Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5... Με θήκη ή γυμνό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
113 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikos74

nikos74

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/03/2013 - 15:29

Tο δικο μου το εχω με μεμβρανες μπρος πισω αλλα οσον αφορα το πισω σκεφτομαι πολυ σοβαρα να την βγαλω γιατι δεν ειναι οπως θα ηθελα (στο 4S ητανε τελεια)οσο για το που μπορει να βρει κανεις του κοσμου τα καλουδια και σε χαμηλες τιμες ειναι πολυ ευκολο.Το ονομα της σελιδας ειναι πολυ γνωστο.Στα αρνητικα η ποιοτητα κατασκευης του υλικου αλλα με τετοιες τιμες δεν περιμενα τιποτε περισσοτερο....Επισης κανει περιπου ενα 10ημερο για να παραλαβεις το δεματακι σου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 23/03/2013 - 16:25

εγώ έχω πάρει μια θήκη 0.3mm και είναι σαν να μην έχω.τόσο λεπτή ίσα ίσα για προστασία απο πίσω και φυσικά το screen protector..

#33   Zisis47769

Zisis47769

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/03/2013 - 19:19

εγώ έχω πάρει μια θήκη 0.3mm και είναι σαν να μην έχω.τόσο λεπτή ίσα ίσα για προστασία απο πίσω και φυσικά το screen protector..




ποια θηκη πειρες βαλε καμια φοτο

#34   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 23/03/2013 - 19:40

Εγώ το θεωρώ πολύ όμορφο για να το κρύψεις σε θήκη, αν το προσέχεις λίγο. Απλά όταν βγαίνεις έξω μπαίνει σε μία τσέπη μόνο του, χωρίς κλειδιά,κέρματα κτλ.Μετά από 5 μήνες έχει 3 μικρά ξεφλουδίσματα στο bezel αλλά είναι τόσο μικρά που αν το δεις από απόσταση 15 εκατοστών δεν φαίνονται.

#35   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/03/2013 - 20:09

Εγώ το θεωρώ πολύ όμορφο για να το κρύψεις σε θήκη, αν το προσέχεις λίγο. Απλά όταν βγαίνεις έξω μπαίνει σε μία τσέπη μόνο του, χωρίς κλειδιά,κέρματα κτλ.Μετά από 5 μήνες έχει 3 μικρά ξεφλουδίσματα στο bezel αλλά είναι τόσο μικρά που αν το δεις από απόσταση 15 εκατοστών δεν φαίνονται.


καποια στιγμη η μλκ θα γινει ,στο λεει ατομο που γενικα προσεχει τα πραγματα του ,ειχα το iphone 5 σε θηκη πουγκι και τιποτα αλλο ,ε μου γυρισε και επεσε σε υψος 20 εκατοστα και επεσε σε πλακακι και ειχα ενα ωραιο χτυπημα στο bezel (ειναι μαλακο υλικο δυστηχως και ευαισθητο στα χτηπηματα ) και λεω ειχα γιατι εγινε αντικατασταση λογω green glow και το ανακατασκευμασμενο το εχω σε μια clear 0.3 θηκη και στην πουγκι ,πηρα και αυτη την θηκη που πιστευω παει απιστευτα στο μαυρο http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649 και θα παρω και αυτη γιατι βλεπω πολλα sold και φαινεται καλη http://www.ebay.com/...984.m1438.l2648

#36   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/03/2013 - 20:39

καποια στιγμη η μλκ θα γινει ,στο λεει ατομο που γενικα προσεχει τα πραγματα του ,ειχα το iphone 5 σε θηκη πουγκι και τιποτα αλλο ,ε μου γυρισε και επεσε σε υψος 20 εκατοστα και επεσε σε πλακακι και ειχα ενα ωραιο χτυπημα στο bezel (ειναι μαλακο υλικο δυστηχως και ευαισθητο στα χτηπηματα ) και λεω ειχα γιατι εγινε αντικατασταση λογω green glow και το ανακατασκευμασμενο το εχω σε μια clear 0.3 θηκη και στην πουγκι ,πηρα και αυτη την θηκη που πιστευω παει απιστευτα στο μαυρο http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649 και θα παρω και αυτη γιατι βλεπω πολλα sold και φαινεται καλη http://www.ebay.com/...984.m1438.l2648

Να ξέρεις ότι με αυτές τις "θηκες"μια που λες ότι θα πέσει άμα βρει σκληρή επιφάνεια θα έχει πολύ κλάμα.

Και γω την είχα πάρει στο 4αρι κιόλας που ήταν ατσάλι και έτυχε η μοναδική φορά που θα πέσει να φοράει αυτή και έπεσε σε άσφαλτο...

Για το πόσο λεπτή είναι δεν έπαθε τίποτα αλλά για το μάτι ένα κομματάκι από το πλαστικό που συγκρατούσε το γυαλί έφυγε με το αλουμινιο?

Και προφανώς δεν εννοώ μόνο αυτή από το ebay αλλά και τις ozaki που είναι το ίδιο με ένα branding απλά..

#37   dakis

dakis

    iPH Contributor

  • 1.304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:dakis

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:19

ολογυμνο! οπως το γεννησε η apple......

#38   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 23/03/2013 - 21:28

Γυμνό με το Pure Glass της Bodyguardz στην οθόνη και μέσα σε ένα Premium Leather Pouch της Beyzacases.

#39   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 23/03/2013 - 22:08

παιδια γυμνο απο πισω γρατζουνιεται?

#40   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 24/03/2013 - 00:15

παιδια γυμνο απο πισω γρατζουνιεται?

Τι να σου πω, πιστευω πως οχι... Με λιγη προσοχη βεβαια, οχι να το πετας σε τσεπες με κλειδια, κερματα και τα λοιπα

#41   billisDpatra1991

billisDpatra1991

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/03/2013 - 00:29

εγω στο λευκο εχω μια ozaki 0.3 και μεμβρανες μπροστα και πισω...!! εβλεπα οτι σε κανεναν δεν αρεσουν πισω γτ δεν ταιριαζουν.. εμενα απο e-bay μου τις εδωσε ενας φιλος και ειναι τελειο και δεν φαίνεται τπτ απολυτως γτ το μεσαιο κομματι στο αλουμινιο ειναι καπως ματ και εχει σχεδόν την ιδια αισθηση και πραγματικα δεν καταλαβαινει κανενας οτι εχω βαλει και στα αλλα δυο κομματια ειναι κανονικα διαφανες οπως και μπροστα...

#42   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/03/2013 - 00:43

παιδια γυμνο απο πισω γρατζουνιεται?


Εμενα δεν εχει την παραμικρη γρατζουνια. Αλλα δεν το βαζω με αλλα αντικειμενα στην τσεπη αλλα ουτε το πεταω οπου βρω.

#43   tasos81

tasos81

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:tasos_gr

Δημοσίευση 24/03/2013 - 00:47

θήκη για τέτοιο στολίδι είναι σαν το σεξ με προφυλακτικό... χάνεις όλη την αίσθηση...!!!
ολόγυμνο φυσικά γιατί... η απόλαυση είναι που μετράει

#44   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 24/03/2013 - 01:14

Εννοείται σε θήκη ....
Μια φορά θα πέσει .....και μετα αρχίζουν τα κλάματα ......
Puro θήκη διαφανή για το άσπρο και είσαι κομλε ,ακόμα και να πέσει κάτω ....

http://ipod.madstore...roducts_id=3455
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#45   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 24/03/2013 - 01:32

Εννοείται σε θήκη ....
Μια φορά θα πέσει .....και μετα αρχίζουν τα κλάματα ......
Puro θήκη διαφανή για το άσπρο και είσαι κομλε ,ακόμα και να πέσει κάτω ....

http://ipod.madstore...roducts_id=3455


Μακρια απο τη συγκεκριμενη θηκη κ ολες τις παρομοιες! Γινεται κατακιτρινη!

You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες