Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/04/2014 - 23:22

Ρε παιδιά για τις εμπειρίες μας και τους προβληματισμούς μας ας ανοίξουμε ένα νέο θέμα...γιατί χαλάμε αυτό που μας ενημερώνει ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 21/04/2014 - 10:47

Νομίζω ότι από την στιγμή που υπάρχει αυτό το θέμα και γίνεται διαφήμιση θα πρέπει να υπάρχει και ο αντίλογος απο ευχαριστημένος ή δυσαρεστημενους πελάτες για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι εάν θα πρέπει να προχωρήσουν ή όχι σε σύνδεση. Εάν αυτά που αναφέρω θεωρούν οι admin ότι δεν έχουν λόγο ύπαρξης ας τα διαγράψουν.

#63   kamounias

kamounias

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/04/2014 - 13:55

Παιδια μερικές απορίες....πως μπορώ από το ένα δωμάτιο στο άλλο να βλέπω Ote tv αλλά να επιλέγω εγώ πιο κανάλι θέλω; Τι χρειάζεται ;;

#64   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 21/04/2014 - 15:14

Νομίζω ότι από την στιγμή που υπάρχει αυτό το θέμα και γίνεται διαφήμιση θα πρέπει να υπάρχει και ο αντίλογος απο ευχαριστημένος ή δυσαρεστημενους πελάτες για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι εάν θα πρέπει να προχωρήσουν ή όχι σε σύνδεση. Εάν αυτά που αναφέρω θεωρούν οι admin ότι δεν έχουν λόγο ύπαρξης ας τα διαγράψουν.

φίλε με το να τους λες απλά απατεώνες χωρίς επιχειρήματα απλά κάνεις δυσφήμιση , εγώ είμαι ευχαριστημένος έχω full pack με 27€, καλό λοιπών να μην απλά μιλάμε για απατεώνες αλλά να λέμε και την εναλλακτική μας πρόταση στα λεφτά που θεωρούμε ότι ο ΟΤΕ μας "κλέβει". Εγώ με 27€ στη nova βρίσκω κάτι start pack...

#65   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 21/04/2014 - 15:25

φίλε με το να τους λες απλά απατεώνες χωρίς επιχειρήματα απλά κάνεις δυσφήμιση , εγώ είμαι ευχαριστημένος έχω full pack με 27€, καλό λοιπών να μην απλά μιλάμε για απατεώνες αλλά να λέμε και την εναλλακτική μας πρόταση στα λεφτά που θεωρούμε ότι ο ΟΤΕ μας "κλέβει". Εγώ με 27€ στη nova βρίσκω κάτι start pack...

Δεν αναφέρθηκα σε κάποια Nova. Απλά παρέθεσα την εμπειρία μου με τον ΟΤΕ . Και με επειχηρηματα. Περισυ ίνα νέα σύνδεση με ΟΤΕ και ΟΤΕ TV . Η τιμή που υπέγραψα στο συμβόλαιο ήταν συγκεκριμένη. 2 μήνες μετά μου έστειλαν ένα ωραίο μπουγιουρντι οτι θα αυξήσουν σε όλους το πακέτο και από 19,90 για το ΟΤΕ tv μου το ανέβασαν στα 21,90 € οπότε και έκανα άιτηση για διακοπή. Απο τότε λοιπόν τρέχω. Θέλεις και άλλες αποδείξεις; Εάν ναι μπορώ να ανεβάσω και όλες τις συνομιλίες .εδω ακόμα μου ζητάνε να τους πληρώσω το ρουτερακι το οποίο έχουν παραλάβει με δελτίο αποστολής. Οπότε ναι για εμένα είναι απατεώνες.

#66   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 21/04/2014 - 15:31

Το συμβολαιο που υπέγραψες το διάβασες και λεέι κάτι αντίθετο? Φίλος πάντωσ μετα την αύξηση τιμών πήρε τηλ στα κεντρικα και απαιτησε την τιμή για τη οποία έκανε το συμβόλαιο και τη πήρε, και του επιστρέψαν και τη διαφορά που είχε πληρώσει...



#67   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 21/04/2014 - 15:43

Φυσικά . Το συμβόλαιο που είχα υπογράψει έλεγε άλλη τιμή . Όταν πήρα τηλέφωνο μου είπαν οτι δεν μπορώ να κάτσω με την παλιά τιμή και υποχρεωτικά έπρεπε ή να δεχτώ την αύξηση ή να φύγω. Είχα πάει και σε 2 καταστήματα για να μπορέσω να μείνω με την ίδια τιμή αλλά και εκεί μου είχαν πει τα ίδια. Και φυσικά η αύξηση έγινε 6 μήνες αφού είχα υπογράψει. Και από τότε άρχισε ο Γολγοθάς. Οπότε προσοχή.

Τελευταία επεξεργασία από: AvgoustisP, 21/04/2014 - 15:49


#68   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 21/04/2014 - 16:33

Φυσικά . Το συμβόλαιο που είχα υπογράψει έλεγε άλλη τιμή . Όταν πήρα τηλέφωνο μου είπαν οτι δεν μπορώ να κάτσω με την παλιά τιμή και υποχρεωτικά έπρεπε ή να δεχτώ την αύξηση ή να φύγω. Είχα πάει και σε 2 καταστήματα για να μπορέσω να μείνω με την ίδια τιμή αλλά και εκεί μου είχαν πει τα ίδια. Και φυσικά η αύξηση έγινε 6 μήνες αφού είχα υπογράψει. Και από τότε άρχισε ο Γολγοθάς. Οπότε προσοχή.

μιλάω για τη τιμή μιλάω για τον εξοπλισμό που σου ζητάνε να επιστρέψεις...

#69   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 21/04/2014 - 20:27

Τον εξοπλισμό τον επέστρεψα την ημερα που έκανα την διακοπή. 2 μηνες μετα μου ηρθε λογαριασμός που μου ζητάνε να τον ξαναπληρώσω.

#70   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/04/2014 - 17:24

Το ότι είχες μια κακιά εμπειρία δε σημαίνει ότι είναι απατεώνες. Εσύ για 24€ το χρόνο θεώρησης ότι δε σε συμφαίρει και καλά έκανες και δίεκοψες. Εγώ δίνω 27€ το μήνα βλέπω όλα τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, έχω f1 και motogp, φούλ αθλητικά , ντοκιμαντέρ ταινίες...το καλ´υτερο που θα μπορούσε να γίνει έγινε και είμαι υπερευχαριστημένος, μήπως συνέλθουν και οι άλλοι με τον ανταγωνισμό

#71   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 22/04/2014 - 19:07

Να υπόθεση οτι στην τιμή αυτή δεν είναι μέσα και το τηλέφωνο και το Ίντερνετ; Πακέτο όλα πόσα δίνεις;
Δεν ήταν τα 24€ ήταν η όλη αντιμετώπιση. Με έβαλαν να υπογράψω πρώτα το συμβόλαιο και μετά έκανα την αύξηση την οποία δεν μπορούσα να αποφύγω.

#72   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/04/2014 - 19:36

Στα υπόλοιπα είμαι forthnet πληρώνω 140€ το χρόνο για Ίντερνετ 24αρι...

#73   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:03

Οχι οτι αυτοί ειναι καλύτεροι. Απλά για να μην παρεξηγηθώ. Δεν προσπαθω να κανω διαφήμιση σε κάποιον

#74   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/04/2014 - 22:50

θα γούσταρα πολυ να αφήσω τη νοβα και να πάω ΟΤΕ αλλα μετα απο το φιάσκο με τον τελικό κυπέλλου το Σάββατο θα πάρουν μπάλες τα κωλοζωα του κερατά...ούτε cent δεν τα δίνω τα σκουπίδια...ουστ να πούμε

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 22/04/2014 - 22:50


#75   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 22/04/2014 - 22:54

Τι έπαιξε με τον τελικό κυπέλλου?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες