Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ξεκινάει παραγωγή του επόμενου iPhone (5S;), στο 2ο τρίμηνο του έτους


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/04/2013 - 22:44

Ε καλά, μεγάλες αλλαγές προφανώς και δε θα δούμε.

Να μεγαλώσει η οθόνη? Μάλλον όχι.. Πάμε για το 6.

Ας φτιάξουν τη βαφή τότε.. :)

Αλλαγές εσωτερικά βάσει της λογικής δε θα χει το 5S από το 5.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/04/2013 - 22:45

Έτσι πιστεύω τουλάχιστον...

Τελευταία επεξεργασία από: Magneto, 02/04/2013 - 22:45


#18   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 02/04/2013 - 22:48

αααα επιτελους και ειχα ενα καημο, βρε δε πανα πνιγουν

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#19   bolos

bolos

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/04/2013 - 00:28

Το έχουν ήδη έτοιμο http://m.youtube.com...h?v=9Nl3DrloL6A

#20   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 03/04/2013 - 01:19

Τώρα κ με την βούλα android!

#21   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 03/04/2013 - 06:56

Άντε, αρχίστε πάλι όλοι να αποχαιρετάτε με δάκρυα στα μάτια για Android μεριά, όπως κάνετε ΚΑΘΕ φορά που βγαίνει μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ είδηση για το iPhone και το iOS.


Κι αύριο πάλι εδώ θα είστε...

#22 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 03/04/2013 - 08:04

Kαλημέρες! Τετραπύρηνος, 2GB Ram και 13ΜP.... αυτά... αν και για τη ram υπάρχουν ενδοιασμοί.... εξωτερικα all the same thing.

#23   vmac

vmac

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 03/04/2013 - 08:50

Εγώ πάλι, πήρα το 4 όταν κυκλοφόρησε, το οποίο όμως αντέχει και αντιστέκεται μέχρι σήμερα με σθένος!

Το θέμα μου, προσωπικά, είναι οτι ήθελα να κάνω update. Βγαίνει το 4s, δεν έλεγε να τα σκάσω για ένα -S. Βγαίνει το 5. Το είδα μια βδομάδα μετά την ανακοίνωσή του σε Apple store. Δεν μου έκανε κλικ. Αδιάφορο αλλά μου άρεσε που δεν ήταν γκουμούτσα σαν τα άλλα που κυκολοφορούν. Το πήρα όμως δώρο στη γυναίκα μου, για να ξεφορτωθώ το Νόκια που είχε :P και για να είμαι ειλικρινής το έχει λατρέψει.

Εγώ όμως? Εγώ όμως που θέλω εδώ 3 χρόνια να αλλάξω iphone? Βαρέθηκα πως το λένε. Αν το επόμενο είναι 5s και απλά ανεβάσει Ram και Camera, δεν θα μπορέσει να συμβαδίσει με τον ανταγωνισμό. Δε λέω μου αρέσει το design του και η ποιότητα του σασί του, αλλά δεν είμαι υπέρ του jb για να πω οτι το κινητό φυσάει.

Βλέπω να μένω άλλο ένα χρόνο με το 4αράκι μου αρκεί να αντέξει το ios7.

#24   djs

djs

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 03/04/2013 - 12:20

Κάπως έτσι σαν το φίλο vmac ειμαι κι εγώ.
Ψάχνομαι εδώ και καιρό να αλλάξω το 4άρι μου, αλλά αντιστέκομαι γιατί δεν με έχει γεμίσει τίποτα ακόμα αρκετά για να σκάσω τα ευρόπουλα.
Αν οι περισσότερες αλλαγές του ios7 περάσουν στο 4, με βλέπω να αντιστέκομαι κι άλλο...

#25   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 03/04/2013 - 19:15

Άντε να δούμε τι θα δούμε

#26   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/04/2013 - 18:50

Εγώ θέλω ένα 20 πύρηνο, με 16,2 γίγα ραμ, 7 ίντσες διαγώνια που να γίνεται 45 κάθετη, να το κοπανάω στον τοίχο και να ανταλλάσει αρμούς με τα τούβλα αλλιώς δεν ξανακρατάω iphone... θα πάω στο αντρόιντ ή καλύτερα στη μιτσούκο να καλυφθώ... :P

#27   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/04/2013 - 18:52

Κάπως έτσι σαν το φίλο vmac ειμαι κι εγώ.
Ψάχνομαι εδώ και καιρό να αλλάξω το 4άρι μου, αλλά αντιστέκομαι γιατί δεν με έχει γεμίσει τίποτα ακόμα αρκετά για να σκάσω τα ευρόπουλα.
Αν οι περισσότερες αλλαγές του ios7 περάσουν στο 4, με βλέπω να αντιστέκομαι κι άλλο...

Δεν το θεωρώ πιθανό να υποστηριχθεί το 4 πλέον και πόσο μάλλον καθολικά όπως λες...Θα κόψουν πολλά ακόμα και να το υποστηρίξουν..

Αναρτημένη εικόνα


#28   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 05/04/2013 - 10:06

Εγώ πάντως δεν θα ήθελα πολλές αλλαγές. Μόνο 2 πράγματα μου είναι απαραίτητα και τα περνάω με το JB: NCSettings & WeeKillBackground.

Αν μου έδιναν αυτά ή κάτι άλλο αντίστοιχο, ευχαρίστως θα απεγκαταστούσα το καφέ εικονιδιάκι του Cydia από το 5άρι μου. :)

#29   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 05/04/2013 - 10:28

Άντε, αρχίστε πάλι όλοι να αποχαιρετάτε με δάκρυα στα μάτια για Android μεριά, όπως κάνετε ΚΑΘΕ φορά που βγαίνει μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ είδηση για το iPhone και το iOS.


Κι αύριο πάλι εδώ θα είστε...

Εγώ πάλι, πήρα το 4 όταν κυκλοφόρησε, το οποίο όμως αντέχει και αντιστέκεται μέχρι σήμερα με σθένος!

Το θέμα μου, προσωπικά, είναι οτι ήθελα να κάνω update. Βγαίνει το 4s, δεν έλεγε να τα σκάσω για ένα -S. Βγαίνει το 5. Το είδα μια βδομάδα μετά την ανακοίνωσή του σε Apple store. Δεν μου έκανε κλικ. Αδιάφορο αλλά μου άρεσε που δεν ήταν γκουμούτσα σαν τα άλλα που κυκολοφορούν. Το πήρα όμως δώρο στη γυναίκα μου, για να ξεφορτωθώ το Νόκια που είχε :P και για να είμαι ειλικρινής το έχει λατρέψει.

Εγώ όμως? Εγώ όμως που θέλω εδώ 3 χρόνια να αλλάξω iphone? Βαρέθηκα πως το λένε. Αν το επόμενο είναι 5s και απλά ανεβάσει Ram και Camera, δεν θα μπορέσει να συμβαδίσει με τον ανταγωνισμό. Δε λέω μου αρέσει το design του και η ποιότητα του σασί του, αλλά δεν είμαι υπέρ του jb για να πω οτι το κινητό φυσάει.

Βλέπω να μένω άλλο ένα χρόνο με το 4αράκι μου αρκεί να αντέξει το ios7.


@blackmamba: Ειμαι απο το 2009 εδω μέσα, κ θα εξακολουθησω να είμαι και σε android να παω. Μου αρέσει να κοροιδευω τα προβατάκια με τισ παροπίδες που και εγω τισ φορούσα.

@vamc: Φίλε μου βρισκομαι ακριβως στην ιδια μοιρα. ειμαι με το 4 απο τισ πρωτες μερες κυκλοφοριες, αλλαζωντας από 3gs. Προσπαθω να πείσω τον εαυτο μου να το αλλαξω αλλα εδω και 2 χρόνια πειθομαι με αυτα απου βλεπω απο την apple. και με το 5s ουτε καν. δεν θελω να φύγω απο το IOS ΜΟΝΟ για τις εφαρμογες που εχω πληρωσει αυτα τα χρόνια.

#30   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/04/2013 - 10:32

Μου αρέσει να κοροιδευω τα προβατάκια με τισ παροπίδες που και εγω τισ φορούσα.


δλδ σε οποιον αρεσει το ios οπως ειναι ειναι προβατο? το θεωρεις απιθανο σε πολλους να αρεσει οπως ειναι και να θελουν λιγες αλλαγες? για καποιους ειναι αχρηστο το να μπορεις να εχεις τον καιρο στην homescreen, προτημουν να εχουν εικονιδια εφαρμοφων... και εγω θελω να δω καπιες προσθεσεις αλλα και λιγες να γινουν δεν θα φυγω επιδη απο ολα τα λειτουργικα που εχω αλλαξει ειναι ο πιο γρηγορο και το πιο σταθερο! και αυτο δεν το αλλαζω με τιποτα και για κανενα widget

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες