Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Κρατηθείτε! Ερχονται ΠΟΛΥ μεγάλες εκπλήξεις από την Apple σύμφωνα με τον Eddy Cue


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
77 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 30/05/2014 - 15:51

Πρώτα απ ολα γαματο αβαταρ, 360 ή 430?

Εγω στο iPad για το gmail εχω το app της google και oxi το native αππ. Τι να κάνω το AirDrop όταν μεταφέρω οτι αρχείο θελω με Bluetooth ή wifi direct (όπως επίσης το push bullet, airdroid κτλ) που υπάρχουν εδω και χρόνια, για το FaceTime δεν λέω γιατι οντως ειναι μόνο σε iDevices αλλά αν δεν έχεις σήμα καμπάνα δεν παίζει(δοκιμασμένο), και τέλος το iCloud... Τι να πω gdrive ή Dropbox(στο πρώτο έχεις και 15gb δωρεάν και οχι 5!).

Το οτι εσύ δεν χρησιμοποιείς τα iMessage ή βρίσκεις προβληματικό το FaceTime, δεν σημαινει και κατι. Πόσο μαλλον για να τα βγαζεις άχρηστα. Το αν εσένα οι γνωστοί σου χρησιμοποιούν what's up και οτιδηποτε αλλο, δεν σημαινει οτι ΟΛΟΙ, χρησιμοποιούν αυτα και αμεσα καθίστανται άχρηστες οι υπηρεσίες της Apple. Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Όσο για το icloud αστο καλύτερα, έχω τα απαντα apple, και η συνεργασία των συσκευών και η ευκολία προσβασης αρχειων απο τη μία στην άλλη, είναι αξεπέραστη, και δεν ακούω κουβέντα δεν πα να μου δώσουν το 50% των μετοχών της Google και της Microsoft. Και για να εχουμε καλο ρώτημα, εσύ σε φόρουμ περι Apple, τι προσπαθεις να μας πείσεις και τι ακριβώς παριστάνεις; Γιατί διαβασα τα ποστ σου και με κουρασαν πολύ προσπαθώντας σε καθε ποστ να βγαλεις ξεπερασμενη την Apple και μη καινοτομα. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 31/05/2014 - 13:26

Μονο να μην ειναι ενα διαφημιστικό κόλπο!

#78   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 01/06/2014 - 06:25

Για να ευθυμήσουμε και λίγο...  B)

 

(Photoshop) 

 


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 01/06/2014 - 06:27

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες