Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/02/2011 - 16:41

Καμμία, μόνο το όνομα και κάποια γραφικά!

:) ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:02

:mad:

μα γιατιιιι τετοια φατσουλα.....γιατιιιι

Αν μου αναλυσεις εσυ την δικια σου θα σου αναλυσω εγω την δικια μου (αποψη)

#303   alfagamma

alfagamma

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:23

εγω παλι δεν προλαβα ... :( και φαινεται αξιολογη προσπαθεια.

Τελευταία επεξεργασία από: alfagamma, 16/02/2011 - 17:24


#304   G1Ovanni

G1Ovanni

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:46

Παίδες καλησπέρα επειδή πρώτη φορά κερδίζω(η τύχη του πρωτάρη) Promo codes και δεν το κατέχω ,ποτε τους βάζουμε?

#305   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:49

ανοιγεις το itunes και μετα πας πανω δεξια στον λογαριασμο και πατας θα δεις την επιλογη redeem πατας και μετα μενει να βαλεις τον κωδικο σου και να πατησεις done... αν δεν στον δεχτει τον εχει παρει αλλος....διαφορετικα βαζεις τον κωδικο σου και εισαι οκ....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#306   G1Ovanni

G1Ovanni

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:55

ανοιγεις το itunes και μετα πας πανω δεξια στον λογαριασμο και πατας θα δεις την επιλογη redeem πατας και μετα μενει να βαλεις τον κωδικο σου και να πατησεις done... αν δεν στον δεχτει τον εχει παρει αλλος....διαφορετικα βαζεις τον κωδικο σου και εισαι οκ....


Ok Θα το δοκιμάσω το βραδυ!!!Thanksss

#307   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/02/2011 - 17:56

τιποτα φιλε μου να σαι καλα....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#308 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 16/02/2011 - 19:51

:P

μα γιατιιιι τετοια φατσουλα.....γιατιιιι

Αν μου αναλυσεις εσυ την δικια σου θα σου αναλυσω εγω την δικια μου (αποψη)



#309   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 16/02/2011 - 20:52

:P

Ποιο καλη μου φαινετε αυτη!!!!

#310   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/02/2011 - 13:05

Καλησπέρα σε όλους.Επειδή δεν θέλω να κάνω αρνητική κριτική στο Appe store σας ενημερώνω ότι αγόρασα σήμερα την εφαρμογή και δεν λειτουργεί σε iphone 4 με 4.2.1 καθαρό χωρίς jaibreake.Αργεί να ανοίξει και ανανεώνει τη λίστα σταθμών ατελείωτες ώρες...Χωρίς τελικά να εμφανίζει κανέναν σταθμό.Η πλάκα είναι ότι παλιότερα με άλλον κωδικό είχα το iradio το οπίο δούλευε τέλεια και υπέθεσα ότι αυτό θα ήταν καλύτερο,αλλά μάλλον μάταια.Το απεγκατέστησα και το ξανα πέρασα αλλά τίποτα.υπάρχει τρόπος να με βοηθήσει κανείς ή να να επιστραφεί το ποσό αγοράς;Αν και θα προτιμούσα να λειτουργήσει το πρόγραμμα.Ευχαριστώ.

#311 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 24/02/2011 - 13:18

Καλησπέρα σε όλους.Επειδή δεν θέλω να κάνω αρνητική κριτική στο Appe store σας ενημερώνω ότι αγόρασα σήμερα την εφαρμογή και δεν λειτουργεί σε iphone 4 με 4.2.1 καθαρό χωρίς jaibreake.Αργεί να ανοίξει και ανανεώνει τη λίστα σταθμών ατελείωτες ώρες...Χωρίς τελικά να εμφανίζει κανέναν σταθμό.Η πλάκα είναι ότι παλιότερα με άλλον κωδικό είχα το iradio το οπίο δούλευε τέλεια και υπέθεσα ότι αυτό θα ήταν καλύτερο,αλλά μάλλον μάταια.Το απεγκατέστησα και το ξανα πέρασα αλλά τίποτα.υπάρχει τρόπος να με βοηθήσει κανείς ή να να επιστραφεί το ποσό αγοράς;Αν και θα προτιμούσα να λειτουργήσει το πρόγραμμα.Ευχαριστώ.

Καταρχήν σε ευχαριστώ που δεν έγραψες κακή κριτική εν βρασμό ψυχής όπως κάνουν οι περισσότεροι.
Μόλις έκανα όλα τα test στο δικό μου iPhone 4 με την ίδια έκδοση λειτουργικού με τη δική σου κι όλα λειτουργούν φυσιολογικά.
Μάλιστα έκανα κι ανανέωση της λίστας και πάλι όλα λειτουργούν άψογα. Σε παρακαλώ ρίξε μια ματιά στο internet και στη σύνδεσή σου, αν συνεχίσεις να έχεις πρόβλημα σε παρακαλώ τηλεφώνησέ μας στο 6972992019.
Σε ευχαριστώ!

#312   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/02/2011 - 13:47

Καταρχήν σε ευχαριστώ που δεν έγραψες κακή κριτική εν βρασμό ψυχής όπως κάνουν οι περισσότεροι.
Μόλις έκανα όλα τα test στο δικό μου iPhone 4 με την ίδια έκδοση λειτουργικού με τη δική σου κι όλα λειτουργούν φυσιολογικά.
Μάλιστα έκανα κι ανανέωση της λίστας και πάλι όλα λειτουργούν άψογα. Σε παρακαλώ ρίξε μια ματιά στο internet και στη σύνδεσή σου, αν συνεχίσεις να έχεις πρόβλημα σε παρακαλώ τηλεφώνησέ μας στο 6972992019.
Σε ευχαριστώ!


Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου για την άμεση ανταπόκριση.Δυστυχώς από το γραφείο που βρίσκομαι συνεχίζει να παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα.Μάλιστα τώρα δεν ανοίγει καθόλου και όταν ανοίξει δεν ανταποκρίνονται πλήκτρα όπως ο χρονοδιακόπτης και η ανανέωση.Θα δοκιμάσω και από το σπίτι και θα ενημερώσω.

#313   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/02/2011 - 17:40

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου για την άμεση ανταπόκριση.Δυστυχώς από το γραφείο που βρίσκομαι συνεχίζει να παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα.Μάλιστα τώρα δεν ανοίγει καθόλου και όταν ανοίξει δεν ανταποκρίνονται πλήκτρα όπως ο χρονοδιακόπτης και η ανανέωση.Θα δοκιμάσω και από το σπίτι και θα ενημερώσω.

Καλησπέρα και πάλι.Δεν ξέρω γιατί αλλά η εφαρμογή δεν δουλεύει με τίποτα.Αντίθετα ξαναπέρασα το iradio και όλα καλά.Κάτι όμως συμβαίνει και δυστυχώς θα πρέπει να το αναφέρουμε για να προστατέψουμε και άλλους ή τουλάχιστον να τους ενημερώσουμε.Αν έχετε κάποια ιδέα του τί μπορεί να φταίει ευχαρίστως να δοκιμάσω αλλά ίσως να πρέπει να δούμε αν συμβαίνει και σε άλλες συσκευές.

#314 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 24/02/2011 - 17:43

Καλησπέρα και πάλι.Δεν ξέρω γιατί αλλά η εφαρμογή δεν δουλεύει με τίποτα.Αντίθετα ξαναπέρασα το iradio και όλα καλά.Κάτι όμως συμβαίνει και δυστυχώς θα πρέπει να το αναφέρουμε για να προστατέψουμε και άλλους ή τουλάχιστον να τους ενημερώσουμε.Αν έχετε κάποια ιδέα του τί μπορεί να φταίει ευχαρίστως να δοκιμάσω αλλά ίσως να πρέπει να δούμε αν συμβαίνει και σε άλλες συσκευές.

Μπορω να βοηθήσω αν μου ωσεις ενα τηλέφωνο ή με παρεις εσύ σε αυτό που έγραψα πριν!
Ευχαριστώ

#315 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 24/02/2011 - 17:47

Μόλις την απεγκατέστησα και την εγκατέστησα ξανα! όλα δουλεύουν ρολόι! έκανα το ίδιο σε iPhone 3G, 3GS και iPad!
όλα οκ! Ακούω Pink Flyd στον Kiss Fm...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες