Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 και 4S ξεπέρασαν ξεχωριστά το καθένα σε πωλήσεις το Galaxy S3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
62 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/02/2013 - 11:18

Γιατί; Είναι "απαραίτητο" να δίνετε ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ (τόσο κοστίζει καινούργιο) κάθε έτος, για να πάρετε την επόμενη συσκευή; Δεν είναι... έκδοση λογισμικού να κάνετε... upgrade! Για ΝΕΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ μιλάμε. Μέσα σε 12 μήνες "παλιώνει";
Εγώ τα δικά μου τα μηχανήματα τα κρατώ από 5 χρόνια τουλάχιστον. Επαγγελματίας γραφίστας είμαι και δουλεύω το Illustrator/Photoshop (σύντομα θα δείξω δουλειά - iOS game) με... Core Duo και 4RAM μνήμη, ΕΠΤΑ ΕΤΩΝ PC!


το πως αγοραζει καποιος κατι ειναι εντελος υποκειμενικο και προσωπικο! καποιοι εχουν κολημα με τα κιν αλλοι με τηλεωρασεις αλλοι με μουδικα ειδη.... και καθενας μπορει στο αντικειμενο του να ειναι συνεχεια στις εξελιξεις. καπιοι δινουν ενα εκατομυριο ευρω για ενα συλεκτηκο γραμματοσημο και εμεις λεμε για 700 για ενα κιν? ολα σεβαστα ειναι

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/02/2013 - 18:03

Απλά οτι ναναι...Προσθέστε τις πωλήσεις Q3 και Q4 του Iphone 5 και του Galaxy S3 και δείτε την άλλη πλευρά της είδησης...

Και κατι ακόμα...

http://crave.cnet.co...-mark-50010165/

#63   bohemis09

bohemis09

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/02/2013 - 02:55

Δε ξερω για εσας παιδες, εγω απο τοτε που πηρα iphone επιασα γκομενα την υπαλληλο στον Γερμανο. Ειλικρινα. Επισης εμαθα και την ωρα που ανοιγουν καθημερινα....!
:rolleyes:

Αν πιστεύεις οτι έπιασες γκομενα λόγω iPhone τότε έχεις πρόβλημα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες