Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5C με χωρητικότητα στα 8GB: Διαθέσιμο από σήμερα. Γιατί να ΜΗΝ το αποκτήσεις.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
106 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Kmphotographer

Kmphotographer

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/04/2014 - 23:58

Νομίζω φίλοι μου ότι είστε εκτός τόπου και χρόνου.
1.Η τιμές των android που ούτε κατά διάνυα κοντεύουν σε ταχύτητα και γραφικά το iphone είναι από 600 ευρώ και άνω...
2.Στο apple store όλα μα όλα τα προγράμματα και παιχνίδια είναι συμβατά με όλες.. μα με όλες της συσκευές που κυκλοφόρησαν από το 2006 μέχρι και σήμερα και ακόμη υποστηρίζονται με αναβαθμίσεις ενώ το Google play έχει συμβατότητα με της συσκευές γύρο στα 30 της εκατό των προγραμμάτων που διαφημίζει για κάθε συσκευή και κοροϊδεύει τους πελάτες της.
3.Όλες οι android συσκευές είναι για γέλια αν συγκρίνεις τιμή αγοράς η μεταπώλησης λόγο του φτηνού υλικού κατασκευής .
4.η Google έχει καταντήσει το android ένα γέλιο λειτουργικό χωρίς αναβαθμίσεις και υποστήριξη όπως για παράδειγμα το νέο αντίγραφο του Samsung S4 εννοώ το copy-paste S5 που έχει σοβαρό πρόβλημα με την κάμερα και άφησε ξεκρέμαστους τα πλουσιόπαιδα που έτρεξαν να το αγοράσουν.
730 euro για ένα πλαστικό κινητό που σε 6 μήνες θα πωλείτε στα 450 η 400 και αρχές του 2015 300 ευρώ..
5.Πληροφοριακά για τους μη κατέχοντας το θέμα στο ios όλα τα προγράμματα της apple για ios που είναι βασισμένο στο καθαρό Linux είναι τόσο μικρά σε bites ,που ο χώρος 16 mbites είναι υπέρ ικανοποιητικός .
όσο για το δικό μου τι iphone 5s 16 gb έχει εγκατεστημένα περίπου γύρο στα 130 apps .
6.οι Συσκευές apple έχουν την δυνατότητα να μεταφέρουν όλες της φωτογραφίες και βίντεο στο cloud και όταν σβηστούν από την συσκευή εξακολουθούν να βρίσκονται στο cloud ...
Να γιατί είναι φτηνότερες από ένα 8 πύρινο slow motion android..

Απαντηση:

1) Υπαρχουν android τηλεφωνα και με 200 Ευρω και ο χρηστης εχει επιλογες αναλογα με τις αναγκες του.

2) Αμφισβητω αν υποστηριζονται ολες οι συσκευες απο το 2006 αλλα εχω βρει πολλες εφαρμογες που δεν υποστηριζουν απο την εκδοση 5 και πισω.

3) Συμφωνω απολυτα.

4) Συμφωνω στο κομματι της μεταπωλητικης αξιας μιας και ειναι ιδιο με το 3. Να σου θυμισω ομως οτι και τα iphone δεν πανε πισω. Απο το iphone 4 και μετα, καθε μοντελο εχει κατι. Πχ iphone 4 - antennagate, iphone 4s - wifigate, iphone 5, ξεβαφει το bezel κτλ κτλ.

5) Αν εννοεις τις native εφαρμογες του iphone πραγματικα δεν ξερω το μεγεθος τους αλλα αν εννοεις τις εφαρμογες του appstore δεν μιλαμε για bytes οταν μονο το skype για παραδειγμα ειναι 30mb, το imovie (που ειναι apple εφαρμογη) ειναι πανω απο 400mb κτλ κτλ. Επισης το θεμα τις χωρητικοτητας δεν ειναι μονο το ποσες εφαρμογες μπορεις να εγκαταστησεις αλλα και το ποσα αρχεια μπορεις να βαλεις μεσα. Αν σκεφτουμε και το οτι οι εφαρμογες δεν επικοινωνουν μεταξι τους τοτε κλαφτα Χαραλαμπε... Για να το εξηγησω, αν κατεβασεις ενα pdf αρχειο με καποιο downloader και θελεις να το ανοιξεις με το Acrobat πας στο open in και επιλεγεις το Acrobat. Αυτοματα το iOS θα αντιγραψει το αρχειο απο την μια εφαρμογη στην αλλη κρατωντας και τα δυο αρχεια. Ετσι για οσους δεν ξερουν, εχουν διπλα και τριπλα αρχεια στη συσκευη τους. Ακομα εδω να πουμε για τον χωρο που το itunes αναγνωριζει σαν other που σε πολλες περιπτωσεις μπορει να ειναι και 2 GΒ.

6) Αν δεν εχει αλλαξει κατι, το icloud σβηνει τα αρχεια σου μετα απο ενα μηνα. Αν εχεις κανει jailbreak θα δεις οτι ουσιαστικα τραβας μια φωτογραφια και αποθηκευεται στο camera roll. Μετα ανεβαινει στο cloud και ξανακατεβαινει στην συσκευη σου οπου αποθηκευεται σε διαφορετικο σημειο. Ετσι, ενω εσυ τις βλεπεις στο icloud, μπορει οι εικονες να εχουν διαγραφει απο εκει και απλα βλεπεις το local αρχειο που αν το σβησεις παει...

Τελευταία επεξεργασία από: Kmphotographer, 25/04/2014 - 23:59


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 26/04/2014 - 00:29

Τι να παρω iphone 5c 8gb στα 569€ ή iphone 5s 16gb στα 530€;

Θα μας τρελανουν....

legit


#78   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 26/04/2014 - 08:37

Τς τς τς… Σκοτωμός για το «μάρμαρο» της τεχνολογίας!! Φίλοι του Forum μην χαλάτε τη ζαχαρένια σας άδικα… Το μήλο το τελευταίο διάστημα βρίσκεται σε αδιέξοδο. Απουσία αξιόλογης δημιουργικής προσωπικότητας με όραμα (γιατί από ηγεσία δεν βρισκω κάποιο θέμα για την ώρα), ακολουθά παραδοσιακά μοντέλα ανάπτυξης και ανανέωσης των συσκευών της (τα ίδια που πολεμούσε για χρόνια επι Steve),  μην έχοντας άλλη επιλογή.

 

Ο ανταγωνισμός σε κάθε επίπεδο έχει καλπάσει τα τελευταία χρόνια (όχι με τόσο έννομα μέσα αλλά βιομηχανικός ανταγωνισμός είναι αυτός. Και εκεί στο cupertino μην νομίζεται ότι είναι άντρο αγγέλων) και μπορεί να παρουσιάσει σήμερα κάποια (το τονίζω το κάποια) μοντέλα αξιόλογα και σχετικά οικονομικά απέναντι σε αυτά της Apple. Με τους Αμερικανούς να ψάχνουν εναγωνίως τρόπους μετά τις πιέσεις Obama, να επιστρέψουν μέρος της παραγωγικής διαδικασίας του μήλου πίσω στη χώρα ώστε να βοηθηθεί η οικονομία της, το παιχνίδι έχει αποκτήσει εδώ και καιρό άλλη γοητεία… Ο «πόλεμος» έχει γίνει πιο έντονος αφού οι σχιζοματιδες κάνουν ότι μπορούν ώστε να περιορίσουν την πρόσβαση του μήλου σε νέες εφευρέσεις η εξελίξεις προερχόμενες εξ ανατολής. Αλλωστε αρκετά μέλη του διοικητικού συμβουλίου της Samsung ή της Lg για παράδειγμα, κατέχουν πλαγίως θέση σε διάφορες κυβερνητικές θέσεις ώστε να μπορούν να επηρεάζουν σε κάποιο βαθμό τις εξελίξεις. Οι Αμερικανοί προσπαθούν (καθυστερημένα είναι η γνώμη μου), να επιστρέψουν στις ρίζες. Εκεί που ξεκίνησαν όλα. Πίσω στο γκαράζ του Woz και του Steve. Να επιστρέψουν στην καινοτομία, να ανεξαρτητοποιηθούν μερικώς αλλά και παράλληλα να ανακόψουν τη πορεία των Ασιατών. Αυτό δεν είναι επιστημονική φαντασία, Δεν είναι κάποιο μεγάλο μυστικό, είναι απλά business και μάλιστα σε επίπεδο κρατών (τα παραδείγματα κατά το παρελθόν αμέτρητα). Για την ώρα κυνηγούν τις εξελίξεις από εκεί που τις δημιουργούσαν…

 

Στο διαταύτα τι θεωρώ ότι πρέπει να κάνει ο κάθε καταναλωτής και σύμφωνα με το βαλάντιο του (το βασικότερο): να μην κολλάει σε στερεότυπα. Να δοκιμάζει. Να πειραματίζεται και ο ίδιος. Να έχει μια σαφή άποψη για το πότε τον «κλέβουν». Πότε η τιμή συσχετίζεται με το προϊόν και πότε απλά με τη μόδα η το Label μιας μάρκας. Πριν αγοράσει το επόμενο i… οτιδήποτε να ψάχνει καλά (δόξα το θεό το net είναι γεμάτο συγκριτικά).

 

Ο υποφενόμενος ακολουθά συνειδήτα (το συνειδητά πάει στο ότι για καταναλωτικό αγαθό μιλάμε) το μήλο 16 χρόνια τώρα. Έχω προμηθευτεί κάθε συσκευή υπομένοντας και τους ανάλογους συμβιβασμούς των πρώτων μοντέλων. Όπου χρειάστηκε «ξεφορτώθηκα» ότι δεν ανταποκρινόταν τελικά στις υποσχέσεις της εταιρίας. Φέτος, για «έξυπνο» τηλέφωνο και ενώ αρχικά έκανα τη μετάβαση από iPhone 5 σε 5s, κατέληξα σε ένα Note 3 και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι (οκ ξέρω τι θα μου πείτε για το μέγεθος) η διαφορά είναι… phenomenal.

 

Μέχρι η apple να βρει τα βήματα της ξανά (ένα ρετουσάρισμα και ένας 64bit επεξεργαστής ακόμα και ως «υπόσχεση» δεν λέει σε εσένα κάτι), ψαχτείτε λίγο περισσότερο. Υπάρχουν συσκευές που μπορούν να σας κεντρίσουν το ενδιαφέρον εάν είναι να καταθέσετε ένα ποσό πάνω από 450 euro. Μην γίνεστε η επαλήθευση των οικονομικών μοντέλων (μεγάλη κουβέντα). Αλλωστε στην περίπτωση μας (όσων από εμάς κυνηγούν τις εξελίξεις δηλαδή), its all about the game!! Αρκεί να εχουμε ολοι πάντα την ανάλογη οικονομική δυνατότητα…

 

Τα είπα και ξαλάφρωσα! :)


Τελευταία επεξεργασία από: nyo77, 26/04/2014 - 08:44


#79   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 26/04/2014 - 08:57

Τς τς τς… Σκοτωμός για το «μάρμαρο» της τεχνολογίας!! Φίλοι του Forum μην χαλάτε τη ζαχαρένια σας άδικα… Το μήλο το τελευταίο διάστημα βρίσκεται σε αδιέξοδο. Απουσία αξιόλογης δημιουργικής προσωπικότητας με όραμα (γιατί από ηγεσία δεν βρισκω κάποιο θέμα για την ώρα), ακολουθά παραδοσιακά μοντέλα ανάπτυξης και ανανέωσης των συσκευών της (τα ίδια που πολεμούσε για χρόνια επι Steve),  μην έχοντας άλλη επιλογή.

 

Ο ανταγωνισμός σε κάθε επίπεδο έχει καλπάσει τα τελευταία χρόνια (όχι με τόσο έννομα μέσα αλλά βιομηχανικός ανταγωνισμός είναι αυτός. Και εκεί στο cupertino μην νομίζεται ότι είναι άντρο αγγέλων) και μπορεί να παρουσιάσει σήμερα κάποια (το τονίζω το κάποια) μοντέλα αξιόλογα και σχετικά οικονομικά απέναντι σε αυτά της Apple. Με τους Αμερικανούς να ψάχνουν εναγωνίως τρόπους μετά τις πιέσεις Obama, να επιστρέψουν μέρος της παραγωγικής διαδικασίας του μήλου πίσω στη χώρα ώστε να βοηθηθεί η οικονομία της, το παιχνίδι έχει αποκτήσει εδώ και καιρό άλλη γοητεία… Ο «πόλεμος» έχει γίνει πιο έντονος αφού οι σχιζοματιδες κάνουν ότι μπορούν ώστε να περιορίσουν την πρόσβαση του μήλου σε νέες εφευρέσεις η εξελίξεις προερχόμενες εξ ανατολής. Αλλωστε αρκετά μέλη του διοικητικού συμβουλίου της Samsung ή της Lg για παράδειγμα, κατέχουν πλαγίως θέση σε διάφορες κυβερνητικές θέσεις ώστε να μπορούν να επηρεάζουν σε κάποιο βαθμό τις εξελίξεις. Οι Αμερικανοί προσπαθούν (καθυστερημένα είναι η γνώμη μου), να επιστρέψουν στις ρίζες. Εκεί που ξεκίνησαν όλα. Πίσω στο γκαράζ του Woz και του Steve. Να επιστρέψουν στην καινοτομία, να ανεξαρτητοποιηθούν μερικώς αλλά και παράλληλα να ανακόψουν τη πορεία των Ασιατών. Αυτό δεν είναι επιστημονική φαντασία, Δεν είναι κάποιο μεγάλο μυστικό, είναι απλά business και μάλιστα σε επίπεδο κρατών (τα παραδείγματα κατά το παρελθόν αμέτρητα). Για την ώρα κυνηγούν τις εξελίξεις από εκεί που τις δημιουργούσαν…

 

Στο διαταύτα τι θεωρώ ότι πρέπει να κάνει ο κάθε καταναλωτής και σύμφωνα με το βαλάντιο του (το βασικότερο): να μην κολλάει σε στερεότυπα. Να δοκιμάζει. Να πειραματίζεται και ο ίδιος. Να έχει μια σαφή άποψη για το πότε τον «κλέβουν». Πότε η τιμή συσχετίζεται με το προϊόν και πότε απλά με τη μόδα η το Label μιας μάρκας. Πριν αγοράσει το επόμενο i… οτιδήποτε να ψάχνει καλά (δόξα το θεό το net είναι γεμάτο συγκριτικά).

 

Ο υποφενόμενος ακολουθά συνειδήτα (το συνειδητά πάει στο ότι για καταναλωτικό αγαθό μιλάμε) το μήλο 16 χρόνια τώρα. Έχω προμηθευτεί κάθε συσκευή υπομένοντας και τους ανάλογους συμβιβασμούς των πρώτων μοντέλων. Όπου χρειάστηκε «ξεφορτώθηκα» ότι δεν ανταποκρινόταν τελικά στις υποσχέσεις της εταιρίας. Φέτος, για «έξυπνο» τηλέφωνο και ενώ αρχικά έκανα τη μετάβαση από iPhone 5 σε 5s, κατέληξα σε ένα Note 3 και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι (οκ ξέρω τι θα μου πείτε για το μέγεθος) η διαφορά είναι… phenomenal.

 

Μέχρι η apple να βρει τα βήματα της ξανά (ένα ρετουσάρισμα και ένας 64bit επεξεργαστής ακόμα και ως «υπόσχεση» δεν λέει σε εσένα κάτι), ψαχτείτε λίγο περισσότερο. Υπάρχουν συσκευές που μπορούν να σας κεντρίσουν το ενδιαφέρον εάν είναι να καταθέσετε ένα ποσό πάνω από 450 euro. Μην γίνεστε η επαλήθευση των οικονομικών μοντέλων (μεγάλη κουβέντα). Αλλωστε στην περίπτωση μας (όσων από εμάς κυνηγούν τις εξελίξεις δηλαδή), its all about the game!! Αρκεί να εχουμε ολοι πάντα την ανάλογη οικονομική δυνατότητα…

 

Τα είπα και ξαλάφρωσα! :)

φιλε μου εγραψες απλα!



#80   NickJ

NickJ

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/04/2014 - 09:40

Ποιος τρελός θα αγοράσει το συγκεκριμένο; Υπάρχει έστω κ ένας άραγε; Και με συμβόλαιο ακόμα

 

@Νyo77 πολύ σωστή ανάλυση. Θα σταθώ ειδικά στην έλλειψη αξιόλογης δημιουργικής προσωπικότητας στην εταιρεία που είναι φανερή πλέον.


Τελευταία επεξεργασία από: NickJ, 26/04/2014 - 09:44


#81   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2014 - 10:18

Τι να παρω iphone 5c 8gb στα 569€ ή iphone 5s 16gb στα 530€;
Θα μας τρελανουν....

Δε σε τρελάνει κανείς
Η μια ειναι τιμή αλυσίδας και η άλλη τιμή Σκρουτζ
Ποτέ θα σταματήσουμε να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα
Η σύγκριση ειναι 569 με 739
Άσχετα βέβαια ότι όλοι πρέπει να γιορτάζουν από Σκρουτζ

#82   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 26/04/2014 - 13:35

τα 199 δολαρια εαν θυμαμαι καλα του iphone 5s δεν ειναι τα 740€ εδω στην ελλαδα και καποιος οφειλετε γι αυτο!!!!και μην μου πειτε κλειδωμενα ξεκλειδωτα ενα πρεπει να ειναι το τηλεφωνο!!!βγαζουν πολλα χρηματα εις βαρος μας και εγω δεν τα εχω με την apple ενταξει το συμφερων της θα κοιταξει οπως ο καθενας αλλα σας ρωτω απλα γιατι ενα τηλεφωνο καπου στον κοσμο να εχει φθηνοτερα απο οτι στην ελλαδα.γιατι το σερβις πχ να διαφερει απο που το αγορασα αρβατο η infoquest

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 26/04/2014 - 13:37

Rafael Nadal

#83   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2014 - 14:20

Ρε ήμαρτον
Ενημερωθείτε πρώτα και μετά γράφετε
199$ κοστίζει με διετές συμβόλαιο
Μην συγκρίνεις με τα 739 εδώ που αν ψάξεις ειναι 530 για ακριβώς το ίδιο πράγμα

#84   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 26/04/2014 - 14:34

Ρε ήμαρτον
Ενημερωθείτε πρώτα και μετά γράφετε
199$ κοστίζει με διετές συμβόλαιο
Μην συγκρίνεις με τα 739 εδώ που αν ψάξεις ειναι 530 για ακριβώς το ίδιο πράγμα




γιατι ρε φιλαρακο εδω με 18 μηνο συμβολαιο ποσο παιρνεις το iphone 5s τι επιδωτισεις νομιζεις οτι δινουν;;;τι παγιο πληρωνεις συγνωμη που ρωταω εαν εχεις προβλημα μην μου πεις!!!και δευτερον παμε παλι τα 530 που λες τι σχεση εχουν με τα 740 που εχουν στα καταστηματα και μην μου πεις skroutz κτλ.εγω ρωτηςα γιατι παιζουν τοσο η τιμες
Rafael Nadal

#85   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 26/04/2014 - 16:38

Για την ιστορία... Το Note 3 που αναφέρω πιο πάνω, το προμηθευτικα απο φίλο του Forum (και τον ευχαριστώ), καινούργιο στο κουτί του με απόδειξη απο skroutzομαγαζο 503,00 (αγορά 2/2014), όταν ακόμα και τώρα μεγάλες αλυσίδες το προσφέρουν στα 720.00 (Μπορώ να στείλω πληροφορίες σχετικά με pm).

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Τελευταία επεξεργασία από: nyo77, 26/04/2014 - 16:40


#86   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2014 - 17:18

γιατι ρε φιλαρακο εδω με 18 μηνο συμβολαιο ποσο παιρνεις το iphone 5s τι επιδωτισεις νομιζεις οτι δινουν;;;τι παγιο πληρωνεις συγνωμη που ρωταω εαν εχεις προβλημα μην μου πεις!!!και δευτερον παμε παλι τα 530 που λες τι σχεση εχουν με τα 740 που εχουν στα καταστηματα και μην μου πεις skroutz κτλ.εγω ρωτηςα γιατι παιζουν τοσο η τιμες

Εμενα η επιδότηση δεν με ενδιαφέρει
Πληρώνω 18 ευρώ ανά μήνα στην cosmote με 1500 ´ συν 200 προς άλλους και 400mb
Η τιμή που προσφέρει το Σκρουτζ ειναι πολυ ανταγωνιστική σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη

Τελευταία επεξεργασία από: manwlis77, 26/04/2014 - 17:19


#87   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 26/04/2014 - 17:20

Εμενα η επιδότηση δεν με ενδιαφέρει
Πληρώνω 18 ευρώ ανά μήνα στην cosmote με 1500 ´ συν 200 προς άλλους και 400mb
Η τιμή που προσφέρει το Σκρουτζ ειναι πολυ ανταγωνιστική σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη



δεν παιρνουν ομως ολοι απο το σκρουτζ ομως φιλε μου και πληρωνουν 740€ το 16giga αυτο ρωτησα και λαθως καταλαβες εννοουσα οτι γιατι εμεις σε σχεση με την ευρωπη μαγαζια πλαισιο γερμανος κτλ 740€ την συσκευη;;;
Rafael Nadal

#88   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/04/2014 - 21:45

Για την ιστορία... Το Note 3 που αναφέρω πιο πάνω, το προμηθευτικα απο φίλο του Forum (και τον ευχαριστώ), καινούργιο στο κουτί του με απόδειξη απο skroutzομαγαζο 503,00 (αγορά 2/2014), όταν ακόμα και τώρα μεγάλες αλυσίδες το προσφέρουν στα 720.00 (Μπορώ να στείλω πληροφορίες σχετικά με pm).

Τα συμπεράσματα δικά σας...

 

779 το εχει η Vodafone το Note 3, ενω σε skroutzoμαγαζο εχει 315. Καλο ε;


You'll Never Walk Alone


#89   stark

stark

    iPH Contributor

  • 1.055 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 26/04/2014 - 21:51

779 το εχει η Vodafone το Note 3, ενω σε skroutzoμαγαζο εχει 315. Καλο ε;

 779 με 420 είναι η σωστή σύγκριση.

 

(315 έχει ένα νέο πιο αδύναμο μοντέλο Note 3 neo που εχει βγει)



#90   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/04/2014 - 21:54

 779 με 420 είναι η σωστή σύγκριση.

 

(315 έχει ένα νέο πιο αδύναμο μοντέλο Note 3 neo που εχει βγει)

 

Σωστος!


You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες