Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5 προσφορα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 18/01/2013 - 02:47

Δεν καταλαβαινω το λογο της καχυποψιας σου. Υπαρχουν πολλες σφραγισμενες συσκευες στις αγγελιες του φορουμ σε πολυ χαμηλοτερη τιμη απο οποιοδηποτε σκρουτζομαγαζο. Με αποδειξεις, εγγυησεις και ολα τα συναφη που θα επαιρνες απο το καταστημα και μαλιστα σε χαμηλοτερη τιμη. ποιο ειναι το προβλημα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   retinas

retinas

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/01/2013 - 15:59

παιδια εκανε κανεις τελικα τον κοπο να παρει καποιο τηλεφωνο να μας πει και εμας τι παιζει με αυτο το 'καταστημα'?

#18   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 21/01/2013 - 00:42

Παιδιά ξέρω ότι στέλνουν και Αντικαταβολη οπότε τι φοβάστε μην έρθει τπτ άδειο δεν νομίζω ....

#19   george96

george96

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/02/2013 - 20:28

πρόλαβα και το παράγκειλα απο εκεί το άσπρο το 16αρι απο τις 21 του γενάρη. Και μου γράφανε εκτιμωμενη παράδοση 6/2/2013.Η παραγγελία ήταν ολες αυτες τις μέρες σε κατάσταση "καταχωρημένη" και την Παρασκευή το αλλάξανε σε "Σε διαδικασία εκτέλεσης".Λεω και γω ωραια απο δευτέρα θα το στείλουν λογικά..
Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο για να τους ρωτήσω άμα άλλαξαν κάτι που ειχα γράψει λάθος στα στοιχεια και μου πανε οτι δεν τους έχει έρθει ακομα και περιμένουν τον προμηθευτή ...

#20   asterix1992

asterix1992

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/02/2013 - 18:12

http://www.kamthing....το_νέο_Iphone_5

έχει πάρει κανείς απο εδώ??

#21   leol

leol

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 07/02/2013 - 10:44

Καλησπέρα σας,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αναγκαστήκαμε να προβούμε στην ακύρωση της παραγγελίας σας που περιέχει τον κωδικό του "Apple iPhone" κατόπιν σχετικού ποιοτικού ελέγχου που διεξήγαγε η εταιρεία μας. Κατά τον έλεγχο των serial numbers των συσκευών που επρόκειτο να παραλάβουμε διαπιστώσαμε ότι, παρ’όλες τις διαβεβαιώσεις του προμηθευτή, επρόκειτο για κλειδωμένες συσκευές που δεν είναι συμβατές με το ελληνικό δίκτυο.
Στόχος μας είναι να είστε πάντοτε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες που σας παρέχουμε. Αναγνωρίζοντας την αναμονή και την ταλαιπωρία στην οποία υποβληθήκατε θα θέλαμε να σας προσφέρουμε ένα εκπτωτικό κουπόνι 10% που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στην επόμενη αγορά σας.

Το συγκεκριμένο εκπτωτικό κουπόνι έχει αξία -10% που θα αφαιρεθεί από την επόμενη αγορά σας. Είναι αποκλειστικά προσωπικό σας, δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από κάποιον άλλο, ισχύει για μια αγορά, και έχει διάρκεια από σήμερα έως και τις 31/03/2013 για οποιαδήποτε αγορά επιθυμείτε.


Αυτο μου ήρθε σημερα το πρωι απο την goldenbrands μετα απο την σχετική παραγγελία και αναμονή 17 ημερών
Απλά απαράδεκτοι....


#22   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/02/2013 - 10:52

Αυτο μου ήρθε σημερα το πρωι απο την goldenbrands μετα απο την σχετική παραγγελία και αναμονή 17 ημερών
Απλά απαράδεκτοι....


lol,κανονικα πρεπει να τους γινει ιστορια μεγαλη κ να παρεμβει το υπουργειο, αν ειναι δυνατον μονο στην μπανανια γινονται αυτα...παλι καλα αν επιστρεψουν και τα χρηματα πισω




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες