Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Θήκη για το iPad Air


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
340 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:18

να σαι καλα φιλαρακι


Δεν μου απαντησες ομως στο αν ειναι καλη...ή ακομα δεν εχεις προχωρησει σε αγορα?και βασικο ερωτημα μου ειναι αν οντως ειναι λειτουργικες..αν ειναι βολικες αν το θες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:33

παντως εκτος οτι ψαχνω οτι πιο λεπτο και ελαφρυ για back cover,εχω μια θηκη folio στυλ που ειναι οτι καλυτερο κατα τα γουστα μου βρηκα στα 30 ευρω,η μαρκα ειναι cellularline...εκτος οτι δεν εδωσα κοντα 50 ευρω για belkin folio,ειναι τοσο μα τοσο λεπτη,η μιση απο την belkin και εχει και folio θεσεις θεασης και smart cover θεσεις...εχει οτι θεση υπαρχει...σιγουρα στην belkin παιρνεις δερμα αλλα και αυτη εχει ενα πολυ ομορφο ποιοτικα υλικο και ξανα λεω ειναι παααρα πολυ λεπτη οταν ειναι κλειστη...τελειως γαντι

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: navouxodonosoras, 22/04/2014 - 23:36


#288   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:37

παντως εκτος οτι ψαχνω οτι πιο λεπτο και ελαφρυ για back cover,εχω μια θηκη folio στυλ που ειναι οτι καλυτερο κατα τα γουστα μου βρηκα στα 30 ευρω,η μαρκα ειναι cellularline...εκτος οτι δεν εδωσα κοντα 50 ευρω για belkin folio,ειναι τοσο μα τοσο λεπτη,η μιση απο την belkin και εχει και folio θεσεις θεασης και smart cover θεσεις...εχει οτι θεση υπαρχει...σιγουρα στην belkin παιρνεις δερμα αλλα και αυτη εχει ενα πολυ ομορφο ποιοτικα υλικο και ξανα λεω ειναι παααρα πολυ λεπτη οταν ειναι κλειστη...τελειως γαντι


Που την βρηκες αυτη φιλε?

#289   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:44

Δεν μου απαντησες ομως στο αν ειναι καλη...ή ακομα δεν εχεις προχωρησει σε αγορα?και βασικο ερωτημα μου ειναι αν οντως ειναι λειτουργικες..αν ειναι βολικες αν το θες...

ακομα δεν εχω αγορασει,,παντως λειτουργικες ειναι γιατι ειναι διακριτικες πανω στο ipad,δεν νομιζω να σε δυσκολεψει στην χρηση ουτε καν,απλα δεν παρεχουν πολυ καλη προστασια φανταζομαι σε πτωση...προσωπικα το back cover μου αρεσει αμα εχω σκοπο να το χω σπιτι μονο και μονο μην γεμισει σημαδια οταν το ακουμπαω απο δω και απο κει...για εξωτερικη χρηση του ipad προτιμω αυτη που παρεθεσα λιγο πριν



#290   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:46

ακομα δεν εχω αγορασει,,παντως λειτουργικες ειναι γιατι ειναι διακριτικες πανω στο ipad,δεν νομιζω να σε δυσκολεψει στην χρηση ουτε καν,απλα δεν παρεχουν πολυ καλη προστασια φανταζομαι σε πτωση...προσωπικα το back cover μου αρεσει αμα εχω σκοπο να το χω σπιτι μονο και μονο μην γεμισει σημαδια οταν το ακουμπαω απο δω και απο κει...για εξωτερικη χρηση του ipad προτιμω αυτη που παρεθεσα λιγο πριν


Η αληθεια ειναι οτι ειναι και φαινεται πολυ καλη..πες μου σε παρακαλω που μπορω να την βρω...

#291   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:46

Που την βρηκες αυτη φιλε?

κωτσοβολο περιστερι,,,λεω περιοχη γιατι πηγε ενας φιλος σε αλλο υποκαταστημα και δεν την βρηκε,αλλα ουτε στο site την εχουν...αμα την δεις φορεμενη στο air θα παθεις!!



#292   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:56

παιδια πρεπει να την εχει και ο γερμανος απο οτι ειδα



#293   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:59

και ακυρο,,στο site kotsovolos υπαρχει



#294   Tziko18

Tziko18

    iPH Contributor

  • 1.169 μηνύματα
  • Twitter:@Tziko18
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Tziko18

Δημοσίευση 23/04/2014 - 03:26

το αυθεντικο ειναι παντα αυθεντικο αλλα και μια σχετικα καλη απομιμηση δεν μας χαλαει ιδιως οταν κοστιζει 15 ευρω

Και εδω ενα review με καποιες φωτο

 

Την άλλη εβδομάδα θα την έχω να σας πω εντυπώσεις.. Να δούμε αν η original αξίζει τα 70€ +

 

Ναι φιλε περιμένω να ακουσω τις εντυπώσεις σου να την παραγγείλω κ εγω αν όντως αξιζει...

Σήμερα μου ήρθε παιδιά και 3 πράγματα έχω να πω:

 

    1)Είναι από δέρμα (καλής προς το ικανοποιητικής ποιότητας)

    2)Το Stunt είναι σαν το Original

    3)Αφήνει εξαιρετική αίσθηση στο χέρι και έχει καλή προστασία. (+ότι είναι και πιο ελαφριά από την προηγούμενη που είχα πάρει 50€)

 

Εννοείται πως αξίζει τα λεφτά της και ακόμη εννοείτε πως αξίζει πολύ πιο πολύ από την original της apple.Δεν μου φάνηκε ούτε μια στιγμή για απομίμηση.


We all in the same game, just different levels. Dealing with the same hell, just different devils.  User

 


#295   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 23/04/2014 - 07:55

Case Logic IFOLB301K

http://www.kotsovolo...logic-ifolb301k

 

νομιζω πως λεμε για αυτη.... 26ευρω την εχει ο κωτσοβολος!!



#296   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 23/04/2014 - 08:02

παιδια τελικα ακυρο!!δεν νομιζω πως λεμε για αυτην τελικα!!!



#297   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 23/04/2014 - 09:47

παντως εκτος οτι ψαχνω οτι πιο λεπτο και ελαφρυ για back cover,εχω μια θηκη folio στυλ που ειναι οτι καλυτερο κατα τα γουστα μου βρηκα στα 30 ευρω,η μαρκα ειναι cellularline...εκτος οτι δεν εδωσα κοντα 50 ευρω για belkin folio,ειναι τοσο μα τοσο λεπτη,η μιση απο την belkin και εχει και folio θεσεις θεασης και smart cover θεσεις...εχει οτι θεση υπαρχει...σιγουρα στην belkin παιρνεις δερμα αλλα και αυτη εχει ενα πολυ ομορφο ποιοτικα υλικο και ξανα λεω ειναι παααρα πολυ λεπτη οταν ειναι κλειστη...τελειως γαντι

http://www.kotsovolo...ack#prettyPhoto

 

αυτο πως σου φαινεται?



#298   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/04/2014 - 10:41

http://www.kotsovolo...ack#prettyPhoto

 

αυτο πως σου φαινεται?

αυτη που εχω ειναι



#299   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 23/04/2014 - 11:41

αυτη που εχω ειναι

σκεφτομαι να την παραγγειλω να σου πω την αληθεια..μου ειπες οτι ειναι πολυ λεπτη και πολυ καλη!!και απ οτι ειδα και στις φωτογραφιες στεκεται καλα και μου φαινεται ακρως βολικη!!



#300   navouxodonosoras

navouxodonosoras

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/04/2014 - 12:22

σκεφτομαι να την παραγγειλω να σου πω την αληθεια..μου ειπες οτι ειναι πολυ λεπτη και πολυ καλη!!και απ οτι ειδα και στις φωτογραφιες στεκεται καλα και μου φαινεται ακρως βολικη!!

εγω παντως την εχω βολευτει πολυ...και ειμαι και περιεργος και μου κατσε καλα η συγκεκριμενη φαντασου



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες