Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 10 ψήφοι

Apple's event: This should brighten everyone’s day


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1246   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:48

Παιδια τι συζηταμε τωρα;;;;πλαστικο ειναι!!!ποιοτικο πλαστικο;;;χαχαχαχα!!!αστειο απλα...τελοσπαντων γουστα ειναι αυτα...αλλα 640€ για να γυρναμε πισω 4χρονια...3gs εποχη...γιατι;;ποιος ο λογος;ανεκαθεν τα apple products ειναι αλουμινενια..τι αλλαξε;τελοσπαντων καλα θα κανει λιγο να συνελθει η εταιρειουλα διοτι θα φαει πακετακι...αν σκασει και ενα πλαστικο ipad mini τι θα λεγατε...;γιατι το βλεπω να ερχεται κ χωρις ρετινα..θυμηθειτε το...ipad mini c.....ευκολακι....σε 4 χρωματα....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1247   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:49

Θα σταματησει το ipad 2 και θα σκασει ipad retina(5).....ipad mini c......
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1248   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:50

Παιδια τι συζηταμε τωρα;;;;πλαστικο ειναι!!!ποιοτικο πλαστικο;;;χαχαχαχα!!!αστειο απλα...τελοσπαντων γουστα ειναι αυτα...αλλα 640€ για να γυρναμε πισω 4χρονια...3gs εποχη...γιατι;;ποιος ο λογος;ανεκαθεν τα apple products ειναι αλουμινενια..τι αλλαξε;τελοσπαντων καλα θα κανει λιγο να συνελθει η εταιρειουλα διοτι θα φαει πακετακι...αν σκασει και ενα πλαστικο ipad mini τι θα λεγατε...;γιατι το βλεπω να ερχεται κ χωρις ρετινα..θυμηθειτε το...ipad mini c.....ευκολακι....σε 4 χρωματα....

Κοιτα μη σε δω σε κανά μήνα με κανά 5C..:lol:

Αναρτημένη εικόνα


#1249   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:51

Κοιτα μη σε δω σε κανά μήνα με κανά 5C.. :lol:

ενα η δυο? χεχε


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#1250   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:52

Μα η διαφωνία μου δεν είναι στο αν είναι πλαστικό με καλή αίσθηση ή όχι. Αλλά να χαίρομαι που κάτι κοστίζει ΧΧΧ ενώ αξίζει Χ και θα μπορούσε να κοστίζει ΧΧ, ε, αν μη τι άλλο θα έπρεπε να προβληματίζει. Ούτε μπαίνω σε διαδικασία σύγκρισης με το 5 ή άλλα. Ίσως όλες οι συσκευές της Apple είναι υπερτιμημένες και οκ, αγοράζουμε όσο και να πουλάει γιατί μας αρέσουν, μας καλύπτουν ή είμαστε (κάποιοι είναι πολύ) της μόστρας. Αλλά όχι να χαίρομαι που είναι ακριβή-υπερτιμημένη μια συσκευή, αυτό είναι βίτσιο!
Στο τέλος θα μας τα χαρίζουν και θα λέμε "όχι, είναι iPhone, αν δε σκάσω 600€ δεν αξίζει!!!" Ε Λ Ε Ο Σ !!

#1251   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:54

Κοιτα μη σε δω σε κανά μήνα με κανά 5C..:lol:



Τρελος εισαι ρε φωταρα;;;οχι 5c....!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1252   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2013 - 13:56

Τρελος εισαι ρε φωταρα;;;οχι 5c....!!!

το mini c έρχεται πάντως , το έχω διαβάσει κι αλλού ..

Αναρτημένη εικόνα


#1253   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:04

Μα η διαφωνία μου δεν είναι στο αν είναι πλαστικό με καλή αίσθηση ή όχι. Αλλά να χαίρομαι που κάτι κοστίζει ΧΧΧ ενώ αξίζει Χ και θα μπορούσε να κοστίζει ΧΧ, ε, αν μη τι άλλο θα έπρεπε να προβληματίζει. Ούτε μπαίνω σε διαδικασία σύγκρισης με το 5 ή άλλα. Ίσως όλες οι συσκευές της Apple είναι υπερτιμημένες και οκ, αγοράζουμε όσο και να πουλάει γιατί μας αρέσουν, μας καλύπτουν ή είμαστε (κάποιοι είναι πολύ) της μόστρας. Αλλά όχι να χαίρομαι που είναι ακριβή-υπερτιμημένη μια συσκευή, αυτό είναι βίτσιο!
Στο τέλος θα μας τα χαρίζουν και θα λέμε "όχι, είναι iPhone, αν δε σκάσω 600€ δεν αξίζει!!!" Ε Λ Ε Ο Σ !!


Σεβαστη η γνωμη σου...αλλα θα σου πω το εξης...το iPhone δημιουργηθηκε απο εναν ανθρωπο με οραμα..με παθος...για τον ανθρωπο...δεν εχει σημασια αν ειναι αλουμινιο...πλαστικο...γυαλι...σημασια εχει οτι εχει αυτα που θελουμε...και εδωσε τα φωτα σε αλλες εταιρειες...αυτο λοιπον πληρωνουμε...και ναι το πληρωνω με χαρα γιατι εγινε κομματι δικο μας...εφυγε απο τις σταθερες...νοκια,,,ερικσον...σημανε μια νεα αρχη...παρεχει ευκολια...σιγουρια...ασφαλεια...και οταν πρωτοενεργοποιησεις το iphone...νιωθεις δεος...ποσο διαφορετικα ηταν ολα πριν 6 χρονια...και πραγματικα...βλεπαμε το minority report με την εναλλαγη οθονων...και ποσοι απο εμας το ηθελαν...μας δοθηκε κατι που ολοι θελαμε αλλα δεν μπορουσαμε να δημιουργησουμε..αυτο..ειναι η apple...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1254   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:06

Σεβαστη η γνωμη σου...αλλα θα σου πω το εξης...το iPhone δημιουργηθηκε απο εναν ανθρωπο με οραμα..με παθος...για τον ανθρωπο...δεν εχει σημασια αν ειναι αλουμινιο...πλαστικο...γυαλι...σημασια εχει οτι εχει αυτα που θελουμε...και εδωσε τα φωτα σε αλλες εταιρειες...αυτο λοιπον πληρωνουμε...και ναι το πληρωνω με χαρα γιατι εγινε κομματι δικο μας...εφυγε απο τις σταθερες...νοκια,,,ερικσον...σημανε μια νεα αρχη...παρεχει ευκολια...σιγουρια...ασφαλεια...και οταν πρωτοενεργοποιησεις το iphone...νιωθεις δεος...ποσο διαφορετικα ηταν ολα πριν 6 χρονια...και πραγματικα...βλεπαμε το minority report με την εναλλαγη οθονων...και ποσοι απο εμας το ηθελαν...μας δοθηκε κατι που ολοι θελαμε αλλα δεν μπορουσαμε να δημιουργησουμε..αυτο..ειναι η apple...

να ενας που μολις ειδε την ταινια !!  :)


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#1255   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:08

να ενας που μολις ειδε την ταινια !!  :)



Χτες την ειδα.....


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1256   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:09

Χτες την ειδα.....

και εγω βγηκε σε hdrip χχαχα


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#1257   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:11

και εγω βγηκε σε hdrip χχαχα


Φιλε ηταν γ@μ@τη...!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1258   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:12

Φιλε ηταν γ@μ@τη...!!!

περιμενα να δειξει και πιο πολυ, μεχρι εκει που πεθαινε ολη την ιστορια, εγω παντος ειμαι φαν του jonathan


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#1259   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:17

Ε ναι ρε....!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1260   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/09/2013 - 14:22

Σεβαστη η γνωμη σου...αλλα θα σου πω το εξης...το iPhone δημιουργηθηκε απο εναν ανθρωπο με οραμα..με παθος...για τον ανθρωπο...δεν εχει σημασια αν ειναι αλουμινιο...πλαστικο...γυαλι...σημασια εχει οτι εχει αυτα που θελουμε...και εδωσε τα φωτα σε αλλες εταιρειες...αυτο λοιπον πληρωνουμε...και ναι το πληρωνω με χαρα γιατι εγινε κομματι δικο μας...εφυγε απο τις σταθερες...νοκια,,,ερικσον...σημανε μια νεα αρχη...παρεχει ευκολια...σιγουρια...ασφαλεια...και οταν πρωτοενεργοποιησεις το iphone...νιωθεις δεος...ποσο διαφορετικα ηταν ολα πριν 6 χρονια...και πραγματικα...βλεπαμε το minority report με την εναλλαγη οθονων...και ποσοι απο εμας το ηθελαν...μας δοθηκε κατι που ολοι θελαμε αλλα δεν μπορουσαμε να δημιουργησουμε..αυτο..ειναι η apple...

Δε διαφωνώ σε αυτό και μαγκιά του μεγάλη να κάνει τόσα εκατομμύρια κόσμου φανατικούς υποστηρικτές του. Και εγώ έχω το κόλλημά μου αλλά δε θα πω "ευτυχώς" που είναι ακριβό!! Ήμουν από τους πρώτους που διαφώνησαν με το πλαστικό γιατί πίστευα πως δεν ταιριάζει στο στυλ της εταιρείας και είναι και κατά κάποιον τρόπο μίμηση του ανταγωνισμού. Όμως αν βγει iPhone 6 με 400€ αντί για 800€ θα χαρώ και ξέρεις γιατί; Γιατί δε θα είμαι το κλασσικό ψώνιο που είχε 800€ και ο κολλητός μου θα σκάσει από τη ζήλεια του γιατί μέχρι τώρα είχε μόνο 400€ και δε θα έπαιρνε ποτέ iPhone! Καταλαβαίνεις το συλλογισμό μου. Για να μην το κουράζω...
Η συσκευή (5C) μπορεί να μην υστερεί ή ακόμα και να υπερτερεί μιας αλουμινένιας κατασκευής, αλλά όχι να χαρώ που έχει 600€, αντί για 300€ γιατί τώρα είναι περισσότερο iPhone από ό,τι στη 2η περίπτωση. Οπότε θα ξαναπώ (όχι για εσένα προσωπικά stevobmw): Ε Λ Ε Ο Σ ! !

Τελευταία επεξεργασία από: guskoz, 22/09/2013 - 14:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες