Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 00:43

Απορια!

Γιατί Ραδιόφωνο και όχι TuneIn Radio Pro που είναι και στα 0,79€?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 13/04/2011 - 01:00

Γειά χαρά,
όσο δουλεύουμε ένα μεγάλο update με πολλές αλλάγές κι εκπλήξεις, θα θέλαμε να χαρίσουμε τα τελευταία 10 promo codes της έκδοσης 3.0.3 της εφαρμογής μας Ραδιόφωνο.
όσοι ενδιαφέρεστε για την εφαρμογή μπορείτε να ποστάρεται την επιθυμία σας ή οποιοδήποτε σχολιο μέχρι αυριο το απόγευμα στις 15:00.
Αμέσως μετά θα γίνει κλήρωση και οι 10 τυχεροί θα αποκτήσουν δωρεάν την εφαρμογή μας !

Να είστε καλά
καλή επιτυχία!


Kαι εγώ ενδιαφέρομαι για αυτη την εφαρμογή. Μου χει λείψει το ράδιο στο κινητό και μιας και είναι ελληνικοί σταθμοί θα βρώ την υγειά μου! :)

#333 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 13/04/2011 - 15:29

Απορια!

Γιατί Ραδιόφωνο και όχι TuneIn Radio Pro που είναι και στα 0,79€?

Τώρα τι να απαντήσουμε??

#334 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 13/04/2011 - 15:31

Γειά χαρά,
όσο δουλεύουμε ένα μεγάλο update με πολλές αλλάγές κι εκπλήξεις, θα θέλαμε να χαρίσουμε τα τελευταία 10 promo codes της έκδοσης 3.0.3 της εφαρμογής μας Ραδιόφωνο.
όσοι ενδιαφέρεστε για την εφαρμογή μπορείτε να ποστάρεται την επιθυμία σας ή οποιοδήποτε σχολιο μέχρι αυριο το απόγευμα στις 19:00.
Αμέσως μετά θα γίνει κλήρωση και οι 10 τυχεροί θα αποκτήσουν δωρεάν την εφαρμογή μας !

Να είστε καλά
καλή επιτυχία!


Παράταση του διαγωνισμού μέχρι τις 19:00.

#335   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 13/04/2011 - 15:33

Παράταση του διαγωνισμού μέχρι τις 19:00.



Για ενημέρωσέ μας αγαπητέ, μπορώ να λάβω μέρος ?

#336   sakis0

sakis0

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 15:37

ενδιαφέρομαι εγώ για promo code

#337 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 13/04/2011 - 15:50

Για ενημέρωσέ μας αγαπητέ, μπορώ να λάβω μέρος ?

Ναί μέχρι τις 19:00

#338   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 16:08

Τώρα τι να απαντήσουμε??


Ξέρω κ εγώ φίλε μου.. Εσύ το πουλάς το προϊον ή εγώ? Μήπως το μοιράζεις δωρεάν? Τότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα...

#339 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 13/04/2011 - 16:19

Ξέρω κ εγώ φίλε μου.. Εσύ το πουλάς το προϊον ή εγώ? Μήπως το μοιράζεις δωρεάν? Τότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα...

Κατ αρχήν διαφημίζεις άλλο προιόν και μάλιστα ξένο σε thread που αφορά ανταγωνιστική εφαρμογή και μάλιστα Ελληνική.
Αυτό απο μόνο του είναι μεγάλη αγένεια!
Εδώ αν κατάλαβες, είναι διαγωνισμός για promo codes μιας εφαρμογής την οποία, όποιοι
τη κερδίσουν, θα την κατεβάσουν δωρεάν με το promo code!
Με λίγα λόγια θα κερδίσουν την εφαρμογή Ραδιόφωνο κι αυτή μόνο αφορά ο διαγωνισμός!!!
Απλά με την ερώτησή σου μας άφησες με ανοιχτό το στόμα! :lol:

#340   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 13/04/2011 - 16:58

Κατ αρχήν διαφημίζεις άλλο προιόν και μάλιστα ξένο σε thread που αφορά ανταγωνιστική εφαρμογή και μάλιστα Ελληνική.
Αυτό απο μόνο του είναι μεγάλη αγένεια!
Εδώ αν κατάλαβες, είναι διαγωνισμός για promo codes μιας εφαρμογής την οποία, όποιοι
τη κερδίσουν, θα την κατεβάσουν δωρεάν με το promo code!
Με λίγα λόγια θα κερδίσουν την εφαρμογή Ραδιόφωνο κι αυτή μόνο αφορά ο διαγωνισμός!!!
Απλά με την ερώτησή σου μας άφησες με ανοιχτό το στόμα! :lol:



Έχεις απόλυτο δίκιο! Συντάσσομαι!


Απορια!

Γιατί Ραδιόφωνο και όχι TuneIn Radio Pro που είναι και στα 0,79€?


Δεν είναι σωστό από πλευράς σου!

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 13/04/2011 - 16:59


#341   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 17:29

Είναι πολύ καλή η εφαρμογή σας και μπράβο σας! Ενδοαφέρομαι για promo και θέλω πολύ να την αποκτήσω...(την έχω δει σε
φίλους και είναι αρκετά καλή με πολλά και ωραία χαρακτηριστικά!)
Μπράβο σας!

#342   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 17:33

Κατ αρχήν διαφημίζεις άλλο προιόν και μάλιστα ξένο σε thread που αφορά ανταγωνιστική εφαρμογή και μάλιστα Ελληνική.
Αυτό απο μόνο του είναι μεγάλη αγένεια!
Εδώ αν κατάλαβες, είναι διαγωνισμός για promo codes μιας εφαρμογής την οποία, όποιοι
τη κερδίσουν, θα την κατεβάσουν δωρεάν με το promo code!
Με λίγα λόγια θα κερδίσουν την εφαρμογή Ραδιόφωνο κι αυτή μόνο αφορά ο διαγωνισμός!!!
Απλά με την ερώτησή σου μας άφησες με ανοιχτό το στόμα! :lol:


Δεν νομίζω να έκανα καμία διαφήμιση, δεν είπα πόσο καλή είναι η ανταγωνιστική εφαρμογή, ούτε τι δυνατότητες έχει. Ούτε έκανα δυσφήμιση της δικιάς σου εφαρμογής. Άρα με όλο το σεβασμό, δεν πρόσβαλα κανέναν και τίποτα..
Το topic ξεκίνησε με διαφήμιση της εφαρμογής, άσχετα εάν σε κάποια φάση σκέφτηκες να κάνεις και έναν διαγωνισμό και να δώσεις promo codes.
Τώρα εάν η εφαρμογή είναι ελληνική ή όχι για μένα ειλικρινά δεν έχει σημασία, αγοράζοντας ανταμείβω για τη δουλεία και όχι για το τι εθνικότητα έχει ο developer/s.
Χωρίς ειρωνεία και κριτική είχα απορία, η οποία θα με βοηθούσε να διαλέξω. Στη πρώτη σου προσπάθεια αποφάσισες να μην ασχοληθείς, στη δεύτερη έδωσες επιχειρήματα που δεν είναι ικανοποιητικά..
Υπάρχουν ορισμένοι που αγοράζουν και ορισμένοι που "δουλεύουν" για τα promo codes. Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν...

Πάντα φιλικά ;)

#343 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 13/04/2011 - 17:54

Δεν νομίζω να έκανα καμία διαφήμιση, δεν είπα πόσο καλή είναι η ανταγωνιστική εφαρμογή, ούτε τι δυνατότητες έχει. Ούτε έκανα δυσφήμιση της δικιάς σου εφαρμογής. Άρα με όλο το σεβασμό, δεν πρόσβαλα κανέναν και τίποτα..
Το topic ξεκίνησε με διαφήμιση της εφαρμογής, άσχετα εάν σε κάποια φάση σκέφτηκες να κάνεις και έναν διαγωνισμό και να δώσεις promo codes.
Τώρα εάν η εφαρμογή είναι ελληνική ή όχι για μένα ειλικρινά δεν έχει σημασία, αγοράζοντας ανταμείβω για τη δουλεία και όχι για το τι εθνικότητα έχει ο developer/s.
Χωρίς ειρωνεία και κριτική είχα απορία, η οποία θα με βοηθούσε να διαλέξω. Στη πρώτη σου προσπάθεια αποφάσισες να μην ασχοληθείς, στη δεύτερη έδωσες επιχειρήματα που δεν είναι ικανοποιητικά..
Υπάρχουν ορισμένοι που αγοράζουν και ορισμένοι που "δουλεύουν" για τα promo codes. Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν...

Πάντα φιλικά ;)

Είσαι φάουλ και το ξέρεις, αλλά anyway.... συγχωρεμένος, αν θέλεις να συμμετέχεις στο διαγωνισμό απλά το αναφέρεις.
Όλα καλά!
Απο μένα κανένα πρόβλημα!

#344   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2011 - 18:10

Είσαι φάουλ και το ξέρεις, αλλά anyway.... συγχωρεμένος, αν θέλεις να συμμετέχεις στο διαγωνισμό απλά το αναφέρεις.
Όλα καλά!
Απο μένα κανένα πρόβλημα!


Συγχωρεμένος??!? Πλάκα μου κάνεις έτσι?!?!?
Δεν θα μπω καν στη διαδικασία να σου απαντήσω πάνω σ'αυτο! Κράτα τα promo σου για άλλους..

#345   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/04/2011 - 21:02

Είσαι φάουλ και το ξέρεις, αλλά anyway.... συγχωρεμένος, αν θέλεις να συμμετέχεις στο διαγωνισμό απλά το αναφέρεις.
Όλα καλά!
Απο μένα κανένα πρόβλημα!

καθολου φαουλ δεν ειναι
μια ερωτηση εκανε, θα μπορουσες να υποστηριξεις τα θετικα της δικης σας εφαρμογης, κ οχι να απαντας σε προσωπικο επιπεδο

μ αυτη την ευκαιρια εχω να πω τα παραπονα μου
κανατε το Ραδιοφωνο, ειχατε μεσα μερικους σταθμους, αναμεσα τους κ το Nitro, ως γνωστο αρκετα δημοφιλες, το αγορασα
μετα καποιο καιρο, εξαφανιστηκε
μετα βγαλατε το Radiophone, επισης επι πληρωμη, το οποιο ειχε αναμεσα στους σταθμους παλι το Nitro, θεωρησα πως απλα αλλαξατε την ονομασια, αφου φαινοταν ιδιο, και εγκαθιστοντας το, φυσικα το ξαναπληρωσα !!!
τωρα βεβαια, κυκλοφορει το radiophone, σαν free,

θα ηθελα να ηξερα ποσο χαζη πρεπει να αισθανομαι που αγορασα 2 φορες το ιδιο πραγμα ??

κ κατι ακομη, οταν κανετε τετοια, μην εχετε παραπονα αν κυκλοφορουν τα σπασμενα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)