Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5... Με θήκη ή γυμνό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
113 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 03/06/2013 - 13:48

θηκουλα κυριοι!!μετα θα γεμισετε τον κσμο αγγελιες..του τυπου...πωλειται iphone 5 μαυρο..με τις κλασικες γραντζουνιες χτυπηματα...400 ευρω...οπως ηδη υπαρχουν απειρες...και το ειχα πει απο την πρωτη μερα..οτι ετσι θα καταληξουν οι πωλησεις.ηταν λαθος να βγει ενα τοσο ευαισθητο κινητο για καθημερινη χρηση.ακυρο τελειως.αν συνεχισουν το ιδιο και στο επομενο τι να πω...μαλλον δεν υπαρχει επαφη...

Φίλε μου, όσοι τα βάζουν αγγελίες με το που γραντουνιστούν, είναι αυτοί που τα έχουν με πανοπλία και έχουν αρρώστια μαζί τους.

Θα σου πω το εξής. Είχα το iPhone 4 με χοντρή διάφανη θήκη που καλύπτει πίσω και γύρω-γύρω, ενώ και στην οθόνη είχα μεμβράνη παχιά και ανθεκτική.
Μία μέρα, ξαπλωμένος στο πάτωμα, μου γλυστράει από τους 15 πόντους ύψος και πέφτει στο πλακάκι. Το σηκώνω και βλέπω οτι είχε φύγει ολόκληρο κομμάτι από την κάτω αριστερή γωνία της οθόνης. Και μιλάμε για κομμάτι μεγάλο, περίπου 3x3mm... Μετά από αυτό, αποφάσισα οτι η μοίρα του κινητού είναι αυτή. Γυμνό.

Αυτό που επίσης συμπαίρανα, είναι οτι όσο πιο ακάλυπτο το έχεις, τόσο πιο προσεκτικός είσαι μαζί του, οπότε τόσο πιο λίγα θα πάθει. Ενώ με θήκη επαναπαύεσαι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/06/2013 - 13:53

γδαρμενο δεν το χαιρεσαι, αλλα κ με θηκη επισης δεν το χαιρεσαι. εγω προσωπικα πηρα θηκη insane διαφανη απο apple store 30$ και για να μπει γεμισε το τηλ γρατζουνιες χωρις μα εχω προλαβει να το χρησιμοποιησω..

legit


#108   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/06/2013 - 14:57

το κινητο ξεραμε εξ αρχης οτι θα γινει κυλοτα...το ξεραμεεεεεεεεε!!!!αλλα επειδη ειμαστε κολλημενοι με το μηλο το πηραμε και ψαχνουμε τροπους να το διαφυλαξουμε.θα ξεχασω τι iphone 4 με τα bumber τι γραντζουνιες κανανε και ηταν και τα γνησια!!!!ασεεεεεεεεεε!!!!τελοσπαντων τηλεφωνο ειναι και αυτα γινονται.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#109   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/06/2013 - 15:10

θα σας δωσω ενα παραδειγμα για το κινητο με θηκη ή χωρις.....
ειναι οπως με την γυναικα.....με προφυλακτικο καλα ειναι αλλα δεν σε ψηνει και τρελα....
ενω χωρις ειναι αλλη φαση!!!!ετσι ειναι και το 5αρι με θηκη και χωρις θηκη....
δεν ξερω αν συμφωνειται!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#110   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/06/2013 - 15:33

χωρίς προφυλακτικό έχεις όλα τα ρίσκα (aids,ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη,σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα) ενώ με προφυλακτικό ελαχιστοποιείς τις πιθανότητες διαλέγεις και παίρνεις

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#111   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/06/2013 - 15:50

Προσωπικα τα πεταξα ολα και αφησα μονο την προστασια οθονης...
Και ξερετε γιατι;;γιατι επιασα ενα αλλο 5αρι με ιδιο παροχο στο ιδιο σημειο που αυτος ειχε σημα και εγω καμια υπηρεσια!οποτε απο τοτε ολογυμνο και με προσοχη!

#112   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/06/2013 - 15:50

Πρεπει να επειρεαζει και το σημα δηλαδη

#113   donasp

donasp

    iPH Enthousiast

  • 592 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:donasp

Δημοσίευση 04/06/2013 - 16:28

Παιδιά εγώ από την 1η μέρα που αγόρασα το 5 έχω πάρω ένα bumper άσπρο της Spigen το οποίο είναι καταπληκτικό και είναι και πάρα πολύ λεπτό.

https://www.spigen.c...slim-metal.html

Μπορείτε να το βρείτε πέρα από Ebay & Amazon σε κατάστημα Vodafone πίσω από το Leroy Merlin στην Λεωφ.Φλέμινγκ 69 με μόνο 29 Ευρώ

Η προστασία του μ' αυτό το bumper είναι απίστευτη. Μου έχει πέσει πολλές φορές και δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα. Μέσα η συσκευσία έχει και 2 μεμβράνες για προστασία μπρος/πίσω.

#114   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 04/06/2013 - 17:19

Το θέμα είναι οτι με ότι θήκη κι αν έβαλα, δεν το ευχαριστιόμουν...

Εγώ να ρωτήσω το εξής σε όλους εσάς που υποστηρίζετε οτι χωρίς προστασία δεν το έχετε ποτέ:

Για ποιον λόγο σας ενδιαφέρουν τότε τα υλικά κατασκευής? Είτε αλουμίνιο έχει πίσω, είτε πλαστικό, είτε σκουριασμένη λαμαρίνα, βλέπετε ποτέ διαφορά...?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες