Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

To iPhone 5S θα παραμείνει ίδιο (εξωτερικά) με το iPhone 5. Ιδού η οθόνη του...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
86 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:06

Από τη στιγμή που το iOS 7 θα υποστηρίζεται πλήρως στο 5αρι, ποιος ο λόγος να πάει κάποιος σε 5S και να έχει πάλι το ίδιο σχέδιο. Δε θα ήταν πιο σωστό να περιμένει ολοκληρωτική αλλαγή με το 6;
Εκτός και αν το φθινόπωρο ανακοινωθούν και επιπλέον features συμβατά μονο με 5S, αν και το βλέπω χλωμό.

Το σωστο στις παραπανω περιπτωσεις καθοριζεται απο τις οικονομικες δυνατοτητες του καθενος.
Κι εγω παντως την ιδια λογικη με εσενα εχω, ανανεωση μοντελου -εαν μπορω- καθε δυο χρονια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:26

Και εγω εχω παρει με την σειρα τα 3-4-5 iphone....οποτε τωρα θα χαλασω την παραδοση;
Μενω με το πενταρακι μου μεχρι να βγει το 6!
Παντως και να μου περισσευαν λεφτα δε θα την εκανα αυτη την αναβαθμιση γιατι δεν βλεπω καμια τρελη διαφορα!

#33   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:26

Οποτε θα πεσει κ η τιμη του 4s που ακομα ειναι στα υψη

#34   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:29

Από τη στιγμή που το iOS 7 θα υποστηρίζεται πλήρως στο 5αρι, ποιος ο λόγος να πάει κάποιος σε 5S και να έχει πάλι το ίδιο σχέδιο. Δε θα ήταν πιο σωστό να περιμένει ολοκληρωτική αλλαγή με το 6;
Εκτός και αν το φθινόπωρο ανακοινωθούν και επιπλέον features συμβατά μονο με 5S, αν και το βλέπω χλωμό.


Καθίστε να δούμε όλα τα χαρακτηριστικά πρώτα! Και αν το iOS 7 είναι όντως ενεργοβόρο, τότε ό,τι και να πούμε το νέο μοντέλο θα πλεονεκτεί. πιστεύω πως είμαι καλή ευκαιρία για μετάβαση σε 5S από 4. Τώρα γιατί αν το 6 μεγαλώσει σε ίντσες κλάφτα! Θα κουβαλάω 2 τερατάκια

#35   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:32

Και εγω εχω παρει με την σειρα τα 3-4-5 iphone....οποτε τωρα θα χαλασω την παραδοση;
Μενω με το πενταρακι μου μεχρι να βγει το 6!
Παντως και να μου περισσευαν λεφτα δε θα την εκανα αυτη την αναβαθμιση γιατι δεν βλεπω καμια τρελη διαφορα!

κι εγω ετσι ακριβως φιλε μου, 3-4-5 κ παμε του χρονου για το 6 !
Το 5αρι του χρονου θα το παρει η γυναικα οπως εγινε κ με το 4αρι!
Δεν βλεπω λογω να αλλαξω συσκευη !!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#36   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:32

πρωτον, γιατι ολοι ειναι τοσο σιγουροι οτι ειναι εγκυρες οι φωτογραφιες? δευτερον, αποκλειεται να ειναι η οθονη του φθηνοτερου μοντελου που λεγεται οτι θα βγει? εγω εχω 5αρι, καθε χρονο το αλλαζα το κινητο μου..αν η apple δεν προχωρισει σε μεγαλυτερη οθονη φετος θα παραμεινω με το 5αρι μου..παρολα αυτα πιστευω οτι θα βγει συσκευη με περισσοτερες απο 4 ιντες φετος..

#37   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:35

πρωτον, γιατι ολοι ειναι τοσο σιγουροι οτι ειναι εγκυρες οι φωτογραφιες? δευτερον, αποκλειεται να ειναι η οθονη του φθηνοτερου μοντελου που λεγεται οτι θα βγει? εγω εχω 5αρι, καθε χρονο το αλλαζα το κινητο μου..αν η apple δεν προχωρισει σε μεγαλυτερη οθονη φετος θα παραμεινω με το 5αρι μου..παρολα αυτα πιστευω οτι θα βγει συσκευη με περισσοτερες απο 4 ιντες φετος..

Η ιστορια των τελευταιων χρονων εχει δειξει πως το 95% των διαρροων βγαινουν αληθινες.
Για αυτο βλεπεις και παλι τοση σιγουρια (για το αναμενομενο)

#38   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:37

κι εγω ετσι ακριβως φιλε μου, 3-4-5 κ παμε του χρονου για το 6 !
Το 5αρι του χρονου θα το παρει η γυναικα οπως εγινε κ με το 4αρι!
Δεν βλεπω λογω να αλλαξω συσκευη !!

αχχχααχααχ το ιδιο ειμαι και γω!!η γυναικα μου παντα ενα βημα πισω τι να πει και αυτη!!οταν λοιπον με το καλο θα παρω το 6αρι θα οικονομισει ενα αριστο 5αρι!!και ου το καθ´εξης!

#39   viperxxl

viperxxl

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:47

το ιδιο και εγω... μολις κονομισα το 5αρι και η γυναικα το 4 αρι δεν αλλαζω για 5s ουτε καν πολλα τα λεφτα πλεον........

#40   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/06/2013 - 21:55

αχχχααχααχ το ιδιο ειμαι και γω!!η γυναικα μου παντα ενα βημα πισω τι να πει και αυτη!!οταν λοιπον με το καλο θα παρω το 6αρι θα οικονομισει ενα αριστο 5αρι!!και ου το καθ´εξης!

Τι εγινε Μαρκο;
Δε θα παρεις galaxy τελικα???

#41   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 19/06/2013 - 22:00

Το καλο που τους θελω αφου ειναι ιδιο μην πανε το διακοπτη σιγασης ενα κλικ πιο κατω ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΚΥΡΕΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΘΗΚΕΣ για το 5αρι, θα τους.... μαδησω!

#42   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/06/2013 - 22:12

Τι εγινε Μαρκο;
Δε θα παρεις galaxy τελικα???

μετα την 7αρα μητσο δεν αλλαζει η συσκευη!!αφου το εχω ξαναγραψει!!

#43   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/06/2013 - 22:14

μετα την 7αρα μητσο δεν αλλαζει η συσκευη!!αφου το εχω ξαναγραψει!!

Αχαχχαχ, το ξερω...ηθελα να τ'ακουσω :P

#44   Kmphotographer

Kmphotographer

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/06/2013 - 22:34

Αναμενόμενες οι 'αλλαγές' / βελτιώσεις. Αλλά για όποιον ήθελε 5άρι και σκάλωνε λόγω των όποιων θεμάτων, θα είναι ιδανικό. Πάντα στα "S" μοντέλα διορθώνονταν οι όποιες "παιδικές ασθένειες". Κατά τ' άλλα επειδή εγώ θέλω να βλέπω κάποια αλλαγή (τα κυκλώματα μέσα με αφήνουν αδιάφορο) δε θα τιμήσω το 5S. Θα περιμένω το επόμενο, παρά το ότι θέλω να αλλάξω το 4άρι μου.


Εγώ πάλι διαφωνώ με το οτι τα S είναι καλύτερα. Το iPhone 4 είχε πρόβλημα με το home button και το Antenna Gate. Το 4s από την άλλη είχε έβγαζε πρόβλημα με το WiFi. Το 5 τρίζει και ξεβάφει. Δυστυχώς τέτοιος σκύλος όπως ήταν τα 2G - 3G - 3Gs δεν θα ξαναβγεί. Προσπαθεί προφανώς να μειώσει το κόστος στα υλικά και συμβαίνουν αυτά τα προβλήματα. Αλλά δεν συμφωνώ να μειώνεις το κόστος και να το πουλάς το ίδιο (ή) και ακριβότερα.

#45   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/06/2013 - 22:40

Γιατι να παει καποιος απο 5->5s? Δεν βλεπω κανεναν λογο.

Αν δεν φτιαξουν και το θεμα με τη βαφη, την οθονη που τριζει και τη σκονη στην καμερα θα ειναι για πολυ ΚΡΑ παντως.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες