Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Κρατηθείτε! Ερχονται ΠΟΛΥ μεγάλες εκπλήξεις από την Apple σύμφωνα με τον Eddy Cue


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
77 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/05/2014 - 19:10

http://doulci.net

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   thakost

thakost

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/05/2014 - 20:29

Δεν νομίζω ότι τα smartphone μπορούν να προσφέρουν μεγάλες καινοτομίες στο προσεχές μέλλον.Βρίσκονται σε φάση ωριμότητας και άρα η εξέλιξή τους θα γίνεται με μικρά βήματα.Αντίθετα νομίζω ότι το iwatch με αιχμή του δόρατος την υγεία(σε επίπεδο μετρήσεων και πιθανόν και διαγνώσεων) μπορεί να είναι πραγματικά μια μεγάλη εξέλιξη στον τομέα της τεχνολογίας.



#63   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 29/05/2014 - 20:45

Δεν νομίζω ότι τα smartphone μπορούν να προσφέρουν μεγάλες καινοτομίες στο προσεχές μέλλον.Βρίσκονται σε φάση ωριμότητας και άρα η εξέλιξή τους θα γίνεται με μικρά βήματα.Αντίθετα νομίζω ότι το iwatch με αιχμή του δόρατος την υγεία(σε επίπεδο μετρήσεων και πιθανόν και διαγνώσεων) μπορεί να είναι πραγματικά μια μεγάλη εξέλιξη στον τομέα της τεχνολογίας.



Πραγματικά τωρα τι περιμένεις να δεις απο το iwatch? για ποια ¨αιχμη του δόρατος¨ αναφέρεσαι?

Δλδ εκτός απο παλμούς άντε στην καλύτερη περίπτωση(αν και δύσκολο) και αρτηριακή πίεση τι παραπάνω νομίζεις οτι θα κανει? και για ποιες διαγνωσεις αναφέρεσαι?

Έλεος πλέον, τι αλλο θα ακούσουμε.

#64   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/05/2014 - 21:33

Ο τίτλος μου θύμισε ταινία του Γκουσγκουνη ´´ βαστα γερά γιατί θα σπρωξω ´´.Αντε να δούμε τις εκπλήξεις.:-)

#65   thakost

thakost

    iPH User

  • 146 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/05/2014 - 21:37

Κατ' αρχην να είσαι πιό ευγενικός γιατί δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις.Τα έλεος αλλού.Δεύτερον δεν σου είπα ότι ΘΑ ΕΙΝΑΙ έτσι το iwatch αλλά ΜΠΟΡΕΙ να είναι.Δηλαδή σε απλά ελληνικά αν περιμένω κάπου την καινοτομία την περιμένω σε συσκευές σαν το iwatch ή τα google glasses και όχι στα smarttphone.



#66   Demonoire

Demonoire

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2014 - 23:07

Όσοι μιλούν περί κωλοτουμπας apple ειναι εμπαθείς. Αυτό θα παρουσιάσουν

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1401397302.505393.jpg   16,36KB   62 λήψεις

Το 5,5" θα αργήσει οχι μόνο προβλημάτων. Πρέπει να ετοιμάσουν epic λόγο κατα τη παρουσίαση.

Τελευταία επεξεργασία από: Demonoire, 29/05/2014 - 23:12


#67   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 29/05/2014 - 23:35

Κατ' αρχην να είσαι πιό ευγενικός γιατί δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις.Τα έλεος αλλού.Δεύτερον δεν σου είπα ότι ΘΑ ΕΙΝΑΙ έτσι το iwatch αλλά ΜΠΟΡΕΙ να είναι.Δηλαδή σε απλά ελληνικά αν περιμένω κάπου την καινοτομία την περιμένω σε συσκευές σαν το iwatch ή τα google glasses και όχι στα smarttphone.


Για πες φίλε μου, τι ειπα και σε προσέβαλα?

Καλα το ΜΠΟΡΕΙ όπως λες θα αργήσει πολυ, όπως επίσης τα wearable devices έχουν μέλλον ακομη, οχι όμως οτι δεν θα κάνουν την αλλαγη. Προς το παρών αυτο που εχει φέρει αλλαγή ειναι το smartphone.

Τέλος δεν αναφέρεις πουθενά τα g glasses αλλά μόνο στο iWatch.

Το σχόλιο ήταν πάνω σε αυτο

¨ Αντίθετα νομίζω ότι το iwatch με αιχμή του δόρατος την υγεία(σε επίπεδο μετρήσεων και πιθανόν και διαγνώσεων) μπορεί να είναι πραγματικά μια μεγάλη εξέλιξη στον τομέα της τεχνολογίας.¨

Και στο ξανά λέω δεν υπάρχει περίπτωση αυτήν την στιγμή που μιλάμε να βγει και να κανει διαγνωσεις.

#68   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 30/05/2014 - 06:16

 Θα ξεχειλώσει το τηλέφωνο (στα 4,7 & στα 5.5) και θα στρογγυλοποιήσει τις γωνιες. 

Μεγάλη πατέντα !! Μονο η Αππλ θα μπορούσε να το σκεφτεί αυτό. 

Μιλάμε για την μεγαλύτερη τεχνολογική επίτευξη του αιώνα! Ακόμα και τα εγγόνια μας για αυτό θα μιλάνε. 

 

Θα μας τρελάνει στις καινοτομίες πάλι η Αππλ.

 

(..θα φάει η μύγα σιδερο και το κουνουπι ατσάλι) ;-)


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 30/05/2014 - 06:18

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#69   belial

belial

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/05/2014 - 07:17

Γατάκια... :lol:  για την επαν-ανακάλυψη του ραδιοφώνου μιλάνε. :rolleyes: Που να καταλάβουμε εμείς το τεράστιο επίπεδο καινοτομίας.


Τελευταία επεξεργασία από: belial, 30/05/2014 - 07:18


#70   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 30/05/2014 - 07:21

μακαρι να βαλουν ραδιοφωνο!σιγουρα θα τσιμπησω την μικρη σε διαστασεις εκδοση.είναι μεγαλη ελλειψη που δεν εχει.



#71   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 30/05/2014 - 07:40

Ψαχνω να κρατηθώ από κάπου αλλά δεν βρίσκω !! Αντε να δουμε....



#72   kober

kober

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/05/2014 - 09:18

Λέτε λέτε, γράφετε, γράφετε εδώ και 5 σελίδες αλλά αναρωτηθείτε: αν σαν έδιναν τη δυνατότητα να διαλέξετε ΔΩΡΕΑΝ ανάμεσα σε όλα τα smartphones , apple θα διαλέγατε, αν σαν έδιναν τη δυνατότητα να διαλέξετε ΔΩΡΕΑΝ ανάμεσα σε όλα τα pc η laptop , iMac η macbook-pro/air θα διαλέγατε... :P



#73   wh0ami

wh0ami

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:aloeveras

Δημοσίευση 30/05/2014 - 13:32

Ναι , όλα ανοιχτά και χωρίς καθόλου χρήση! Εκτός και αν είσαι ο μοναδικός γιατί από ότι ξέρω με κανονική χρήση μια μέρα το πολύ κρατάει στο 5s. Επίσης μην συγκρίνεις μπαταρία 1500 με 2500 ή 3000! Και στο iPad mini τον original φορτιστή/καλώδιο έχω και κάνει 6+ ώρες από 5 - 100%.

 

Τι εννοείς χωρίς καθόλου χρήση? Εάν δεν του έκανα χρήση ποιός ο λόγος να είναι όλα αναμμένα? Εκτός κι εάν για σένα χρήση σημαίνει 10+ ώρες επάνω στο κινητό.


Τελευταία επεξεργασία από: wh0ami, 30/05/2014 - 13:32


#74   mjaros

mjaros

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/05/2014 - 13:59

Τώρα θα της την χαλάσω την έκπληξη της Apple αλλά θα το πω.
Από Σεπτέμβριο θα πηγαίνεις σε iStore και θα σου κάνουν τατουάζ με νανοκύτταρα μία οθόνη στο χέρι.
Η οθόνη θα χρησιμοποιεί τον εγκέφαλο για cpu και ram και ενέργεια από το σώμα για μπαταρία.
Και εννοείτε θα το ελέγχεις με το μυαλό.
Για κεραία δεν ξέρω τι παίζει και gps, αλλά κάτι θα έχουν σκεφτεί.


#75   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/05/2014 - 14:11

Λέτε λέτε, γράφετε, γράφετε εδώ και 5 σελίδες αλλά αναρωτηθείτε: αν σαν έδιναν τη δυνατότητα να διαλέξετε ΔΩΡΕΑΝ ανάμεσα σε όλα τα smartphones , apple θα διαλέγατε, αν σαν έδιναν τη δυνατότητα να διαλέξετε ΔΩΡΕΑΝ ανάμεσα σε όλα τα pc η laptop , iMac η macbook-pro/air θα διαλέγατε... :P

Προσεχε τι γραφεις γιατι θα πεσουν οι hater να σε φανε.

B)  B)  B)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες