Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η Vodafone UK ενημερώνει τους χρήστες iPhone 4S της να μην αναβαθμίσουν στο iOS 6.1


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
64 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 11/02/2013 - 10:12

Παντως εγω σε 4αρι εχω σοβαρο προβλημα με το 3g απο τοτε που αναβαθμησα. Εχω vodafone.


Ρώτησα και τον φίλο μου, που μου το 'δωσε. Βασικά, πάνω-κάτω, μου 'πε κι αυτός ότι η 5.1.1 ήταν ΜΑΚΡΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΤΕΡΗ απ' τις σύγχρονες νέες build του νέου λειτουργικού.
Οπότε, θα τσεκάρω ΕΑΝ μπορώ να κάνω downgrade και θα επιστρέψω εκεί που έπρεπε να ήταν το λειτουργικό.

Και όπως έχω γράψει πάλι σ' άλλο ποστ... δεν είναι "απαραίτητο" να κάνετε αναβαθμίσεις, οκ;
Δεν σας βάζει κάποιος κάνα... Desert Eagle στο κρόταφο να σας απειλεί να κάνετε upgrade "απαραίτητα", έτσι;
Άπαξ και δουλεύετε "τζετ" με κάτι, ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΤΕ.
Όπως λένε και στην... ποδοσφαιρική "διάλεκτο": "Δεν αλλάζεις 11άδα που νικά".
Άρα, εάν με αυτή την σύνθεση και λειτουργικό που έχετε ας πούμε τώρα, δουλεύετε τέλεια δίχως προβλήματα κτλ., ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να πάτε αλλού, ν' αλλάξετε;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   AristeidisL

AristeidisL

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Twitter:@latousakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/02/2013 - 10:31

Αμφιβάλλω πως το Network Performance είναι αποκλειστικά και μόνο Carrier Dependant... Που σημαίνει πως αν επηρέασε το 3g στη Voda UK, θα επηρεάζει και το 3g και σε άλλα δίκτυα και σε άλλες χώρες. Απλώς επειδή το R&D και το QA τμήμα της εταιρίας στο Newbury είναι ίσως από τα καλύτερα παγκοσμίως, το διαπίστωσαν πρώτοι και το ανακοίνωσαν για το δίκτυό τους. Εκτός βέβαια κι αν έβγαλαν κανένα Carrier Update, και του πέταξαν τα μάτια έξω!!

#63   udhar

udhar

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 11/02/2013 - 11:21

Καλημέρα, και εγω με 4 και ο πατέρας μου με ι, με το που βάλαμε 6.1, μείναμε χωρίς 3G (Vodafone). Μετά από Hard Reset και στα 2 τηλέφωνα όλα δουλεύουν ρολόι εδώ και 1 εβδομάδα

#64   stavarcfu

stavarcfu

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2013 - 22:12

Μόλις βγήκε η 6.1.1

#65   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 11/02/2013 - 22:21

iOS 6.1.1: Διαθέσιμη για το iPhone 4S
Behind the Scenes...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες