Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Σοβαρό πρόβλημα με τους αισθητήρες του 5S!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:09

Συνεχιστε ... Γεμιστε τωρα 200 σελιδες φουσκώνοντας ενα προβλημα που δεν αφορα παρα ενα ελαχιστο ποσοστο συσκευων (οπως ηδη διαφαινεται)  . Πρωτη φορα θα ειναι ?? Καθε χρονο τα ιδια δεν κανετε ?

 

Μα και οι συσκευες ειναι λιγες που εχουν κυκλοφορησει. Εσυ ξερεις την εκταση του προβληματος ή απλα φορας παρωπιδες οπως παντα;

 

Το προβλημα ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ! Θελουν ολα τα προβληματικα iphone να τα φανε στη μαπα με αποκλιση 3ων μοιρων!  :D  :D


You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   dimitrissg

dimitrissg

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:14

Αγορι μου ποια στατιστικη τι λες; Διαβασε forums του εξωτερικου να δεις ποσοι το αναφερουν. Σε ολοκληρα apple store δεν υπαρχει κινητο χωρις προβλημα. Εγω το εχω αλλα δεν μπηκα εκει να το γραψω καθως και πολλοι αλλοι, οποτε πως εσυ βρηκες αμεσως τα ποσοστα και εβγαλες συμπερασμα; Ασε που δεν ειναι φανερο. Εγω πχ σημερα το εψαξα που το διαβασα. Ειναι τραγικο το προβλημα αυτο.

Τελευταία επεξεργασία από: dimitrissg, 04/10/2013 - 09:14


#48   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:16

Αγορι μου ποια στατιστικη τι λες; Διαβασε forums του εξωτερικου να δεις ποσοι το αναφερουν. Σε ολοκληρα apple store δεν υπαρχει κινητο χωρις προβλημα. Εγω το εχω αλλα δεν μπηκα εκει να το γραψω καθως και πολλοι αλλοι, οποτε πως εσυ βρηκες αμεσως τα ποσοστα και εβγαλες συμπερασμα; Ασε που δεν ειναι φανερο. Εγω πχ σημερα το εψαξα που το διαβασα. Ειναι τραγικο το προβλημα αυτο.

Ετσι φιλε μου .. Οπως τα λες !

 

 Tragic !  

 

Τι θελω και ανακατευομαι ... Αφου καθε χρονο οι ιδιες μ@λακιες !!  Συνεχιστε



#49   dimitrissg

dimitrissg

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:22

Χωρις να χεις τη συσκευη μπαινεις εδω που αναφερουμε ενα προβλημα και το παιζεις εξυπνος. Ουτε η apple να σε πληρωνε. Συνεχισε εσυ καλυτερα. Εισαι πιο χρησιμος απο μενα και το αλλο παιδι σε αυτο το topic που μπορουμε να δωσουμε πραγματικο feedback και οχι στατιστικες αναλυσεις! Να δουμε τι ειναι πιο χρησιμο για τους υπολοιπους που ισως να ενδιαφερονται για τη συσκευη. Εγω αποχωρω!

#50   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:22

αν έχει κανένας κάποιο προβληματικό 5S ας μου το χαρίσει  :P



#51   dimitrissg

dimitrissg

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:26

Και προτεινω στον velkus να μην ενημερωσει εδω τι θα του πουν περι του προβληματος μιας και εχει προσβαση σε appe store. Και να μην ξανα ανοιχτει θεμα με προβλημα. Θα μας παρουσιαζει ο αναλυτης μας στατιστικες μελετες μονο!

#52   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:30

Και προτεινω στον velkus να μην ενημερωσει εδω τι θα του πουν περι του προβληματος μιας και εχει προσβαση σε appe store. Και να μην ξανα ανοιχτει θεμα με προβλημα. Θα μας παρουσιαζει ο αναλυτης μας στατιστικες μελετες μονο!

Αυτες ειναι που ενδιαφερουν τους υποψηφιους αγοραστες ! Και δυστυχως ασφαλη συμπερασματα δεν βγαινουν απο εσας τους δυο μονο. Αν μπορεις το καταλαβαινεις αυτο.



#53   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:31

Αυτες ειναι που ενδιαφερουν τους υποψηφιους αγοραστες ! Και δυστυχως ασφαλη συμπερασματα δεν βγαινουν απο εσας τους δυο μονο. Αν μπορεις το καταλαβαινεις αυτο.

 2/2 για οσους το εχουν απο το forum. Εσυ το εχεις;


You'll Never Walk Alone


#54   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:34

 2/2 για οσους το εχουν απο το forum. Εσυ το εχεις;

Δεν λεει τιποτε αυτο το 2 στα 2. Δεν το καταλαβαινεις ??

Εχουν πουληθει 5-7 εκατομμυρια το πρωτο ΣΚ. Να ειναι 200 σε καθε σελιδα στο macrumours επι 30 σελιδες = 6000. Και μονο το 10% αυτων να γραφουν σε forum υπαρχουν δηλ 60000 χαλασμενες συσκευες ... Πως σου φαινεται τωρα ??



#55   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:35

καλα σε ενα thread μου φαγατε ολα τα like χαχαχαχ

 

τωρα στο θεμα ακομα δεν ξερουμε αν ειναι software η hardware το προβλημα, αν ειναι το πρωτο οκ αν ειναι το δευτερο θα πρεπει να γινει αλαγη συσκευης....

 

δλδ εδω στην ελλαδα θα ερθουν οι συσκευες..... καλα χριστουγεννα!!!!


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#56   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:40

Δεν λεει τιποτε αυτο το 2 στα 2. Δεν το καταλαβαινεις ??

Εχουν πουληθει 5-7 εκατομμυρια το πρωτο ΣΚ. Να ειναι 200 σε καθε σελιδα στο macrumours επι 30 σελιδες = 6000. Και μονο το 10% αυτων να γραφουν σε forum υπαρχουν δηλ 60000 χαλασμενες συσκευες ... Πως σου φαινεται τωρα ??

 

Βαλε το ποσοστο οσων δε τοχουν ελεγξει, το ποσοστο οσων το ελεγξαν και δεν μπαινουν σε forums να το αναφερουν, οσων βρηκαν το προβλημα και βαριουνται να το αναφερουν ή δε τους πειραζει και βαλε και το ποσοστο των ομοιων σου που δε προκειται να παραδεχτουν οτι η μαμα apple κανει λαθη.

 

Πες μου τωρα το ποσοστο. Πως σου φανηκε εσενα;


You'll Never Walk Alone


#57   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:43

Βαλε το ποσοστο οσων δε τοχουν ελεγξει, το ποσοστο οσων το ελεγξαν και δεν μπαινουν σε forums να το αναφερουν, οσων βρηκαν το προβλημα και βαριουνται να το αναφερουν ή δε τους πειραζει και βαλε και το ποσοστο των ομοιων σου που δε προκειται να παραδεχτουν οτι η μαμα apple κανει λαθη.

 

Πες μου τωρα το ποσοστο. Πως σου φανηκε εσενα;

Τα εβαλα και μαλιστα πολυ συντηρητικα (ερευνες εχουν δειξει οτι οσοι εχουν προβλημα ειναι πολυ πιο φωνακλαδες απο οτι υπολογισα εγω) ... 

 

Παρτο πανω σου atari ... βαριεμαι ...



#58   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/10/2013 - 09:49

Τα εβαλα και μαλιστα πολυ συντηρητικα (ερευνες εχουν δειξει οτι οσοι εχουν προβλημα ειναι πολυ πιο φωνακλαδες απο οτι υπολογισα εγω) ... 

 

Παρτο πανω σου atari ... βαριεμαι ...

 

Ο χρονος θα δειξει. Μου αρκει που βαρεθηκες...  :P


You'll Never Walk Alone


#59   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/10/2013 - 10:00

Ομολογουμένως ο φίλος μας ο Αντώνης(nt...) έχει τα δίκια του σχετικά με τα δείγματα. Εγώ επίτηδες γράφω κάποια γιατί ξέρω ότι πειράζεται. Το θέμα είναι ότι απαντάς σοβαρά..:lol:

 

Για να πούμε και το κοινώς αποδεκτό ότι στα φόρουμ μπαίνουν όταν έχουν κάποιο πρόβλημα, οπότε δεν είναι ικανό δείγμα..


Αναρτημένη εικόνα


#60   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/10/2013 - 11:11

τωρα στο θεμα ακομα δεν ξερουμε αν ειναι software η hardware το προβλημα, αν ειναι το πρωτο οκ αν ειναι το δευτερο θα πρεπει να γινει αλαγη συσκευης....

Πλάκα κάνεις ε?

 

Για να θεωρηθεί πρόβλημα πρέπει να 'ναι πάνω απο 2εκ. συσκευές. Τα λέει η σταστιστική.

 

Δε ξέρετε εσείς.

 

Ζω για τη στιγμή που θα πηγαίνεις στο Γερμανό και θα λες, "μα δε στρίβει ρε φίλε το Ferrari, δε το βλέπεις?"


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 04/10/2013 - 11:14

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες