Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Εγγυήση iPhone και ΟΤΕ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Tolee1992

Tolee1992

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:11

Καλησπερα παιδια...σημερα πηγα το κινητο μιας φιλης μ στον οτε γιατι ειχε χαλασει η πλακετα τ ηχου...πηρα μαζι μ τα εγγραφα σχετικα με την εγγυηση για τα 2 χρονια(νομους κτλπ)...μιλησα στν αρχη με εναν υπαλληλο π μ εδειξε ενα χαρτι και ελεγε οτι η apple μ δινει ενα χρονο...λεω εμενα το κρατος με καλυπτει για 2 και τον παρακαλεσα να φωναξει τον υπευθυνο...να μην σας τα πολυλογω ο ιδιος μ ειπε οτι ναι εχω 2 χρονια αλλα δεν μπορει να κανει κατι γτ η apple δινει 1...ειπα οτι θα τουσ καταγγειλω στο ινκα και στην εξυπηρετηση πελατων και μ ειπε κατηγγειλε μας....μπορω να κανω κατι αλλο;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:17

έπρεπε να φωνάξεις την αστυνομία και τον δικηγόρο σου να τους έκανες μια ωραιότατη αγωγή να δεις μετά πως θα κάνανε



#3   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:18

αυτός ο ΟΤΕ ρε φιλε, γιατι δεν του τραβαγες μια στα μουτρα ; 

 

http://www.iphonehel...-που-προσφέρει/

 

διαβασε εδω, ο ΝΟΜΟΣ ξαναλεω Ν Ο Μ Ο Σ λεει 2 ΧΡΟΝΙΑ, ΤΕΛΟΣ.

πες του οτι ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να το παραλαβει και να το στείλει για service, δεν θα το κανει απο την καλη του την καρδιά, απλα και ομορφα, αλλιως εκει που εισαι βαρας ενα τηλεφωνο στην ΓΓΚ, ΙΝΚΑ, οπου βρείς και αρχιζε να λες, εκει μπροστα στο καταστημα και μολις τελειωσεις, παίρνεις και την αμεση δραση και ζητας την συλληψη του π@π@ρα, γιατι πολυ απλα ειναι παρανομος, αυτα.


Τελευταία επεξεργασία από: slay3rg1, 20/08/2013 - 16:19


#4   Tolee1992

Tolee1992

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:22

Μπορω να το κανω αυτο;;ή θα μπλεξω πλ ασχημα;

#5   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:23

να κανεις τι ?



#6   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:24

Μπορω να το κανω αυτο;;ή θα μπλεξω πλ ασχημα;

ρε φιλε πας καλα ; 

να μπλέξεις επειδη ζητας ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ; 

σορρυ για το υφος αλλα τι λες ; :P 

οπως εισαι σου λεω τηλεφωνο στο 100 για μήνυση στον προϊσταμενο, στο καταστημα και στον ΟΤΕ να δεις για ποτε θα σε παρουν να σου φέρουν αλλο (καπου υπηρχε ενα thread με ενα παιδι που το εκανε και του δωσανε καινουργιο αλλα δεν το βρίσκω τωρα)



#7   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:26

να τους πάρεις τα σώβρακα νομίζουν ότι ο κόσμος είναι μαλάκας ακόμα αύριο το πρωί να πας εκεί να τους κανεις ξεφτίλα



#8   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:28

μπαίνεις με τσαμπουκα μεσα και του λες στα ισια, ο νομος λεει 2 χρονια εγγυηση θα κανεις την αλλαγη ή θες να το τραβήξουμε οσο δεν παει ; :)



#9   Tolee1992

Tolee1992

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:31

Ωραια...βρηκα το τηλ του ινκα και θα παω αυριο το πρωι απο τον οτε και θα παρω εκεινη την ωρα...το μονο π φοβαμαι ειναι μην με κανει μηνυση αυτος λεγοντας το κινητο ειναι της φιλης σου εσυ τι ανακατευεσαι κτλπ...να μν μασησω;

#10   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:33

τι λες ρε δικό μου το αγόρασα πες του τι θέμα έχεις εσύ
πήγαινε αύριο αυτή θα την φάνε στον k..ο όχι εσύ



#11   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:34

Ωραια...βρηκα το τηλ του ινκα και θα παω αυριο το πρωι απο τον οτε και θα παρω εκεινη την ωρα...το μονο π φοβαμαι ειναι μην με κανει μηνυση αυτος λεγοντας το κινητο ειναι της φιλης σου εσυ τι ανακατευεσαι κτλπ...να μν μασησω;

so ? εισαι ο εκπρόσωπος της κλάιν και δεν υπαρχει τετοια μήνυση :P αμα σου πει τιποτα τετοιο γελα και πες του οτι και εγω θα σου κανω μήνυση που δεν εχεις λουλουδια σε ανατολικο παραθυρο, ντροπή το φενκ σουι δεν το σκέφτεσαι ; 

οπως ειπαμε μην μασας, εισαι πολίτης ευρωπαϊκής χωρας και ο νομος ειναι ξεκαθαρος. 



#12   Tolee1992

Tolee1992

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:36

Χαχα :P ευχαριστω παιδια...θα ενημερωσω αυριο...

#13   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/08/2013 - 16:38

Καλησπερα παιδια...σημερα πηγα το κινητο μιας φιλης μ στον οτε γιατι ειχε χαλασει η πλακετα τ ηχου...πηρα μαζι μ τα εγγραφα σχετικα με την εγγυηση για τα 2 χρονια(νομους κτλπ)...μιλησα στν αρχη με εναν υπαλληλο π μ εδειξε ενα χαρτι και ελεγε οτι η apple μ δινει ενα χρονο...λεω εμενα το κρατος με καλυπτει για 2 και τον παρακαλεσα να φωναξει τον υπευθυνο...να μην σας τα πολυλογω ο ιδιος μ ειπε οτι ναι εχω 2 χρονια αλλα δεν μπορει να κανει κατι γτ η apple δινει 1...ειπα οτι θα τουσ καταγγειλω στο ινκα και στην εξυπηρετηση πελατων και μ ειπε κατηγγειλε μας....μπορω να κανω κατι αλλο;;;

 

Δειξ'του και αυτό. Μη σας τρομάζουν οι άσχετοι..

 

Πήγαινε απο εκεί, εξήγησε του ήρεμα και ωραία, διαφορετικά ΙΝ.ΚΑ.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#14   Tolee1992

Tolee1992

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/08/2013 - 12:59

Νικο το εδειξα...μ ειπε δν μπορω να κανω κτ..στειλε επιστολη στον οτε στην apple δν ξρ που αλλου...λεω θα παρω στην ενωση πελατων...μ λεει παρε...παιρνω εκεινη την ωρα και ελεγε οτι 8-23 Αυγουστου ειναι κλειστα...φευγω απο τον οτε και παω στην κοσμοτε μπας και γινει εκει τπτ...μιλαω με τον υπευθυνο και μ λεει ξεκαθαρα οτι εχω 2 χρονια εγγυηση δεν μπορω ομως να σ εξυπηρετησω αφου τ πηρες απο τον οτε....πηρα τηλ και στον πειραια στον οτε γτ ειμαι βολο εγω και μ ειπαν ολες οι συσκευες εχουν 2 χρονια εκτος απο τα idevices...ειπα και σαυτους τα ιδια αλλα μ λενε δν μπορουμε να σε βοηθησουμε...οδευουμε προς καταστροφην :(

#15   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 21/08/2013 - 13:01

Νικο το εδειξα...μ ειπε δν μπορω να κανω κτ..στειλε επιστολη στον οτε στην apple δν ξρ που αλλου...λεω θα παρω στην ενωση πελατων...μ λεει παρε...παιρνω εκεινη την ωρα και ελεγε οτι 8-23 Αυγουστου ειναι κλειστα...φευγω απο τον οτε και παω στην κοσμοτε μπας και γινει εκει τπτ...μιλαω με τον υπευθυνο και μ λεει ξεκαθαρα οτι εχω 2 χρονια εγγυηση δεν μπορω ομως να σ εξυπηρετησω αφου τ πηρες απο τον οτε....πηρα τηλ και στον πειραια στον οτε γτ ειμαι βολο εγω και μ ειπαν ολες οι συσκευες εχουν 2 χρονια εκτος απο τα idevices...ειπα και σαυτους τα ιδια αλλα μ λενε δν μπορουμε να σε βοηθησουμε...οδευουμε προς καταστροφην :(

 

Καμια καταστροφή.

 

Περιμένεις 2 μέρες ακόμα να ανοίξει το ΙΝΚΑ και τους αρχίζεις στο τρέξιμο όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω.

 

Μην ανησυχείς καθόλου. 

 

Θα στην πάρουν την εγγύηση και θα ζητήσουν και συγγνώμη στο τέλος.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες