Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 15 ψήφοι

Παρουσίαση iOS 7 - WWDC 2013


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3499 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2251   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:20

Αυτό που δεν έχει το iOS 7 στο 4 και ενδεχομένως και στο 4S είναι το smoothness του iOS,έχει γίνει android με lags.

Κατά τα άλλα μια χαρά.. :P

Ελπίζω βέβαια στο 4 να συνεχίσουν να υπογράφουν και κανά άλλο iOS γιατί θα φύγουν πολλά 4άρια από παράθυρα.

οχι και τοσο τραγικα ρε παιδια  :P

σαφως και ειναι το τελευταιο ios για το 4 αλλα τρεχει καλυτερα ποα οτι περιμεναμε


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2252   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:21

Χαχαχα τοσο χαλια;;3g σε 4.2.1 δεν ειναι παντως!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2253   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:25

Σκεφτομαι σοβαρα να σπασω το ipad 3rd gen μου...η 7αρα απλα σερνεται...απο landscape σε portrait...spotlight...ρυθμισεις...τι να λεμε τωρα ειναι δυνατον...A5Χ διπυρινο με 1gb ram εχει το γαμηδι και 4x gpu!!!τι του γ@μιεται ετσι πια;;;;;τι;;;;;;;;;;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2254   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:26

Σκεφτομαι σοβαρα να σπασω το ipad 3rd gen μου...η 7αρα απλα σερνεται...απο landscape σε portrait...spotlight...ρυθμισεις...τι να λεμε τωρα ειναι δυνατον...A5Χ διπυρινο με 1gb ram εχει το γαμηδι και 4x gpu!!!τι του γ@μιεται ετσι πια;;;;;τι;;;;;;;;;;;

σε ipad ειναι σαν beta σταδιο δυστηχος... πιστευω να την κυκλοφορησουν αργοτερα


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#2255   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:27

Ευτυχως εφτιαξαν τα gestures....τρατζικκκκκκ
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2256   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:27

Ευτυχως εφτιαξαν τα gestures....τρατζικκκκκκ

σιγα σιγα μην βιαζεσε χαχαχα


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#2257   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:27

Και απο οτι ειδα στο mini τρεχει κομπλε!!!καραγκιοζηδες μηλομαγειροι!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2258   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:28

Και απο οτι ειδα στο mini τρεχει κομπλε!!!καραγκιοζηδες μηλομαγειροι!!!!

δεν εχω δε σε mini.... ενας ειναι ο μαγειρας  B)


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#2259   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 17:33

Ρε στο μινι πηγαινει σφαιρα.ενταξει τωρα ανεπιτρεπτα.εγω δλδ εδωσα 500€ για ρετινα μου ριχνεις ακυρο στο εξαμηνο και βγαζεις αλλο και οκ λεω αντε γ......... Δεν πειραζει!!!μην με γ@μ@ς τελειως ρε φιλε ασε με να το ευχαριστηθω μην το κανεις να φαινεται 10 χρονων μοντελο....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2260   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 14/09/2013 - 18:07

Ποτε βγαινει η 7 για τα iPad?



#2261   Kmphotographer

Kmphotographer

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:11

Δυστυχώς εγώ παιδιά θα μείνω με το 4αρι και για φέτος... Δεν είναι οικονομικός ο λόγος αλλά περισσότερο θέμα προτεραιοτητων...

Περιμένω παιδί σε 4 μήνες και προτιμώ τα 700 + που θα κάνει το 5s να τα πάρω καρότσι γιατί με βλέπω να το σέρνω το παιδί στην πλάτη...

Χαίρομαι έστω και με αυτό το λίγο που τρέχει στο 4αρι και τουλάχιστον δεν θα μπορώ να τρέξω εφαρμογές μόλις αναβαθμιστούν... Αν φτάσουμε στο σημείο να μην τρέχουν οι εφαρμογές, θα το αφήσω στην άκρη και θα πάρω κάτι άλλο! Οι καιροί είναι δύσκολοι...

#2262   Lellos

Lellos

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:31

Ρε στο μινι πηγαινει σφαιρα.ενταξει τωρα ανεπιτρεπτα.εγω δλδ εδωσα 500€ για ρετινα μου ριχνεις ακυρο στο εξαμηνο και βγαζεις αλλο και οκ λεω αντε γ......... Δεν πειραζει!!!μην με γ@μ@ς τελειως ρε φιλε ασε με να το ευχαριστηθω μην το κανεις να φαινεται 10 χρονων μοντελο....

A τόσο καλά..δεν αναβαθμίζουμε ακόμη δηλαδή. Συγχαρήτηρια στην Apple



#2263   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 15/09/2013 - 01:22

Κι όχι μόνο αυτά...
Αλλά το... transparency είναι ΛΙΓΟ για το ελλειπέστατο user experience που θα 'χει ο χρήστης 4ριού;!

 

Επίσης, όπως και οι 6Χ στα 3G-3Gs που "σέρνονταν" (γιατί ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ τα 3άρια ΔΕΝ είχαν σχεδιαστεί για την 6άρα), έτσι και το απλό 4άρι ΔΕΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΚΕ για την 7άρα, πώς να το κάνουμε δηλαδή;

 

Μπορείς να βάλεις Win 7 και σε ...586 PC, θα ανοίξει και θα δουλεύει - αλλά ΔΕΝ ήταν για τέτοιο λειτουργικό δομημένο εκείνης της τεχνολογίας το PC.
Τώρα, αν θέτε, το αντιλαμβάνεστε.
Αν δεν θέτε - το 90% τουλάχιστον, βάλτε την 7άρα και στο ...πρώτο iPhone που πρωτοσχεδίασε ο Τζομπς. Το ίδιο μου κάνει εμένα.

ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ, ΟΛΟΙ στο εξωτερικό που 'χουν κάνει τα άπειρα reviews, σου λένε με μια φωνή "η 7άρα είναι ο κυριότερος λόγος να κάνεις ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ σε 5άρι και άνω".

Αυτά.

Για άλλη μια φορά ανακρίβεια στο φουλ:

 

- Καμία έκδοση 6.Χ δεν βγήκε για το iPhone 3G οπότε είναι άτοπο να λες ότι σερνόταν.

- Το 3GS πήγαινε κάτι παραπάνω από καλά και αξιοπρεπώς με τις 6.Χ εκδόσεις και κάθε άλλο παρά σερνόταν.

- Δεν μπορείς να βάλεις Win 7 σε 586 PC.

- Δεν μπορείς να βάλεις iOS στο iPhone 2G (το οποίο by the way δεν σχεδίασε ο Jobs).

 

Τέλος, ποιός σοβαρός άνθρωπος έχει κάνει review σε ένα λογισμικό που δεν έχει βγει καν ακόμα? Τα άπειρα review στα οποία αναφέρεσαι κρίνουν BETA εκδόσεις. Ρώτα τους προγραμματιστές γνωστούς σου να σου εξηγήσουν τι πάει να πει BETA.



#2264   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 15/09/2013 - 02:11

Για άλλη μια φορά ανακρίβεια στο φουλ:

 

- Καμία έκδοση 6.Χ δεν βγήκε για το iPhone 3G οπότε είναι άτοπο να λες ότι σερνόταν.

- Το 3GS πήγαινε κάτι παραπάνω από καλά και αξιοπρεπώς με τις 6.Χ εκδόσεις και κάθε άλλο παρά σερνόταν.

- Δεν μπορείς να βάλεις Win 7 σε 586 PC.

- Δεν μπορείς να βάλεις iOS στο iPhone 2G (το οποίο by the way δεν σχεδίασε ο Jobs).

 

Τέλος, ποιός σοβαρός άνθρωπος έχει κάνει review σε ένα λογισμικό που δεν έχει βγει καν ακόμα? Τα άπειρα review στα οποία αναφέρεσαι κρίνουν BETA εκδόσεις. Ρώτα τους προγραμματιστές γνωστούς σου να σου εξηγήσουν τι πάει να πει BETA.

φιλέ nsxbass δεν είμαι moderator όπως μπορείς να δεις αφού είσαι εσύ αλλά έχω να πω το εξής -και φυσικά αφού δεν τον ξέρω προσωπικά ούτε έχω κάτι με τον lupushegemonia- αλλά το παλικάρι αν δεις και αλλά post και μπορούν πολλοί από εδω να το επιβεβαιώσουν γραφεί ότι του κατέβει και μόνιμος την λέει σε ατομα......σαφως σε όλα αυτά που γραφείς έχεις δίκιο... και κάτι άσχετο - σχετικό πριν δυο μέρες έδωσα και πηρά την πιστοποίηση iOS Technical και Apple Product Professional επίσημα από την Apple αλλά και πάλι δεν την λέω σε κανέναν ούτε το παίζω έξυπνος και όποιος έχει δυσπιστία στα λεγόμενα μου μπορώ να του ανεβάσω τις πιστοποιήσεις.....


Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 15/09/2013 - 02:11

Knowledge Is Power


#2265   cbpiaa

cbpiaa

    iPH Addict

  • 666 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:ΚΩΣΤΑΣ ST200

Δημοσίευση 15/09/2013 - 02:25

Σκεφτομαι σοβαρα να σπασω το ipad 3rd gen μου...η 7αρα απλα σερνεται...απο landscape σε portrait...spotlight...ρυθμισεις...τι να λεμε τωρα ειναι δυνατον...A5Χ διπυρινο με 1gb ram εχει το γαμηδι και 4x gpu!!!τι του γ@μιεται ετσι πια;;;;;τι;;;;;;;;;;;


Ηρεμα τιγρηηηηηη......
Χαχαχαχαχαχαχα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες