Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Samsung Galaxy S4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
883 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#811   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 23/03/2013 - 20:49

αστό... εγώ έχω το note 2 και όταν βλέπω iphones σε καφετέριες να χτυπάνε με τον ίδιο ήχο κλήσις με πιάνει νευρικό γέλιο και ιδικά όταν ζητάνε χαρτοπετσέτα από τον σερβιτόρο για να βάλουν το iphone πάνω γιατί γρατζουνίζεται τότε είναι που κλαίω.


Οταν πας σινεμα κοβεις και εισητηριο για το note?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#812   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:31

Οταν πας σινεμα κοβεις και εισητηριο για το note?


ναι γιατί βλέπω την ταινία από την υπέροχη Super AMOLED οθόνη του χωρίς back light support

#813   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:32

ναι γιατί βλέπω την ταινία από την υπέροχη Super AMOLED οθόνη του χωρίς back light support

Πας σινεμά και πληρώνεις αλλά βλέπεις μέσω της οθόνης του κινητού??? ΟΚ...

#814   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:39

τον ήχο από το cinema την εικόνα από το note 2. αλλά όπως λένε και οι γυναίκες το μέγεθος μετράει...

#815   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:45

Ξεφεύγουμε λίγο αλλά αν έπαιρνα android θα έπαιρνα αυτό:
Αναρτημένη εικόνα

Με μεγάλη διαφορά για τα γούστα μου πιο ωραίο από το galaxy και αρκετά καλό σαν κινητό..


Μου αρεσει και εμενα παρα πολυ. Με χαλαει μονο που δεν εχει sd

#816   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:58

τον ήχο από το cinema την εικόνα από το note 2. αλλά όπως λένε και οι γυναίκες το μέγεθος μετράει...


Μονο που οι γυναικες κοιτανε και το μεγεθος της τσεπης...Και οσο να ναι το iphone κερδιζει...

#817   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2013 - 22:18

Μονο που οι γυναικες κοιτανε και το μεγεθος της τσεπης...Και οσο να ναι το iphone κερδιζει...

ναι τώρα ο άλλος ο πλούσιος αν χαίρετε όταν η γκόμενα γελάει στο κάμπριο και γελάει και στο κρεβάτι τι να πω... χάρισμα τους ο τίτλος.

#818   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 23/03/2013 - 22:42

ναι τώρα ο άλλος ο πλούσιος αν χαίρετε όταν η γκόμενα γελάει στο κάμπριο και γελάει και στο κρεβάτι τι να πω... χάρισμα τους ο τίτλος.


Δεν ειναι καμπριο...Δεν ειμαι του cruising...Αλλα συμφωνα με την λογικη, εαν μας λειπει καπου δεν παμε να το συμπληρωσουμε αλλου...αυτα περι note 2..Χαχαχαχα..Σ αφηνω παω για τσιπουρακια...χαχα

#819   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2013 - 23:56

Δεν ειναι καμπριο...Δεν ειμαι του cruising...Αλλα συμφωνα με την λογικη, εαν μας λειπει καπου δεν παμε να το συμπληρωσουμε αλλου...αυτα περι note 2..Χαχαχαχα..Σ αφηνω παω για τσιπουρακια...χαχα

το note 2 το πήρα για υπόστεγο αλλά τελικά είναι μικρο και γιαυτό θα πάρω ipad

#820   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 24/03/2013 - 00:06

το note 2 το πήρα για υπόστεγο αλλά τελικά είναι μικρο και γιαυτό θα πάρω ipad


Το ipad ειναι TABLET δεν εχει σχεση με ΚΙΝΗΤΟ τηλεφωνο...Εαν σου χρειαζεται tablet παρτο

#821   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 24/03/2013 - 07:09

Μονο που οι γυναικες κοιτανε και το μεγεθος της τσεπης...Και οσο να ναι το iphone κερδιζει...

Να'τα μας, αποκαλυπτεστε σιγα σιγα ενας ενας για τον λογο που εχετε iphone... μια συμβουλη... οταν βγαινεις με γκομενα, κοιτα να εχεις αγορασει πριν καρτα στο κινητο.. μην μεινετε πουθενα με το αμαξι κ κανεις αναπαντητη στην οδικη... ωνασηδες μου εσεις... :)

#822   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 24/03/2013 - 14:03

Να'τα μας, αποκαλυπτεστε σιγα σιγα ενας ενας για τον λογο που εχετε iphone... μια συμβουλη... οταν βγαινεις με γκομενα, κοιτα να εχεις αγορασει πριν καρτα στο κινητο.. μην μεινετε πουθενα με το αμαξι κ κανεις αναπαντητη στην οδικη... ωνασηδες μου εσεις... :)



Αφου μας ξετρυπωσατε..Οι γυναικες, οι μοδατοι και αυτοι που πουλενε μοστρα εχουν iphone..Εμενα περιμενες να στο πω; Δεν μενει το θηριο τι ανχωνεσαι; Αυτο με την καρτα ειναι και αλλο δεδομενο για τους χρηστες iphone? εαν ναι να κοψω το εταιρικο και να παρω καρτα γιατι θελω να τηρω ΟΛΑ τα στανταρ των χρηστων iphone...

Υ.Γ: Απορω ομως τοσο χολη για το iphone? Καρτες λετε, οι κοζα μοστρα το εχουν...Μηπως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια;

Τελευταία επεξεργασία από: Panos1985, 24/03/2013 - 14:06


#823   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 24/03/2013 - 14:14

Αφου μας ξετρυπωσατε..Οι γυναικες, οι μοδατοι και αυτοι που πουλενε μοστρα εχουν iphone..Εμενα περιμενες να στο πω; Δεν μενει το θηριο τι ανχωνεσαι; Αυτο με την καρτα ειναι και αλλο δεδομενο για τους χρηστες iphone? εαν ναι να κοψω το εταιρικο και να παρω καρτα γιατι θελω να τηρω ΟΛΑ τα στανταρ των χρηστων iphone...

Υ.Γ: Απορω ομως τοσο χολη για το iphone? Καρτες λετε, οι κοζα μοστρα το εχουν...Μηπως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια;

Με δυο iphone που ειχα εγω κ αλλα δυο ο πατερας μου μεσα στην οικογενεια, παντα αγορασμενα μολις ειχαν πρωτοβγει, ναι φιλε, εχεις δικιο... απο ζηλια στα λεω.... :ph34r::ph34r:

#824   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 24/03/2013 - 14:29

Με δυο iphone που ειχα εγω κ αλλα δυο ο πατερας μου μεσα στην οικογενεια, παντα αγορασμενα μολις ειχαν πρωτοβγει, ναι φιλε, εχεις δικιο... απο ζηλια στα λεω.... :ph34r::ph34r:



Αρα πριν να υποθεσω οτι ειχες τα iphone με καρτα και εκανες αναπαντητες;

#825   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 24/03/2013 - 14:38

Αρα πριν να υποθεσω οτι ειχες τα iphone με καρτα και εκανες αναπαντητες;

Ναι... κ τωρα αυτο κανω... οποιος εχει what's up ειναι κομπλε, οποιοε εχει συνδεση ας με παιρνει τηλεφωνο αν θελει... :P:P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες