Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

Αγαπημένες Ταινίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
680 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/01/2016 - 00:48

The revenant με το Leonardo ειδα. Υπέροχα τοπία και φωτογραφία, καλη σκηνοθεσία, η ταινία λιγο βαριά θα έλεγα...


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 14/01/2016 - 20:58

The revenant με το Leonardo ειδα. Υπέροχα τοπία και φωτογραφία, καλη σκηνοθεσία, η ταινία λιγο βαριά θα έλεγα...


Sent from my iPad using Tapatalk

το είδα κι εγώ...2,5 ώρες ταινία ειλικρινά την βαρέθηκα ,με κούρασε πολύ

#618   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 14/01/2016 - 21:40

Εγω ειδα προσφατα το "the wave" (Noρβηγικο). Πολυ καλο.


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

#619   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 14/01/2016 - 22:08

The revenant με το Leonardo ειδα. Υπέροχα τοπία και φωτογραφία, καλη σκηνοθεσία, η ταινία λιγο βαριά θα έλεγα...
Sent from my iPad using Tapatalk

  

το είδα κι εγώ...2,5 ώρες ταινία ειλικρινά την βαρέθηκα ,με κούρασε πολύ


Συμφωνω. Η ταινια ειναι γραμμενη για να παρει οσκαρ ο Ντι καπριο επιτελους!

#620   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2016 - 14:36

50 λεπτά αντεξα από το θλιβερό Terminator Genysis. Ειναι από τις περιπτώσεις που λες γιατί δεν μου δίνει το imdb τη δυνατότητα να βάλω 0 και εχει ελάχιστη βαθμολογία το 1.

The green inferno συμπαθητικό για το είδος του αλλα σίγουρα αξίζει να έχεις δει πρώτα το ιστορικό cannibal holocaust που θεωρείται κορυφή για την κατηγορία αυτή.


Sent from my iPad using Tapatalk

#621   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2016 - 18:59

50 λεπτά αντεξα από το θλιβερό Terminator Genysis. Ειναι από τις περιπτώσεις που λες γιατί δεν μου δίνει το imdb τη δυνατότητα να βάλω 0 και εχει ελάχιστη βαθμολογία το 1.
The green inferno συμπαθητικό για το είδος του αλλα σίγουρα αξίζει να έχεις δει πρώτα το ιστορικό cannibal holocaust που θεωρείται κορυφή για την κατηγορία αυτή.
Sent from my iPad using Tapatalk

Διαφωνω. Εαν την συκρινω με το terminator 3 η ταινια ειναι θεικη. Αν το συγκρινω με το terminator το 1,2 ειναι για σκουπιδοτεινια. Δεν την λες και ασχημη μπροστα στις τοσες φολες ταινιες που εχω δει

#622   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/01/2016 - 19:27

nine queens αν δεν το εχεις δει και αν είσαι φαν του ισπανόφωνου κινηματογράφου.
Σε θρίλερ το la cara oculta ή το el Cuerpo


Είσαι μεγάλος ... Το el cuerpo οταν το είχα δει με το που γινεται η μεγάλη ανατροπή λέω "εντάξει τι λες τώρα ; Ούτε ο Sherlock δεν παίζει να τον έβρισκε τον δολοφόνο " απίστευτη ταινία

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#623   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 17/01/2016 - 19:48

Είσαι μεγάλος ... Το el cuerpo οταν το είχα δει με το που γινεται η μεγάλη ανατροπή λέω "εντάξει τι λες τώρα ; Ούτε ο Sherlock δεν παίζει να τον έβρισκε τον δολοφόνο " απίστευτη ταινία

ειμαι φανατικός θαυμαστής των ισπανόφωνων ταινιών..ειδικά θρίλερ...δεν ξέρω αν έχεις δει το nine queens (nueve reinas) με τον ρικαρντο νταρίν αλλα απο αυτή την ταινία λάτρεψα τον ισπανόφωνο κινηματογράφο!!!


Sent from my iPad using Tapatalk

#624   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2016 - 20:07

Διαφωνω. Εαν την συκρινω με το terminator 3 η ταινια ειναι θεικη. Αν το συγκρινω με το terminator το 1,2 ειναι για σκουπιδοτεινια. Δεν την λες και ασχημη μπροστα στις τοσες φολες ταινιες που εχω δει


Για καποιο λιγο το 3 δε πρεπει να το χω δει. Εχω δει τα υπεραγαπημενα 1 και 2 και το salvation. Απο οτι ξερω για το 3 δεν χάνω κ πολλά. Αλλα πραγματικά αυτο εδω δεν κατάλαβα καν τι λόγο ύπαρξης είχε.


ειμαι φανατικός θαυμαστής των ισπανόφωνων ταινιών..ειδικά θρίλερ...δεν ξέρω αν έχεις δει το nine queens (nueve reinas) με τον ρικαρντο νταρίν αλλα απο αυτή την ταινία λάτρεψα τον ισπανόφωνο κινηματογράφο!!!


Sent from my iPad using Tapatalk


Οι 9 βασίλισσες πραγματικά ταινιαρα!!! Και μιας και για θρίλερ ο λογος δείτε οπωσδήποτε το Haute Tension. Epic.


Sent from my iPad using Tapatalk

#625   Fade2Black

Fade2Black

    iPH Contributor

  • 1.842 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/01/2016 - 11:26

Τι είδα τρελευταία:

 

Regression με τον Ethan Hawke. Πάρα πολύ καλή όλη η ταινία, λίγο κατώτερο το φινάλε το οποίο κάπως με μπέρδεψε.

 

El Cuerpo. Ισπανική, αστυνομική μυστηρίου-θρίλερ, δείτε τη όπωσδήποτε.

 

Spectre, το είδα τώρα καθυστερημένα και ομολογώ πως δε μου άρεσε. Κατά τη γνώμη μου το Skyfall κλάσεις ανώτερο.

 

The Captive με Ryan Reynolds. Απλά μέτρια προς συμπαθητική.

 

Unstoppable, μία παλιά του 2010 που έπεσε στα χέρια μου με Denzel Washington. Περιπετειούλα-αμερικανιά, αξιοπρεπής για dvd, όχι τπτ το ιδιαίτερο φυσικό, έχει κάνει πολύ καλύτερες ο Washington

 

The Guest: Άλλο ένα μέτριο διασκεδαστικό θριλεράκι του 2014. Χωρίς να είναι κάτι το φοβερό και αυτό, αξιοπρεπές για βραδιά dvd όταν έχεις ξεμείνει από άλλες επιλογές.

 

The Other Woman: κωμωδία με Cameron Diaz, μετριοτάτου βεληνεκούς.



#626   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 20/02/2016 - 01:19

Deadpool.

Διαφορετικο απο οτι εχουμε δει μεχρι τωρα σε superhero movies. Ειχα πολυ καιρο να γελασω ετσι!!

#627   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/02/2016 - 16:30

Δεν εχει αλλες ταινιες. Δεν μπορω να βρω καποια να με συγκλονισει. Ολες ειναι μετριες μεχρι κατω του μετριου. Ειδα το the gift που το βαθμολογω με 3/10. Θα πεθανω απο ανια. Ολες οι ταινες εγιναν σουπα. Σκεφτομαι να ξεκινησω να βλεπω ταινιες απο το 86 και μετα μπας και δω καμια καλη. Γμτ γιατι να στερευουν οι σεναριογραφοι απο ιδεες;

#628   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/02/2016 - 18:13

Δεν εχει αλλες ταινιες. Δεν μπορω να βρω καποια να με συγκλονισει. Ολες ειναι μετριες μεχρι κατω του μετριου. Ειδα το the gift που το βαθμολογω με 3/10. Θα πεθανω απο ανια. Ολες οι ταινες εγιναν σουπα. Σκεφτομαι να ξεκινησω να βλεπω ταινιες απο το 86 και μετα μπας και δω καμια καλη. Γμτ γιατι να στερευουν οι σεναριογραφοι απο ιδεες;


The lives of others


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

#629   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/02/2016 - 23:08

The lives of others


Sent from my jb iPhone 4 using Tapatalk

Αν την δεις περιμενω τη γνωμη σου



#630   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/02/2016 - 23:28

Αν την δεις περιμενω τη γνωμη σου

Περιμένω να ανεβεί το exodus ειλικρινά σε ευχαριστώ!!! :-)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες