Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Ενα ακόμη iPhone 6 leak ή ένα ακόμα FAKE;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/04/2014 - 00:44

Όταν κάθεσαι και ψάχνεις γιατί δεν ψάχνεις σωστά? Γιατί δεν βρίσκεις και το ποστ μου μετά την παρουσίαση του iPad 4 (το οποίο και δεν πήρα ποτέ) όπου έλεγα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια?

 

Ας αφήσουμε τις καραμέλες. Αυτοί που λες ότι "φωνάζουν", παραπάνω είπαν τη γνώμη τους.

 

Η απάντηση των εικονογράφων είναι πάλι η ίδια καραμέλα, λες και αν κάποιος θεωρεί ότι εγώ έκανα κωλοτούμπα δεν θα κοιμηθώ το βράδυ.

 

Μεγειές και σε εσένα για το 5S σου τον Οκτώβρη. ;)

Μικρή σημείωση μόνο γιατί σου διέφυγε. Δεν αναφέρθηκα σε 'σενα.

 

Αφού όμως το πήρες έτσι, δεν έχω πρόβλημα κανένα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/04/2014 - 00:46

Μικρή σημείωση μόνο γιατί σου διέφυγε. Δεν αναφέρθηκα σε 'σενα.

 

Αφού όμως το πήρες έτσι, δεν έχω πρόβλημα κανένα.

Sorry, θεώρησα ότι μίλαγες για εμένα αφού έβαλες Link για δικό μου ποστ...



#48   iefstratios

iefstratios

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 16/04/2014 - 00:48

Ελπίζω να είναι fake, γιατί τα bezel είναι θηρία...

#49   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/04/2014 - 00:51

Sorry, θεώρησα ότι μίλαγες για εμένα αφού έβαλες Link για δικό μου ποστ...

Ένα απο τα πολλά εκεί μέσα. No big deal.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#50   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/04/2014 - 01:00

Α τυχαίο ήταν οκ!

Άντε καληνύχτες!

#51   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 16/04/2014 - 01:02

Άμα αρχίσουμε και ψάχνουμε τέτοια μηνύματα θα δείτε πως κάνουμε ομάδα ενόργανης για τους ολυμπιακούς.

 

Όταν έρθει η ώρα καλά να είμαστε και έχουμε το προϊόν στην διάθεση μας, θα τα πούμε εφ' όλης της ύλης.


@CaLi@


#52   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/04/2014 - 01:31

Εγώ πάντως έχοντας στα χέρια μου το lg g pro 5.5" με απειροελάχιστο bezel θα πω ότι η οθόνη είναι χαρμα οφθαλμών βέβαια δεν είναι για λειτουργία με το ένα χέρι αλλά φυσικά και είναι σούπερ ανάλυση κ τέτοια .απλα πιστεύω ότι ο ανταγωνισμός θα παει σε μεγαλύτερη ανάλυση και η apple θα παει σε full hd.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#53   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/04/2014 - 01:34

Αλλά θα πω πως η apple διαμορφώνει την όλη αγορά ότι και αν βγάλει γιατί είναι πλέον το brand name που πουλάει σαν τρελό και όχι το τελικό προϊόν.ευκολα οπότε ότι και αν πούμε όσο και να κραξουμε θα το πάρουμε στο τέλος και θα το εκθειασουμε.γνωστο πλέον και μεγαλύτερος κολοτουμπας απο εμένα δεν παίζει
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#54   Kmphotographer

Kmphotographer

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/04/2014 - 01:40

Παιδια αφου το ξερετε τωρα, οτι εχει πανω το μηλαρακι πουλαει οτι και να ειναι. Η εικονα που βλεπουμε δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι πραγματικη αλλα και να ειναι, βλεπουμε μονο ενα κομματι.

Δεν εχει νοημα να λεμε σε ποιους αρεσει και ποιους οχι αφου δεν εχουμε πληρη εικονα ακομα. Για οσους παρομοιαζουν την κατασταση με το iphone 4 να πω πως τοτε ειχαμε δει ολοκληρο το τηλεφωνο. Ακομα θυμαμαι την ατακα του Steve στο keynote: don't tell me you have seen this, you ain't seen nothing.

Η προσωπικη μου γνωμη ειναι η εξης για οση αξια εχει: Η ταση της αγορας δειχνει οτι πλεον τα κινητα τηλεφωνα μεγαλωνουν και αυτο γιατι πλεον δεν ειναι μονο τηλεφωνα. Το κειμενο τους πρεπει να εμφανιζεται ευαναγνωστο και καθαρο. Ως εκ τουτου, οι οθονες καλουνται να ειναι μεγαλυτερες σε μεγεθος. Το αν το iphone 6 θα ειναι ομορφο τελικα, το αφηνουμε στους designers της Apple. Τοσα χρονια εβγαζε διαμαντια και αριστουργιματα απο πλευρας design. Βεβαια, παλι προσωπικη αποψη, το iphone 5, 5S, 5C δεν μου αρεσαν γιατι μεγαλωσε το υψος της συσκευης ενω το πλατος οχι με αποτελεσμα να γινει αυτο που πολλοι λενε "τηλεκοντρολ".

Κραταω μικρο καλαθι γιατι μετα τον θανατο του Steve, δεν μου εχει κανει αισθηση καποια Apple συσκευη. Τωρα ειτε εχει χασει στα ματια μου την θαμπαδα που ειχε το iphone, ειτε δεν ξερουν να το παρουσιασουν οπως ηξερε ο Steve. Κακα τα ψεματα, μονο οταν ανεβαινε στο Keynote ο Steve και στο παρουσιαζε, σου δημιουργουσε την αναγκη να το παρεις. Για μενα η Apple σημερα πουλαει το ονομα που καποιος αλλος εχτισε.

Κλεινοντας να πω οτι εχω μεινει ακομα με το 4αρι ψαχνοντας να βρω μια συσκευη εκτος Apple που θα με κερδισει τοσο πολυ οσο το iPhone 4. Τα παραπανω, ειναι η προσωπικη μου αποψη μην πεσετε να με φατε γιατι ειπα τα τωρινα μοντελα τηλεκοντρολ και φυσικα μην προσπαθησετε να με πεισετε οτι δεν ειναι :) Over and out!

#55   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 16/04/2014 - 02:42

Φάτε τον...μας βρίζει την Αππλ!!  :rolleyes:

 

Χάχα..πλακα κάνω βεβαια.

 

Και για να τα ξαναλέμε, έτσι για να περνάει η ώρα, αν δεν βγάλει τουλάχιστον μεταξύ 4.4 και  4.7" (το ιδανικό για μένα), θα το φυσάν και δεν θα κρυώνει εκεί μεσα στην Αππλ.

 

Και δεν πα να πουλήσει στην αρχή όχι σαν ζεστά ψωμάκια, αλλα και σαν μπουγάτσα η σαν τυρόπιτα με Milko μαζι! 

 

Το παιχνίδι θα το έχει χάσει, και η καθυστέρηση πλέον για να το προλάβει πάλι αυτη την απόσταση και να μπει στους λιντερ, θα έχει γίνει ωκεανός. 

 

Δεν το καθυστερούν σε αυτά τα πράγματα. Δεν παίζεις με την τεχνολογία. Την σήμερον ημέρα πετάει, και δεν σε περιμένει.

Και αν δεν είσαι στην στάση την κατάλληλη ώρα και στιγμή, απλώς βλέπεις τους ανταγωνιστές σου να απομακρύνονται, και εσύ θα κάθεσαι και θα τους κουνάς το μαντίλι.  B)


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 16/04/2014 - 02:49

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#56   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/04/2014 - 09:57

http://9to5mac.com/2...ectronics-fair/

#57   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 16/04/2014 - 10:01

Ότι κι αν βγάλει η apple θα ειναι τέλειο και το ιδανικό. Θα ειναι αυτο που έλειπε. Η apple γνωρίζει καλύτερα τι μας χρειάζεται και τι ειναι όμορφο. Θα το παρω όσο κι αν κοστίζει.

#58   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/04/2014 - 10:01

αυτο ενεβαζα τωρα χαχαχα, μιαζει πολυ με το ομορφο concept που ειχα ανεβασει λιγο πιο παλια, και ηταν και το μονο που μου αρεσε


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#59   iefstratios

iefstratios

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 16/04/2014 - 10:06

Να ξεκαθαρίσουμε ότι το μέγεθος του iPhone ήταν από επιλογή και όχι από ανεπάρκεια, γιατί έτσι έχει φτάσει να παρουσιάζεται. Όπως, κατ' αναλογια, θεωρούσε ο Στιβ ότι λάπτοπ με λιγότερες από 13 ίντσες δεν νοείται, μέχρι που έβγαλε το 11άρι MacBook Air, και τη συνέχεια την ξέρουμε, σούπερ επιτυχία. Ούτε και μικρότερο iPad ήθελε, αλλά κάποια στιγμή πείστηκε για το 8άρι. Έκαναν όμως τη σωστή υλοποίηση και στις δύο περιπτώσεις.

#60   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 16/04/2014 - 10:22

Μεχρι και ο Jobs θα γουσταρε την νεα οθοναρα. Κριμα που δε την προλαβε.


You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες