Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2251   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 12/11/2014 - 18:29

Ο πωλητής είναι υπεύθυνος για την εγγύηση.

 

Αλλά ναι. InfoQuest αναλαμβάνει.

ο πωλητης απο εκει που το πηρα εγω γραφει η το στελνεις εκει η το πας στην ινφο απευθειας οποτε ριχνουν το μπαλακι στην ινφο(για τον 1 χρονο λεμε που δινουν)

 

Μπορείτε να απευθυνθείτε κατευθείαν στην αντιπροσωπεία ή να μας στείλετε το ελλατωματικό προϊόν και να το προωθήσουμε στην αντιπροσωπεία για την επισκευή του.


Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 12/11/2014 - 18:31


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2252   dimitrisgf

dimitrisgf

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Twitter:@dimitrisgf
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:dimitrisgf

Δημοσίευση 12/11/2014 - 18:39

εχει κανενας πληροφορια ποτε θα το φερουν οι επισημοι? (cosmote, wind, vodafone, istorm, public)

 

 

iphone plus 64 silver


Τελευταία επεξεργασία από: dimitrisgf, 12/11/2014 - 18:39


#2253   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/11/2014 - 18:42

Ξερει καποιος που μπορω να βρω τις τιμες σε δολαρια απο ενα Apple store σαν σκετη συσκευη?? Με ενδιαφερει αγορα απο Αμερικη μεσω γνωστου αλλα δεν ξερω ποσα χρημτα να στειλω?!

Στη τιμή υπολογίζεις και τι φόρο της εκάστοτε πολιτείας.

 

ο πωλητης απο εκει που το πηρα εγω γραφει η το στελνεις εκει η το πας στην ινφο απευθειας οποτε ριχνουν το μπαλακι στην ινφο(για τον 1 χρονο λεμε που δινουν)

 

Μπορείτε να απευθυνθείτε κατευθείαν στην αντιπροσωπεία ή να μας στείλετε το ελλατωματικό προϊόν και να το προωθήσουμε στην αντιπροσωπεία για την επισκευή του.

Μπορείς να μιλήσεις εσύ απευθείας για πιο γρήγορα. Παρόλα αυτά η ευθύνη του Service είναι του πωλητή και όχι δική σου.

 

Σου ξαναλέω, 2 χρόνια η εγγύηση. Όχι ένα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2254   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 12/11/2014 - 18:47

Ξέρουμε πότε περίπου θα κυκλοφορήσει η 8.1.1 γιατί όσοι περιμένουν τα νέα iphone 6 πιθανόν να είναι στην 8.0.x κάτι που σημαίνει restore μιας και δεν δουλεύουν σωστά οπότε και αναγκαστικά στην 8.1.1 και δυστυχώς no jailbreak....



#2255   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 12/11/2014 - 19:06

Ξέρουμε πότε περίπου θα κυκλοφορήσει η 8.1.1 γιατί όσοι περιμένουν τα νέα iphone 6 πιθανόν να είναι στην 8.0.x κάτι που σημαίνει restore μιας και δεν δουλεύουν σωστά οπότε και αναγκαστικά στην 8.1.1 και δυστυχώς no jailbreak....

Απ ότι είδα στο Google έχουν πληροφορίες γι αυτή την εβδομάδα, πάντως όσοι παραλαβουν από δω και πέρα ίσως και να είναι στην 8.1 η έστω 8.0.2. Η ειρωνεία είναι ότι η 8.1.1 διάβασα ότι διορθώνει διαφορα στο 4s και το ipad 2

Τελευταία επεξεργασία από: istan, 12/11/2014 - 19:07


#2256   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 12/11/2014 - 20:48

Τρεξτε!

Συνημμένα αρχεία



#2257   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/11/2014 - 20:53

από το κατάστημα citishop εχουμε καμμια εμπειρια συναλλαγης ;

μιλησα με καποια κυρια η οποια από ότι φανηκε δεν ειχε σαφη γνωση διαθεσιμότητας καθως μου απαντουσε πως ισχυει ότι λεει στο σαιτ (σε αποθεμα).

στην ερωτηση αν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο, απαντησε ότι παραδισουν σε 2-3 ημερες (3 για να ειστε σιγουρος).

Το σχολιο μου ότι αν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο η αποστολή θα μπορει να είναι αμεση, εμεινε ασχολιαστο.

Η πληρωμη θα γινει με καταθεση οποτε θα είμαι εγω δεμενος για αυτό και ανησυχω.



#2258   kgoneos

kgoneos

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Twitter:@kgoneos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:kgoneos

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:09

εχουμε κανενα νεο απο Vodafone μηπως? Περιμενω 64αρι 6 plus space grey, με επιδοτηση


Φίλε μου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όσες παραγγελίες είναι με επιδότηση μένουν πάντα τελευταίες. Πρώτα οι προπαραγγελίες μετά οι μετρητοίς και μετά οι επιδοτήσεις.

#2259   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:22

Φίλε μου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όσες παραγγελίες είναι με επιδότηση μένουν πάντα τελευταίες. Πρώτα οι προπαραγγελίες μετά οι μετρητοίς και μετά οι επιδοτήσεις.

Και εγώ φίλε έχω 64άρι iPhone 6 με επιδότηση από vodafone. Το χω παραγγείλει 1 μήνα! Θα τρελαθώωωωω!



#2260   kgoneos

kgoneos

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Twitter:@kgoneos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:kgoneos

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:26

Και εγώ φίλε έχω 64άρι iPhone 6 με επιδότηση από vodafone. Το χω παραγγείλει 1 μήνα! Θα τρελαθώωωωω!


Και ακόμαααα, θα περιμένεις πολύ. Έχω πολύ καλή εμπειρία με επιδοτήσεις. Τελευταίος των τελευταίων θα το πάρεις, πας για γιορτές κάπου.

#2261   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:43

Και ακόμαααα, θα περιμένεις πολύ. Έχω πολύ καλή εμπειρία με επιδοτήσεις. Τελευταίος των τελευταίων θα το πάρεις, πας για γιορτές κάπου.

Πο ρε φιλε γ**ω την κοινωνια μου δηλαδη



#2262   kgoneos

kgoneos

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Twitter:@kgoneos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:kgoneos

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:48

Πο ρε φιλε γ**ω την κοινωνια μου δηλαδη


"Κακή" ήθελα να πω.
Βασικά μόλις δεις ότι έχουν έρθει κομμάτια και αρχίσει να κινείτε το θέμα σπάστους τα νεύρα. Κάθε μέρα τηλ. ή σε κατάστημα, αναλόγως ποιος σε εξυπηρετεί. Και για να νιώσεις και καλύτερα εγώ το έχω προπληρωμένο ήδη μισό μήνα και ακόμη αναμένω...

#2263   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:49

"Κακή" ήθελα να πω.
Βασικά μόλις δεις ότι έχουν έρθει κομμάτια και αρχίσει να κινείτε το θέμα σπάστους τα νεύρα. Κάθε μέρα τηλ. ή σε κατάστημα, αναλόγως ποιος σε εξυπηρετεί. Και για να νιώσεις και καλύτερα εγώ το έχω προπληρωμένο ήδη μισό μήνα και ακόμη αναμένω...

Ε ρε φίλε άμα είναι θα τους απειλήσω ότι θα πάω σε cosmote. 300 ευρω το μήνα είναι αυτά.



#2264   kgoneos

kgoneos

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Twitter:@kgoneos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:kgoneos

Δημοσίευση 13/11/2014 - 00:57

Ε ρε φίλε άμα είναι θα τους απειλήσω ότι θα πάω σε cosmote. 300 ευρω το μήνα είναι αυτά.


Αν είναι εταιρικό πήγαινε.
Το ίδιο έκανα και εγώ μετά από 10 χρόνια Vodafone. Η προσφορά ήταν το 1/3 από ότι πλήρωνα στην Vodafone. Φυσικά χωρις επιδότηση και βλακείες. Με τη χρηματική διαφορά παίρνω 3 iPhone τώρα αν θέλω. Οι επιδοτήσεις πρέπει να καταργηθούν είναι βλακεία. Και καλύτερο σήμα έχει η Cosmote και πιο γρήγορο 3G/4G.

#2265   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 01:02

Αν είναι εταιρικό πήγαινε.
Το ίδιο έκανα και εγώ μετά από 10 χρόνια Vodafone. Η προσφορά ήταν το 1/3 από ότι πλήρωνα στην Vodafone. Φυσικά χωρις επιδότηση και βλακείες. Με τη χρηματική διαφορά παίρνω 3 iPhone τώρα αν θέλω. Οι επιδοτήσεις πρέπει να καταργηθούν είναι βλακεία. Και καλύτερο σήμα έχει η Cosmote και πιο γρήγορο 3G/4G.

όντως έχει καλύτερο σήμα, 3g,4g αλλά η Vodafone μου έκανε καλύτερες προσφορές.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες