Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 02:18

καθολου φαουλ δεν ειναι
μια ερωτηση εκανε, θα μπορουσες να υποστηριξεις τα θετικα της δικης σας εφαρμογης, κ οχι να απαντας σε προσωπικο επιπεδο

μ αυτη την ευκαιρια εχω να πω τα παραπονα μου
κανατε το Ραδιοφωνο, ειχατε μεσα μερικους σταθμους, αναμεσα τους κ το Nitro, ως γνωστο αρκετα δημοφιλες, το αγορασα
μετα καποιο καιρο, εξαφανιστηκε
μετα βγαλατε το Radiophone, επισης επι πληρωμη, το οποιο ειχε αναμεσα στους σταθμους παλι το Nitro, θεωρησα πως απλα αλλαξατε την ονομασια, αφου φαινοταν ιδιο, και εγκαθιστοντας το, φυσικα το ξαναπληρωσα !!!
τωρα βεβαια, κυκλοφορει το radiophone, σαν free,

θα ηθελα να ηξερα ποσο χαζη πρεπει να αισθανομαι που αγορασα 2 φορες το ιδιο πραγμα ??

κ κατι ακομη, οταν κανετε τετοια, μην εχετε παραπονα αν κυκλοφορουν τα σπασμενα...


Ο φίλος μας πάντως έκανε αυτό που του ζήτησα, με βοήθησε να κάνω τη σωστή επιλογή.
Άρα όλα καλά!
Από μένα κανένα πρόβλημα!
Το αν θα πάρεις ή όχι τη νέα εφαρμογή, είναι στην κρίση σου!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 14/04/2011 - 12:35

Ο φίλος μας πάντως έκανε αυτό που του ζήτησα, με βοήθησε να κάνω τη σωστή επιλογή.
Άρα όλα καλά!
Από μένα κανένα πρόβλημα!
Το αν θα πάρεις ή όχι τη νέα εφαρμογή, είναι στην κρίση σου!!

αν ΘΑ παρω ? αφου το εξηγω πιο πανω πως αγορασα κ τις 2 οταν πρωτοκυκλοφορησαν
και μαλιστα δεν δουλευουν παντα
αν ειναι σωστο, να μπαινουν πεντε πεντε τ αστερακια επειδη ειναι με promo, αυτο ας το κρινουν οι "κερδισμενοι" της κληρωσης
θα ηθελα μια εξηγηση παντως (αν υπαρχει), εστω κ με πμ, για ποιον λογο ειχε γινει αυτο το παιχνιδι, 2 ιδιες εφαρμογες με παραπλησια ονοματα κ εικονιδια

#348   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 14/04/2011 - 13:12

Νομίζω οτι το παρατραβάτε λίγο . Οι εφαρμογές της εκάστοτε εταιρίας είναι γενικά καλές και χρήσιμες . Δεν χρειάζεται να απολογηθεί ο άνθρωπος για κάτι .Εξάλου δεν κρύβει οτι έχει 3 εφαρμογές αυτή τη στιγμή . Αμα πατήσετε στην υπογραφή του και μεταφερθήτε στο αντίστοιχο site έχει λεπτομέρειες . Το iradio ήταν η πρώτη εφαρμογή . Το ραδιόφωνο ήταν η δεύτερη με περισσότερα χαρακτηριστικά και σταθμούς . Η τριτη το radiophone οπως αναφέρεται στο site του κατασκευαστή είναι η ίδια με το ραδιόφωνο αλλα μεταφρασμένη σε ξένες γλώσσες .

Οσον αφορά τους σταθμούς δεν ξέρω τι γίνεται .Εγω χρησιμοποιώ το ραδιόφωνο και βλέπω οτι μάλλον υπάρχουν όλοι .Οχι οτι τους ξέρω όλους δηλαδή . Αλλα τους βασικούς της αθήνα που ακούω είναι εκεί οπως π.χ Το nitro που αναφέρθηκε

Εγω άλλο πράγμα έχω παρατηρήσει σε σχέση με παλιά .Περισσότερα κρασαρίσματα και μπουκώματα της εφαρμογής . Δηλαδή πολλές φορές κολλάει και σε πετάει και μετά αμα την ανοίξεις δεν ακούγεται .χρειάζεται να σκοτώσεις ολα τα processes για να παίξει ή να κάνεις reboot . Λιγο ενοχλητικό αυτό . Βεβαια να πώ οτι απο τότε που έχω βάλει την 4.3.1 και δεν είμαι jb δεν την έχω χρησιμοποιήσει ώστε να εκφέρω γνώμη

#349   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 13:46

Νομίζω οτι το παρατραβάτε λίγο . Οι εφαρμογές της εκάστοτε εταιρίας είναι γενικά καλές και χρήσιμες . Δεν χρειάζεται να απολογηθεί ο άνθρωπος για κάτι .Εξάλου δεν κρύβει οτι έχει 3 εφαρμογές αυτή τη στιγμή . Αμα πατήσετε στην υπογραφή του και μεταφερθήτε στο αντίστοιχο site έχει λεπτομέρειες . Το iradio ήταν η πρώτη εφαρμογή . Το ραδιόφωνο ήταν η δεύτερη με περισσότερα χαρακτηριστικά και σταθμούς . Η τριτη το radiophone οπως αναφέρεται στο site του κατασκευαστή είναι η ίδια με το ραδιόφωνο αλλα μεταφρασμένη σε ξένες γλώσσες .

Οσον αφορά τους σταθμούς δεν ξέρω τι γίνεται .Εγω χρησιμοποιώ το ραδιόφωνο και βλέπω οτι μάλλον υπάρχουν όλοι .Οχι οτι τους ξέρω όλους δηλαδή . Αλλα τους βασικούς της αθήνα που ακούω είναι εκεί οπως π.χ Το nitro που αναφέρθηκε

Εγω άλλο πράγμα έχω παρατηρήσει σε σχέση με παλιά .Περισσότερα κρασαρίσματα και μπουκώματα της εφαρμογής . Δηλαδή πολλές φορές κολλάει και σε πετάει και μετά αμα την ανοίξεις δεν ακούγεται .χρειάζεται να σκοτώσεις ολα τα processes για να παίξει ή να κάνεις reboot . Λιγο ενοχλητικό αυτό . Βεβαια να πώ οτι απο τότε που έχω βάλει την 4.3.1 και δεν είμαι jb δεν την έχω χρησιμοποιήσει ώστε να εκφέρω γνώμη


Όχι φίλε μου, εγώ δεν έχω ξεκινήσει να το παρατραβάω ακόμα.. Διάλεξα πολύ προσεκτικά τα λόγια μου, και ξέρω τι είπα!
Αυτή η ελληνική νοοτροπία μας όμως, ότι δλδ όλος ο υπόλοιπος κόσμος μας χρωστάει κάτι, πρέπει ν'αλλάξει! Εάν θέλουμε ποτέ αυτή η χώρα να πάει μπροστά!!
Θα μπορούσα να το πάω αλλιώς, αλλά ξέρω πολύ καλά που θα οδηγήσει αυτό, και δεν αξίζει να χαλάω την υγεία μου..

#350   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 14/04/2011 - 14:11

Όχι φίλε μου, εγώ δεν έχω ξεκινήσει να το παρατραβάω ακόμα.. Διάλεξα πολύ προσεκτικά τα λόγια μου, και ξέρω τι είπα!
Αυτή η ελληνική νοοτροπία μας όμως, ότι δλδ όλος ο υπόλοιπος κόσμος μας χρωστάει κάτι, πρέπει ν'αλλάξει! Εάν θέλουμε ποτέ αυτή η χώρα να πάει μπροστά!!
Θα μπορούσα να το πάω αλλιώς, αλλά ξέρω πολύ καλά που θα οδηγήσει αυτό, και δεν αξίζει να χαλάω την υγεία μου..

δηλ, οταν παρουσιαζεται καποια εφαρμογη και περιγραφεται κ λεει : σας παρεχω αυτα κ αυτα, με αυτους τους σταθμους (πληρωστε με να την αποκτησετε),
κ μετα 10 μερες εξαφανιζονται, κ δεν δουλευει
και ξαναπουλαει το ιδιο πραγμα με λιγο διαφορετικο ονομα, (κ αργοτερα αλλαζει την μια απο της 2 κ την κανει free, δεν ξερω για ποιον λογο), κ ξαναλλαζει τους σταθμους κ παλι δεν δουλευει παντα

ειναι φαουλ του αγοραστη (ελληνα η μη) να μην ειναι ευχαριστημενος, και βεβαια αν ηταν ευχαριστημενος με τετοια δεδομενα θα πηγαινε μπροστα η χωρα

#351 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 14/04/2011 - 14:56

δηλ, οταν παρουσιαζεται καποια εφαρμογη και περιγραφεται κ λεει : σας παρεχω αυτα κ αυτα, με αυτους τους σταθμους (πληρωστε με να την αποκτησετε),
κ μετα 10 μερες εξαφανιζονται, κ δεν δουλευει
και ξαναπουλαει το ιδιο πραγμα με λιγο διαφορετικο ονομα, (κ αργοτερα αλλαζει την μια απο της 2 κ την κανει free, δεν ξερω για ποιον λογο), κ ξαναλλαζει τους σταθμους κ παλι δεν δουλευει παντα

ειναι φαουλ του αγοραστη (ελληνα η μη) να μην ειναι ευχαριστημενος, και βεβαια αν ηταν ευχαριστημενος με τετοια δεδομενα θα πηγαινε μπροστα η χωρα


-Η εφαρμογή έχει support... info@iphoneradio.eu και http://www.iphoneradio.eu/support αλλά και τηλεφωνικό!
Όσοι μας έχουν γράψει τους έχουμε απαντήσει και το πρόβλημά τους λύθηκε αμέσως!
-Δεν μας χρωστάει κανείς κάτι, αλλά ούτε χρωστάμε και σε κανέναν τίποτα.
-Την αγοράζει όποιος θέλει!
-Σε κάθε αναβάθμιση εξαντλούμε όλα τα promo Codes χαρίζοντάς τα σε διάφορα sites, τα περισσότερα στο iphonehellas..
-Δεν ειπαμε ποτέ πως είναι φαουλ του αγοραστή να εκφράζει την άποψή του και να παραπονιέται... το αντίθετο,
έχουμε ακούσει τους πάντες και βελτιώσαμε πολλά σημεία που μας έχουν υποδείξει και σας ευχαριστούμε γι αυτό, ακόμα κι αυτούς που εγραωαν πολύ άσχημα πράγματα τους ευχαριστούμε, γιατί κι απο εκεί μάθαμε πολλά.!
-Η εφαμογή είναι σε εξέλιξη και δουλεύουμε καθημερινά για να την κάνουμε πιο ανταγωνιστική!
-Είμαστε μια μικρή ομάδα απο μια μικρή χώρα κι ανταγωνιζόμαστε μεγαθήρια με 200 και πάνω υπαλλήλων!
Απο εσάς περιμένουμε βοήθεια κι όχι ανταγωνισμό! Δεν θα γίνουμε πλούσιοι απο αυτό και το ξέρουμε, αλλά απο ένα σημείο και μετά δουλεύεις
για το γαμώτο και γιατί είμαστε Έλληνες, πεισματάρηδες και περήφανοι! Γιατί ο Πακιστανός με τα χάλια γραφικά του να είναι πιο πάνω απο εσένα στη χώρα σου κλπ.
Η αλληλεγγύη και ο αλληλοσεβασμός θα μας πάνε μπροστά σαν χώρα οχι οι μάγκες που βρίζουν για 0,79€ ανωνυμα κάποιους ανθρώπους που έχουν δουλέψει πολύ σκληρά επειδή η Apple τους το επιτρέπει και δεν τους πετάει έξω με κάθε βρωμολοχεία!

Σας εχαριστούμε όλους ειλικρινά, ίσως αν μας μιλούσατε στο τηλέφωνο, μας γράφατε ένα email οταν έχετε πρόβλημα ή μας γνωρίζατε απο κοντά να αλλαζατε γνώμη για πολλά!
Κλείνοντας, θα ήθελα να τελειώσω με μια ωραία εμπειρία ενός χρήστη που ήταν στην Κρήτη και περίμενε στο αεροδρομιο να παέι στην πατρίδα του τη Θεσσαλονίκη. Μας τηλεφώνησε να παραπονεθεί για κάποιο ραδιόφωνο που δεν ήταν στην εφαρμογή. Σε μισή ώρα είχαμε επικοινωνήσει με το ραδιόφωνο μας έστειλαν όλα τα στοιχεία που χρειαζομασταν και το ραδιόφωνο ήταν στην εφαρμογή κι ο φίλος μας το άκουγε.
Η εφαρμογή είναι δυναμική ( απο τις λίγες που κυκλοφορούν) δηλαδή πατάς ανανέωση βάσης στη σελίδα ρυθμίσεις κι έχει όλα τα νέα ραδιόφωνα που έχουν προστεθεί στη βάση.
Το θυμάμαι αγαπητη μου με το NITRO, είχε γίνει λάθος, αλλά το διορθώσαμε αμέσως!

Να είστε καλά, τα λέμε σύντομα!

Υ.Γ. Οι κωδικοί θα σταλούν το απόγευμα σε όσους συμμετείχαν στην κουβέντα μας. Όποιος δεν τον θέλει παρακαλούμε να τον ποστάρει για να μην πάει χαμένος!

#352   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 14/04/2011 - 15:25

-Η εφαρμογή έχει support... info@iphoneradio.eu και http://www.iphoneradio.eu/support αλλά και τηλεφωνικό!
Όσοι μας έχουν γράψει τους έχουμε απαντήσει και το πρόβλημά τους λύθηκε αμέσως!
-Δεν μας χρωστάει κανείς κάτι, αλλά ούτε χρωστάμε και σε κανέναν τίποτα.
-Την αγοράζει όποιος θέλει!
-Σε κάθε αναβάθμιση εξαντλούμε όλα τα promo Codes χαρίζοντάς τα σε διάφορα sites, τα περισσότερα στο iphonehellas..
-Δεν ειπαμε ποτέ πως είναι φαουλ του αγοραστή να εκφράζει την άποψή του και να παραπονιέται... το αντίθετο,
έχουμε ακούσει τους πάντες και βελτιώσαμε πολλά σημεία που μας έχουν υποδείξει και σας ευχαριστούμε γι αυτό, ακόμα κι αυτούς που εγραωαν πολύ άσχημα πράγματα τους ευχαριστούμε, γιατί κι απο εκεί μάθαμε πολλά.!
-Η εφαμογή είναι σε εξέλιξη και δουλεύουμε καθημερινά για να την κάνουμε πιο ανταγωνιστική!
-Είμαστε μια μικρή ομάδα απο μια μικρή χώρα κι ανταγωνιζόμαστε μεγαθήρια με 200 και πάνω υπαλλήλων!
Απο εσάς περιμένουμε βοήθεια κι όχι ανταγωνισμό! Δεν θα γίνουμε πλούσιοι απο αυτό και το ξέρουμε, αλλά απο ένα σημείο και μετά δουλεύεις
για το γαμώτο και γιατί είμαστε Έλληνες, πεισματάρηδες και περήφανοι! Γιατί ο Πακιστανός με τα χάλια γραφικά του να είναι πιο πάνω απο εσένα στη χώρα σου κλπ.
Η αλληλεγγύη και ο αλληλοσεβασμός θα μας πάνε μπροστά σαν χώρα οχι οι μάγκες που βρίζουν για 0,79€ ανωνυμα κάποιους ανθρώπους που έχουν δουλέψει πολύ σκληρά επειδή η Apple τους το επιτρέπει και δεν τους πετάει έξω με κάθε βρωμολοχεία!

Σας εχαριστούμε όλους ειλικρινά, ίσως αν μας μιλούσατε στο τηλέφωνο, μας γράφατε ένα email οταν έχετε πρόβλημα ή μας γνωρίζατε απο κοντά να αλλαζατε γνώμη για πολλά!
Κλείνοντας, θα ήθελα να τελειώσω με μια ωραία εμπειρία ενός χρήστη που ήταν στην Κρήτη και περίμενε στο αεροδρομιο να παέι στην πατρίδα του τη Θεσσαλονίκη. Μας τηλεφώνησε να παραπονεθεί για κάποιο ραδιόφωνο που δεν ήταν στην εφαρμογή. Σε μισή ώρα είχαμε επικοινωνήσει με το ραδιόφωνο μας έστειλαν όλα τα στοιχεία που χρειαζομασταν και το ραδιόφωνο ήταν στην εφαρμογή κι ο φίλος μας το άκουγε.
Η εφαρμογή είναι δυναμική ( απο τις λίγες που κυκλοφορούν) δηλαδή πατάς ανανέωση βάσης στη σελίδα ρυθμίσεις κι έχει όλα τα νέα ραδιόφωνα που έχουν προστεθεί στη βάση.
Το θυμάμαι αγαπητη μου με το NITRO, είχε γίνει λάθος, αλλά το διορθώσαμε αμέσως!

Να είστε καλά, τα λέμε σύντομα!

Υ.Γ. Οι κωδικοί θα σταλούν το απόγευμα σε όσους συμμετείχαν στην κουβέντα μας. Όποιος δεν τον θέλει παρακαλούμε να τον ποστάρει για να μην πάει χαμένος!


ειχα προσπαθησει να επικοινωνησω με mail αλλα τα λινκ ειχαν καποιο προβλημα, κ ετσι απλα το εγκατελειψα
ελπιζω η αναφορα της βωμολοχιας να μην ειναι, εστω κ εμμεσα, προς εμενα, καθως ειναι κατι που δεν το εχω κανει ποτε
μπορει να παραπονεθηκα η να εξεφρασα τις αποριες κ τις αντιρησεις μου, αλλα ποτε δεν εβρισα, ουτε κ θα το εκανα ανωνυμα
οντως το nitro επανηλθε στην πρωτη εφαρμογη, δεν ξερω τι γινεται στο radiophone, αφου το απεγκατεστησα
ουτε κ ζητησα τα χρηματα μου πισω (αφου ειχα το ιδιο πραγμα 2 φορες),
ευχομαι παντως, να ειναι εξαιρετικη η αναβαθμιση σας, αναλογη με το μερακι σας
καλη επιτυχια

#353 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 14/04/2011 - 15:32

Όχι καμμία σχέση με σένα, θα σου στείλω promo code απο το iRadio GR για να είμαστε οκ!
Νάσαι καλά!

#354   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 14/04/2011 - 15:49

Όχι καμμία σχέση με σένα, θα σου στείλω promo code απο το iRadio GR για να είμαστε οκ!
Νάσαι καλά!

:lol: ευχαριστω παρα πολυ, αλλα ... ξερεις... εχουμε 1 θεμα κ εκει...
χμμμ...
χμμμ...
το εχω αγορασει ηδη κ αυτο!!! :lol:
δεν πειραζει, επιφυλαξου για το μελλον :lol:

#355   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 14/04/2011 - 16:10

Συγχαρητήρια στον bluradio καθώς χειρίστηκε άψογα το θέμα! Εγώ θα συνεχίζω να υποστηρίζω τις εφαρμογές σας με όποια προβλήματα
και αν έχουν. Θα είμαι εδώ για να τα επισημαίνω και να γίνεστε καλλίτεροι! Στηρίζω Έλληνες προγραμματιστές, στηρίζω Ελλάδα!
Καλή συνέχεια και καλή δύναμη παιδιά!

#356   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 18:59

-Η εφαρμογή έχει support... info@iphoneradio.eu και http://www.iphoneradio.eu/support αλλά και τηλεφωνικό!
Όσοι μας έχουν γράψει τους έχουμε απαντήσει και το πρόβλημά τους λύθηκε αμέσως!
-Δεν μας χρωστάει κανείς κάτι, αλλά ούτε χρωστάμε και σε κανέναν τίποτα.
-Την αγοράζει όποιος θέλει!
-Σε κάθε αναβάθμιση εξαντλούμε όλα τα promo Codes χαρίζοντάς τα σε διάφορα sites, τα περισσότερα στο iphonehellas..
-Δεν ειπαμε ποτέ πως είναι φαουλ του αγοραστή να εκφράζει την άποψή του και να παραπονιέται... το αντίθετο,
έχουμε ακούσει τους πάντες και βελτιώσαμε πολλά σημεία που μας έχουν υποδείξει και σας ευχαριστούμε γι αυτό, ακόμα κι αυτούς που εγραωαν πολύ άσχημα πράγματα τους ευχαριστούμε, γιατί κι απο εκεί μάθαμε πολλά.!
-Η εφαμογή είναι σε εξέλιξη και δουλεύουμε καθημερινά για να την κάνουμε πιο ανταγωνιστική!
-Είμαστε μια μικρή ομάδα απο μια μικρή χώρα κι ανταγωνιζόμαστε μεγαθήρια με 200 και πάνω υπαλλήλων!
Απο εσάς περιμένουμε βοήθεια κι όχι ανταγωνισμό! Δεν θα γίνουμε πλούσιοι απο αυτό και το ξέρουμε, αλλά απο ένα σημείο και μετά δουλεύεις
για το γαμώτο και γιατί είμαστε Έλληνες, πεισματάρηδες και περήφανοι! Γιατί ο Πακιστανός με τα χάλια γραφικά του να είναι πιο πάνω απο εσένα στη χώρα σου κλπ.
Η αλληλεγγύη και ο αλληλοσεβασμός θα μας πάνε μπροστά σαν χώρα οχι οι μάγκες που βρίζουν για 0,79€ ανωνυμα κάποιους ανθρώπους που έχουν δουλέψει πολύ σκληρά επειδή η Apple τους το επιτρέπει και δεν τους πετάει έξω με κάθε βρωμολοχεία!

Σας εχαριστούμε όλους ειλικρινά, ίσως αν μας μιλούσατε στο τηλέφωνο, μας γράφατε ένα email οταν έχετε πρόβλημα ή μας γνωρίζατε απο κοντά να αλλαζατε γνώμη για πολλά!
Κλείνοντας, θα ήθελα να τελειώσω με μια ωραία εμπειρία ενός χρήστη που ήταν στην Κρήτη και περίμενε στο αεροδρομιο να παέι στην πατρίδα του τη Θεσσαλονίκη. Μας τηλεφώνησε να παραπονεθεί για κάποιο ραδιόφωνο που δεν ήταν στην εφαρμογή. Σε μισή ώρα είχαμε επικοινωνήσει με το ραδιόφωνο μας έστειλαν όλα τα στοιχεία που χρειαζομασταν και το ραδιόφωνο ήταν στην εφαρμογή κι ο φίλος μας το άκουγε.
Η εφαρμογή είναι δυναμική ( απο τις λίγες που κυκλοφορούν) δηλαδή πατάς ανανέωση βάσης στη σελίδα ρυθμίσεις κι έχει όλα τα νέα ραδιόφωνα που έχουν προστεθεί στη βάση.
Το θυμάμαι αγαπητη μου με το NITRO, είχε γίνει λάθος, αλλά το διορθώσαμε αμέσως!

Να είστε καλά, τα λέμε σύντομα!

Υ.Γ. Οι κωδικοί θα σταλούν το απόγευμα σε όσους συμμετείχαν στην κουβέντα μας. Όποιος δεν τον θέλει παρακαλούμε να τον ποστάρει για να μην πάει χαμένος!


Όμορφα! Έπρεπε να φτάσουμε μέχρι εδώ για να δείξουμε λίγο αλληλοσεβασμό και ταπεινοφροσύνη. Εκτός και αν άλλος πήρε τα ηνία..
Όπως και να'χει, ευχαριστώ για το promo code! Όμως όλο αυτό δεν έγινε για αυτό το λόγο. Όπως πολύ καλά είπες, είμαστε Έλληνες, πεισματάρηδες και περήφανοι! Οπότε το κωδικό ας το πάρει κάποιος άλλος, εγώ εάν τη χρειαστώ θα την αγοράσω, για να στηρίξω και το Ελληνικό development..
Να'σai καλά αγαπητέ και καλή συνέχεια στη προσπάθεια!

Promo Code :
HH4WJH497A3P

#357   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 14/04/2011 - 19:15

Όμορφα! Έπρεπε να φτάσουμε μέχρι εδώ για να δείξουμε λίγο αλληλοσεβασμό και ταπεινοφροσύνη. Εκτός και αν άλλος πήρε τα ηνία..
Όπως και να'χει, ευχαριστώ για το promo code! Όμως όλο αυτό δεν έγινε για αυτό το λόγο. Όπως πολύ καλά είπες, είμαστε Έλληνες, πεισματάρηδες και περήφανοι! Οπότε το κωδικό ας το πάρει κάποιος άλλος, εγώ εάν τη χρειαστώ θα την αγοράσω, για να στηρίξω και το Ελληνικό development..
Να'σai καλά αγαπητέ και καλή συνέχεια στη προσπάθεια!

Promo Code :
HH4WJH497A3P

μπορώ να τον πάρω εγώ τον κωδικό, εφ'όσον δεν τον χρειάζεσαι?

#358   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 19:31

μπορώ να τον πάρω εγώ τον κωδικό, εφ'όσον δεν τον χρειάζεσαι?


Βεβαίως! ;)

#359   sasoulini007

sasoulini007

    iPH Contributor

  • 1.127 μηνύματα
  • Twitter:@sasoulini007
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:sasoulini007

Δημοσίευση 14/04/2011 - 19:40

Βεβαίως! ;)

ευχαριστώ πολύ, αλλα με πρόλαβαν :blush:

#360   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2011 - 19:48

ευχαριστώ πολύ, αλλα με πρόλαβαν :blush:


Ε μα κ εσύ, ρωτάς... ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)