευασμενο? και αν ναι απο που θα το δεχτουνε?


Καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις μήπως είναι τίποτα εκθεσιακά. Αν είναι καινούρια και δεν είναι εκθεσιακά υποθέτω ότι θα είναι από άλλη χώρα όχι ελληνικά. Επίσης αν δεν κάνω λ΄θος, εσύ θα χρεωθείς αμέσως με το που κάνεις την παραγγελία. Και το προιον θα αργήσει αρκετά να έρθει. 15 μέρες για Αττική και ακόμα και 20 μέρες έλεγε για επαρχία.


#5   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:02

Eγώ παντως για πακετο προσφορων διακοπων που τους χρησιμοποιησα μια χαρα ηταν
Γιατι νομίζει κανεις πως κ στα 639 δεν βγαζει κερδος...Τι σημαινει ελληνικο...Unlocked να ειναι παντου κ τελος...

Τελευταία επεξεργασία από: bauhaus8, 18/01/2013 - 00:03


#6   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:09

...Τι σημαινει ελληνικο...Unlocked να ειναι παντου κ τελος...

Αν είναι απο ΗΠΑ δεν είναι βέβαιο ότι θα ισχύει η εγγύηση εδω.


#7   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:11

Eγώ παντως για πακετο προσφορων διακοπων που τους χρησιμοποιησα μια χαρα ηταν
Γιατι νομίζει κανεις πως κ στα 639 δεν βγαζει κερδος...Τι σημαινει ελληνικο...Unlocked να ειναι παντου κ τελος...


Το είπα απλά γιατί η apple έχει επιλέξει συγκεκριμένη τιμή για τα iPhone εδώ.. Δεν υπάρχουν διαφορές με καταστήματα. Αν κάποιο κατάστημα το έχει πιο φθηνό σημαίνει ότι το έχουν πάρει από άλλη χώρα. Δεν σημαίνει κάτι βέβαια πέρα από τον φορτιστή σε κάποιες περιπτώσεις που μπορεί να μην είναι ο κλασικός ευρωπαικός που έχουμε εδώ.

#8   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:13

Αν είναι απο ΗΠΑ δεν είναι βέβαιο ότι θα ισχύει η εγγύηση εδω.


Σωστο...Αλλα για οσο γνωριζω...απο την εμπειρια μου ...χωρις να παιρνω μιζες...ηταν στις συναλλαγες μας αξιοπιστοι!

Κ να πω την αληθεια επειδη ηθελα να δωσω το 4S κ να παρω το 5 ( δεν κανω διαφημιση στην αγγελια μου)
το σκεφτομαι σοβαρα, αλλα θελει πιστωτικη

#9   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:16

Σωστο...Αλλα για οσο γνωριζω...απο την εμπειρια μου ...χωρις να παιρνω μιζες...ηταν στις συναλλαγες μας αξιοπιστοι!

Κ να πω την αληθεια επειδη ηθελα να δωσω το 4S κ να παρω το 5 ( δεν κανω διαφημιση στην αγγελια μου)
το σκεφτομαι σοβαρα, αλλα θελει πιστωτικη


Και με χρεωστική ή προπληρωμένη μπορείς. Δεν είναι τίποτα αυτό. Θα πάρω πάντως κι εγώ αύριο τηλέφωνο να τους ρωτήσω επειδή ενδιαφέρεται ένας γνωστός μου για 5

#10   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:22

Σωστο...Αλλα για οσο γνωριζω...απο την εμπειρια μου ...χωρις να παιρνω μιζες...ηταν στις συναλλαγες μας αξιοπιστοι!

Κ να πω την αληθεια επειδη ηθελα να δωσω το 4S κ να παρω το 5 ( δεν κανω διαφημιση στην αγγελια μου)
το σκεφτομαι σοβαρα, αλλα θελει πιστωτικη

Κι εγω θεωρώ πως για κάποιον που θέλει να αγοράσει σκέτη συσκευη, χωρίς επιδότηση δηλαδη, είναι όντως καλη προσφορα.

Βέβαια εάν δεις στις αγγελίες τα σφραγισμενα iph5 πωλούνται γύρω στα 650-680€ και χωρίς αναμονη ενός μηνα.

#11   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 00:45

Βέβαια εάν δεις στις αγγελίες τα σφραγισμενα iph5 πωλούνται γύρω στα 650-680€ και χωρίς αναμονη ενός μηνα.


Αυτο το θεωρω λιγο μαυραγοριτικο

#12   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/01/2013 - 01:13

Αυτο το θεωρω λιγο μαυραγοριτικο

Διαφωνώ.
Εφοσον τα πουλάνε σε αρκετά χαμηλότερη τιμή απο όσο στα μαγαζιά γιατι τους χαρακτηριζεις έτσι;

#13   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 01:19

γιατι νομιζω πως
1ον το skroutz το ξερει μεχρι κ η μανα μου κ τωρα μαθαινει κ το ebay
2ον οποιος θελει να παρει τα 50ε σε αυτο το ποσο δεν θα του κανουν την διαφορα
3ον για να το δινεις πιθανοτατα κατα 80% το κανεις για κερδος, αλλα κ για αλλους λογους...μην μου λες 650 κ το θεωρεις κ χαρη

Sorry για το off topic το σταματαω εδω.

#14   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/01/2013 - 01:27

γιατι νομιζω πως
1ον το skroutz το ξερει μεχρι κ η μανα μου κ τωρα μαθαινει κ το ebay
2ον οποιος θελει να παρει τα 50ε σε αυτο το ποσο δεν θα του κανουν την διαφορα
3ον για να το δινεις πιθανοτατα κατα 80% το κανεις για κερδος, αλλα κ για αλλους λογους...μην μου λες 650 κ το θεωρεις κ χαρη

Sorry για το off topic το σταματαω εδω.

Καταρχήν δε θεώρω πως είμαστε off topic, για αυτο και συνεχίζω;)

1)Το skroutz και το eBay πως σχετίζονται με την κουβέντα;
2)Τα 50€ δεν είναι αμελητέα ποσοτητα (είχε γίνει μεγάλη κουβέντα εδω μέσα οταν ανακοινώθηκαν οι αυξήσεις στις τιμες του iPhone 5).Κι ακόμα μέσω των αγγελιών παρακαμπτεις το πρόβλημα της αναμονής.
3)Πέρα απο το κέρδος ποιοι είναι οι άλλοι λόγοι;Κι επίσης, η Apple με σκοπό το κέρδος δεν πουλάει της συσκευές της;

#15   bauhaus8

bauhaus8

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 01:40

Αν αποφασίσεις να δωσεις 740Ε που πουλανε τα μαγαζια κ αρχισεις να το ψαχνεις για λιγοτερα τοτε...νομιζω...πως πριν καταληξεις στις αγγελιες του iphonehellas σιγουρα θα εχεις ακουσει για skr οποτε 700 - καινουργιο - με σιγουρια κ ασφαλεια.
Εγω κ εχω πουλησει κ εχω αγορασει απο εδω, κ ευτυχως ολα καλα...αλλα παντα στο μυαλο σου πριν την συναλλαγη λες μηπως...
Οποτε αν εχει εστω κ η ζελατινα ανοιχτει η τιμη θα πρεπει να ειναι δελεαστικη εναντι της σιγουριας κ τησ αφαλειας
Επισης αν εχει ζελατινα ξερεις τι εχει μεσα :huh:
Απο το μαγαζι κ τους top seller του ebay δεν νομιζω πως ειχε κανεις ή τουλαχιστον αρκετοι προβλημα
κ για να μην κουραζω, ενα προιον απο οσους πιο πολλους περναει -χερια-συναλλαγες τοσο πιο π..τ@να γινεται κ αυτο κ η τιμη του

Βεβαια δεν αμφισβητω την αναγκη καποιου ατυχου ανθρωπου, τις προτεραιοτητες του, τα βιτσια του, προβληματα κτλ για την πωληση του κινητου

Τελευταία επεξεργασία από: bauhaus8, 18/01/2013 - 01:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες