Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2281   nikosjazz93

nikosjazz93

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2014 - 10:17

Εγώ το μόνο που καταλαβαίνω είναι ότι αξιοπιστος είναι αυτός που το έχει Ετοιμοπαράδοτο!
Εγώ βρήκα ετοιμοπαραδοτο στο κωτσοβολο!
Το πλήρωσα και αύριο παραλαμβάνω!
Ήμουν από τους πρώτους που έκανα παραγγελία στο πλαίσιο και με έχουν γράψει κανονικα!
Με πήραν 2 τηλ.
Το ένα ήταν ότι θα παραλάβω την 1/11 και το άλλο να τους συγχωρέσω για την ταλαιπωρία αλλά δεν έχουν παραλάβει ακόμα από τον προμηθευτή!
Αξιοπιστος λοιπόν- με όλα αυτά που τραβαμε όλοι εδώ μέσα-ειναι αυτός που το έχει στην αποθήκη του!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2282   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 11:31

«Η παραγγελία σας θα καθυστερήσει λόγω αναβολής παραλαβής της από τον προμηθευτή μας. Μόλις τα προϊόντα σας παραληφθούν θα σας ενημερώσουμε άμεσα - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ»

Αυτό ήταν το σχετικό και μοναδικό μέχρι στιγμής μήνυμα ενημέρωσής μου για την παραγγελία μου που πραγματοποίησα από τις 24/10/2014! Τα συμπεράσματα δικά σας προς συζήτηση!

πιο μοντελο περιμενεις;μονο 16αρια μας ειχαν φερει,εγω ακομα περιμενω 64αρι plus..δεν εχει ερθει ουτε ενα.

#2283   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2014 - 11:36

πιο μοντελο περιμενεις;μονο 16αρια μας ειχαν φερει,εγω ακομα περιμενω 64αρι plus..δεν εχει ερθει ουτε ενα.

μεχρι την πρωτοχρονια εχετε περιθωριο για κωτσοβολο!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2284   Loukas

Loukas

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2014 - 11:36

Ευχαριστώ φίλε μου, συνήθως γράφει % έκπτωση δεν είδα καλά.

Επίσης να πω πως ένας φίλος 1-2 σελίδες πριν είπε ο,τι πήρε το iphone 6 από το e-shop και είχε αγγλικό αντάπτορα και πήρε τηλ για να του δώσουν άλλο.

Αφού όμως αυτή είναι η μόνη διαφορά είναι καλή προσφορά.

Θα ήθελα να μάθω αν έχει DOA γιατί ενώ σε άλλα προϊόντα στο e-shop γράφει, στα κινητά αυτά δεν γράφει τίποτα.

Ευχαριστώ και πάλι!

Έχει DOA 7 ημερών και στα iPhone, το γράφει εκεί που λέει Εξτρα στη περιγραφή του τηλεφώνου...



#2285   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 11:42

μεχρι την πρωτοχρονια εχετε περιθωριο για κωτσοβολο!

στεβο κωτσοβολο δουλευω χεχε

#2286   sgae58

sgae58

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/11/2014 - 12:16

καλημερα σε ολους!περιμενω απο cosmote 6+ 64gb με επιδοτηση χθες που τουσ ρωτησα δεν ειχαν καμια ενημερωση .ξερει κανεις τι παιζει?



#2287   argisak

argisak

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Twitter:@argisak
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:argisak

Δημοσίευση 13/11/2014 - 12:29

Περιμένω το iPhone 6 Plus 64 GB GOLD. Η αλήθεια είναι όμως πως δεν υπάρχει αντίστοιχη διαθεσιμότητα ούτε στα Public, ούτε στα MediaMarkts, ούτε στο ΠΛΑΙΣΙΟ και ούτε στο You! Οπότε δεν μπορώ να δεχθώ τα σχόλια περί Κωτσόβολου!

#2288   dimitrisgf

dimitrisgf

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Twitter:@dimitrisgf
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:dimitrisgf

Δημοσίευση 13/11/2014 - 12:48

Περιμένω το iPhone 6 Plus 64 GB GOLD. Η αλήθεια είναι όμως πως δεν υπάρχει αντίστοιχη διαθεσιμότητα ούτε στα Public, ούτε στα MediaMarkts, ούτε στο ΠΛΑΙΣΙΟ και ούτε στο You! Οπότε δεν μπορώ να δεχθώ τα σχόλια περί Κωτσόβολου!

εχω την εντυπωση οτι εχει η wind



#2289   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:02

BREAKING NEWS  --  H Vodafone μόλις μου έστειλε email ως ειδοποίηση διαθεσιμότητας iphone 6 plus 64GB από το www.vodafone.gr - eshop. Μπήκα όμως να δω και δεν το έχουν διαθέσιμο ακόμη. Όποιος ενδιαφέρεται ας έχει τον νου του γιατί φαίνεται πως θα γίνει διαθέσιμο σύντομα.... Εγώ περιμένω να παραλάβω σημερα ή αύριο από κουριερ το iphone 6 plus 128GB από Κοτσόβολο-eshop γιατί δεν μπορούσα να περιμένω άλλο και γενικά όλη αυτή την κοροιδια και εμπαιγμό ... 



#2290   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:12

Παιδιά παρέλαβα το plus μου . Είμαι ενθουσιασμένος . Απίστευτη αίσθηση . Ευτυχώς δεν είδα καμμένα πιξελ κλπ . Όλα μια χαρά . Από το εργοςταςιο είχε 70% μπαταρία . Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχει την αίσθηση κοσμήματος και το προσέχω πολύ (πλάκα κάνω έτσι ...) . Άντε και στα δικά σας τώρα . Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι πείτε μου .

#2291   Vito

Vito

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:24

εδώ το έχει διαθέσιμο και στα 3 χρώματα σε 128GB που ενδιαφέρομαι εγώ.... (επικοινώνησα τηλεφωνικά μαζί τους)

δεν ξέρω τι να κάνω... να το προχωρήσω ή θα φάω καμία φόλα;


Τελευταία επεξεργασία από: Vito, 13/11/2014 - 13:24


#2292   sgae58

sgae58

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:24

Παιδιά παρέλαβα το plus μου . Είμαι ενθουσιασμένος . Απίστευτη αίσθηση . Ευτυχώς δεν είδα καμμένα πιξελ κλπ . Όλα μια χαρά . Από το εργοςταςιο είχε 70% μπαταρία . Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχει την αίσθηση κοσμήματος και το προσέχω πολύ (πλάκα κάνω έτσι ...) . Άντε και στα δικά σας τώρα . Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι πείτε μου .

καλοριζικο!απο που ρε φιλε?



#2293   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:40

BREAKING NEWS -- H Vodafone μόλις μου έστειλε email ως ειδοποίηση διαθεσιμότητας iphone 6 plus 64GB από το www.vodafone.gr - eshop. Μπήκα όμως να δω και δεν το έχουν διαθέσιμο ακόμη. Όποιος ενδιαφέρεται ας έχει τον νου του γιατί φαίνεται πως θα γίνει διαθέσιμο σύντομα.... Εγώ περιμένω να παραλάβω σημερα ή αύριο από κουριερ το iphone 6 plus 128GB από Κοτσόβολο-eshop γιατί δεν μπορούσα να περιμένω άλλο και γενικά όλη αυτή την κοροιδια και εμπαιγμό ...

Για το 6 64αρι εχουμε καμια ενημερωση απο vodafone?

#2294   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2014 - 13:52

Ακόμη και για το plus όταν μπήκα στο site δείχνει ότι δεν είναι διαθέσιμο παρόλο που  μου στείλανε mail διαθεσιμότητας. Πιθανώς να υπήρξε κανένα τεμάχιο που το διαθέσανε (1o σενάριο) και εξαφανίσθηκε σαν καπνός ή αυτό σημαίνει ότι έχουν παραλάβει γενικά κομμάτια ( διαφόρων τύπων και χωρητικοτήτων) και ότι επίκειται να γίνουν διαθέσιμα τα επόμενα λεπτα ? ώρες? (2ο σενάριο) ή ότι απλά στέλνουν fake ειδοποιήσεις... (3ο σενάριο)



#2295   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/11/2014 - 14:18

Ακόμη και για το plus όταν μπήκα στο site δείχνει ότι δεν είναι διαθέσιμο παρόλο που  μου στείλανε mail διαθεσιμότητας. Πιθανώς να υπήρξε κανένα τεμάχιο που το διαθέσανε (1o σενάριο) και εξαφανίσθηκε σαν καπνός ή αυτό σημαίνει ότι έχουν παραλάβει γενικά κομμάτια ( διαφόρων τύπων και χωρητικοτήτων) και ότι επίκειται να γίνουν διαθέσιμα τα επόμενα λεπτα ? ώρες? (2ο σενάριο) ή ότι απλά στέλνουν fake ειδοποιήσεις... (3ο σενάριο)

Εγώ σήμερα θα τους απειλήσω ότι θα πάω cosmote δεν αντέχεται η κατάσταση αυτή. Δηλαδή να το χω παραγγείλει από μέσα Οκτώβρη και να έρθει Δεκέμβρη ε πάει πολύ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες