Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 6: Αν αυτή είναι η νέα μπαταρία τότε ποια θα είναι η αυτονομία της συσκευής;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 19/07/2014 - 07:04

Ρε παιδια εγω εχω το 5s . Απο το πρωι (χαραμα) που ξυπναω μεχρι τις 21:00 που γυρναω σπιτι ,το τηλεφωνο ειναι μονιμα συνδεδεμενο στο wi-fi της δουλειας και κανω περιπου 3 ωρες κλησεις την ημερα και καμια ωρα σερφαρισμα το μεσημερι.παρ ολ αυτα γυρναω στο σπιτι και εχω ακομα 28-30%.το φορτιζω παντα μεσω usb υπολογιστη και εχω ριξει την φωτεινοτητα στα 2/5 με απενεργοποιημενο τον αισθητηρα. Δεν μπυ εχει παρουσιαστει τοσο μεγαλο προβλημα οπως αναφερετε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/07/2014 - 00:58

Ε κάτσε αυτή η χρήση δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτή που εκανα εγω με το δικό μου

#33   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2014 - 01:34

Δε μπορείς να φανταστείς πόσο σε καταλαβαίνω. Ειδικά με το 5άρι αλλά και με το 5s έχω απογοητευτεί πλήρως. Πήρα το note 3 και βρήκα την υγεία μου και το 5άρι το έχω για προσωπικό που είναι πιο light η χρήση κάτι που μέχρι και το 4s δεν υπήρχε. Με βόλευε απεριόριστα το iphone για επαγγελματικό και samsung δεν είχαν πιάσει καθόλου τα χέρια μου. 

Ειλικρινά ελπίζω να αλλάξει η κατάσταση με το καινούργιο και κάτι να κάνουν με την μπαταρία

αφου απογοητευτηκες και με το 5s.... :unsure:






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες