Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5s με κίτρινη (θερμή) οθόνη.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
292 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 02/03/2014 - 16:44

Με βάλατε και εμενα σε σκέψεις...

 

attachicon.gifIMG_0204.PNG

 

H photo τωρα τι είναι λευκή ή θερμή :huh:

ειναι καταλευκη αδερφε....επεσες σε μαματη οθονη ευγε.........................ουτε και κανενα καμενο πιξελ βλεπω


Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 02/03/2014 - 16:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   bakosmikros

bakosmikros

    iPH Addict

  • 606 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/03/2014 - 16:45

ειναι καταλευκη αδερφε....επεσες σε μαματη οθονη ευγε.........................ουτε και κανενα καμενο πιξελ βλεπω

χαχαχα



#108   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 02/03/2014 - 16:51

Οριστε !,μια χαρα κιτρινουλα!!!

Το να είσαι ευχαριστημένος με μια οθόνη κίτρινη πάει να πει ότι ήσουν δυσαρεστημένος με την οθόνη που είχαν τα προηγούμενα iphone, που σημαίνει ότι είτε είχες μόνιμα το f.lux ενεργοποιημένο ή απλά δεν είχες iphone. Στην δεύτερη περίπτωση δικαιολογείσαι γιατί δεν ξέρεις πως ήταν παλιά. Στην πρώτη περίπτωση είχες κάτι που σου έκανε το τηλέφωνο έτσι όπως το ήθελες. Μπορείς να μου βρεις ένα πρόγραμμα που κάνει την οθόνη μου άσπρη από κίτρινη? Μπορεί η apple να ενσωματώσει κάτι που θα μπορεί να ικανοποιεί και τους δυο μας? Να μια άλλη εφαρμογή που μπορεί να ενσωματώσει στο επόμενο iOS.


Τελευταία επεξεργασία από: gtferrari, 02/03/2014 - 16:52


#109   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/03/2014 - 16:52

Μάλλον εμένα ρωτάς... Η πρώτη σου φωτογραφία φαίνεται κίτρινη η δεύτερη έτσι όπως την έχεις βγάλει δεν φαίνεται. Αν θέλεις βρισκόμαστε και σου λέω αν έχεις πλέον "συλλεκτικό" κομμάτι με λευκή οθόνη ή όχι. Απλά δεν καταλαβαίνω το γιατί θέλεις να μπούμε σε μια τέτοια διαδικασία? Εσένα σου αρέσει. Οπότε δεν σου άρεσαν τα παλαιότερα iphone. Εμένα μου αρέσει το ψυχρό χρώμα. Αυτό που έβλεπα τόσο καιρό στα τηλέφωνά μου. Γούστα είναι αυτά.


Φίλε μου με screenshot δεν καταλαβαίνουμε τίποτα. Μια χαρά λευκότατο είναι κάτι που με τον φίλο μας πιο πάνω δεν είναι καλό και τον ενοχλεί. Λογικά και στην τηλεόραση του σπιτιού του την έχει ρυθμίσει κίτρινη για να μην τον ενοχλεί στα μάτια του.

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1393771907.101834.jpg   265,58KB   25 λήψεις
Το εννοείς δεν φαίνεται, δες κ αυτο

#110   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/03/2014 - 16:59

Το να είσαι ευχαριστημένος με μια οθόνη κίτρινη πάει να πει ότι ήσουν δυσαρεστημένος με την οθόνη που είχαν τα προηγούμενα iphone, που σημαίνει ότι είτε είχες μόνιμα το f.lux ενεργοποιημένο ή απλά δεν είχες iphone. Στην δεύτερη περίπτωση δικαιολογείσαι γιατί δεν ξέρεις πως ήταν παλιά. Στην πρώτη περίπτωση είχες κάτι που σου έκανε το τηλέφωνο έτσι όπως το ήθελες. Μπορείς να μου βρεις ένα πρόγραμμα που κάνει την οθόνη μου άσπρη από κίτρινη? Μπορεί η apple να ενσωματώσει κάτι που θα μπορεί να ικανοποιεί και τους δυο μας? Να μια άλλη εφαρμογή που μπορεί να ενσωματώσει στο επόμενο iOS.


Έχω iPhone από εποχή 2g μέχρι και σήμερα.ολα διαφορετική οθόνη.δεν προβληματιστικα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#111   jzago

jzago

    iPH Enthousiast

  • 571 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:02

Ρε παιδιά ειναι δυνατόν να υπάρχει τόση ασχετοσύνη.;
Με το screenshot δεν μπορούμε να δούμε τις οθόνες σας αλλά το αρχείο που στέλνετε που φυσικά σε σωστή οθόνη θα φαίνεται άσπρο ενώ σε κίτρινη θα φαίνεται κίτρινο.
Μήπως δεν έχετε καταλάβει ότι το πρόβλημα ειναι στην οθόνη γιατί τότε εξηγούνται πολλά

#112   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:03

Έχω iPhone από εποχή 2g μέχρι και σήμερα.ολα διαφορετική οθόνη.δεν προβληματιστικα

Οπότε είσαι από αυτούς που δέχονται ότι τους πουλήσουν. Δικαίωμα σου. Πάντως 3G, 3GS και 4 είχαν την ίδια ασπρίλα στην οθόνη όπως και το 5άρι που μου έτυχε.



#113   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:07

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1393771907.101834.jpg
Το εννοείς δεν φαίνεται, δες κ αυτο

Μάλλον δεν κατάλαβες το τι λέω. Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω και ούτε υπάρχει και λόγος εσύ να μου στέλνεις φωτογραφίες και εγώ να σου λέω αν είναι κίτρινη η οθόνη σου ή όχι. Αν σου αρέσει εσένα εμένα δεν μου πέφτει λόγος.



#114   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:08

Ρε παιδιά ειναι δυνατόν να υπάρχει τόση ασχετοσύνη.;
Με το screenshot δεν μπορούμε να δούμε τις οθόνες σας αλλά το αρχείο που στέλνετε που φυσικά σε σωστή οθόνη θα φαίνεται άσπρο ενώ σε κίτρινη θα φαίνεται κίτρινο.
Μήπως δεν έχετε καταλάβει ότι το πρόβλημα ειναι στην οθόνη γιατί τότε εξηγούνται πολλά

Φίλε μου δεν ειναι screenshot, όπως επίσης λες βλακείες μια κ στη σωστή οθόνη την κίτρινη θα την βλέπεις κίτρινη κ την λευκή λευκή...;)

#115   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:09

Μάλλον δεν κατάλαβες το τι λέω. Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω και ούτε υπάρχει και λόγος εσύ να μου στέλνεις φωτογραφίες και εγώ να σου λέω αν είναι κίτρινη η οθόνη σου ή όχι. Αν σου αρέσει εσένα εμένα δεν μου πέφτει λόγος.

φιλε μου κ συ τέτοια είχες ποσταρει στην αρχή του ποστ με τις δικές σου κίτρινες, δεν καταλαβαίνω, πρέπει δηλ όλοι να έχουμε σαν τις δικές σου, υπάρχουν κ φυσιολογικές βρε...;)

#116   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:19

Φίλε μου δεν ειναι screenshot, όπως επίσης λες βλακείες μια κ στη σωστή οθόνη την κίτρινη θα την βλέπεις κίτρινη κ την λευκή λευκή... ;)

Δεν νομίζω να είπε σε εσένα ότι τράβηξες screenshot.

 

φιλε μου κ συ τέτοια είχες ποσταρει στην αρχή του ποστ με τις δικές σου κίτρινες, δεν καταλαβαίνω, πρέπει δηλ όλοι να έχουμε σαν τις δικές σου, υπάρχουν κ φυσιολογικές βρε... ;)

Στο πρώτο μου post έχω βάλει ενδεικτικά μια λευκή και μια κίτρινη οθόνη. Δεν έβαλα κανέναν να ψάξει να βρει αν αυτό που βλέπει είναι κίτρινο ή όχι απλά έδειχνα το πρόβλημα. Εσύ τι μας κάνεις? Τεστ? Κερδίζουμε κάτι αν το βρούμε?

Έχεις πρόβλημα με την οθόνη σου ή όχι? Είσαι ευχαριστημένος ή όχι? Αυτά τα ερωτήματα μην τα απαντήσεις σε εμένα αλλά στον εαυτό σου μιας και τα δικά μου αντίστοιχα ερωτήματα τα έχω απαντήσει. Το να προσπαθώ να πείσω εσένα ότι 1 κίτρινη οθόνη είναι ελάττωμα δεν υπάρχει λόγος σου το ξαναλέω! Το φυσιολογικό όμως είναι το λευκό να φαίνεται λευκό. Πως να το κάνουμε.



#117   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:21

Βρε πες μου όπως λες ότι αυτο που ποσταρες δείχνει κίτρινο τι δείχνει αυτές που ποσταρα κ γω...τεσπα

#118   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:31

Βρε πες μου όπως λες ότι αυτο που ποσταρες δείχνει κίτρινο τι δείχνει αυτές που ποσταρα κ γω...τεσπα

 

Στο πρώτο ποστ έχω 2 κινητά με ίδια οθόνη (και όχι με 4άρι όπως κάποιος είπε). Δεν σου φαίνεται διαφορά;;; ???

Όσο για την δική σου, σου απάντησα. Ευχαρίστως να το δω από κοντά και να σου απαντήσω, αν όμως εσύ είσαι ευχαριστημένος με αυτό που έχεις στα χέρια σου και δεν θεωρείς την κίτρινη οθόνη πρόβλημα ποιος ο λόγος να το ψάξεις? Πιο απλά δεν μπορώ να σου το εξηγήσω.



#119   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:33

Συνημμένο αρχείο  IMG_0207.JPG   82,28KB   16 λήψεις

 

Ακούω την γνώμη σας..



#120   bakosmikros

bakosmikros

    iPH Addict

  • 606 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/03/2014 - 17:35

attachicon.gifIMG_0207.JPG

 

Ακούω την γνώμη σας..

πρασινη τη βλεπω λιγο.... :blush:



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες