Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iphone απο σκρουτζομαγαζο.......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
525 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:06

Δεν είδα ποτέ το κουτί!ρώτησα αν πιάνει 4g όπου είναι διαθέσιμο και αφού πήρε τηλέφωνο και ρώτησε με διαβεβαίωσε πως μόνο 3g!

Άλλο αν πιάνει όπου είναι διαθέσιμο και άλλο αν είναι συμβατό με τις μπάντες εδώ..

 

Εκτός και αν είσαι με Wind που έτσι και αλλιώς LTE δεν έχει.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   krete

krete

    iPH Enthousiast

  • 598 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:07

Και εγώ παιδιά κανένα πρόβλημα από το birdphone ,μια χαρά όλα .



#93   djnet71

djnet71

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@jvakalakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:20

6    5αρια πηρα απο birdphone και τα 6 ειναι μοντελο Α1429 και πιανουν ολα LTE κανονικα...μην παραπληροφορεις τον κοσμο


Δεν παραπληροφορω κανέναν μεγάλε!γράφω αυτό ακριβώς που έγινε πριν 2 ώρες!τώρα αν δεν ξέρουν τι τους γίνεται και δίνουν λάθος πληροφορίες αυτοί θα χάσουν!
Εσύ όμως γιατί παρεξηγηθηκες δεν καταλαβαίνω!παίρνεις δωρακια για να γράφεις καλά η είναι δικό σου το μαγαζί;αν ισχύει το δεύτερο καλό υα είναι να εκπαιδευσεις σωστά τι προσωπικό γιατί μόλις χασανε μια πώληση!αν ισχύει το πρώτο...καλή συνέχεια!
Ίσο για τον φιλο που γράφει για wind δεν τους είπα καν εταιρεία .
Απλά πηγα με τα λεφτά στο χέρι να αγοράσω ένα iPhone 5 μαύρο 16 gb στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί εχω διαβάσει πολλά θετικά σχόλια.και επειδή διαβαδαγι το Α1429 είπα να ρωτήσω πριν το πάρω.μου είπαν δεν το υποστηρίζει η συσκευή που πουλάνε και έφυγα.αλλά σκέφτηκα νσ ενημερώσω μήπως ενδιαφέρει και κάποιον άλλο.τώρα αν ο συγκεκριμένος υπάλληλος μου εδώ σε λσθος πληροφορίες κακό του κεφαλιού τους!
Τι δεν καταλαβαίνετε;;;

#94   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 01/10/2013 - 14:28

Δεν παραπληροφορω κανέναν μεγάλε!γράφω αυτό ακριβώς που έγινε πριν 2 ώρες!τώρα αν δεν ξέρουν τι τους γίνεται και δίνουν λάθος πληροφορίες αυτοί θα χάσουν!
Εσύ όμως γιατί παρεξηγηθηκες δεν καταλαβαίνω!παίρνεις δωρακια για να γράφεις καλά η είναι δικό σου το μαγαζί;αν ισχύει το δεύτερο καλό υα είναι να εκπαιδευσεις σωστά τι προσωπικό γιατί μόλις χασανε μια πώληση!αν ισχύει το πρώτο...καλή συνέχεια!
Ίσο για τον φιλο που γράφει για wind δεν τους είπα καν εταιρεία .
Απλά πηγα με τα λεφτά στο χέρι να αγοράσω ένα iPhone 5 μαύρο 16 gb στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί εχω διαβάσει πολλά θετικά σχόλια.και επειδή διαβαδαγι το Α1429 είπα να ρωτήσω πριν το πάρω.μου είπαν δεν το υποστηρίζει η συσκευή που πουλάνε και έφυγα.αλλά σκέφτηκα νσ ενημερώσω μήπως ενδιαφέρει και κάποιον άλλο.τώρα αν ο συγκεκριμένος υπάλληλος μου εδώ σε λσθος πληροφορίες κακό του κεφαλιού τους!
Τι δεν καταλαβαίνετε;;;

καταρχας κοψε το υφος το επιθετικο...εγω μια διευκρινιση εκανα ουτε παρεξηγηθηκα...ουτε δωρακια παιρνω ουτε τιποτα...αν εσυ δεν γνωριζεις οτι το μοντελο Α1429 πιανει LTE οπου ειναι διαθεσιμο δε φταιω εγω....



#95   cyberfox

cyberfox

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2013 - 15:09

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Μόλις αγόρασα iphone5c ....από birdphone.. (1η φορά παραγγελία από σκρουτζομάγαζο)....ευχαριστημένος...όποια διευκρίνηση ή οδηγία τους έδωσα...όλα οκ...άψογοι...!!!!



#96   djnet71

djnet71

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@jvakalakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2013 - 15:58

καταρχας κοψε το υφος το επιθετικο...εγω μια διευκρινιση εκανα ουτε παρεξηγηθηκα...ουτε δωρακια παιρνω ουτε τιποτα...αν εσυ δεν γνωριζεις οτι το μοντελο Α1429 πιανει LTE οπου ειναι διαθεσιμο δε φταιω εγω....

καταρχάς εσύ επιτέθηκες λέγοντας ότι παραπληροφορώ!σίγουρα δεν γνωρίζω όσα εσύ για αυτό πήγα εκεί και ρώτησα:είναι το Α1429 ή κάπως έτσι?και μου είπε όχι!όποτε πρόσεχε άλλη φορά τι λες...αφού δεν ήσουν και παρών στη (παρολίγο)συναλλαγή!εγώ απλά μετέφερα την πρώτη εμπειρία μου απο το συγκεκριμένο μαγαζί!να αγοράσω πήγα...όχι να το κλείσω το μαγαζί!

Νόμιζα ότι το forum είναι για να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες..τώρα αν εσύ έχεις άλλη άποψη...κανένα πρόβλημα.μπορεί να ήμουν η εξαίρεση της άψογης εξυπηρέτησης/ενημερώσης του συγκεκριμένου καταστήματος!συνέβη όμως!οπότε μην αμφισβητείς,είπαμε....εκτός αν...!

Καλή συνέχεια παίδες...σιγά μη ξαναγράψω τίποτα!μόνο θετικά προφανώς θέλετε εδώ μέσα!

Να είστε καλά και ευχαριστώ έτσι κι αλλιώς τους υπόλοιπους για την γνώμη τους



#97   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/10/2013 - 16:32

Παιδιά αν πάρω το 5 από skroutz θα μπορω να το κάνω jailbreak???

#98   nikrose555

nikrose555

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2013 - 16:33

Απο birdphone πηρα και εγω 10 με τονο σε ολα παιρνουν οι ανθρωποι. Και εννοειται πως δουλευει το 4G

#99   cyberfox

cyberfox

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2013 - 16:41

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Μόλις αγόρασα iphone5c ....από birdphone.. (1η φορά παραγγελία από σκρουτζομάγαζο)....ευχαριστημένος...όποια διευκρίνηση ή οδηγία τους έδωσα...όλα οκ...άψογοι...!!!!

....το πηρΑ ΣΕ ασπρο...ηταν σφραγισμενο......εχουν αρκετες μεταφορικες...εγω προτιμησα acs.. σε  1 μερα ηρθε...!!!,,πριν το ξεπακεταρω εκανα ελεγχο imei...αξιοπιστα ειναι το---->(http://iphoneimei.info--imei.info----και το apple support μετα την ενεργοποιηση).....



#100   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/10/2013 - 16:43

Παιδιά αν πάρω το 5 από skroutz θα μπορω να το κάνω jailbreak???

Γιατί να μη μπορείς? :)

 

Απλά θα περιμένεις. Γιατί να πετύχεις συσκευή <6.1.4 δύσκολο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#101   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2013 - 17:38

καλησπερα κι απο μενα.

η κολλητη μου το σαββατο, πηρε απο το πασιγνωστο μαγαζι στην ομονοια, ενα samsung s4 στα... 440 ευρω!

και διπλα, στον γερμανο, το ειχε 740!

 

το ανοιξε, ολα μια χαρα και παιζει οκ, αλλα αφ ενος το πηρε με σχισμενη την ταινια ασφαλειας (και καλα της ειπαν οτι στο τελωνειο ανοιγουν καποια για ελεγχο), ενω παιδευτηκε να παρει το σιριαλ αριθμο - που της εγραψε τελικα οτι εχει εγγυηση ως τελη 2015.

 

τι να πω, ειμαι μπερδεμενη με αυτα τα τοσο πολυ φθηνα σκρουτζμαγαζα.



#102   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/10/2013 - 18:42

το συγκεκριμενο καταστημα που αναφερεις εχουν ακουστει τετοια περιστατικα ,το birdphone μαζι με 2-3 ειναι απο κορυφαια χωρις κανενα προβλημα 



#103   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2013 - 21:36

Εγω που το αγόρασα πριν κανά μήνα φοράει 6.1.4 δύσκολα θα βρεις πιο κάτω

#104   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2013 - 23:05

Καλε, το μπερντφον ειναι διπλα στο σπιτι μου! Σοβαρα ειναι οκ;;

#105   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 01/10/2013 - 23:07

εται ακουγεται ...απο πολλους καλεε :P


Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 01/10/2013 - 23:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες