Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5... Με θήκη ή γυμνό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
113 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2013 - 08:06

Γυμνό σε "καλτσακι" και τελείωσε. Ετσι είχα όλα τα κινητά. Να το χαιρεσαι οταν το δουλεύεις και να το προστατεύεις όταν κάθεται ή το έχεις στη τσέπη. Ολα τα άλλα απλά χαλάνε το κινητό σε εμφάνιση, σε βάρος και σε αίσθηση. Το έχω απο τότε που βγήκε και δεν εχει πάθει το παραμικρό!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 14/04/2013 - 08:22

Γυμνό σε "καλτσακι" και τελείωσε. Ετσι είχα όλα τα κινητά. Να το χαιρεσαι οταν το δουλεύεις και να το προστατεύεις όταν κάθεται ή το έχεις στη τσέπη. Ολα τα άλλα απλά χαλάνε το κινητό σε εμφάνιση, σε βάρος και σε αίσθηση. Το έχω απο τότε που βγήκε και δεν εχει πάθει το παραμικρό!

Μεμβρανες τσουκ;

#93   alexv13

alexv13

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/04/2013 - 12:19

οι μεμβρανες δεν αξιζουν αν εισαι fan της touch screen

#94   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 14/04/2013 - 14:47

Να δίνει κάποιος έναν σύγχρονο μισθό για ένα τηλέφωνο, το οποίο χαράσεται 60% πιο εύκολα απ' τους προκατόχους του (3άρια/4άρια) και που είναι τόσο ευαίσθητο (όπως μου λένε οι φίλοι μου κάτοχοί του)...
...και για την αισθητική του και μόνο να το 'χει ΓΥΜΝΟ δίχως προστασία, είναι κατ' εμέ ανοησία.
ΕΙΔΙΚΑ το 5άρι, θέλει... πανοπλία, όχι απλά μια θηκούλα.
Όπως και τα σύγχρονα iPad - πρέπει να δαπανίσει κάποιος σοβαρά χρήματα για να πάρει ΣΟΒΑΡΗ θήκη για τα νέα iPad - είναι ΕΓΚΛΗΜΑ να μη το κάνει.

#95   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 14/04/2013 - 14:52

Θα συμφωνήσω απόλυτα .....
iPhone 5 χωρίς σωστή θήκη δεν γίνεται....
Μια φορά θα πέσει(φτου-φτου) ,που θα πέσει σίγουρα ,όσο προσεκτικός και να είσαι και τότε αρχίζουν τα κλάματα...
Φορεσετε του ένα bumper της SGP και θα μένει έτσι μέχρι να αποφασίσετε να το πουλησετε για να πάρετε το Νεο iPhone σας ....

Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 14/04/2013 - 14:54

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#96   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 14/04/2013 - 14:58

Πλεον ειμαι με ασπρομαυρο λεπτο bumper (αψογο των 90 λεπτων απο ebay), ζελατινα ματ 3ων κομματιων (παλι αψογη που εφαρμοζει τελεια, των 40 λεπτων απο ebay) και ζελατινα κλασικη μπροστα (κανα 20λεπτο παλι ebay :P).

Με 1,5 ευρω τελεια προστατευμενο, βλεπω ολη την πλατη, δε γλυστραει στο χερι και μαρεσει πολυ περισσοτερο αποτι γυμνο! :)

You'll Never Walk Alone


#97   dimitrissg

dimitrissg

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/04/2013 - 18:50

Εντελως γυμνο το εχω και το χαιρομαι. Και τι εγινε που μου επεσε και εχει 2 -3 σημαδακια; Ψυχαναγκασμος τελος. Τουλαχιστον οχι για ενα κινητο. Μονο λιγη προσοχη.

Τελευταία επεξεργασία από: dimitrissg, 15/04/2013 - 18:51


#98   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 15/04/2013 - 19:14

Εντελως γυμνο το εχω και το χαιρομαι. Και τι εγινε που μου επεσε και εχει 2 -3 σημαδακια; Ψυχαναγκασμος τελος. Τουλαχιστον οχι για ενα κινητο. Μονο λιγη προσοχη.

Ακριβώς...

Άντε κι έχει κάτι ψιλογρατζουνίτσες. Δε χάλασε κι ο κόσμος

#99   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/06/2013 - 23:06

Παντως, εχω να παρατηρησω οτι μετα απο πολυ καιρο, και εχοντας το εντελως γυμνο, δεν εχει το παραμικρο σημαδι ξεβαψιματος. Βεβαια, δεν μου εχει πεσει ποτε αλλα αποδεικνυεται οτι δεν ειναι τοσο ευαισθητο στην προσεκτικη χρηση.

#100   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 02/06/2013 - 23:13

Πως έχετε το μονάκριβο στολίδι σας φίλοι μου; Εγώ προσωπικά το έχω εντελώς γυμνό

poetic atmosphere ίσως από τα πιο εκλεπτισμένα bumper που κυκλοφορούν.Προστατεύει τριγύρω όλο το τηλέφωνο χωρίς να του προσδίδει όγκο

#101   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 03/06/2013 - 11:23

poetic atmosphere ίσως από τα πιο εκλεπτισμένα bumper που κυκλοφορούν.Προστατεύει τριγύρω όλο το τηλέφωνο χωρίς να του προσδίδει όγκο

Από τις φωτογραφίες δεν φαίνεται για Bumper, καλύπτει και την πλάτη.

Αυτό εννοείς?

#102   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/06/2013 - 12:22

Να δίνει κάποιος έναν σύγχρονο μισθό για ένα τηλέφωνο, το οποίο χαράσεται 60% πιο εύκολα απ' τους προκατόχους του (3άρια/4άρια) και που είναι τόσο ευαίσθητο (όπως μου λένε οι φίλοι μου κάτοχοί του)...
...και για την αισθητική του και μόνο να το 'χει ΓΥΜΝΟ δίχως προστασία, είναι κατ' εμέ ανοησία.
ΕΙΔΙΚΑ το 5άρι, θέλει... πανοπλία, όχι απλά μια θηκούλα.
Όπως και τα σύγχρονα iPad - πρέπει να δαπανίσει κάποιος σοβαρά χρήματα για να πάρει ΣΟΒΑΡΗ θήκη για τα νέα iPad - είναι ΕΓΚΛΗΜΑ να μη το κάνει.

ελα ρε παιδια που ειναι ανοησια, εγω δεν εχω τιποτα πανω του, εχω παρει μια θηκη να το βαζω μεσα οταν παω για καφε μην πεσει τιποτα πανω. στην τσεπη γυμνο, στη δουλεια γυμνο, στο σπιτι γυμνο και ειναι σε αριστη κατασταση.

θα πας να παρεις μια Ferrari και θα την τυληξεις με ζελοφαν για να μην πεσει καμια κουτσουλια? να το προσεχεις να μην σου παθει τιποτα, αν σου πεσει θα χαλασει θα πας να το φτιαξεις. και το αυτοκινητο αν το τρακαρεις το τρακαρες πας και το φτιαχνεις

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#103   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 03/06/2013 - 13:04

ελα ρε παιδια που ειναι ανοησια, εγω δεν εχω τιποτα πανω του, εχω παρει μια θηκη να το βαζω μεσα οταν παω για καφε μην πεσει τιποτα πανω. στην τσεπη γυμνο, στη δουλεια γυμνο, στο σπιτι γυμνο και ειναι σε αριστη κατασταση.

θα πας να παρεις μια Ferrari και θα την τυληξεις με ζελοφαν για να μην πεσει καμια κουτσουλια? να το προσεχεις να μην σου παθει τιποτα, αν σου πεσει θα χαλασει θα πας να το φτιαξεις. και το αυτοκινητο αν το τρακαρεις το τρακαρες πας και το φτιαχνεις


Συμφωνώ...

Κρίμα είναι να μην το χαίρεσαι.

Και θα γραντζουνιστεί, και θα χτυπηθεί και θα πέσουν νερά επάνω του...

#104   iJohnNic

iJohnNic

    iPH Contributor

  • 1.673 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 03/06/2013 - 13:21

Θήκη...! Ενας φίλος το πήρε , του έπεσε και την επόμενη μέρα είχε κανονίσει να πάρει θήκη. Γρουσουζιά!

Θήκη και πάλι θήκη!

iOs 7! 


#105   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/06/2013 - 13:35

θηκουλα κυριοι!!μετα θα γεμισετε τον κσμο αγγελιες..του τυπου...πωλειται iphone 5 μαυρο..με τις κλασικες γραντζουνιες χτυπηματα...400 ευρω...οπως ηδη υπαρχουν απειρες...και το ειχα πει απο την πρωτη μερα..οτι ετσι θα καταληξουν οι πωλησεις.ηταν λαθος να βγει ενα τοσο ευαισθητο κινητο για καθημερινη χρηση.ακυρο τελειως.αν συνεχισουν το ιδιο και στο επομενο τι να πω...μαλλον δεν υπαρχει επαφη...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες