Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 10 ψήφοι

Apple's event: This should brighten everyone’s day


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1261   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/09/2013 - 15:00

είμαι περίεργος να δω πόσοι έχουν το iphone 5-5s γυμνό χωρίς θήκες και χαίρονται το αλουμίνιο... εγώ προσωπικά δε του έχω θήκη αλλά από την άλλη το λυπάμαι και το προσέχω συνέχεια. :(



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1262   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 22/09/2013 - 15:08

είμαι περίεργος να δω πόσοι έχουν το iphone 5-5s γυμνό χωρίς θήκες και χαίρονται το αλουμίνιο... εγώ προσωπικά δε του έχω θήκη αλλά από την άλλη το λυπάμαι και το προσέχω συνέχεια. :(

 

Με φωναξε κανεις ??  ;) Καθεται και ξημεροβραδιαζεται ο sir μεσα στους τορνους και τα μηχανουργεια για να μας δωσει ομορφα 'aluminium' designs για να τους βαζουμε θηκη ?? Οχι βεβαια ...



#1263   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/09/2013 - 15:13

Με φωναξε κανεις ??  ;) Καθεται και ξημεροβραδιαζεται ο sir μεσα στους τορνους και τα μηχανουργεια για να μας δωσει ομορφα 'aluminium' designs για να τους βαζουμε θηκη ?? Οχι βεβαια ...

και το θέμα για θήκη σε iphone 5 έχει φτάσει 170+ σελίδες  :P



#1264   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 22/09/2013 - 15:30

και το θέμα για θήκη σε iphone 5 έχει φτάσει 170+ σελίδες  :P

Να σου πω την αληθεια, συχνα το ξεφυλλιζω το συγκεκριμενο θεμα μηπως και δω μια θηκη ανταξια του design του iphone 5 ...Μεχρις στιγμης δεν εχω δει ουτε μια !! Καμμια ! τζιφος ! zero ! nil ! μηδεν !



#1265   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:21

Να σου πω την αληθεια, συχνα το ξεφυλλιζω το συγκεκριμενο θεμα μηπως και δω μια θηκη ανταξια του design του iphone 5 ...Μεχρις στιγμης δεν εχω δει ουτε μια !! Καμμια ! τζιφος ! zero ! nil ! μηδεν !

Look here ;)
http://www-m.gucci.c...323727AF66N1060

#1266   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:24

είμαστε offtopic... αλλα αυτές τις προτιμώ http://www.hardgraft.com B)



#1267   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:25

Να σου πω την αληθεια, συχνα το ξεφυλλιζω το συγκεκριμενο θεμα μηπως και δω μια θηκη ανταξια του design του iphone 5 ...Μεχρις στιγμης δεν εχω δει ουτε μια !! Καμμια ! τζιφος ! zero ! nil ! μηδεν !

Κλεφτες ματιες ριχνεις γιατι πχ θα ειχες προσεξει το bumper της PS το οποιο ταιριαζει γαντι στο iphone αλλο αν ειναι πανακριβο.Θα μου πεις γουστα ειναι αυτα.


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 22/09/2013 - 16:25


#1268   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:35

Να σου πω την αληθεια, συχνα το ξεφυλλιζω το συγκεκριμενο θεμα μηπως και δω μια θηκη ανταξια του design του iphone 5 ...Μεχρις στιγμης δεν εχω δει ουτε μια !! Καμμια ! τζιφος ! zero ! nil ! μηδεν !

Μη μου πεις ότι δεν σ άρεσε η καταπληκτική δερμάτινη θήκη by Apple...Δεν το πιστεύω..


Αναρτημένη εικόνα


#1269   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:49

είμαστε offtopic... αλλα αυτές τις προτιμώ http://www.hardgraft.com B)

Τα δερματινα pouches ειναι αυτες που προτιμω. Αν επαιρνα θηκη θα επαιρνα μια τετοια. Οχι γιατι το design τους ταιριαζει με αυτο του iphone αλλα γιατι ειναι απο μονες τους ομορφα δερματινα πραγματα (μεσα στα οποια μπορεις να βαλεις ενα αλλο ομορφο πραγμα για οσο δεν το χρειαζεσαι)

 

Κλεφτες ματιες ριχνεις γιατι πχ θα ειχες προσεξει το bumper της PS το οποιο ταιριαζει γαντι στο iphone αλλο αν ειναι πανακριβο.Θα μου πεις γουστα ειναι αυτα.

Bumpers και αλλου ειδους θηκες οπου το iphone μενει μεσα συνεχεια ακομη και οταν το χρησιμοποιεις δεν εχω δει καμμια που να μου αρεσει (apple's own included). Ισως να μην την εχω δει αυτη που λες (δεν ειμαι σχολαστικος, κλεφτες ματιες ριχνω οπως λες). Εχεις κανενα link να την δω ??



#1270   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:54

Τα δερματινα pouches ειναι αυτες που προτιμω. Αν επαιρνα θηκη θα επαιρνα μια τετοια. Οχι γιατι το design τους ταιριαζει με αυτο του iphone αλλα γιατι ειναι απο μονες τους ομορφα δερματινα πραγματα (μεσα στα οποια μπορεις να βαλεις ενα αλλο ομορφο πραγμα για οσο δεν το χρειαζεσαι)

 

Bumpers και αλλου ειδους θηκες οπου το iphone μενει μεσα συνεχεια ακομη και οταν το χρησιμοποιεις δεν εχω δει καμμια που να μου αρεσει (apple's own included). Ισως να μην την εχω δει αυτη που λες (δεν ειμαι σχολαστικος, κλεφτες ματιες ριχνω οπως λες). Εχεις κανενα link να την δω ??

 

http://www.gadgetmac...e-5-review.html



#1271   uric

uric

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:55

Μη μου πεις ότι δεν σ άρεσε η καταπληκτική δερμάτινη θήκη by Apple...Δεν το πιστεύω..

καλη μου φανηκε εμενα..το θεμα ειναι αν μενουν σημαδια με το παραμικρο στην πλατη της θηκης



#1272   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/09/2013 - 16:59

http://www.gadgetmac...e-5-review.html


Την εχουν μονο σε ασημι τα public 80€ αν θυμαμαι.αν την ειχε μαυρη την ειχα τσιμπησει!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1273   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2013 - 17:03

Πανάκριβη χωρίς λόγο θεωρώ είναι...Όχι και 80 ρε stevo,αν την έχουν 80 ειναι μαυραγορίτες...


Αναρτημένη εικόνα


#1274   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 22/09/2013 - 17:04

 

 

Μαλιστα .... Απλως επιβεβαιωνει την αποψη μου... Για να ειναι κατι ανεκτο συνεχως πανω στο iPhone πρεπει να ειναι minimal (αυτο το bumper, απο οτι βλεπω, ανετα το χαρακτηριζεις minimal). Αλλα αν ειναι ετσι τοτε πιο το νοημα ?? Στην ουσια δεν παρεχει απολυτως καμμια προστασια ... Οποτε τα αφηνεις γυμνο και το χαιρεσαι as Sir Jony intended  ;)  η πας σε ενα ομορφο δερματινο pouch μονο για μεταφορα .... 



#1275   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2013 - 17:05

Την εχουν μονο σε ασημι τα public 80€ αν θυμαμαι.αν την ειχε μαυρη την ειχα τσιμπησει!!

52.5 ευρω απο Amazon 

Και παλι ακριβα ειναι για ενα bumper,βεβαια εχει μεσα και τις προστασιες μπρος πισω της ps που εχουν καμποσα ευρακια απο μονες τους οποτε σαν παρθενικη αγορα αξιζει.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες