Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5 περιεργος θορυβος


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
127 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   efthimisl

efthimisl

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:45

καταρχην πες μου λιγο σε ποιο σημειο το κανει εσενα;;


το κάνει στην πάνω αριστερή γωνία (μπροστά).. εσένα? τώρα με την ζέστη δεν σου έχει βελτιωθεί αισθητά? πχ τώρα εμένα σχεδόν δεν φαίνεται καν το πρόβλημα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:48

απιστευτο!! χαχα κ μενα στην πανω αριστερη γωνια!δεν ξερω αν σχετιζεται με ζεστη η με κρυο αλλα καποιες φορες ακουγεται παραπανω καποιες πιο λιγο!

#33   efthimisl

efthimisl

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:53

απιστευτο!! χαχα κ μενα στην πανω αριστερη γωνια!δεν ξερω αν σχετιζεται με ζεστη η με κρυο αλλα καποιες φορες ακουγεται παραπανω καποιες πιο λιγο!


εκεί εμφανίζεται πιο συχνά.. αν δεν κάνω λάθος με την ζέστη η κόλλα, κολλάει καλύτερα και γι΄ αυτό έχουμε αυτές τις διαφορές...

#34   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:54

Το κακό είναι οτι συμβιβάζεστε. Έχει πρόβλημα η συσκευή και αργότερα μπορεί να γίνει χειρότερο και να τρέχετε..

Ειδικά όταν έχεις αλλάξει 5 συσκευές, δεν τους κάνει τη χάρη.. Γι αυτό και μας κάνουν ο,τι μας κάνουν.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#35   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:56

στην αρχη με παιδεψε αρκετα με την εννοια οτι το σκεφτομουν συνεχεια και ηθελα να το παω πισω και να κανω φασαρια αλλα εδω και καιρο δεν ασχολουμαι ..το θεωρω πολυ μικρο προβλημα.και επειδη το κιν μου ειναι αψογο δεν θελω να πεσω σε κανενα αλλο οτι να ναι!

#36   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:57

Το κακό είναι οτι συμβιβάζεστε. Έχει πρόβλημα η συσκευή και αργότερα μπορεί να γίνει χειρότερο και να τρέχετε..

Ειδικά όταν έχεις αλλάξει 5 συσκευές, δεν τους κάνει τη χάρη.. Γι αυτό και μας κάνουν ο,τι μας κάνουν.

κοιτα για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους δε φταιει ο γερμανος η ο χιψι λιανοπωλητης..φταιει η apple!και εμεις παμε σαν προβατα και αγοραζουμε και ξαναγοραζουμε!ετσι ειναι!

#37   efthimisl

efthimisl

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/06/2013 - 12:58

Το κακό είναι οτι συμβιβάζεστε. Έχει πρόβλημα η συσκευή και αργότερα μπορεί να γίνει χειρότερο και να τρέχετε..

Ειδικά όταν έχεις αλλάξει 5 συσκευές, δεν τους κάνει τη χάρη.. Γι αυτό και μας κάνουν ο,τι μας κάνουν.

πάντως διάβαζα σε ξένα φορουμς πως με ένα ραντεβού σε appstore οι genius εκεί στο αλλάζαν αμέσως με καινούργιο σφραγισμένο.. μόνο εμείς εδώ τα τραβάμε αυτά.. εγώ σκέφτομαι να ζητήσω αντικατάσταση μετά το καλοκαίρι.. νομίζω είναι το πιο συνετό...

#38   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:03

κολησε το με ζιλοτειπ σιγα μορε αφου τα iphone5 δεν εχουν προβληματα

#39   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:04

κολησε το με ζιλοτειπ σιγα μορε αφου τα iphone5 δεν εχουν προβληματα

χαχαχαχα! ωραιος! εσυ φιλε εχεις 5αρι;

#40   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:05

πάντως διάβαζα σε ξένα φορουμς πως με ένα ραντεβού σε appstore οι genius εκεί στο αλλάζαν αμέσως με καινούργιο σφραγισμένο.. μόνο εμείς εδώ τα τραβάμε αυτά.. εγώ σκέφτομαι να ζητήσω αντικατάσταση μετά το καλοκαίρι.. νομίζω είναι το πιο συνετό...


Όσο το αφήνεις, κακό σε 'σενα κάνεις και μόνο..

Δυστυχώς εδώ, πέρα του ότι δεν έχουμε Apple Store αλλά Resellers που κάνουν ο,τι γουστάρουν, έχουμε και την Apple που δεν έχει κάποιους ελέγχους στους προηγούμενους και κάποια στάνταρ στο κομμάτι του Service.

Έχει συνεπώς μεγάλο μερίδιο και αυτη καθώς απο σεβασμό σε ατούς που σου τα σκάνε χοντρά, είναι ύπο το μηδέν.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#41   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:08

θελετε να το θεσω και αλλιως;;;;πιστευετε οτι υπαρχει τελειο 5αρι;η μαλλον πιστευετε οτι υπαρχει γενικα τελεια συσκευη;χωρις προβληματα!!ΟΧΙ ΠΑΙΔΙΑ !ΞΕΚΑΘΑΡΑ!σας μιλαω απο πειρα..περασαν απο τα χερια μου 10 συσκευες iphone 5..ολες ολες ειχαν κατι..

#42   efthimisl

efthimisl

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:09

Όσο το αφήνεις, κακό σε 'σενα κάνεις και μόνο..

Δυστυχώς εδώ, πέρα του ότι δεν έχουμε Apple Store αλλά Resellers που κάνουν ο,τι γουστάρουν, έχουμε και την Apple που δεν έχει κάποιους ελέγχους στους προηγούμενους και κάποια στάνταρ στο κομμάτι του Service.

Έχει συνεπώς μεγάλο μερίδιο και αυτη καθώς απο σεβασμό σε ατούς που σου τα σκάνε χοντρά, είναι ύπο το μηδέν.


έτσι ακριβώς είναι... είναι άδικο να έχουμε σκάσει τόσα λεφτά και να περιμένουμε ποιό ανακατασκευασμένο θα είναι εντάξει και δεν θα έχει άλλα θέματα...

#43   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:16

θελετε να το θεσω και αλλιως;;;;πιστευετε οτι υπαρχει τελειο 5αρι;η μαλλον πιστευετε οτι υπαρχει γενικα τελεια συσκευη;χωρις προβληματα!!ΟΧΙ ΠΑΙΔΙΑ !ΞΕΚΑΘΑΡΑ!σας μιλαω απο πειρα..περασαν απο τα χερια μου 10 συσκευες iphone 5..ολες ολες ειχαν κατι..


Δεν είναι όλες.. Απο 'κει και πέρα, δε το κρατάς απο τη στιγμή που υπάρχει πρόβλημα.

έτσι ακριβώς είναι... είναι άδικο να έχουμε σκάσει τόσα λεφτά και να περιμένουμε ποιό ανακατασκευασμένο θα είναι εντάξει και δεν θα έχει άλλα θέματα...


Μα και το ανακατασκευασμένο μέγιστη κοροιδία είναι..

Η φοβερή πολιτική της Apple.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#44   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:22

Ερώτηση: Αν πχ η συσκευή σου έχει πρόβλημα και την πας για service, πόσο καιρό θα χρειαστεί να μείνεις χωρίς συσκευή μέχρι να πάρεις ανακατασκευασμένο?

#45   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/06/2013 - 13:23

εγω απο τη στιγμη που κρατησα στα χερια μου 10 συσκευες και και οι 10 ειχαν θεμα..πολυ απλα καταλαβα πως εγινε προχειροδουλεια με το 5αρι!τελειο κινητο αλλα quality control χεσε μεσα!τι να πω!για να φανταστειτε οταν μιλαω με κανα φιλαρακι και ρωταω πως σου βγηκε το κινητο και λεει τελειο καταλαβαινω αμεσως οτι απλα δεν το πολυψαχνει!δυστυχως ετσι ειναι!με το 4ς παντως δεν ειχα κανενα θεμα!ενα ειχα ανοιξει και ηταν ΑΨΟΓΟ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες