Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Samsung Galaxy S4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
883 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2013 - 13:53

Εγω γελαω στο δρομο που βλεπω αυτοκινητα κατα βαση αλλα εχω δει και μηχανες να εχουν κολλημενο μηλαρακι.
Οποιο παλληκαρι θελει εχω καμμια δεκαρια αυτοκολλητα απ τις διαφορες iOS συσκευες που εχω αγορασει να του τα δωσω!!χαχαχ!



χαχαχα.. τωρα που το λες και εγω σε αυτοκινητο και μηχανη εχω μηλαρακια ... μαλλον ειναι ενα λαθος των android συσκευων που δεν εχουν αυτοκόλλητα μεσα με το πρασινο ανθρωπακι ... σκεφτομαι να παραγγειλω απο νετ και να βαλω αλλα ...

απο την αλλη ομως στο σπιτι υπαρχει ακομη iphone και ipad ..αφου τα ξεφορτωθηκα και τα εδωσα στην γυναικα μου ..επισης imac και στο macmini στο μαγαζι ... τα παιδια ηδη θεωρουν τα ipod πολυ πισω και εχουν αλλαξει σε nexus7 .....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/03/2013 - 13:54

Θα βρει Wifi και θα του το στείλει με mail..Εσύ πως θα του το στείλεις με bluetooth?

Αναρτημένη εικόνα


#528   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/03/2013 - 13:58

Θα βρει Wifi και θα του το στείλει με mail..Εσύ πως θα του το στείλεις με bluetooth?

Mail μεχρι 12 mb. Μετα τι γινεται. Διαβασε να δεις πως θα του το στειλω. Το οτι πολλοι εδω μεσα δεν ξερετε τις δυνατοτητες των galaxy είναι καλύτερα να μην λετε καν την γνωμη σας γιατι λετε βλακειες παιδια. Και το εχετε κανει πολλα ατομα ενω δεν ξερετε επιμενετε για πολλα θεματα και κανετε χοντρα λαθη και παραλήψεις.

#529   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 20/03/2013 - 13:59

Θα βρει Wifi και θα του το στείλει με mail..Εσύ πως θα του το στείλεις με bluetooth?

Φοραμε bluetooth 12 εμεις στα κινητα μας, 30gb/sec μεταφορα αρχειων.... τι μας περασες, για ασχετους?? :P:P

#530   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:01

χαχαχα.. τωρα που το λες και εγω σε αυτοκινητο και μηχανη εχω μηλαρακια ... μαλλον ειναι ενα λαθος των android συσκευων που δεν εχουν αυτοκόλλητα μεσα με το πρασινο ανθρωπακι ... σκεφτομαι να παραγγειλω απο νετ και να βαλω αλλα ...

απο την αλλη ομως στο σπιτι υπαρχει ακομη iphone και ipad ..αφου τα ξεφορτωθηκα και τα εδωσα στην γυναικα μου ..επισης imac και στο macmini στο μαγαζι ... τα παιδια ηδη θεωρουν τα ipod πολυ πισω και εχουν αλλαξει σε nexus7 .....

Συγνωμη φιλε μου αλλα το θεωρω πολυ γελοιο να βαλω μηλαρακι στο αμαξι μου η τη μηχανη μου.Εννοειται το θεωρω το ιδιο γελοιο να βαλω και σηματακι του android.Η μονη περιπτωση θα ηταν αν με πληρωναν για να τους διαφημιζω αλλιως γιατι να το κανω????
Βεβαια κακα τα ψεμματα οσοι βαζουν αυτοκολλητο το μηλαρακι το κανουν καθαρα για μουρη!Γουσταρουν ρε παιδι μου να βροντοφωναξουν οτι εχουν iphone και σταθερο λειτουργικο!χαχαχ

#531   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:01

Mail μεχρι 12 mb. Μετα τι γινεται. Διαβασε να δεις πως θα του το στειλω. Το οτι πολλοι εδω μεσα δεν ξερετε τις δυνατοτητες των galaxy είναι καλύτερα να μην λετε καν την γνωμη σας γιατι λετε βλακειες παιδια. Και το εχετε κανει πολλα ατομα ενω δεν ξερετε επιμενετε για πολλα θεματα και κανετε χοντρα λαθη και παραλήψεις.


A δλδ θα θέλεις να του στείλεις αρχείο 100mb on the road γιατί θέλει εκείνη τη στιγμή να το δει και θα είναι πρόβλημα που το bluetooth δεν είναι συμβατό.ΟΚ πάρε galaxy για τέτοια δυνατότητα. Το όριο δεν είναι 12mb για ψάξου καλύτερα, τουλάχιστον όχι σε όλα τα mail accounts. Αυτά τα περί βλακειών τα συνεχίζεις.

Αναρτημένη εικόνα


#532   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:05

A δλδ θα θέλεις να του στείλεις αρχείο 100mb on the road γιατί θέλει εκείνη τη στιγμή να το δει και θα είναι πρόβλημα που το bluetooth δεν είναι συμβατό.ΟΚ πάρε galaxy για τέτοια δυνατότητα. Το όριο δεν είναι 12mb για ψάξου καλύτερα, τουλάχιστον όχι σε όλα τα mail accounts. Αυτά τα περί βλακειών τα συνεχίζεις.

Γιατι ειναι κακο να πεις πως κατα την γνωμη σου λεει βλακειες? Πολυ ευαισθητοι ειστε μερικοί σιγα. Κουβεντα αντρες κανουμε τι θελετε να μιλαμε στον πλυθηντικο?

Τελευταία επεξεργασία από: gadgetakias10, 20/03/2013 - 14:10


#533   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:07

Γιατι ειναι κακο να πεις πως κατα την γνωμη σου λεει βλακειες? Πολυ ευαισθητοι ειστε μερικοί σιγα. Κουβεντα αντρες κανουμε τι θελετε να μιλαμε στον πλυθηντικο€

Εχω πεθανει στο γελιο... δωσ'του ρε καρατια στα ματια αναμεσα, που προσπαθει να σε αμφισβητησει κιολλας.... χααααααχααχχαχαα

#534   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:09

Εχω πεθανει στο γελιο... δωσ'του ρε καρατια στα ματια αναμεσα, που προσπαθει να σε αμφισβητησει κιολλας.... χααααααχααχχαχαα

Δεν τον εχω κοντα να του κανω κινησεις τζακ νορις να τον ισοπεδωσω!! χαχαχα

#535   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:09

Συγνωμη φιλε μου αλλα το θεωρω πολυ γελοιο να βαλω μηλαρακι στο αμαξι μου η τη μηχανη μου.Εννοειται το θεωρω το ιδιο γελοιο να βαλω και σηματακι του android.Η μονη περιπτωση θα ηταν αν με πληρωναν για να τους διαφημιζω αλλιως γιατι να το κανω :huh:?
Βεβαια κακα τα ψεμματα οσοι βαζουν αυτοκολλητο το μηλαρακι το κανουν καθαρα για μουρη!Γουσταρουν ρε παιδι μου να βροντοφωναξουν οτι εχουν iphone και σταθερο λειτουργικο!χαχαχ


τι να σου πω μαλλον ειμαι πολυ γελοίος και εγω μιας και το αυτοκινητο μου τουλαχιστον (γιατι η μηχανη εχει μονον το μηλαρακι ) ειναι γεματο μαρκες απο ski,surfοσανιδα,kitesurf και καποια μερη που εχω παει ... δεν λεω οχι ειναι μαλλον επειδη καποιος θελέι να δειξει οτι κατι κανει .. η εχει .. αλλοι τα κανουν στο facebookκατι τετοια ...


ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ

#536   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:10

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι κάνεις συζήτηση με κάποιον και λέγοντάς του ότι λέει βλακείες έχεις την απαίτηση να σε παίρνει μετά στα σοβαρά; Κάνεις έτσι σωστή και εποικοδομητική κουβέντα;
Gadgetakia κάποιοι δεν έχουν τα ίδια needs με κάποιους άλλους. Έγω σε ένα τηλέφωνο θέλω 3 πράγματα: ευχρηστία, καλή οθόνη και ανεκτό μέγεθος. Τα 2 από τα 3 τα έχει το Sg3 το 3ο όχι...επίσης δεν έχει App Store για να έχω αυτά που έχω αγοράσει ήδη.

Γιατι ειναι κακο να πεις πως κατα την γνωμη σου λεει βλακειες? Πολυ ευαισθητοι ειστε μερικοί σιγα. Κουβεντα αντρες κανουμε τι θελετε να μιλαμε στον πλυθηντικο?


Αναρτημένη εικόνα


#537   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:19

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι κάνεις συζήτηση με κάποιον και λέγοντάς του ότι λέει βλακείες έχεις την απαίτηση να σε παίρνει μετά στα σοβαρά; Κάνεις έτσι σωστή και εποικοδομητική κουβέντα;
Gadgetakia κάποιοι δεν έχουν τα ίδια needs με κάποιους άλλους. Έγω σε ένα τηλέφωνο θέλω 3 πράγματα: ευχρηστία, καλή οθόνη και ανεκτό μέγεθος. Τα 2 από τα 3 τα έχει το Sg3 το 3ο όχι...επίσης δεν έχει App Store για να έχω αυτά που έχω αγοράσει ήδη.

Μα δεν διαβαζεται τι εχω πει? Ειπα..το iphone δεχομαι πως σας καλυπτει. Αλλα μην λετε πως κανει τα ιδια με ενα galaxy s3. Ειναι λαθος αυτο που λεω? Πειτε εγω δεν τα χρησιμοποιω και δεν με νοιαζει. Μην λετε τι να τα κανω γιατι εμεις τα κανουμε.

Και μιλαω γενικα για καποιους οτι λενε βλακειες και οχι συγκεκριμενα στον φιλο.

Αν επειδη σαν θιγει το βλακεις θα το πω αλλιως.

Ορισμενοι λενε ανοησιες ή ασυναρτησιες. Αν σας θιξει και αυτο θα βρω πιο ηπιες λεξεις.

Οπως ορισμενοι λετε πραγματα που δεν γνωριζεται. σας παρακαλω μην λετε ειναι κακο.

#538   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:22

Μα δεν διαβαζεται τι εχω πει? Ειπα..το iphone δεχομαι πως σας καλυπτει. Αλλα μην λετε πως κανει τα ιδια με ενα galaxy s3. Ειναι λαθος αυτο που λεω? Πειτε εγω δεν τα χρησιμοποιω και δεν με νοιαζει. Μην λετε τι να τα κανω γιατι εμεις τα κανουμε.

Και μιλαω γενικα για καποιους οτι λενε βλακειες και οχι συγκεκριμενα στον φιλο.

Αν επειδη σαν θιγει το βλακεις θα το πω αλλιως.

Ορισμενοι λενε ανοησιες ή ασυναρτησιες. Αν σας θιξει και αυτο θα βρω πιο ηπιες λεξεις.

Οπως ορισμενοι λετε πραγματα που δεν γνωριζεται. σας παρακαλω μην λετε ειναι κακο.

Αν τους θιξει κ η τλευταια προταση σου τι θα τους πεις??? :lol::lol:

#539   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:24

Όταν απευθύνεσαι στο 3ο πληθυντικό βάζεις ε όχι αι..Δεν έχει ορθογράφο το SG3? Το iPhone έχει πάντως.

Μα δεν διαβαζεται τι εχω πει? Ειπα..το iphone δεχομαι πως σας καλυπτει. Αλλα μην λετε πως κανει τα ιδια με ενα galaxy s3. Ειναι λαθος αυτο που λεω? Πειτε εγω δεν τα χρησιμοποιω και δεν με νοιαζει. Μην λετε τι να τα κανω γιατι εμεις τα κανουμε.

Και μιλαω γενικα για καποιους οτι λενε βλακειες και οχι συγκεκριμενα στον φιλο.

Αν επειδη σαν θιγει το βλακεις θα το πω αλλιως.

Ορισμενοι λενε ανοησιες ή ασυναρτησιες. Αν σας θιξει και αυτο θα βρω πιο ηπιες λεξεις.

Οπως ορισμενοι λετε πραγματα που δεν γνωριζεται. σας παρακαλω μην λετε ειναι κακο.


Αναρτημένη εικόνα


#540   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:33

Όταν απευθύνεσαι στο 3ο πληθυντικό βάζεις ε όχι αι..Δεν έχει ορθογράφο το SG3? Το iPhone έχει πάντως.

Εχει αλλα δεν τον εχω ενεργοποιησει. Με συγχωρειτε για το ορθογραφικο αγαπημενοι συμφορουμητες. Ειμαι απαραδεκτος που σας αναγκασα να το δειτε αυτο και σας χαλασα τα ματακια.

Όταν απευθύνεσαι στο 3ο πληθυντικό βάζεις ε όχι αι..Δεν έχει ορθογράφο το SG3? Το iPhone έχει πάντως.

Και αφου θες να επισημανουμε τα λαθη ειναι 2ος πληθυντικός και οχι τριτος.

Δεν στο φωναξε αυτο το Siri?

Τελευταία επεξεργασία από: gadgetakias10, 20/03/2013 - 14:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες