Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Προσφορά cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
558 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   Donsotiriou

Donsotiriou

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:38

http://www.vodafonec...aketa-foititon/

 

Καθώς ψάχνοντας βρήκα αυτό, μήπως κάνω βλακεία με σύνδεση τόσο καιρό??

Είμαι φοιτητής :) 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:41

Δεν γίνεται.. πρέπει να τις στείλει ο πωλητής που σου έκανε την προσφορά και που γράφει το όνομά του και πάνω στο συμβόλαιο.. Για την φωνή.. οκ έχω την παλιά sim.. Μένει να μου έρθει η κάρτα 4sharing μόνο.. Είμαι 7 μέρες περίπου σε αναμονή. Αν δεν γίνετια τίποτα την Δευτέρα θα κάνω μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ και πιστεύω να το κάνουν γρηγορότερα. Γιατί η αρχική συμφωνία ήταν με το 4sharing.


Το καλό με τη vodafone είναι ότι το Red το έδωσαν σε 12-μηνο .. μου έκανε εντύπωση αυτό.. Η κοσμοτε ότι πρόσφερε ήταν σε 18μηνα και πάνω..


Σου στειλανε το συμβολαιο πριν συνδεθεις;γιατι δεν στειλανε μαζι κ τις sim. Για το 4sharing πηρες στο sales κ σου ειπαν οτι θα σε παρουν για να σου τις φερουν;

#393   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:44

Σου στειλανε το συμβολαιο πριν συνδεθεις;γιατι δεν στειλανε μαζι κ τις sim. Για το 4sharing πηρες στο sales κ σου ειπαν οτι θα σε παρουν για να σου τις φερουν;


Στη voda.. Με πηραν για ηχογράφηση πρώτα και μετά από 30 λεπτά συνδέθηκα με την παλιά σιμ..
Μετά από 2 μέρες ήρθε και το συμβόλαιο και υπόγραψα..

Ναι στο τμήμα πωλήσεων μιλάω για το 4sharing.. Που ειναι κλειστό τα ΣΚ. Οποτε περιμένω από Δευτέρα να ξαναμιλήσω. Έχει εγκριθεί μου ειπαν στην εξυπηρέτηση αλλά περιμένω ακόμα να μου στείλουν την δεύτερη σιμ. Μόνο οταν λάβω την δεύτερη σιμ θα ενεργοποιηθούν και τα άλλα 750mb. Δεν μπορουν να το κάνουν αλλιώς.

#394   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:46

Στη voda.. Με πηραν για ηχογράφηση πρώτα και μετά από 30 λεπτά συνδέθηκα με την παλιά σιμ..
Μετά από 2 μέρες ήρθε και το συμβόλαιο και υπόγραψα..

Ναι στο τμήμα πωλήσεων μιλάω για το 4sharing.. Που ειναι κλειστό τα ΣΚ. Οποτε περιμένω από Δευτέρα να ξαναμιλήσω. Έχει εγκριθεί μου ειπαν στην εξυπηρέτηση αλλά περιμένω ακόμα να μου στείλουν την δεύτερη σιμ. Μόνο οταν λάβω την δεύτερη σιμ θα ενεργοποιηθούν και τα άλλα 750mb. Δεν μπορουν να το κάνουν αλλιώς.


Δεν τους ειπες να σου στειλουν το 4sharing μαζιε τα συμβολαια;

#395   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:47

Δεν τους ειπες να σου στειλουν το 4sharing μαζιε τα συμβολαια;


Τους το πα, αλλά μου ειπαν ότι δεν γίνεται. Πρεπει πρωτα να συνδεθεί ο αριθμός, να έχω υπογράψει στο red 1, και μετά να γινει η ενεργοποίηση του 4sharing.. Γιατί το 4sharing ειναι σαν έξτρα πακέτο.. Μπαίνει πάνω σε μια ενεργή γραμμή.

#396   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:49

Τους το πα, αλλά μου ειπαν ότι δεν γίνεται. Πρεπει πρωτα να συνδεθεί ο αριθμός, να έχω υπογράψει στο red 1, και μετά να γινει η ενεργοποίηση του 4sharing.. Γιατί το 4sharing ειναι σαν έξτρα πακέτο.. Μπαίνει πάνω σε μια ενεργή γραμμή.


Μπλεξιμο. Κ μετα τους πηρες κ τι σου ειπανε;οτι θα σε παρουν αυτοι;

#397   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/10/2013 - 22:52

Μπλεξιμο. Κ μετα τους πηρες κ τι σου ειπανε;οτι θα σε παρουν αυτοι;


Έχω αφησει 10 μυνηματα στον πωλητή αλλά δεν με κάλεσε ακόμα.. Χθες που κάλεσα στο cc παντως μου ειπαν έχει εγκριθεί το αίτημα, αλλά περιμένουν απάντηση από το τμήμα πωλήσεων για το πότε θα πάρω την σιμ κτλ.. Ε εντάξει δεν φοβάμαι για κάτι.. Στην ηχογράφηση που κάναμε για το συμβόλαιο για την επανασύνδεση της γραμμής τους ειπα και για το 4sharing οποτε φαινεται και εκεί.


#398   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 05/10/2013 - 23:07

Παιδια εγω που πηγα στο red1 με 22euro...μου κανανε 24μηνο..αν το σπασω στο 3μηνο πχ θα πρεπει να δωσω πσο ειχε κανονικα το red1?

#399   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2013 - 23:28

Έχω αφησει 10 μυνηματα στον πωλητή αλλά δεν με κάλεσε ακόμα.. Χθες που κάλεσα στο cc παντως μου ειπαν έχει εγκριθεί το αίτημα, αλλά περιμένουν απάντηση από το τμήμα πωλήσεων για το πότε θα πάρω την σιμ κτλ.. Ε εντάξει δεν φοβάμαι για κάτι.. Στην ηχογράφηση που κάναμε για το συμβόλαιο για την επανασύνδεση της γραμμής τους ειπα και για το 4sharing οποτε φαινεται και εκεί.


10 μηνυματα εεε; Να σου πω απο cosmote σε πηρανε;σου ειπαν κατι;

#400   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/10/2013 - 23:31

10 μηνυματα εεε; Να σου πω απο cosmote σε πηρανε;σου ειπαν κατι;

Με κάλεσαν μια φορά.. Αλλά δεν πρόλαβα να το σηκώσω.. Τους κάλεσα πίσω από το συγκεκριμένο τμημα προσφορών αλλά περίμενα 20 λεπτά αναμονή χωρις να το σηκώνουν και στην εξυπηρέτηση με έστελναν με τον συγκεκριμένο αριθμό να μιλήσω οποτε δεν ασχολήθηκα . Στον εκκαθαριστικό λογαριασμό που μου έστειλαν απο κοσμοτέ γράφει απλά ότι λυπούμαστε και ελπίζουμε να επιστρέψετε κτλ.. Έτσι κι αλλιώς δεν ήθελα να φύγω από τη vodafone. Και 20 ευρώ να μου έλεγαν στην κοσμοτέ δεν νομίζω να παρέμενα.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 05/10/2013 - 23:32


#401   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/10/2013 - 01:25

Εμενα με δεσμευσανε 24 μηνες στην vodafone...με 2 γραμμες στα 22euro...αλλα απο τι εχω δει αυτες τις μερες το 3g της vf εινει πολυ κακο...καμια σχεση με της cosmote.

#402   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2013 - 13:17

εγω για 18 μηνο υπέγραψα χαλαρα. 

 

παντως με το σημα και το 3g 4g είμαι αρκετά ευχαριστημένος !

 

μην σας πω οτι εχει και καλύτερη ποιοτητα ήχου !!



#403   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/10/2013 - 15:01

εγω για 18 μηνο υπέγραψα χαλαρα. 

 

παντως με το σημα και το 3g 4g είμαι αρκετά ευχαριστημένος !

 

μην σας πω οτι εχει και καλύτερη ποιοτητα ήχου !!

vodafone ή cosmote?



#404   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 07/10/2013 - 22:34

Τελικά σήμερα με πήραν τηλέφωνο.. Την Πέμπτη έκλεισα ραντεβού με κουριερ να παραλάβω την κάρτα σιμ και ταυτόχρονα την ενεργοποίηση του internet 4 Sharing.. οπότε πλέον ενεργοποιούνται και τ 1,5gb.



#405   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2013 - 07:44

vodafone ή cosmote?




Vodafone

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες