Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

"Τι θα ψήφιζες σήμερα;" ΔΩΡΕΑΝ εφαρμογή iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
115 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:07

που ξερεις με ποση αληθεια θα δειξει την ψηφο του ο καθενας...

Τα περι χιλτερισμου του φορουμ ειναι βερεσε
Φορουμ δεν μπορει να υπαρξει χωρις επιμελεια
ο οποιος συμφωνει, αποδεχεται το δεδομενο
οποιος δεν συμφωνει, παει για καφε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:08

ποιος ειναι αυτος ο OBLIVIUSAPP και ποια ειναι τασυμφεροντα του και πια η δυναμη του ωστε οι διαχειριστες του φορουμνα διαγραφουν ποστ μου που δεν τον συμφερουν !!! Διαβαστε γρηγορα και καταλαβετε τη ακριβως γινετε!!



Προφανώς και δεν υπάρχει κανένας τρόπος να ταυτοποιηθεί ο χρήστης της εφαρμογής αφού δεν δίνει κανένα προσωπικό στοιχείο. Όποιος υποστηρίζει κάτι τέτοιο ειναι απλά άσχετος. Το iPhone ζητάει άδεια του χρήστη για την παραμικρή πρόσβαση των εφαρμογών σε προσωπικά δεδομένα όπως GPS, Επαφές, Φωτογραφίες κλπ. Η εφαρμογή αυτή δεν ζητάει τίποτα τέτοιο σχετικό.

Μάλλον σε κάποιους δεν αρέσει η ιδέα μιας ανεξάρτητης δημοσκόπησης. Αργότερα που θα μαζευτούν αρκετές ψήφοι θα δώσουμε μέσα απο την εφαρμογή ολόκληρη την βάση δεδομένων για να διαπιστώσουν όλοι τα στοιχεία που περιέχει καθώς και τον αλγόριθμο με τον οποίο σταθμίζεται το δείγμα.

Επίσης, ο Oblivius Apps που λέει ο παραπάνω περίεργος, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. Είναι ένας απλός developer που είχε μια ιδέα.

#33   spyros12

spyros12

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:11

που ξερεις με ποση αληθεια θα δειξει την ψηφο του ο καθενας...

Τα περι χιλτερισμου του φορουμ ειναι βερεσε
Φορουμ δεν μπορει να υπαρξει χωρις επιμελεια
ο οποιος συμφωνει, αποδεχεται το δεδομενο
οποιος δεν συμφωνει, παει για καφε

αν και δεν σε πολυ επιασα.... απλα για ενημερωση σου λεω οτι υπαχει και η χιτλερικη επιμελεια......και μου κανει εντυπωση και κατι αλλο ....που ειναι ολοι οι αλλοι που εχουν μουγκαθη.!!!!!

#34   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:11

Παιδιά διαπιστώνω τρελό πέσιμο εδώ μέσα απο "ειδικούς" που για διάφορους κουφούς λόγους λένε να μην χρησιμοποιήσει κανείς την εφαρμογή. Αυτό δείχνει οτι η εφαρμογή έχει πολύ ενδιαφέρον ;)

Να διευκρηνήσω οτι δεν εχω καμια σχέση με κανένα διαχειριστή του forum και μαλλον πρεπει να ζητήσω και συγνώμη γιατι έκανα Post σε δύο διαφορετικά θέματα.

Τελευταία επεξεργασία από: ObliviusApps, 05/04/2013 - 17:12


#35   spyros12

spyros12

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:13

Παιδιά διαπιστώνω τρελό πέσιμο εδώ μέσα απο "ειδικούς" που για διάφορους κουφούς λόγους λένε να μην χρησιμοποιήσει κανείς την εφαρμογή. Αυτό δείχνει οτι η εφαρμογή έχει πολύ ενδιαφέρον ;)

Εχει φυσικα και εχει αλλα με σκοτεινα συμφεροντα φιλε μου!!!

#36   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:15

Αν εννοείς σκοτεινό συμφέρον να μπορούν μερικές χιλιάδες άνθρωποι να διεξάγουν ανεξάρτητα μια σταθμισμένη δημοσκόπηση, τοτε έχεις δίκιο

#37   spyros12

spyros12

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:16

Προφανώς και δεν υπάρχει κανένας τρόπος να ταυτοποιηθεί ο χρήστης της εφαρμογής αφού δεν δίνει κανένα προσωπικό στοιχείο. Όποιος υποστηρίζει κάτι τέτοιο ειναι απλά άσχετος. Το iPhone ζητάει άδεια του χρήστη για την παραμικρή πρόσβαση των εφαρμογών σε προσωπικά δεδομένα όπως GPS, Επαφές, Φωτογραφίες κλπ. Η εφαρμογή αυτή δεν ζητάει τίποτα τέτοιο σχετικό.

Μάλλον σε κάποιους δεν αρέσει η ιδέα μιας ανεξάρτητης δημοσκόπησης. Αργότερα που θα μαζευτούν αρκετές ψήφοι θα δώσουμε μέσα απο την εφαρμογή ολόκληρη την βάση δεδομένων για να διαπιστώσουν όλοι τα στοιχεία που περιέχει καθώς και τον αλγόριθμο με τον οποίο σταθμίζεται το δείγμα.

Επίσης, ο Oblivius Apps που λέει ο παραπάνω περίεργος, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. Είναι ένας απλός developer που είχε μια ιδέα.

Ο dev ειχε συμφεροντα ανωθεν....αγαπητε μου !!

Αν εννοείς σκοτεινό συμφέρον να μπορούν μερικές χιλιάδες άνθρωποι να διεξάγουν ανεξάρτητα μια σταθμισμένη δημοσκόπηση, τοτε έχεις δίκιο

σταθμισμένη δημοσκόπηση σημαινει ελενγχος και για εμενα ειναι το σωστο την εποχη που ζουμε αυτοι που εξουσιαζουν μυαλα και συνηδησεις να μην ξερουν προθεση ψηφου απο κανεναν τουλαχιστον την αληθηνη (βλεπε Ιταλια) ηρθε η ωρα οι δημοσκοποι να τελειωσουνε για παντα!!!

#38   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:21

Εγώ είμαι o dev αγαπητέ μου και δεν εχω κανένα συμφέρον. Λές κουταμάρες και μάλλον καποιο λόγο έχεις που λυσσάς έτσι

#39   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:22

ρε φίλε επειδή διαβάζω ότι έχεις πει μέχρι τώρα στα διάφορα τόπικ κράζοντας την συγκεκριμένη εφαρμογή για πες μας τι συμφέροντα; τεκμηριωμένα ένα ένα πες μου τι μπορεί να γίνει αν χρησιμοποιηθεί;

άντε γιατί πολύ μας τα έχουν κάνει όλοι με τις θεωρίες συνωμοσίας και ουσία καμία

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#40   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:28

Σας παρακαλω να μεινετε στη συζητηση περι της εφαρμογης
ασχετα ποστ περι φαντασματων και λοιπων, δεν εχουν σχεση

αν θελετε να διαφωνησετε, υπαρχει το bla bla ή η πλατεια της γειτονιας

#41   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:29

σταθμισμένη δημοσκόπηση σημαινει ελενγχος και για εμενα ειναι το σωστο την εποχη που ζουμε αυτοι που εξουσιαζουν μυαλα και συνηδησεις να μην ξερουν προθεση ψηφου απο κανεναν τουλαχιστον την αληθηνη (βλεπε Ιταλια) ηρθε η ωρα οι δημοσκοποι να τελειωσουνε για παντα!!!


Πιο κουλουβάχατα επιχειρήματα ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ!!! Σταθμισμένη δημοσκόπηση σημαίνει οτι το αποτέλεσμα του κάθε κόματος σε κάθε εκλογική περιφέρεια πολλαπλασιάζεται με ένα συντελεστή. Αυτό είναι όλο.

#42   ObliviusApps

ObliviusApps

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Twitter:@ObliviusApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2013 - 17:49

O spyros12 μου έστειλε προσωπικό μήνυμα και διαμαρτύρεται επειδή τον έχουν κλειδώσει οι MOD. Ρε φίλε μήπως τους έβρισες και σε κλειδώσανε?? Εγώ πάντως δεν έχω καμια σχέση με το forum ούτε με τους MOD.

Παιδιά ξεκλειδώστε τον άνθρωπο να μιλήσουμε!!

#43   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/04/2013 - 18:09

απλα για ενημερωση σου λεω οτι υπαχει και η χιτλερικη επιμελεια......και μου κανει εντυπωση και κατι αλλο ....που ειναι ολοι οι αλλοι που εχουν μουγκαθη.!!!!!

Εδω...
http://en.wikipedia...._detention_camp

#44   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 05/04/2013 - 18:15

αν και δεν σε πολυ επιασα.... απλα για ενημερωση σου λεω οτι υπαχει και η χιτλερικη επιμελεια......και μου κανει εντυπωση και κατι αλλο ....που ειναι ολοι οι αλλοι που εχουν μουγκαθη.!!!!!


Όλους τους άλλους τους έχουμε σκοτώσει... στάθηκαν εμπόδιο στα σκοτεινά μας σχέδια. Σας αφήνω τώρα και πάω να πάρω το tank μου γιατί το έχω αφήσει για service.
Behind the Scenes...

#45   billviper

billviper

    iPH Contributor

  • 1.888 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2013 - 18:34

Όλους τους άλλους τους έχουμε σκοτώσει... στάθηκαν εμπόδιο στα σκοτεινά μας σχέδια. Σας αφήνω τώρα και πάω να πάρω το tank μου γιατί το έχω αφήσει για service.

Να'σαι καλά για τα χιουμοριστικά σου posts σ'αυτό το θέμα καθώς και στο Audio Recorder! Κάθε φορά που τα διαβάζω κλαίω!! :D

Ε ρε κοσμάκης που κυκλοφορεί ελεύθερος....παντού συνομωσίες, αν και στη συγκεκριμένη θα μπορούσες να προτείνεις και στον Πίπη για την επαγγελματική βοήθεια που έγραψες σε προηγούμενο ποστ. ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες