Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iphone απο σκρουτζομαγαζο.......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
525 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 30/09/2013 - 14:44

Φίλε μου όμως όπως και να έχει κάτω από 700 ευρώ δεν αγοράζουν αυτή τη στιγμή...πως γίνεται μετά από 4 μήνες να πουλάνε κάτω της τιμής αγοράς;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   kos75

kos75

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 30/09/2013 - 14:52

Μην αγχωνεσαι...Η τιμη στα επισημα καταστηματα θα ειναι πολυ χαμηλοτερη απο αυτη στα σκρουτζομαγαζα και μετα θα πεσουν κι αυτα.Απλα ως μαυραγοριτες επειδη πατανε στην καψα μας να το παρουμε αμεσα εχουν σχεδον διπλασιασει την τιμη κι οποιος τσιμπησει.Και μην πας μακρια...Ριξε μια ματια μεσα στο φορουμ των αγγελιων να δεις τι κανουν και οι συμφορουμιτες μας.Εχω δει και τιμη 1200 ευρω.Απο εμας εξαρταται παιδια το καθεστως τιμων , παντα απο εμας εξαρτωταν ετσι κι αλλιως.Απλα δεν το χουμε καταλαβει ολοι και τους δινουμε πατημα να κανουν οτι κανουν...

συμφωνω απολυτα!!!



#78   stifler

stifler

    iPH Addict

  • 772 μηνύματα
  • Twitter:@stiflerakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:MrJail

Δημοσίευση 30/09/2013 - 14:53

Το εχουμε δει σε πολλα Brands να συμβαινει αυτο.Να σου πω την αληθεια δεν γνωριζω ακριβως τι γινεται αλλα υποθετω πως εισαγωντας πολλα κομματια απο ευρωπαικες χωρες που το πουλανε ετσι κι αλλιως φθηνοτερα απο δω και μειωνοντας το κερδος τους βγαινει το αποτελεσμα που θα δουμε και σε αυτο το τηλ σε λιγους μηνες.Δεν μπορει να παιρνεις το ιδιο ακριβως πραγμα 200-300 ευρω φθηνοτερα αποτι εδω στην ελλαδα.Ή τα ελληνικα επισημα καταστηματα μας εκμεταλλευονται και θελουν παπαδες για κερδος ή παιζει κατι που δεν παει στο μυαλο μας.Οπως και να χει για πολλους λογους υπομονη και αγορα απο σκρουτζομαγαζο...



#79   kos75

kos75

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 30/09/2013 - 14:57

ετσι ακριβως σκρουτζομαγαζο τελος ειναι ακριβως τα ιδια κινητα απο τη στιγμη που το ενεργοποησεις στο itunes μετραει η εγγυηση



#80   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 30/09/2013 - 15:13

Κι εγώ το 5αρι μου από birdphone το πήρα όλα μια χαρα...οπότε υπομονή με τη νέα χρονια

#81   valkyre

valkyre

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2013 - 16:37

Eγω εκλεισα ενα 5c που ηθελα απο kingbox.gr καταστημα στον Πειραια. Το μαγαζι το βρηκα και απο σκρουτζ και απο facebook. Εχετε ακουσει καλα λογια?



#82   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 30/09/2013 - 19:46

Περιμένω την Τετάρτη από kingbox ένα galaxy s4 για έναν φίλο...το παιδί που έχει το μαγαζί μια χαρά φαίνεται πάντως...θα δείξει..

#83   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/09/2013 - 19:47

Πηγα να παρω το κηνιτο απο το smarties κ τρομαξα....ενα μαγαζι το οποιο ηταν στο 5το οροφο μια πολυκατοικιας κ μια πολητρια του 80....τελικα το κηνιτο αγοραστηκε απο το birdphone....να ρωτησω που μπορω να μαθω πως να του κανω σωστους κυκλους φορτισης??


Δλδ σου φάνηκαν για όχι αξιόπιστο θα έχω πρόβλημα λες άμα το πάρω από εκεί έχει πάρει κάποιος από το συγκεκριμένο κατάστημα λέω από εκεί διότι δίνει και δώρα αλλά λέω να περιμένω και κάνα μήνα γιατί βλέπω πως πέφτει και η τιμή του πόσο λέτε να φτάσει

#84   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/09/2013 - 20:07

εαν γινει οπως και με το iphone 5 η τιμη των νεων iphone θα πεσει με τον νεο χρονο μην περιμενεις σε εναν μηνα να το παρεις -200,00e απο την επισημη τιμη στην ελλαδα



#85   djnet71

djnet71

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@jvakalakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2013 - 13:23

Παίδες καλησπέρα.το birdphone ας το ξεχάσει όποιος θέλει iPhone 5 που να δουλεύει και 4G όπου είναι διαθέσιμο!πριν απο λίγο εφυγα απο εκεί και ευτυχώς μου έκοψε και ρώτησα γιατί ούτε το λένε εκεί στο καταστημα στην παρουσίαση ούτε στο site,φυσικά!

#86   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/10/2013 - 13:37

Τι να πουν ακριβώς? Το Α1429 φέρνουν που είναι συμβατό με LTE εδώ.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#87   uric

uric

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2013 - 13:37

εννοεις οτι δεν πιανει 4g? 

εγω απο κει το εχω παρει και πιανει


Τελευταία επεξεργασία από: uric, 01/10/2013 - 13:37


#88   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 01/10/2013 - 13:37

Παίδες καλησπέρα.το birdphone ας το ξεχάσει όποιος θέλει iPhone 5 που να δουλεύει και 4G όπου είναι διαθέσιμο!πριν απο λίγο εφυγα απο εκεί και ευτυχώς μου έκοψε και ρώτησα γιατί ούτε το λένε εκεί στο καταστημα στην παρουσίαση ούτε στο site,φυσικά!

Πια μοντέλα έχουν αν έχουν το Α 1429 δουλεύει εδώ....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 01/10/2013 - 13:38

Knowledge Is Power


#89   djnet71

djnet71

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@jvakalakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:01

Δεν είδα ποτέ το κουτί!ρώτησα αν πιάνει 4g όπου είναι διαθέσιμο και αφού πήρε τηλέφωνο και ρώτησε με διαβεβαίωσε πως μόνο 3g!

#90   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:04

Παίδες καλησπέρα.το birdphone ας το ξεχάσει όποιος θέλει iPhone 5 που να δουλεύει και 4G όπου είναι διαθέσιμο!πριν απο λίγο εφυγα απο εκεί και ευτυχώς μου έκοψε και ρώτησα γιατί ούτε το λένε εκεί στο καταστημα στην παρουσίαση ούτε στο site,φυσικά!

6    5αρια πηρα απο birdphone και τα 6 ειναι μοντελο Α1429 και πιανουν ολα LTE κανονικα...μην παραπληροφορεις τον κοσμο



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες